Hoşgeldiniz!

abidesi

Tatlılık Abidesi Azeri Küçük Kız 00:15
Tatlılık Abidesi Azeri Küçük Kız 4.587 izlenme - 2 yıl önce Tatlılık abidesi Azeri küçük kızımız arabanın camına takılmış olan güneşlikten dolayı dışarıyı göremediği için annesine tatlı bir şekilde isyan ediyor.
Cambaz Sihri 00:08
Cambaz Sihri 4.169 izlenme - 11 yıl önce daha neler neler
Tatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro Vineları 05:50
Tatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro Vineları 987 izlenme - 3 yıl önce Kanalımıza Abone Olmayı UnutmayınTatlılık Abidesi KTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro VinelarıTatlılık Abidesi Kız Aslı Bekiro Vineları
Burak Buyruk - Yalnızlık Abidesi 04:03
Burak Buyruk - Yalnızlık Abidesi 187 izlenme - 11 ay önce Burak Buyruk'un, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Yalnızlık Abidesi" albümünde yer alan "Yalnızlık Abidesi" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Burak Buyruk Düzenleme: İlkin Kitapçı Yönetmen: Onur Doğan Şarkı Sözleri: Günlerdir buluyorum şişelerin dibini, anlatmak zor yalnızlığımın derinliğini Bana biraz daha alkol, yalnızlık ve hüzün çok bol Hadi eve gidelim, sana ya da bana fark etmez Biraz eğlenelim, biraz konuşsak yeter Hadi eve gidelim, sana ya da bana fark etmez Biraz hissedelim biraz dokunsak yeter Günlerdir eriyorum dünyanın kendi gibi, bitkinliğim dünyanın bitmişliği gibi Bana biraz daha alkol, kalmadı hiç umut hiç yol Hadi eve gidelim, sana ya da bana fark etmez Biraz eğlenelim, biraz konuşsak yeter Hadi eve gidelim, sana ya da bana fark etmez Biraz hissedelim biraz dokunsak yeter Çok yalnızım… Bana biraz daha alkol, yalnızlık ve hüzün çok bol Bana biraz daha alkol, kalmadı hiç umut hiç yol Hoş geldin, ne kadar güzelsin Gözlerimin içine gülümser misin? Beni bu akşam kollarının arasına kabul eder misin? Hadi eve gidelim, sana ya da bana fark etmez Biraz eğlenelim, biraz konuşsak yeter Hadi eve gidelim, sana ya da bana fark etmez Biraz hissedelim biraz dokunsak yeter Çok yalnızım…
Bakıcısının Bacağını Bırakmayan Pandalar 00:35
Bakıcısının Bacağını Bırakmayan Pandalar 340 izlenme - 3 yıl önce Tatlılık abidesi pandalar kafes girmemek için bakıcılarının bacağına yapışıyor bir koala gibi. İnsan özeniyor böyle sevgi dolu hayvanlara. Evde de bir tane olsa da durup durup sarılsa.
Zühre 07:06
Zühre 717 izlenme - 5 yıl önce şiir ve yorum : Yalnızlık Abidesi
Devlet Bahçeli'nin Bilal Erdoğan'a Zeka Abidesi Demesi 00:18
Devlet Bahçeli'nin Bilal Erdoğan'a Zeka Abidesi Demesi 406 izlenme - 3 yıl önce Devlet Bahçeli Reisimizin Erdoğan'ın akıl küpü oğlu hakkındaki müthiş ironisi. Ben beğendim, baya güzel olmuş. Söylenecek söz bırakmamış. Ya hak!
Çanakkale Şehitler Abidesi 05:43
Çanakkale Şehitler Abidesi 1.001 izlenme - 9 yıl önce çanakkale, mermisiz dipçik çanakkale, sadece mehmetçik
Şehitlik Duygusu 02:10
Şehitlik Duygusu 764 izlenme - 9 yıl önce resimler önemli deil önemli olan şiir şiire dikkat edin
Şehitlik Abidesi Slayt Konya 03:49
Şehitlik Abidesi Slayt Konya 360 izlenme - 7 yıl önce şehitlik abidesi slayt konya
çanakkale şehitlik abidesi 02:14
çanakkale şehitlik abidesi 278 izlenme - 7 yıl önce
Yeni Ve Genç Yetenek Yusuf 00:08
Yeni Ve Genç Yetenek Yusuf 211 izlenme - 7 yıl önce yılmaz vural görmesin .d
Çanakkale Şehitler Abidesi 00:15
Çanakkale Şehitler Abidesi 292 izlenme - 8 yıl önce çanakkale şehitler abidesi
Dünyada İlk Ahıska Sürgün Abidesi 01:32
Dünyada İlk Ahıska Sürgün Abidesi 223 izlenme - 5 yıl önce Dünyada İlk Ahıska Sürgün Abidesi. Ahıska Kent İzmir. 30. 12. 2012.
