Hoşgeldiniz!

Abdülkadir Selvi

Abdülkadir Selvi: Terörle Yaşamaya Alışmamız Gerekiyor 02:21
Abdülkadir Selvi: Terörle Yaşamaya Alışmamız Gerekiyor 5.179 izlenme - 2 yıl önce Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi Ankara’nın merkezinde dün akşam meydana gelen, en az 37, kişinin öldüğü saldırısıyla ilgili “Bir süre terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor” dedi.
Selvi:''Ilıcak'ın Vicdanı Çalınmıştır'' 02:30
Selvi:''Ilıcak'ın Vicdanı Çalınmıştır'' 2.449 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Abdulkadir Selvi ve Nazlı Ilıcak arasında gerginlik programa damga vurdu. Selvi'nin, Ilıcak için sarf ettiği 'Geçenlerde gazetelerde bir haber gördüm, Nazlı Ilıcak'ın evine bir hırsız girdiğini ziynet eşyalarının çalındığı söylendi.Bence sadece ziynet eşyaları değil Ilıcak'ın vicdanı da çalınmıştır' sözleri gerilime neden oldu.Ilıcak bu sözler üzerine 'Bende sizin seviye noksanlığınızı size ifade ediyorum'dedi.
Abdülkadir Selvi'nin Canlı Yayında Trollenmesi 03:36
Abdülkadir Selvi'nin Canlı Yayında Trollenmesi 237 izlenme - 5 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında gerçekleşen görüşme televizyon kanallarının da bir numaralı gündemi olmuş. Gökçek'in görüşme sonrası açıklamaları CNN Türk canlı yayınında aktarılırken Abdülkadir Selvi trollenmiş.
Alper Taş, Abdülkadir Selvi'nin üzerine yürüdü 02:03
Alper Taş, Abdülkadir Selvi'nin üzerine yürüdü 1.050 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına tartışmalar damga vurdu. Programın sonlarına doğru AKP'yi destekleyen Aldülkadir Selvi ile ÖDP Eş Genel Başkanı Alper Taş arasında tansiyon bir anda yükseldi. Bir anda ayağa kalkarak Selvi'ye doğru yürümek isteyen Alper Taş'ı Şirin Payzın zor durdurdu. İşte canlı yayında yaşanan o anlar...
İsmail Saymaz'dan Abdülkadir Selvi'ye Seri Ayarlar 06:51
İsmail Saymaz'dan Abdülkadir Selvi'ye Seri Ayarlar 960 izlenme - 2 yıl önce Uzun süredir Radikal'de muhabirlik yapan, imza attığı haberlerle ses getiren, hassas konularda toplumda farkındalık yaşanmasını sağlayan bu yüzden hakkında birçok dava açılan gazeteci İsmail Saymaz, Abdülkadir Selvi'nin tutarsızlıkları belgelerle ortaya koyduğu programda, Abdülkadir Selvi'nin zor anlarını izliyoruz. Bir diğer İsmail Saymaz videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/246295/ismail-saymazdan-elif-cakira-seri-ayarlar
Abdülkadir Selvi'den Kılıçdaroğlu'nu Şok Eden Soru: MİT'i Mi Dinliyorsunuz? 00:17
Abdülkadir Selvi'den Kılıçdaroğlu'nu Şok Eden Soru: MİT'i Mi Dinliyorsunuz? 189 izlenme - 3 yıl önce Bir TV kanalında açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, MİT'i suçladığı sırada 'Siz de MİT'i mi dinliyorsunuz' sorusu karşısında ne diyeceğini şaşırdı.
Abdülkadir Selvi, Yeni Şafak'tan Ayrıldı 01:06
Abdülkadir Selvi, Yeni Şafak'tan Ayrıldı 97 izlenme - 2 yıl önce Hükümete yakınlığı ile bilinen Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi, 15 senedir çalıştığı gazetesiyle bugün yollarını ayırdı.
