Hoşgeldiniz!

abdullah şahin

Nokta ile Virgül - Yabancı Dizilere Sitem 01:10
Nokta ile Virgül - Yabancı Dizilere Sitem 1.278 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Şahin ve Enver Demirkan'ın oluşturduğu nostaljik ikiliden bir skeç. İkilinin "Nokta ile Virgül - Paldır Küldür" isminde bir de sinema filmi vardır.
TRT Müzik Eğlence Programı (80'ler) 56:37
TRT Müzik Eğlence Programı (80'ler) 530 izlenme - 3 yıl önce 80'lerde yayınlanan bir müzik eğlence programı... Abdullah Şahin (Nokta) ve Defne Yalnız parodileri, İlhan İrem, Ajda Pekkan, Ahmet Özhan, Sevim Tuna, 5 yıl önce 10 yıl sonra, Osman Yağmurdereli, Coşkun Demir.. Kaynak: http://www.youtube.com/watch?v=gQ-QbMqZrAU
Hadi Çaman  2  Unutmayalım Pekcan Türkeş 05:01
Hadi Çaman 2 Unutmayalım Pekcan Türkeş 723 izlenme - 9 yıl önce ünlü tiyatro oyuncusu hadi çaman ın vefatı sebebiyle orda neler oluyor programına katılan abdullah Şahin,pekcan türkeş,gülriz sururi,haldun dormen,halit akçatepenin rahmetli hakkındaki görüşleri
Heykel Taklidi Yapan İnsanı Anlayamamak - Nokta ile Virgül 00:57
Heykel Taklidi Yapan İnsanı Anlayamamak - Nokta ile Virgül 304 izlenme - 3 yıl önce 1981 yapımı "Uyanık Aptallar" filminden ibretlik bir kesit... Zeki Alasya ve Metin Akpınar'a alternatif olarak sinemaya kazandırılmaya çalışılan bir ikili vardı bir zamanlar; Abdullah Şahin ve Enver Demirkan; nam-ı diğer "Nokta ile Virgül". Yaptıkları tuhaf, saçma sapan absürdlükteki komedi filmleri ile bir dönem televizyonlarımıza konuk olmuşlar ve kahkahalarla güldürmeseler de gülümsetmeye çalışmışlardı. Bu kesitte de, heykel taklidi yapan Nokta ile Virgül'ü anında çakozlayamayan ve bir kap yoğurdun üstüne koşa koşa giden figüranların hezeyanını izliyoruz. Kesitin ilginç veya komik olmasından çok, sitede göremediğim bu nostaljik ikiliyi tanıtmak veya anımsatmak istedim siz nostaljiseverlere.
Hadi Bakalım - Komik Klip 02:13
Hadi Bakalım - Komik Klip 346 izlenme - 3 yıl önce Sezen Aksu'nun Hadi Bakalım isimli parçasını, tiyatro sanatçılarımızdan, nokta ile virgül olarakta bilenen noktanın yani Abdullah Şahin'in oynadğı dönemin komedisini yansıtan kliibini Minik Serçemizin o eşsiz parçası eşliğinde izliyoruz efendim. Nostaljik bir içerik olması nedeniyle paylaşma gereği hissettim. İyi seyirler.