Hoşgeldiniz!

about last night

About Last Night Fragman 03:11
About Last Night Fragman 3.574 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Kevin Hart, Michael Ealy, Regina Hall gibi isimlerin yer aldığı, romantik komedi türündeki About Last Night filminin resmi fragmanı.
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 00:35
Hoşgeldin Gülüm - Küçük Emrah Tuvalette 1.748 izlenme - 3 yıl önce Küçük Emrah bir fenomendir. Öyle bir karakterdir ki, o kadar namuslu ve düzgün bir insandır ki, tuvaletteyken bile pantolununu çıkartmaz. Altına sıçar ama şerefiyle.
Emrah ve Beyaz Donu 00:44
Emrah ve Beyaz Donu 1.245 izlenme - 3 yıl önce hey hey taksi yılları. emrah ın hedef kitlesi değişmiş, üniversiteli gençlere dönük bir imaj çalışması başlatılmış, şarkılar,klipler,film çalışmaları bu yönde.senaryolarda entellektüel depinmelerin imgesel izdüşümleri asi gençlerin başkaldırışları hissediliyor falan filan ama o don nedir?resmen beyaz bezden mahalle terzisinin diktiği dede donu bu.emrah ın kapıya kolunu dayadığı anlara ayrıca dikkat lütfen.
Tabu Yıkan Film Hoşgeldin Gülüm ve Kıllı Erkek Sendromu 01:33
Tabu Yıkan Film Hoşgeldin Gülüm ve Kıllı Erkek Sendromu 721 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Demi Moore ve Rob Lowein' in oynadığı ''About Last Night'' filminin Türk versiyonunu çekmek için kollar sıvanır. Yönetmen Kaya Ererez filmin adını ''hoşgeldin gülüm'' koyar ve yakışıklı erkek rolünü Küçük Emrah' a verir ve seyircinin yakışıklı detayını çakmaması için film boyunca tüm kadınlar tarafından ''ayy ne kadar atletik, ne kadar yakışıklı çocuk'' olarak betimlenir. Güzel kadınla rolünü alan Ayla Özel ve arkadaşları ise yabancı senaryoya uygun olarak üstlerine fena şekilde xlarge duran erotizm, kadın-erkek ilişkileri vb... konular üzerine friends, how i met your mother tadında tespitler yapmaya çalışırlar. Fakat film boyunca ulaşabildikleri zirve nokta ''aa ben kıllı erkek sevmem, ben severim, ben yalarım'' muhabetinden öteye geçemez. detay: evet emrah' ın pantalonla zıçtığı film yine bu filmdir. neymiş; alışmadık götte don durmazmış.
about last night... 01:58
about last night... 630 izlenme - 7 yıl önce danny martin ve bernie litgo iki yakın bekar arkadaştır. bir gecelik ilişkiler yaşarlar ve günlerini gün ederler. yine böyle bir gecede danny bir barda tanıştığı debbie ile tutkulu bir ilişki yaşar. iki genç bir gecelik tutkuyu geniş bir zamana yaymaya karar verirler. ama bu sandıklarından daha zor olacaktır.
About Last Night TV Fragman 00:17
About Last Night TV Fragman 220 izlenme - 4 yıl önce About Last Night TV Fragman
about last night... fragmanı 2 00:31
about last night... fragmanı 2 76 izlenme - 7 yıl önce danny martin ve bernie litgo iki yakın bekar arkadaştır. bir gecelik ilişkiler yaşarlar ve günlerini gün ederler. yine böyle bir gecede danny bir barda tanıştığı debbie ile tutkulu bir ilişki yaşar. iki genç bir gecelik tutkuyu geniş bir zamana yaymaya karar verirler. ama bu sandıklarından daha zor olacaktır.
about last night... fragmanı 2 00:31
about last night... fragmanı 2 55 izlenme - 7 yıl önce danny martin ve bernie litgo iki yakın bekar arkadaştır. bir gecelik ilişkiler yaşarlar ve günlerini gün ederler. yine böyle bir gecede danny bir barda tanıştığı debbie ile tutkulu bir ilişki yaşar. iki genç bir gecelik tutkuyu geniş bir zamana yaymaya karar verirler. ama bu sandıklarından daha zor olacaktır.
about last night... fragmanı 1 01:58
about last night... fragmanı 1 45 izlenme - 7 yıl önce danny martin ve bernie litgo iki yakın bekar arkadaştır. bir gecelik ilişkiler yaşarlar ve günlerini gün ederler. yine böyle bir gecede danny bir barda tanıştığı debbie ile tutkulu bir ilişki yaşar. iki genç bir gecelik tutkuyu geniş bir zamana yaymaya karar verirler. ama bu sandıklarından daha zor olacaktır.
about last night... fragmanı 1 01:58
about last night... fragmanı 1 34 izlenme - 7 yıl önce danny martin ve bernie litgo iki yakın bekar arkadaştır. bir gecelik ilişkiler yaşarlar ve günlerini gün ederler. yine böyle bir gecede danny bir barda tanıştığı debbie ile tutkulu bir ilişki yaşar. iki genç bir gecelik tutkuyu geniş bir zamana yaymaya karar verirler. ama bu sandıklarından daha zor olacaktır.