Hoşgeldiniz!

abdülhey

polat ile apdülheyin tanışması 02:55
polat ile apdülheyin tanışması 45.308 izlenme - 9 yıl önce pislik nerdeyse ben ordayım
Polat Alemdar:Abdülhey Bazen 5 Lira Çok Büyük Bir Para (Kurtlar Vadisi Pusu) 02:28
Polat Alemdar:Abdülhey Bazen 5 Lira Çok Büyük Bir Para (Kurtlar Vadisi Pusu) 26.660 izlenme - 4 yıl önce Kurtlar vadisi pusu 169 bölüm polat alemdar:abdülhey bazen 5lira çok büyük bir para
Abdülhey bak bülbül oldu 02:59
Abdülhey bak bülbül oldu 4.260 izlenme - 5 yıl önce
Memati Baş 01:42
Memati Baş 6.668 izlenme - 8 yıl önce memati baş resimleri
kurtlar vadİsİ mahkeme 02:05
kurtlar vadİsİ mahkeme 10.427 izlenme - 7 yıl önce
Polat Alemdar Memati ve Abdülheyi Pusudan Kurtarıyor 06:23
Polat Alemdar Memati ve Abdülheyi Pusudan Kurtarıyor 543 izlenme - 4 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Türk televizyon dizisi. Osman Sınav'ın yarattığı Kurtlar Vadisi dizinin devamı olan bu dizi ilk kez 19 Nisan 2007'de Show TV'de yayına girmiştir.[5] Günümüzde başrolleri Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertan Saban paylaşmaktadır. Dizi Türkiye'nin karanlık güçlere karşı mücadelesini kurgusal bir dille anlatmaktadır.[6] Televizyon dizisinin prodüksiyonunu Pana Film yapmaktadır. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. Kurtlar Vadisi Terör dizisi RTÜK tarafından muhtemelen ileride ceza alabileceğine dair uyarılmasından sonra yayıncı kanal tarafından 2 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırıldı. [7][8] Pana Film daha sonra bu dizi projesiyle ortaya çıktı. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Abdülhey: Herkesi Tek Tek Temizlicem 05:50
Abdülhey: Herkesi Tek Tek Temizlicem 389 izlenme - 4 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Türk televizyon dizisi. Osman Sınav'ın yarattığı Kurtlar Vadisi dizinin devamı olan bu dizi ilk kez 19 Nisan 2007'de Show TV'de yayına girmiştir.[5] Günümüzde başrolleri Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertan Saban paylaşmaktadır. Dizi Türkiye'nin karanlık güçlere karşı mücadelesini kurgusal bir dille anlatmaktadır.[6] Televizyon dizisinin prodüksiyonunu Pana Film yapmaktadır. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. Kurtlar Vadisi Terör dizisi RTÜK tarafından muhtemelen ileride ceza alabileceğine dair uyarılmasından sonra yayıncı kanal tarafından 2 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırıldı. [7][8] Pana Film daha sonra bu dizi projesiyle ortaya çıktı. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Abdülhey - Beni Böyle Sev (Karaoke) 03:09
Abdülhey - Beni Böyle Sev (Karaoke) 4.564 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu'da Abdülhey Gaye'ye Beni Böyle Sev adlı Orhan Gencebay şarkısını söyledi. 207. Bölüm
Gürkan Uygun 02:29
Gürkan Uygun 4.587 izlenme - 8 yıl önce Gürkan abimize x))AHMET BEKIR YAPIMDIR TELIF HAKKI BENDE AYIK OL X) Facebook:NEW ABK
Rocki - Cendere (Cover) 02:28
Rocki - Cendere (Cover) 7.457 izlenme - 7 yıl önce kurtlar vadisi'nin efsane parçası cendere'nin rock versiyonu ! the rock cover of kurtlar vadİsİ soundtrac(cendere) by rocki !
