Hoşgeldiniz!

Absurd Tv Videoları İzle

Pokemon GO Oynayarak İnsanları Trollemek - Absurd TV 04:16
Pokemon GO Oynayarak İnsanları Trollemek - Absurd TV 3.292 izlenme - 7 ay önce Bu videoda Pokemon GO çılgınlığına absürtlüğümüzü de katarak İstanbul sokaklarında avlanmaya çıktık.
Selfie Çekilen İnsanları Trollemek - Absurd TV 04:20
Selfie Çekilen İnsanları Trollemek - Absurd TV 2.989 izlenme - 12 ay önce Siz selfie çekilirken biri daha size katılsa ne yapardınız? Biz sizin için deneyimleyip gördük, iyi seyirler.
İnsanların Komik Şekilde Resmini Çizmek - Absurd TV 05:37
İnsanların Komik Şekilde Resmini Çizmek - Absurd TV 1.095 izlenme - 11 ay önce Bu sefer de rastgele insanları komik şekilde çizip, kendilerine gösterip yorumlar aldık. Bakalım nasıl karşıladılar. İyi seyirler.
Tanımadığın İnsanların Masasına Oturma Şakası | Absurd TV 04:05
Tanımadığın İnsanların Masasına Oturma Şakası | Absurd TV 25 izlenme - 1 yıl önce Biri size "Bu sandalye boş mu?" diye soruyor ama sandalyeyi almak yerine oturmayı seçiyor. Tepkiniz ne olurdu? İşte bazı tepkiler... Absurd TV'ye hoş geldiniz, iyi seyirler :) Facebook: www.facebook.com/absurdtvofficial Instagram: www.instagram.com/absurdtvofficial Twitter: www.twitter.com/absurdtvkerem Kamera: www.instagram.com/omercokluk
Selfie Çekilen İnsanları Trollemek | Absurd TV 04:20
Selfie Çekilen İnsanları Trollemek | Absurd TV 12 izlenme - 12 ay önce YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpKKwTYLI8kHnC8VCrNVLMg Siz selfie çekilirken biri daha size katılsa ne yapardınız? Biz sizin için deneyimleyip gördük, iyi seyirler :) Facebook www.facebook.com/absurdtvofficial Twitter www.twitter.com/absurdtvkerem Instagramwww.instagram.com/absurdtvofficial Bilgi Şehri YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC2aY7WWK6lc6Yf9On235gZQ