Hoşgeldiniz!

Abdullah Zeydan Videoları İzle

Saldırıdan Önce Dağlıca Taburunu Ziyaret Eden HDP'li Vekil 02:45
Saldırıdan Önce Dağlıca Taburunu Ziyaret Eden HDP'li Vekil 352 izlenme - 2 yıl önce HDP milletvekili Abdullah Zeydan, PKK'nın Dağlıca'da saldırıp 16 askeri şehit ettiği saldırı öncesi Dağlıca taburunu ziyaret ettiği görüntüler ortaya çıktı. Zeydan'ın görüntülerde askerlerle bir araya geldiği ve konuştuğu görülüyor.
Hdp'li Zeydan Dağlıca Taburunu Neden Ziyaret Etti 07:08
Hdp'li Zeydan Dağlıca Taburunu Neden Ziyaret Etti 54 izlenme - 2 yıl önce HDP'li Zeydan'ın hain saldırıdan önce Dağlıca taburunu ziyaret ettiği görüntüler ortaya çıktı. Abdullah Zeydan, kendisiyle görüşmeyen Yarbay İlker Çelikcan’ı tehdit ederek, “Askerin konumlandığı yeri de biliyoruz, gerillanın konumlandığı yeri de biliyoruz. Biraz sabırlı, itidalli olursanız iyi olur” dediği öğrenildi.
Nazlı Çelik'in Abdullah Zeydan'a Ayarı 00:59
Nazlı Çelik'in Abdullah Zeydan'a Ayarı 34 izlenme - 1 yıl önce Nazlı Çelik, Yüksekova haberini Meclis'e taşıyan HDP'li vekile görüntüleri ekrana getirerek sert bir dille yanıt verdi. HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Yüksekova'da Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'in Yüksekova haberini Meclis'e taşımıştı. HDP'li vekil Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım'ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi. Önergesinde "6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik sokağa çıkma yasağının olduğu Hakkari'nin Yüksekova ilçesine operasyonlardan görüntüler almak için gitmiştir" diyen HDP'li Zeydan, "Bir gazeteci, şiddeti özendirici, insani değerleri incitici, savaş kışkırtıcılığına araç olmamalıdır." ifadelerini kullanmıştı. HDP'Lİ VEKİLE ÇOK SERT YANIT Nazlı Çelik'ten HDP'li vekilin bu önergesine yanıt geldi. Çelik, Yüksekova haberini canlı yayında tekrar ekrana getirerek, HDP'li vekilin iddialarına tek tek cevap verdi. "ASKER VE POLİSLER DE FİGURAN DEĞİL" Çelik, Yüksekova'yı ekrana getirerek şunları söyledi: "Bu görüntüdeki yer, Hollywood'da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova'nın ta kendisi."
Nazlı Çelik'ten HDP'li Vekile Tokat Gibi Sözler 06:29
Nazlı Çelik'ten HDP'li Vekile Tokat Gibi Sözler 29 izlenme - 1 yıl önce Nazlı Çelik, Yüksekova haberini Meclis'e taşıyan HDP'li vekile görüntüleri ekrana getirerek sert bir dille yanıt verdi. HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Yüksekova'da Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik'in Yüksekova haberini Meclis'e taşımıştı. HDP'li vekil Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım'ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi. Önergesinde "6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik sokağa çıkma yasağının olduğu Hakkari'nin Yüksekova ilçesine operasyonlardan görüntüler almak için gitmiştir" diyen HDP'li Zeydan, "Bir gazeteci, şiddeti özendirici, insani değerleri incitici, savaş kışkırtıcılığına araç olmamalıdır." ifadelerini kullanmıştı. HDP'Lİ VEKİLE ÇOK SERT YANIT Nazlı Çelik'ten HDP'li vekilin bu önergesine yanıt geldi. Çelik, Yüksekova haberini canlı yayında tekrar ekrana getirerek, HDP'li vekilin iddialarına tek tek cevap verdi. "ASKER VE POLİSLER DE FİGURAN DEĞİL" Çelik, Yüksekova'yı ekrana getirerek şunları söyledi: "Bu görüntüdeki yer, Hollywood'da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova'nın ta kendisi."
Nazlı Çelik'in Abdullah Zeydan'a Ayarı  00:59
Nazlı Çelik'in Abdullah Zeydan'a Ayarı 22 izlenme - 1 yıl önce Nazlı Çelik, Yüksekova haberini Meclis'e taşıyan HDP'li vekil Abdullah Zeydan'a cevap verdi. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
HDP Hakkari milletvekili Abdullah Zeydan o sözleri için özür diledi 01:21
HDP Hakkari milletvekili Abdullah Zeydan o sözleri için özür diledi 15 izlenme - 2 yıl önce HDP Hakkari milletvekili Abdullah Zeydan o sözleri için özür diledi