Tilki Andrei vs. Polat Alemdar Restleşmesi - Kurtlar Vadisi 12:07
Tilki Andrei vs. Polat Alemdar Restleşmesi - Kurtlar Vadisi 1.677 izlenme - 2 yıl önce Akıllara kazınan karakterlerden biri olan Tilki Andrei, Polat Alemdar'ın mekanına gelerek ayar vermek ister. Ancak Polat abimizin her zaman ki gibi hazır cevapları ikili arasında soğuk rüzgarlar estirir. Ve Tilki Andrei adamlarının elinde olduğunu söyleyerek postayı koyup gider. 24 saat geçmeden kara haber Polat abimize ulaşır. Tilki adamlarının kafasına sıkmıştır. Ben restleşme istemiyorum diyenler 06.20'den itibaren Tiki Andrei'in Polat'ın adamlarının kafasına sıkmasını izleyebilirsiniz.
Kurtlar Vadisi - Mahkeme Bölümü 33:53
Kurtlar Vadisi - Mahkeme Bölümü 1.375 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin finali olan 97. Bölümünde Polat Alemdar, Memati Baş, Abdülhey Çoban, ve Erhan Ufuk'un yer aldığı mahkeme sahnesini hep birlikte izleyeceğiz. Video'yu Youtube'ye yükleyen; video arşive'ine teşekkür ederiz.
polat bıçaklandı abdülhey vuruldu 01:00
polat bıçaklandı abdülhey vuruldu 2.899 izlenme - 7 yıl önce koloplu.tr.gg
Pala'nın Kulak Kesmesi - Kurtlar Vadisi 01:33
Pala'nın Kulak Kesmesi - Kurtlar Vadisi 1.178 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi unutulmazlar serisinin bu videosunda,Pala'nın kayda değer replikleri eşliğinde kulak kesmesini izliyoruz.
Karizmagenc : KVP 1.bölüm-35.bölüm 2.part 09:15
Karizmagenc : KVP 1.bölüm-35.bölüm 2.part 4.199 izlenme - 9 yıl önce karizmagenc : www.k-vadisi-pusu.de.tl
abdülhey 00:05
abdülhey 2.554 izlenme - 7 yıl önce yanliz gezerim yanliz yasarim yanliz ölürüm
Abdülhey'in Av Tüfeği ile Arı Vurması 02:19
Abdülhey'in Av Tüfeği ile Arı Vurması 1.119 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin 42. bölümünde Abdülhey, Sultan ile beraber saklanmak için bir köyde yaşamaya gitmişlerdi. Bir ara Abdülhey elinde av tüfeği, ayağında avcı botlarıyla evden dışarı çıkmış, acaba ayı mı vuracak? geyik mi vuracak? diye düşünürken bir çerçeve petek bal ile eve geri dönmüştür. Bize acaba tüfekle arı mı vurdu? arıcıyı mı vurdu? diye bir soru sordurtan olay. İzliyoruz...
Kurtlar Vadisi'nin efsanesinden Trabzonspor yorumu 00:46
Kurtlar Vadisi'nin efsanesinden Trabzonspor yorumu 933 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin efsane karakterlerinden Abdülhey Çoban Trabzonspor yorumu.
Abdülhey Çoban - Efsane Sahneler (Kurtlar Vadisi Pusu) 32:44
Abdülhey Çoban - Efsane Sahneler (Kurtlar Vadisi Pusu) 413 izlenme - 10 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra -televizyonda 1 bölüm- RTÜK başkanı Aykut Zahid Akman'ın başını çektiği birçok kurul üyesi tarafından oy birliği ile yasaklanan [kaynak belirtilmeli] Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, macera ve drama dizisi. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Abdülhey Çoban Anısına ! 02:22
Abdülhey Çoban Anısına ! 800 izlenme - 2 yıl önce Abdülhey Çoban Anısına !