Yalnızlık Abidesi - Yarsızım 02:26
Yalnızlık Abidesi - Yarsızım 212 izlenme - 5 yıl önce Şiir Ve Seslendirme yalnızlık Abidesi hazırlayan güz Yangını
[rapmanisa] Mc Mümin  Ft. Ceren -E - Rap Abidesi - 01:17
[rapmanisa] Mc Mümin Ft. Ceren -E - Rap Abidesi - 351 izlenme - 7 yıl önce [rapmanisa] mc mümin ft. ceren -e - rap abidesi -[2011 - rapman
anatalya kaşın en sempatik mısafir dostu bekir 03:01
anatalya kaşın en sempatik mısafir dostu bekir 312 izlenme - 8 yıl önce perakende satış mağazaları avantgardeast asmalı mescit mh. ıstiklal caddesi 120 80060 beyoğlu / istanbul türkiye 90 212 251 0064 90 212 245 1507http//www.facebook.com/avantgardeastfashionsensewww.avantgardeast.comwww.yalcinavci.netistiklal caddesi beyogluavantgardeastfashion@hotmail.comtl0212 2451507http//hoboculture.blogspot.com/http//fashionmaestro.blogspot.com/https//twitter.com/!/sokakmodasiturk
Sevimlilik abidesi Angara bebesi 02:01
Sevimlilik abidesi Angara bebesi 77 izlenme - 3 yıl önce Sevimlilik abidesi Angara bebesi. sarkı sözü Ankara, Türkiye'nin bir ili, başkenti[4] ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2014 itibarıyla 5.150.072 kişidir.[5] Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir. Ankara'nın başkent ilan edilmesinin ardından(13 Ekim 1923)şehir hızla gelişmiş ve günümüzde Türkiye'nin ikinci en kalabalık ili olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan ilin topraklarının yarısı hâlâ tarım amaçlı kullanılmaktadır. Ekonomik etkinlik büyük oranda ticaret ve sanayiye dayalıdır. Tarım ve hayvancılığın ağırlığı ise giderek azalmaktadır. Ankara ve civarındaki gerek kamu sektörü gerek özel sektör yatırımları, başka illerden büyük bir nüfus göçünü teşvik etmiştir. Cumhuriyetin kuruluşundan günümüze, nüfusu ülke nüfusunun iki katı hızda artmıştır. Nüfusun yaklaşık dörtte üçü hizmet sektörü olarak tanımlanabilecek memuriyet, ulaşım, haberleşme ve ticaret benzeri işlerde, dörtte biri sanayide, %2'si ise tarım alanında çalışır. Sanayi, özellikle tekstil, gıda ve inşaat sektörlerinde yoğunlaşmıştır. Günümüzde ise en çok savunma, metal ve motor sektörlerinde yatırım yapılmaktadır. Türkiye'nin en çok sayıda üniversiteye sahip ili olan Ankara'da ayrıca, üniversite diplomalı kişi oranı ülke ortalamasının iki katıdır. Bu eğitimli nüfus, teknoloji ağırlıklı yatırımların gereksinim duyduğu iş gücünü oluşturur. Ankara'dan otoyollar, demiryolu ve hava yoluyla Türkiye'nin diğer şehirlerine ulaşılır. Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağı'na ulaşan[6] Ankara, tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve nihayet Türkiye Cumhuriyeti, il topraklarını kontrolleri altında tutmuştur. Tektosagların ve Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti olan Ankara şehri ve Frigyalıların başkenti Gordion, il sınırları içinde yer alır. Yıldırım Bayezid'in Timurlenk'e yenik düştüğü Ankara Muharebesi Çubuk yakınlarında ve Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası olan Sakarya Muharebesi Polatlı yakınlarında yapılmıştır. İlin Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanı, keçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armudu, çiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam'ın maden suları ise ülke çapında tanınır.
 Çanakkale Şehitler Abidesi'nde iftar 04:00
Çanakkale Şehitler Abidesi'nde iftar 145 izlenme - 5 yıl önce Çanakkale’de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlü Şehit Torunları, Engelli Bireyler ve Korucu Aileler için Şehitler Abidesinde iftar verdi. Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nda bulunan Şehitler Abidesi önündeki tören alanında düzenlenen iftar programına Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, Ak Parti Çanakkale Milletvekilleri Mehmet Daniş, İsmail Kaşdemir, Eceabat Kaymakamı Mehmet Akçay, Aile Sosyal Çanakkale Müdürü Ersin Fırat, daire müdürleri, şehit aileleri, koruyucu aileler ve dezavantajlı bireyler katıldı. İftar sofrasında okunan duaların ardından vatandaşlar hep beraber oruçlarını açtılar.İftarda Ezineli Yahya Çavuş'un torunun kızı Hamiyet Yavuz ve Ezineli Yahya Çavuş'un torunu Mustafa Canbaz’da yer aldı. Canbaz, “Ezineli Yahya Çavuş'un birinci kuşak torunuyum. Dedemiz 98 yıl önce bu topraklarda büyük bir mücadele vermiş. Onların mücadele verdiği bu topraklara gelip burada iftar yapmak benim ve ailem için çok gurur verici. Bu topraklara adım attığımızda çok gururlanıyorum ve tüylerim diken diken oluyor” dedi.Ezineli Yahya Çavuş'un torunun kızı Hamiyet Yavuz ise, “Aşırı derecede duygulandım. Güzel bir ortam böyle bir şeyin düşünülmesi çok güzel. Yıllar sonra bu duyguyu yaşamak çok güzel. Zaten her geldiğimizde bu duyguyu yaşıyoruz” dedi.İftar programında konuşan Çanakkale Valisi Ahmet Çınar, "Bugün bulunduğumuz mekan tarihte yaşanan olayların anlamı, içinde bulunduğumuz Ramazan aynın anlamı ve burada bulunan insanların şehit torunlarının olmalarının anlamını birleştirdiğimiz zaman hakikatten müstesna bir an yaşıyoruz. Cenabı Allah tuttuğumuz oruçları ve duaları kabul etsin” diye konuştu.