Abdülkadir Selvi ile Nazlı Ilıcak kavga etti 04:31
Abdülkadir Selvi ile Nazlı Ilıcak kavga etti 189 izlenme - 4 yıl önce Biri iktidara yakın diğeri ise Cemaat safında. Abdülkadir Selvi ile Nazlı Ilıcak aynı yayında buluşunca olanlar oldu. Hükümete yakın Yeni Şafak Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi ile The Cemaat kitabını yazdığı günden beri hizmet hareketinin yanında duran Nazlı Ilıcak, aynı canlı yayında buluşunca beklenen oldu. CNN Türk'teki Dört Bir Taraf programı mini bir Hükümet-Cemaat savaşına sahne oldu. Abdülkadir Selvi, Nazlı Ilıcak'ın 17 Aralık operasyonu ve savcılarla ilgili sözlerindeki hataları düzeltmeye yeltenince kriz patladı. Nazlı Ilıcak, Selvi'nin programlarında konuk olmasına aldırış etmeden canlı yayında sert çıkışlarda bulundu. Konuşması sırasında Selvi'nin araya girip soru sormasına sinirlenen Nazlı Ilıcak, "Ayol sussanıza biraz" diye çıkıştı. İŞTE CANLI YAYINDAKİ O KAVGA DİYALOĞU; Nazlı Ilıcak: Şimdi bakın, birazcık sabredebilirseniz, değil mi, ben size karışmadım, ben şunu söylüyorum, siz itfaiye operasyonu için şimdi ben, 17 Aralık tekrar söylüyorum, çünkü seyirciler bunu anlamayacak, bir, 17 Aralık operasyonu ile UYAP'a girilmedi iddiasına karşılık, sayıları verilerek UYAP'a girildiğini söylüyorum, isimle gizlenmiş olabilir. Abdülkadir Selvi: Ama soruşturma dosyası almak için girildi diyorum. Nazlı Ilıcak: Allah Allah, aman efendim siz daha konuşun isterseniz, ayol sussanıza biraz. Abdülkadir Selvi: Ama soruşturma dosyası almak için girildiğini söylüyorum. Nazlı Ilıcak: Peki lütfen, ama lütfen, lütfen rica ediyorum. E anlaşılmıyor, ben kendi düşüncemi söylüyorum, siz bişeyleri örtmek için çabalıyor olabilir ve beni konuşturmamaya çalışabilirsiniz. Abdülkadir Selvi: Hiç öyle sıkıntım olmaz. Nazlı Ilıcak: E tamam, sıkıntınız yoksa, o zaman biraz sükut etmesini öğrenin canım. Abdülkadir Selvi: Ama çarpıtmayın. Nazlı Ilıcak: Bak siz sükut etmesini öğrenin, tamam mı canım. Siz sükut etmesini öğrenin burada şimdi kavga çıkartmaya çalışmayın. Abdülkadir Selvi: Siz de saygılı olmayı öğrenin. Siz de saygılı olmayı öğrenin. Nazlı Ilıcak: Burada, burada ben konuşuyorum. Sizin bana saygılı olmanız lazım.
Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı 07:31
Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı 172 izlenme - 4 yıl önce Dört Bir Taraf programında yaşanan tartışma sonrası kanal yönetimi sürpriz bir karar aldı, program erken veda etti.
Abdülkadir Selvi 15 Temmuz Gecesinin Perde Arkasını Anlatıyor 10:01
Abdülkadir Selvi 15 Temmuz Gecesinin Perde Arkasını Anlatıyor 45 izlenme - 2 yıl önce Gün bitti , darbeciler bitti ama gelişmeler bitmedi . Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tarafsız Bölge - 12 Aralık 2016 Pazartesi 03:11:01
Tarafsız Bölge - 12 Aralık 2016 Pazartesi 55 izlenme - 1 yıl önce Terör örgütleri neden Türkiye’yi hedef alıyor? Terörle etkin mücadele için neler yapılması gerekiyor? Terör olayları toplumun psikolojisini nasıl etkiliyor? Ahmet Hakan sordu, siyaset bilimci Prof. Dr. Hasan Köni, psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, gazeteci Abdülkadir Selvi, gazeteci Nevzat Çiçek, gazeteci Murat Çelik, emekli tuğgeneral Naim Babüroğlu ve emekli tümgeneral Ahmet Yavuz yanıtladı.
