Hoşgeldiniz!

Abdülkadir Selvi Videoları İzle

Abdülkadir Selvi: Terörle Yaşamaya Alışmamız Gerekiyor 02:21
Abdülkadir Selvi: Terörle Yaşamaya Alışmamız Gerekiyor 5.173 izlenme - 11 ay önce Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi Ankara’nın merkezinde dün akşam meydana gelen, en az 37, kişinin öldüğü saldırısıyla ilgili “Bir süre terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor” dedi.
Selvi:''Ilıcak'ın Vicdanı Çalınmıştır'' 02:30
Selvi:''Ilıcak'ın Vicdanı Çalınmıştır'' 2.445 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Abdulkadir Selvi ve Nazlı Ilıcak arasında gerginlik programa damga vurdu. Selvi'nin, Ilıcak için sarf ettiği 'Geçenlerde gazetelerde bir haber gördüm, Nazlı Ilıcak'ın evine bir hırsız girdiğini ziynet eşyalarının çalındığı söylendi.Bence sadece ziynet eşyaları değil Ilıcak'ın vicdanı da çalınmıştır' sözleri gerilime neden oldu.Ilıcak bu sözler üzerine 'Bende sizin seviye noksanlığınızı size ifade ediyorum'dedi.
Alper Taş, Abdülkadir Selvi'nin üzerine yürüdü 02:03
Alper Taş, Abdülkadir Selvi'nin üzerine yürüdü 1.028 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına tartışmalar damga vurdu. Programın sonlarına doğru AKP'yi destekleyen Aldülkadir Selvi ile ÖDP Eş Genel Başkanı Alper Taş arasında tansiyon bir anda yükseldi. Bir anda ayağa kalkarak Selvi'ye doğru yürümek isteyen Alper Taş'ı Şirin Payzın zor durdurdu. İşte canlı yayında yaşanan o anlar...
İsmail Saymaz'dan Abdülkadir Selvi'ye Seri Ayarlar 06:51
İsmail Saymaz'dan Abdülkadir Selvi'ye Seri Ayarlar 806 izlenme - 1 yıl önce Uzun süredir Radikal'de muhabirlik yapan, imza attığı haberlerle ses getiren, hassas konularda toplumda farkındalık yaşanmasını sağlayan bu yüzden hakkında birçok dava açılan gazeteci İsmail Saymaz, Abdülkadir Selvi'nin tutarsızlıkları belgelerle ortaya koyduğu programda, Abdülkadir Selvi'nin zor anlarını izliyoruz. Bir diğer İsmail Saymaz videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/246295/ismail-saymazdan-elif-cakira-seri-ayarlar
Tarafsız Bölge - 12 Aralık 2016 Pazartesi 03:11:01
Tarafsız Bölge - 12 Aralık 2016 Pazartesi 52 izlenme - 2 ay önce Terör örgütleri neden Türkiye’yi hedef alıyor? Terörle etkin mücadele için neler yapılması gerekiyor? Terör olayları toplumun psikolojisini nasıl etkiliyor? Ahmet Hakan sordu, siyaset bilimci Prof. Dr. Hasan Köni, psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan, gazeteci Abdülkadir Selvi, gazeteci Nevzat Çiçek, gazeteci Murat Çelik, emekli tuğgeneral Naim Babüroğlu ve emekli tümgeneral Ahmet Yavuz yanıtladı.
Abdülkadir Selvi, Yeni Şafak'tan Ayrıldı 01:06
Abdülkadir Selvi, Yeni Şafak'tan Ayrıldı 96 izlenme - 11 ay önce Hükümete yakınlığı ile bilinen Yeni Şafak yazarı Abdülkadir Selvi, 15 senedir çalıştığı gazetesiyle bugün yollarını ayırdı.
