Hoşgeldiniz!

abuk

Kemal Sunal  / Abuk Sabuk Bir Film  - Film Çeviriyorum Abi 00:58
Kemal Sunal / Abuk Sabuk Bir Film - