Hoşgeldiniz!

abisi

Ağzı Bi Soluk Durmayan Çılgın Esnaf (Kankaa) 00:27
Ağzı Bi Soluk Durmayan Çılgın Esnaf (Kankaa) 1.249.542 izlenme - 2 yıl önce Kendisiyle röportaj yapılmak istenen abimiz haplanmış gibi tavırlar sergilemekte. Aynısından istiyorum diyerek klişe bir söz kullanmka istiyorum.
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 01:15
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 28.836 izlenme - 3 yıl önce Evet görüntüde liseli ergenlerimiz hunharca kavga ediyor , onlar kavga ederken ummadıkları anda elinde sopasıyla aniden zebellah gibi bir abi karşılarına dikilip aman vermeden saldırıya geçiyor ve malum topluluğu dağıtıyor abimize saygılar.
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 02:06
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 7.486 izlenme - 10 ay önce Tarık Akan'ın abisi muhabiri fırçalamış ve düşündüklerini söylemiş.
Beyoğlu'nun En Güzel Abisi 01:09
Beyoğlu'nun En Güzel Abisi 25.429 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Ümit'in "Beyoğlu'nun En Güzel Abisi" romanı için hazırlanan 1 dakika 10 saniyelik tanıtım filmi. Yönetmen: Gül Ümit Gürak & Gürkan Gürak Tasarım / Uygulama: Gürkan Gürak Müzik: Secession Studios Teşekkürler: Ahmet Ümit, Vildan Ümit, Svetlana Eremina
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 01:15
Liseli Kavgasına Müdahale Eden Sokak Abisi 8.015 izlenme - 3 yıl önce Evet görüntüde liseli ergenlerimiz hunharca kavga ediyor , onlar kavga ederken ummadıkları anda elinde sopasıyla aniden zebellah gibi bir abi karşılarına dikilip aman vermeden saldırıya geçiyor ve malum topluluğu dağıtıyor abimize saygılar.
Sibel - Abisi 02:54
Sibel - Abisi 6.689 izlenme - 5 yıl önce
Abisi Şehit Olan Kürt Askerin Demirtaş'a İsyanı 01:25
Abisi Şehit Olan Kürt Askerin Demirtaş'a İsyanı 6.085 izlenme - 2 yıl önce Hakkari'de şehit düşen Uzman Çavuş İbrahim Taş'ı mezarında ziyaret eden kardeşi asker Halil Taş, Selahattin Demirtaş'a isyan etti.
Danscı Çocuk 03:14
Danscı Çocuk 9.621 izlenme - 9 yıl önce dans eden çocuk
Fuat Avni Kim? 02:30
Fuat Avni Kim? 2.723 izlenme - 2 yıl önce Son dönemlerde yazdığı tweetler ve ilginç bilgi paylaşımlarıyla dikkat çeken sevgili Fuat Avni hakkında yapılmış ve halka kim olduğu sorulmuş ilginç ve komik görüntüler içeren sokak röportajıdır. İyi izlemeler.
yazmışım abisi bugünde dertliyim 04:32
yazmışım abisi bugünde dertliyim 3.400 izlenme - 6 yıl önce
 Lise Kavgasına Sopalı Müdahale Kamerada 01:09
Lise Kavgasına Sopalı Müdahale Kamerada 2.217 izlenme - 3 yıl önce Lise önündeki kavga kameralara yansırken, ortaya çıkan eli sopalı bir şahıs kavgaya sert bir şekilde müdahale etti. İstanbul Ümraniye’de bir lise önünde öğrenciler arasında yaşanan kavga amatör kameraya yansıdı. Kavga eden tarafları dağıtmak için ortaya çıkan bir şahıs ise öğrencilere, eline aldığı sopayla acımasızca vurdu. Bir lisenin önünde gerçekleşen kavgada iki öğrenci arkadaşlarının gözü önünde tekme, tokat kavga etmeye başladı. Sokak arasında yaşanan kavga, diğer öğrencilerin de araya girmesiyle büyürken, olay daha sonra yatıştı. Kimliği belirlenemeyen bir şahıs ise kavganın yatıştığı anda eline aldığı sopayla öğrencilere vurmaya başladı. Kavga eden öğrencilere tekme ve tokat da atan şahıs, öğrencilere küfürler savurduktan sonra ortadan kayboldu. Kavganın olduğu esnada duran trafik ise, olaydan sonra tekrar açıldı.
Mahalle Kültürü - Biraz Nostalji Belgeseli 03:40
Mahalle Kültürü - Biraz Nostalji Belgeseli 1.139 izlenme - 12 ay önce Çok uzak değil, bundan 5-6 yıl önce yaşamış olduğumuz bu muhteşem kültür şimdi çoğu için tamamıyla yok olma durumunda. Bu ortamın sıcaklığını, samimiyetini anlatmak istedik. Umarım başarılı olmuşuzdur.
Muhammad Ali'nin Ringde Rakipleriyle Maytap Geçtiği Zamanlar 02:30
Muhammad Ali'nin Ringde Rakipleriyle Maytap Geçtiği Zamanlar 1.641 izlenme - 2 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi sporcu olan Muhammad Alinin ringde rakipleri ile geçtiği maytapı izliyoruz. Efenim Bu Muhammad Ali zaten rakipleriyle girdiği komik diyaloglar ilede tanınan bir boksördür.Buda İşte o komik dalga geçmelerin derlenmiş hali. Gerçi Videoyu yapan arkadaş çok azını koymuş ama olsun. Videonun sonunda olan Fraiserin Alinin ağzına amma konuştun diyip vururmuş gibi yapması özetliyor.Muhammad ali aynı zamanda boksu eğlenceli yapan bir adamdır hareketleri ile ringdeki dansı ile vuramazsın vuramazsın demesi ile şimdi ise ağır siklet izleme zevki 0 boks tekniği 0 olan sadece boyu uzun olduğu için sürekli sol direk sağ direk kombinasyonu falan aşırı sıkıcı klisctho kardeşlere kaldı.
Kedi Kavgasını Ayıran Mahalle Abisi Köpekler 00:51
Kedi Kavgasını Ayıran Mahalle Abisi Köpekler 438 izlenme - 1 yıl önce Kedi Kavgasını Ayıran Mahalle Abisi Köpekler
Abisi Vefat Eden Genç Kızın Beyaz Show'da Duygulu Anları (Beyaz Show 18 Mayıs 2012) 03:59
Abisi Vefat Eden Genç Kızın Beyaz Show'da Duygulu Anları (Beyaz Show 18 Mayıs 2012) 1.330 izlenme - 5 yıl önce
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Poyraz ve abisi karşı karşıya! 05:43
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Poyraz ve abisi karşı karşıya! 770 izlenme - 1 yıl önce Poyraz ve ekibi ilk defa Adil’in bir zayıf noktası olduğunu keşfediyorlar. Bu zayıf nokta Adil’in büyük oğlu, Poyraz’ın abisi Neşet Topal’dır. Neşet Topal, Adil’in elinden kaçmıştır. Peşinde hem Adil, hem Poyraz ve ekibi, hem de onu Adil’e vererek Sefer’i almayı uman Sema vardır.
sürekli hapşıran kızın çileli abisi :) 01:01
sürekli hapşıran kızın çileli abisi :) 1.246 izlenme - 8 yıl önce bu kız günde 10 bin kere hapşırıyor abisi sürekli çok yaşa demek zorunda kalıyor
Dj Gökcan - Bırak Gitsin Abisi - 2oo9 02:25
Dj Gökcan - Bırak Gitsin Abisi - 2oo9 2.084 izlenme - 8 yıl önce dj gökcan - bırak gitsin abisi - 2oo9 [www.djgökcan.com][www.djgokcan.tk]
Ajdarın Abisi 01:13
Ajdarın Abisi 665 izlenme - 6 yıl önce
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Ben onu asla yalnız bırakmam! 04:43
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Ben onu asla yalnız bırakmam! 574 izlenme - 1 yıl önce Bahri Baba daha fazla dayanacak gücü kalmıyor. Eski dostları da “bükemediğin bileği öpeceksin” diyerek Bahri Baba, Adil’e boyun eğmeye ikna etmeye çalışıyorlar. Bu duruma en çok içerleyen Ayşegül oluyor ve babasının pes etmesini engellemenin bir yolunu aramaya başlıyor. Sonunda Poyraz’dan hiç kendisinden beklenmedik bir şey istiyor.
Günelin Abisi Tunar Harika Bir Uzun Hava İbo Show 03:51
Günelin Abisi Tunar Harika Bir Uzun Hava İbo Show 716 izlenme - 3 yıl önce Günelin Abisi Tunar Harika Bir Uzun Hava İbo Show
nuri alço köylüyle diskoda 05:20
nuri alço köylüyle diskoda 815 izlenme - 6 yıl önce
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Izdırabın Sonu Yok Sanma, Bu Alemde Geçer! 04:11
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Izdırabın Sonu Yok Sanma, Bu Alemde Geçer! 441 izlenme - 1 yıl önce Sefer'in ölümünden sonra dağılan Zülfikar'ın okuduğu "Geçer" adlı deyiş büyük beğeni topladı.
havlamayı öğreniyor abisi:)) 00:21
havlamayı öğreniyor abisi:)) 767 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
Poyraz Karayel 48. Bölüm - İmece usulü evlenme teklifi! 04:17
Poyraz Karayel 48. Bölüm - İmece usulü evlenme teklifi! 341 izlenme - 1 yıl önce Albay Cevher, gönlünü bir kadına kaptırınca olanlar oluyor. Ayşegül ve Poyraz, Albay'ın evlilik teklifi etmesine işte böyle yardım ediyor.
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Sarıldım affettim! 04:38
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Sarıldım affettim! 326 izlenme - 1 yıl önce Sefer'in ölümünden sonra kendini kaybeden Zülfikar, Meltem'in kalbini kırıyor ve sonradan bunu anlayan Zülfikar af dilemek için soluğu Meltem'in yanında alıyor.
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Babam deli değil, sadece manyak! 02:16
Poyraz Karayel 48. Bölüm - Babam deli değil, sadece manyak! 288 izlenme - 1 yıl önce Annesinin erkek arkadaşına ısınamayan ve eve gelmesine sinirlenen Sinan, evi terkediyor.
Kız Abilerini Görünce 180 Derece Dönmek 00:06
Kız Abilerini Görünce 180 Derece Dönmek 197 izlenme - 3 yıl önce Sevgilisinin abilerini görünce 180 derece dönen adam.
Ereğlinin Gariban Abisi 04:28
Ereğlinin Gariban Abisi 243 izlenme - 4 yıl önce Ereglide Karton Toplarke Bize Şarkı Yapın Deyip Arabeskin Hasını Kendi Söyleyen Harbi Abimizdir.amatör Ama Stüdyo Yok Biz Daha O Kadar Zengin Sübbesi Degiliz ....
Deguelarcher [yazmışım Abisi] 01:35
Deguelarcher [yazmışım Abisi] 251 izlenme - 6 yıl önce