Abdülkadir Selvi'den Kılıçdaroğlu'nu Şok Eden Soru: MİT'i Mi Dinliyorsunuz? 00:17
Abdülkadir Selvi'den Kılıçdaroğlu'nu Şok Eden Soru: MİT'i Mi Dinliyorsunuz? 188 izlenme - 2 yıl önce Bir TV kanalında açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, MİT'i suçladığı sırada 'Siz de MİT'i mi dinliyorsunuz' sorusu karşısında ne diyeceğini şaşırdı.
Abdülkadir Selvi 15 Temmuz Gecesinin Perde Arkasını Anlatıyor 10:01
Abdülkadir Selvi 15 Temmuz Gecesinin Perde Arkasını Anlatıyor 37 izlenme - 7 ay önce Gün bitti , darbeciler bitti ama gelişmeler bitmedi . Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Abdülkadir Selvi ile Nazlı Ilıcak kavga etti 04:31
Abdülkadir Selvi ile Nazlı Ilıcak kavga etti 184 izlenme - 3 yıl önce Biri iktidara yakın diğeri ise Cemaat safında. Abdülkadir Selvi ile Nazlı Ilıcak aynı yayında buluşunca olanlar oldu. Hükümete yakın Yeni Şafak Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi ile The Cemaat kitabını yazdığı günden beri hizmet hareketinin yanında duran Nazlı Ilıcak, aynı canlı yayında buluşunca beklenen oldu. CNN Türk'teki Dört Bir Taraf programı mini bir Hükümet-Cemaat savaşına sahne oldu. Abdülkadir Selvi, Nazlı Ilıcak'ın 17 Aralık operasyonu ve savcılarla ilgili sözlerindeki hataları düzeltmeye yeltenince kriz patladı. Nazlı Ilıcak, Selvi'nin programlarında konuk olmasına aldırış etmeden canlı yayında sert çıkışlarda bulundu. Konuşması sırasında Selvi'nin araya girip soru sormasına sinirlenen Nazlı Ilıcak, "Ayol sussanıza biraz" diye çıkıştı. İŞTE CANLI YAYINDAKİ O KAVGA DİYALOĞU; Nazlı Ilıcak: Şimdi bakın, birazcık sabredebilirseniz, değil mi, ben size karışmadım, ben şunu söylüyorum, siz itfaiye operasyonu için şimdi ben, 17 Aralık tekrar söylüyorum, çünkü seyirciler bunu anlamayacak, bir, 17 Aralık operasyonu ile UYAP'a girilmedi iddiasına karşılık, sayıları verilerek UYAP'a girildiğini söylüyorum, isimle gizlenmiş olabilir. Abdülkadir Selvi: Ama soruşturma dosyası almak için girildi diyorum. Nazlı Ilıcak: Allah Allah, aman efendim siz daha konuşun isterseniz, ayol sussanıza biraz. Abdülkadir Selvi: Ama soruşturma dosyası almak için girildiğini söylüyorum. Nazlı Ilıcak: Peki lütfen, ama lütfen, lütfen rica ediyorum. E anlaşılmıyor, ben kendi düşüncemi söylüyorum, siz bişeyleri örtmek için çabalıyor olabilir ve beni konuşturmamaya çalışabilirsiniz. Abdülkadir Selvi: Hiç öyle sıkıntım olmaz. Nazlı Ilıcak: E tamam, sıkıntınız yoksa, o zaman biraz sükut etmesini öğrenin canım. Abdülkadir Selvi: Ama çarpıtmayın. Nazlı Ilıcak: Bak siz sükut etmesini öğrenin, tamam mı canım. Siz sükut etmesini öğrenin burada şimdi kavga çıkartmaya çalışmayın. Abdülkadir Selvi: Siz de saygılı olmayı öğrenin. Siz de saygılı olmayı öğrenin. Nazlı Ilıcak: Burada, burada ben konuşuyorum. Sizin bana saygılı olmanız lazım.
Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı 07:31
Dört Bir Taraf Programı Yayından Kaldırıldı 170 izlenme - 3 yıl önce Dört Bir Taraf programında yaşanan tartışma sonrası kanal yönetimi sürpriz bir karar aldı, program erken veda etti.