Muzaffer Toramantekin - İnanç 58:41
Muzaffer Toramantekin - İnanç 133 izlenme - 4 yıl önce Muzaffer Toramantekin'in Adana Seminerinde Vermiş Olduğu Harika İnanç Eğitimi.
Çanakkale Şehitler Abidesi 2 00:17
Çanakkale Şehitler Abidesi 2 184 izlenme - 8 yıl önce çanakkale şehitler abidesi 2
Yalnızlık Abidesi 03:13
Yalnızlık Abidesi 133 izlenme - 6 yıl önce
Burak Buyruk - Dibe Vur 03:45
Burak Buyruk - Dibe Vur 18 izlenme - 6 ay önce Burak Buyruk'un, Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan "Yalnızlık Abidesi" albümünde yer alan "Dibe Vur" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Burak Buyruk Düzenleme: İlkin Kitapçı Yönetmen: Erol Civan "Dibe Vur" şarkı sözleri ile Eğer kuş olup uçmak istiyorsan kahpece vurulma tehliken var Eğer güneş olmak istiyorsan karanlığa düşme tehliken var Eğer yıldız olmak istiyorsan dikkat binlerce sahtesi var Seni sahtelerden ayıramazlarsa bir de bunun üzüntüsü var Eğer dibe vurmaktan, korkarsa bir insan Nasıl uçmayı başarabilir ki havalarda havalarda Eğer yolun varsa hemen koyul tam da bulunduğun noktadan Korkmak olur mu hiç hayattan, muhtemel tatsızlıklarından Eğer dibe vurmaktan, korkarsa bir insan Nasıl uçmayı başarabilir ki havalarda havalarda Korkma dibe vur, boşver dibe vur, korkma dibe vur, dibe vur Bir gün dibe vurmak belki uçurur uçurur uçurur Eğer dibe vurmaktan, korkarsa bir insan Nasıl uçmayı başarabilir ki havalarda havalarda Korkma dibe vur, boşver dibe vur, korkma dibe vur, dibe vur Bir gün dibe vurmak belki uçurur uçurur uçurur
 Devlet Bahçeli'nin Bilal Erdoğan'a Zeka Abidesi Demesi 00:18
Devlet Bahçeli'nin Bilal Erdoğan'a Zeka Abidesi Demesi 84 izlenme - 4 yıl önce Devlet Bahçeli'nin Bilal Erdoğan'a Zeka Abidesi Demesi
Yalnızlık Abidesi - Kasım Pıhtısı 04:16
Yalnızlık Abidesi - Kasım Pıhtısı 93 izlenme - 4 yıl önce ŞİİR : Nar-ı Çiçek SESLENDİRME : Yalnızlık Abidesi HAZIRLAYAN : Güz Yangını
Güz Yangını - Yalnızlık Abidesi 03:54
Güz Yangını - Yalnızlık Abidesi 125 izlenme - 5 yıl önce Şiir : Güz Yangını seslendiren : Yalnızlık Abidesi
Sevimlilik Abidesi Zıpır Oğlak 01:24
Sevimlilik Abidesi Zıpır Oğlak 18 izlenme - 1 yıl önce Sevimlilik Abidesi Zıpır Oğlak
Mehmetcik Çanakkale Zaferi Dönemine Ait Asırlık Üniformaları Giydi 01:14
Mehmetcik Çanakkale Zaferi Dönemine Ait Asırlık Üniformaları Giydi 19 izlenme - 1 yıl önce Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. yılı törenlerinde, savaş dönemine ait askeri üniformaları giyerek Şehitler Abidesi çevresinde ''saygı nöbeti" tutacak askerler, ilgi odağı oldu.
Hayatıma Seyirciyim 07:12
Hayatıma Seyirciyim 66 izlenme - 7 yıl önce şiir ve yorum yalnızlık abidesi
Sevimlilik Abidesi 00:48
Sevimlilik Abidesi 9 izlenme - 1 yıl önce Sevimlilik Abidesi