Faruk Mercan Canlı Yayını Böyle Terk Etti 02:00
Faruk Mercan Canlı Yayını Böyle Terk Etti 69 izlenme - 3 yıl önce Şirin Payzın ile Ne Oluyor programına Abdülkadir Selvi ile Faruk Mercan arasında yaşanan gerginlik damgasını vurdu. Faruk Mercan Abdülkadir Selvi'nin sözlerine kızarak yayını terk etti. Bir süre sonra ikna edilen Mercan tekrar yayına katıldı. İşte canlı yayında tansiyonun yükseldiği o anlar...
8 Mart 2017 Türkiye'nin Gündemi Özet 08:44
8 Mart 2017 Türkiye'nin Gündemi Özet 13 izlenme - 12 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi'nin 8 Mart 2017 tarihli bölümüne, gazeteciler Abdülkadir Selvi, Deniz Zeyrek, Ayşe Baykal ve Nedim Şener ile siyaset bilimciler Doç. Dr. Mehmet Şahin ve Prof. Dr. Emre Bağce konuk oldu. Programda, "Anayasa referandumuna 39 gün kala meydanlar ne söylüyor? Partiler 'evet' ve 'hayır' oyu isterken, gerekçeleri nasıl anlatıyor? FETÖ ile mücadele sürecinde hangi noktaya gelindi? Bölgedeki gelişmeler karşısında Türkiye, nasıl bir dış politika planı kuruyor?" soruları masaya yatırıldı. İşte 9 dakikada programın özeti...
Abdülkadir Selvi:  Davutoğlu aday olmayacak 02:17
Abdülkadir Selvi: Davutoğlu aday olmayacak 12 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu arasında yapılan zirve, CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında masaya yatırıldı. Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi, "Davutoğlu yarın ki basın toplantısında 15-20 gün içerisinde Ramazan ayından önce AK Parti'nin olağanüstü kongreye gitme çağrısını yapacak" dedi.
Abdülkadir Selvi: Hakan Fidan Dışişleri Bakanı olacak 01:13
Abdülkadir Selvi: Hakan Fidan Dışişleri Bakanı olacak 27 izlenme - 4 yıl önce Ankara kulislerinde konuşulanları köşesine taşıyan Selvi, "MİT Müsteşarı Fidan Dışişleri Bakanı olacak, Davutoğlu da Başbakan." dedi.
Erdoğan'ın, Masasındaki Son Ankete Göre Oy Oranı Yüzde 54.6 00:37
Erdoğan'ın, Masasındaki Son Ankete Göre Oy Oranı Yüzde 54.6 14 izlenme - 4 yıl önce Başbakan'ın masasındaki son ankete göre, Erdoğan AK Parti seçmeninin tamamının oyunu almakla birlikte, AK Parti dışından da oy alıyor.
Başbakanlık'taki böcek ile ilgili bomba açıklama 00:57
Başbakanlık'taki böcek ile ilgili bomba açıklama 11 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Dört Bir Taraf Programı'nda gazeteci-yazar Abdülkadir Selvi, Başbakan Erdoğan'ın ofisinden bulunan dinleme cihazlarıyla ilgili çok önemli bir açıklamada bulundu. Selvi, Başbakan Erdoğan'ın AK Parti Genel Merkezi'nde milletvekilleriyle bir araya geldiği toplantıda böcek ile açıklamalar yaptığını söyledi. Selvi, Erdoğan'ın böceği kimlerin koyduğunun tespit edildiğini, yurt dışına kaçtıklarını ve onların parelel yapıyla bağlantılarının da ortaya çıktığını söylediğini aktardı. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/dortbirtaraf