Faruk Mercan Canlı Yayını Böyle Terk Etti 02:00
Faruk Mercan Canlı Yayını Böyle Terk Etti 66 izlenme - 2 yıl önce Şirin Payzın ile Ne Oluyor programına Abdülkadir Selvi ile Faruk Mercan arasında yaşanan gerginlik damgasını vurdu. Faruk Mercan Abdülkadir Selvi'nin sözlerine kızarak yayını terk etti. Bir süre sonra ikna edilen Mercan tekrar yayına katıldı. İşte canlı yayında tansiyonun yükseldiği o anlar...
Abdülkadir Selvi: 6 Ya Da 7 Bakan Değişecek 00:08
Abdülkadir Selvi: 6 Ya Da 7 Bakan Değişecek 16 izlenme - 9 ay önce CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın konuğu olan Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdülkadir Selvi, yarın açıklanması beklenen 65. Hükümet ile ilgili önemli bilgiler verdi. Kabinede büyük değişikliklerin yaşanmasının beklenmediğini belirten Selvi, "6 ya da 7 bakanın değişebileceği konuşuluyor. Ekonominin kaptanlığı için Berat Albayrak ismi şu sıralar ön plana çıkmış durumda. Ömer Çelik, Nurettin Canikli, Nihat Zeybekçi, Mustafa Şentop'un kabineye girdiği yönünde bilgi var. İki isim daha var. O isimler henüz teyit edilmedi" dedi.
Abdülkadir Selvi:  Davutoğlu aday olmayacak 02:17
Abdülkadir Selvi: Davutoğlu aday olmayacak 12 izlenme - 10 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu arasında yapılan zirve, CNN TÜRK'te Tarafsız Bölge programında masaya yatırıldı. Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi, "Davutoğlu yarın ki basın toplantısında 15-20 gün içerisinde Ramazan ayından önce AK Parti'nin olağanüstü kongreye gitme çağrısını yapacak" dedi.
Abdülkadir Selvi: Yandaş Olmak İsteyenlere Ders Verebilirim 01:41
Abdülkadir Selvi: Yandaş Olmak İsteyenlere Ders Verebilirim 4 izlenme - 9 ay önce Okurların sorularını yanıtlayan Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi,kendisine sorulan “Herkes yandaş olabilir mi” sorusuna, “Aranızda yandaş olmak isteyen varsa bir kurs verebilirim” dedi.
Abdülkadir Selvi: Hakan Fidan Dışişleri Bakanı olacak 01:13
Abdülkadir Selvi: Hakan Fidan Dışişleri Bakanı olacak 27 izlenme - 3 yıl önce Ankara kulislerinde konuşulanları köşesine taşıyan Selvi, "MİT Müsteşarı Fidan Dışişleri Bakanı olacak, Davutoğlu da Başbakan." dedi.
Başbakanlık'taki böcek ile ilgili bomba açıklama 00:57
Başbakanlık'taki böcek ile ilgili bomba açıklama 11 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te yayınlanan Dört Bir Taraf Programı'nda gazeteci-yazar Abdülkadir Selvi, Başbakan Erdoğan'ın ofisinden bulunan dinleme cihazlarıyla ilgili çok önemli bir açıklamada bulundu. Selvi, Başbakan Erdoğan'ın AK Parti Genel Merkezi'nde milletvekilleriyle bir araya geldiği toplantıda böcek ile açıklamalar yaptığını söyledi. Selvi, Erdoğan'ın böceği kimlerin koyduğunun tespit edildiğini, yurt dışına kaçtıklarını ve onların parelel yapıyla bağlantılarının da ortaya çıktığını söylediğini aktardı. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/dortbirtaraf
Erdoğan'ın, Masasındaki Son Ankete Göre Oy Oranı Yüzde 54.6 00:37
Erdoğan'ın, Masasındaki Son Ankete Göre Oy Oranı Yüzde 54.6 12 izlenme - 3 yıl önce Başbakan'ın masasındaki son ankete göre, Erdoğan AK Parti seçmeninin tamamının oyunu almakla birlikte, AK Parti dışından da oy alıyor.