Hoşgeldiniz!

abey

Akasya Durağı Osman Aga ve Sinan Gay Barda 10:29
Akasya Durağı Osman Aga ve Sinan Gay Barda 1.786 izlenme - 1 yıl önce Kemal Güneş zengin bir sanayicidir. Karısı Melahat Güneş ve kızı Tuğçe ile birlikte güzel bir hayat sürerken şirketi iflas etmiş ve intihar etmiştir. Bunun üzerine Kemal'in 15 yıldır özel taksi şoförü olan Nuri Bey Melahat'ın taşındığı evde onunla konuşarak kurduğu Akasya Durağı'nda çalışmasını ister. Kızı buna karşı çıkar ama Melahat bunu kabul eder. Her hafta binbir çeşit sorunlarla uğraşıyor bütün Akasya Durağı. Sinan daha evvel başka bir filmde En Son Babalar Duyar'da Kadir adıyla oynarken bir sahtekarlık ustası olarak portre etmiştir. O karaterini bu filmde devam ettiren Sinan, Osman (ya da Sinan'ın lakabıyla "Osman Aga") ona katılır. Osman, Trakya şivesi konuşmasıyla komik sahneler yaratır. Hep "Avrupalıyım" diye geçinir fakat kimse onu öyle düşünmez.
himmet abey altın saymaya çalışıyor  d 01:20
himmet abey altın saymaya çalışıyor d 4.275 izlenme - 8 yıl önce süper bir video güleceğinizden eminim yarumları esirgemeyin arkadaşlar
Kandil Röportajında Error Veren Genç 00:39
Kandil Röportajında Error Veren Genç 2.355 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşımız galiba aniden gelen mikrofon karşısında biraz hata vermiş, düşünceyle ağızdan dökülenler arasında senkron sorunu mevcut.
bostancı osman abey bende kalp var anne [sonuna kadar izleyin hahha] 03:45
bostancı osman abey bende kalp var anne [sonuna kadar izleyin hahha] 2.094 izlenme - 7 yıl önce
Samsun Çarşamba Köyü 01:02
Samsun Çarşamba Köyü 2.043 izlenme - 9 yıl önce ömer abey iyi oynuyor ha ha ha amca oglum benim
Meslek Lisesinde Okumanın Zorlukları 00:58
Meslek Lisesinde Okumanın Zorlukları 856 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler malumunuz meslek lisesinden, meslek lisesi memleket meselesi diyorlarya hani gerçektende memleketimizin halini bu liselilere bakarak anlayabiliriz
Akasya Durağı Kız Kaçırma Timi 15:58
Akasya Durağı Kız Kaçırma Timi 483 izlenme - 1 yıl önce Kemal Güneş zengin bir sanayicidir. Karısı Melahat Güneş ve kızı Tuğçe ile birlikte güzel bir hayat sürerken şirketi iflas etmiş ve intihar etmiştir. Bunun üzerine Kemal'in 15 yıldır özel taksi şoförü olan Nuri Bey Melahat'ın taşındığı evde onunla konuşarak kurduğu Akasya Durağı'nda çalışmasını ister. Kızı buna karşı çıkar ama Melahat bunu kabul eder. Her hafta binbir çeşit sorunlarla uğraşıyor bütün Akasya Durağı. Sinan daha evvel başka bir filmde En Son Babalar Duyar'da Kadir adıyla oynarken bir sahtekarlık ustası olarak portre etmiştir. O karaterini bu filmde devam ettiren Sinan, Osman (ya da Sinan'ın lakabıyla "Osman Aga") ona katılır. Osman, Trakya şivesi konuşmasıyla komik sahneler yaratır. Hep "Avrupalıyım" diye geçinir fakat kimse onu öyle düşünmez.
Halk Otobüsünde Korkunçlu Dans Eden Abiler 02:17
Halk Otobüsünde Korkunçlu Dans Eden Abiler 176 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki bir gariplik daha yaşanmasın, gün geçmiyorki bir abimiz daha saçmalamasın. Allah ailelerine sabır versin.
Kandil Röportajında Error Veren Genç 00:39
Kandil Röportajında Error Veren Genç 160 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşımız galiba aniden gelen mikrofon karşısında biraz hata vermiş, düşünceyle ağızdan dökülenler arasında senkron sorunu mevcut.