Hoşgeldiniz!

abdullah kiğılı

Değerini Bil 00:50
Değerini Bil 820 izlenme - 3 yıl önce Sevdiklerimiz şu an yanımızda, belki de değil... Önemli olan onlara sevgimizi göstermek ve onların değerini bilmek. Kiğılı ailesi olarak yanımızdaki ve kalbimizdeki tüm babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyoruz. #degerinibil
Arka Koltuk - Abdullah Kiğılı 22:51
Arka Koltuk - Abdullah Kiğılı 78 izlenme - 12 ay önce İş dünyasının önde gelen isimlerinin başarı hikayeleri Berfu Güven’in sunumuyla.
Dünya ve Avrupa Fair Play ödülleri sahiplerini buldu 01:59
Dünya ve Avrupa Fair Play ödülleri sahiplerini buldu 253 izlenme - 2 yıl önce Dünya ve Avrupa fair play ödülleri - Türkiye'den spor adamı Abdullah Kiğılı ile Selçuk Üniversitesi Fair Play Topluluğu, Dünya Fair Play Diploma Ödülü'ne layık görüldü BAKÜ (AA) - Dünya ve Avrupa fair play ödülleri, Azerbaycan'da düzenlenen törende sahiplerine verildi. Dünya Fair Play Konseyi (CIFP) ve Avrupa Fair Play Birliğinin (EFPM), Bakü'de düzenlediği müşterek kongrede, fair play ödülleri dağıtıldı. Azerbaycan Gençlik ve Spor Bakanı Azad Rehimov, CIFP Başkanı Jeno Kamuti, EFPM Başkanı Christian Hinterberger ve spor camiasından yetkililerin katıldığı törende Dünya Fair Play Ödülü'nü, Polonyalı tenisçi Lukasz Kubot aldı.
Abdullah Kiğılı: Gs Store Batmasın 02:02
Abdullah Kiğılı: Gs Store Batmasın 61 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, "GS Store'un batması bizim için iyi olmaz, bize bir şey kazandırmaz." dedi.
fenerbahçe yöneticileri stadyum pazar'a konuştu 03:05
fenerbahçe yöneticileri stadyum pazar'a konuştu 104 izlenme - 7 yıl önce fenebahçe yöneticileri stadyum pazar'da şampiyonluğu anlatıyor.facebook http//tinyurl.com/5spmfygtwiter http//tinyurl.com/64bbuqg
Şekip Mosturoğlu'nun A. Kiğılı'yı Hunharca Öpmesi 00:21
Şekip Mosturoğlu'nun A. Kiğılı'yı Hunharca Öpmesi 39 izlenme - 2 yıl önce Seçim sonrası sevinçten ne yapacağını şaşıran Ceykıb Mosturoğlu Kiğılı babayı öpüyor ama biraz fazla olunca Kiğılı'nın gözlüğü düşüyor, hafiften bir sinir sezdim sanki
Diego Ribas Fenerbahçe'de 00:35
Diego Ribas Fenerbahçe'de 44 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, "Dünyanın sayılı futbolcularından Ribas'ı transfer ederek iyi transfer yaptık." dedi.
Ersun Yanal İmzayı Attı 02:16
Ersun Yanal İmzayı Attı 31 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe, Ersun Yanal’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Fenerbahçe'de Abdullah Kiğılı, Fenerium'daki Görevinden İstifa Etti 01:37
Fenerbahçe'de Abdullah Kiğılı, Fenerium'daki Görevinden İstifa Etti 9 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe başkan vekilliği görevini yürüten Abdullah Kiğılı, Fenerium'daki görevinden istifa ettiğini duyurdu.
Ersun Yanal İmzayı Attı 02:16
Ersun Yanal İmzayı Attı 23 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe, Ersun Yanal’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Kiğılı: Yeni Deliller Ortaya Çıkacak, Ortalık Karışabilir 01:05
Kiğılı: Yeni Deliller Ortaya Çıkacak, Ortalık Karışabilir 7 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe Başkan Vekili Abdullah Kiğılı, Yeniden Yargılama Kararıyla İlgili "yeni Deliller Ortaya Çıkacak. Ortalık Çok Karışabilir." Dedi.