Polat - Memati - Abdülhey Ağır Abi Dansı 01:03
Polat - Memati - Abdülhey Ağır Abi Dansı 1.428 izlenme - 4 yıl önce Polat - Memati - Abdülhey Ağır Abi Dansı
Memati'nin Helikopterle Rusları Taraması - Kurtlar Vadisi 06:40
Memati'nin Helikopterle Rusları Taraması - Kurtlar Vadisi 735 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda yüklemiş olduğum Kurtlar vadisi'nin unutulmaz sahneleri ardından sitedaşlarımda ardı ardına yüklemeye başladı,çokta güzel oldu.İçeriğe dönecek olursam,Memati 84.bölümde Rus konseyini helikopterle yerle bir etmişti bu sahnede olmazsa olmazlardandır.Ayrıca şimdiki gibi iki üç kişiyle mekan basmalar nedir aga köpek sürüsü gibi kalabalığada şahit olacaksınız ve yine bu bölümde mermi'nin a..na koyulmuştur.
Polat Abimize 04:49
Polat Abimize 1.753 izlenme - 9 yıl önce izleyinde görün
kurtlar vadİsİ racon kesmİyoruz... 02:12
kurtlar vadİsİ racon kesmİyoruz... 3.293 izlenme - 8 yıl önce güzel sahne
abdülhey vuruluyor 00:17
abdülhey vuruluyor 769 izlenme - 5 yıl önce
abdülhey fellerin elinde 03:04
abdülhey fellerin elinde 1.287 izlenme - 7 yıl önce abdülhey fellerin elinde
Kurtlar Vadisi - Kaset Operasyonu 02:07
Kurtlar Vadisi - Kaset Operasyonu 326 izlenme - 2 yıl önce Vadinin vadi olduğu zamanlardan bir sahne.fuhuş baronu olarakta tanımlayabileceğimiz fethi gümüşün -namı diğer freud fethinin- ofisine baskın sonucu kasetler ele geçirilmiş ve ardından memati abimiz tarafından yakışır bir şekilde cezalandırılmıştır
Abdulheyin Polat'a Gerçekleri Anlatıyor - Kurtlar Vadisi 02:38
Abdulheyin Polat'a Gerçekleri Anlatıyor - Kurtlar Vadisi 251 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisinin ilk zamanlarında Arslan Akbeyin oynadığı oyunlar, öldükten sonra ortaya çıkıyor. Abdülheyin kim olduğu, kim tarafından görevlendirildiği. Her şey açığa çıkıyor. İzliyoruz.
Kurtlar Vadisi'nin efsanesinden Trabzonspor yorumu 00:46
Kurtlar Vadisi'nin efsanesinden Trabzonspor yorumu 253 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin efsane karakterlerinden Abdülhey Çoban Trabzonspor yorumu.
Abdülhey Akifi Dövüyor Kurtlar Vadisi Pusu 00:50
Abdülhey Akifi Dövüyor Kurtlar Vadisi Pusu 126 izlenme - 11 ay önce Oyuncular : Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Erhan Ufak (Güllü), Defne Samyeli (Zeynep), Ertan Saban (Gölge), Gaye Gürsel (Safiye), Görkem Sevindik (Pusat), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı), İbrahim Gündoğan (Mete), Orhan Edip Ertürk (Tilki Andrei) Selahattin Bel (Raskoln), Ertuğrul Şakar (Yasin Komutan), Levent Sülün (John Smith), Doğuhan Güney (Yusuf Kuzuzade), Batuhan Güney (Kenan Kuzuzade), İsmail Aydın (Süha), Vural Yayan (Hoca), Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Doğa Sakarya (Elif), Aziz Kibartaş (Algiz), Adnan Erdoğan (Hüsnü Yalınkılıç), Luran Ahmeti (Ariel) Yapımcı : Pana Film Konsept : Necati Şaşmaz Yönetmen : Doğan Ümit Karaca İkinci Yönetmen : Selahattin Sancaklı Senaryo : Murat Koca, Cahit Kayaoğlu, Selma Hacıosmanoğlu Senaryo Danışmanı: Öktem Başol Müzik: Gökhan Kırdar