Hoşgeldiniz!

Abdülhey Çoban

Kurtlar Vadisi - Mahkeme Bölümü 33:53
Kurtlar Vadisi - Mahkeme Bölümü 1.844 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin finali olan 97. Bölümünde Polat Alemdar, Memati Baş, Abdülhey Çoban, ve Erhan Ufuk'un yer aldığı mahkeme sahnesini hep birlikte izleyeceğiz. Video'yu Youtube'ye yükleyen; video arşive'ine teşekkür ederiz.
Kurtlar Vadisi'nin efsanesinden Trabzonspor yorumu 00:46
Kurtlar Vadisi'nin efsanesinden Trabzonspor yorumu 954 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin efsane karakterlerinden Abdülhey Çoban Trabzonspor yorumu.
Kurtlar Vadisi Pusu Gençler Mix 01:22
Kurtlar Vadisi Pusu Gençler Mix 325 izlenme - 8 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu' nun Günümüz Gençleri Tarafından Çekilmiş Halı Mutlaka İzleyin Harika Bir Video
Abdülhey Çoban Anısına ! 02:22
Abdülhey Çoban Anısına ! 816 izlenme - 3 yıl önce Abdülhey Çoban Anısına !
Abdülhey Çoban - Efsane Sahneler (Kurtlar Vadisi Pusu) 32:44
Abdülhey Çoban - Efsane Sahneler (Kurtlar Vadisi Pusu) 447 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra -televizyonda 1 bölüm- RTÜK başkanı Aykut Zahid Akman'ın başını çektiği birçok kurul üyesi tarafından oy birliği ile yasaklanan [kaynak belirtilmeli] Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, macera ve drama dizisi. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Kurtlar Vadisi'nin efsanesinden Trabzonspor yorumu 00:46
Kurtlar Vadisi'nin efsanesinden Trabzonspor yorumu 261 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin efsane karakterlerinden Abdülhey Çoban Trabzonspor yorumu.
Abdülhey Çoban ve Adsız (Kurtlar Vadisi Pusu) 01:12:26
Abdülhey Çoban ve Adsız (Kurtlar Vadisi Pusu) 48 izlenme - 7 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği, daha önce 15 Ocak 2003 tarihinde yayına girip 97 bölüm sürmüş olan Kurtlar Vadisi dizisinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisi.