Hoşgeldiniz!

abiyogenez

Yaşamın Başlangıcı: Abiyogenez 09:51
Yaşamın Başlangıcı: Abiyogenez 989 izlenme - 2 yıl önce Dünya üzerinde yaşamın nasıl başladığı konusu pek çoğumuzu düşündürmüştür. Yaşamın kökenini izah etmek için bilimin işaret ettiği husus 'abiyogenez'dir. Yaşamın kökeni çalışmaları biyoloji ve insanın doğal dünyayı anlaması üzerinde çok büyük etkisi olmasına rağmen sınırlı bir araştırma alanıdır. Bu sahadaki ilerlemeler, araştırılan sorunun önemi yüzünden birçok insanın ilgisini çekse de genellikle yavaş ve aralıklıdır. Önerilen birçok kuram içinde demir-kükürt kuramı (önce metabolizma) ve RNA dünya hipotezi (önce genler) en çok rağbet görenlerdir.
Dünya'nın ve İlk Canlılığın Oluşumu 02:29
Dünya'nın ve İlk Canlılığın Oluşumu 94 izlenme - 11 ay önce Gezegenimizin oluşumu ve ilk canlının oluşmasının (abiyogenez) kısa anlatımı.
Abiyogenez Nedir? Tek Cümlede Evrim 00:33
Abiyogenez Nedir? Tek Cümlede Evrim 110 izlenme - 3 yıl önce ABONE OLUN Abiyogenez Hakkında Bilgi Öğrenmek İstiyorsanız Mutlaka Bu Videoyu İzleyin. Bu Videoda Sizlere Büyük Varoluş Zinciri Hakkında Bilgiler Vereceğiz. Evrim Teorsinin Çöküşü Hakkında Hazırladığımız "Abiyogenez" İsimli Videoda Önemli Bir Bilgi Öğreneceksiniz. Abiyogenez Hakkında Bilgi Öğrendikten Sonra Bilim Konusunda ve Evrim Konusunda Kendinizi Geliştirmiş Olacaksınız. Abiyogenez Konulu Video, Biyoloji Bilimi Hakkında Sizlere Önemli Bilgiler Kazandıracak Abiyogenez hakkında bilgi Abiyogenez hakkında bilgi nereden öğrenebilirim Abiyogenez hakkında kesin bilgi Abiyogenez ve bilim Abiyogenez ve evrim Abiyogenez ve evrim teorisi Abiyogenez ve biyoloji Abiyogenez nedir Abiyogenez hakkında kısa bilgi
Hayatın Başlangıcı Abiyogenez Teorisi 09:52
Hayatın Başlangıcı Abiyogenez Teorisi 62 izlenme - 4 yıl önce Her Zaman Sorulan Sorudur. İlk Canlı Nasıl Oluştu ? Bu Konuyu Anlatan Çok Güzel Bir Video.
Hayatın Başlangıcı Abiyogenez Teorisi 09:52
Hayatın Başlangıcı Abiyogenez Teorisi 15 izlenme - 11 ay önce Her zaman sorulan sorudur. İlk canlı nasıl oluştu ? Bu konuyu anlatan çok güzel bir video.