Hoşgeldiniz!

absinthe

...:::: Absinthe:::... 02:57
...:::: Absinthe:::... 10.066 izlenme - 7 yıl önce bEn bÖyLe İçtİm.. yEŞiL pErİ....
Türkün Absinthe ile İmtihanı 03:24
Türkün Absinthe ile İmtihanı 987 izlenme - 3 yıl önce Yeşil periyi shot yapan bu arkadaşları delimi dürttü diyerek gülerek izledim. Hele içtikten sonraki hareketleri izlemesi daha bi keyifli. izliyoruz.
Bir Şişe Absinthe'i 20 Saniyede Fondiplemek 02:08
Bir Şişe Absinthe'i 20 Saniyede Fondiplemek 1.610 izlenme - 3 yıl önce Efendim kendisi görüp görebileceğiniz en midesiz adamlardan biri olan, kendine özgü girizgahı ile videolarına "hey everyone shoenice again, well basically.." sözü ile başlayan shoenicedir. Diğer videolarında dünyanın en acı biberlerini, bulaşık deterjanlarını, diş macunlarını, tuvalet kağıtlarını ve kaktüsleri hunharca yiyen midesiz ve gırtlaksız kardeşimiz shoenice 70'lik votkayı bir dikişte bitirme tezini de aşarak bu sefer yeşil peri'yi 20 saniyede bitiriyor. Çocuklarımıza ve gençlerimize içki sağlığa zararlıdır uyarısını yaparak gırtlaksız shonice'ı acaba yarım saaat sonra neler oldu merakı ile izliyoruz.
Absinth'in Alevli Bardak Gösterisiyle Damıtılması 03:34
Absinth'in Alevli Bardak Gösterisiyle Damıtılması 380 izlenme - 2 yıl önce absinthin damıtılma ve içilme şeklinin ateşli şov şeklinde yapılışını izliyoruz. karıştırılan likörler ve damıtma sonrası pipetlerle absinthin tadına baktık nane likörü gibiydi. normalde yüzde 70 alkol olan absinthtte damıtılma sonucu yüzde 30 kalmıştı. gerçekten çıkan alevler bile ne kadar sert bir içki olduğunu kanıtlar nitelikteydi. absinth nedir öğrenmek için ilk videomuzu izleyebilirsiniz : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/242515/absinth-nedir-nasil-yapilir
Absinthe (Yeşil Peri ) Hazırlanışı 02:00
Absinthe (Yeşil Peri ) Hazırlanışı 56 izlenme - 5 ay önce Absinthe (yeşilperi) hazırlanışını sizlerle paylaştık umarım beğenirsiniz.. daha fazlası için kanalımızı takip ediniz..
Absinth Nedir Nasıl Yapılır 04:43
Absinth Nedir Nasıl Yapılır 93 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en sert içkisi olarak bilinen absinthin çek cumhuriyetindeki tarihini ve yapılışının uygulamalı anlatımını izliyoruz. Video rağbet görürse absinthin damıtılma ve içilme şeklinin ateşli şov şeklinde yapılışını da yükleyeceğim.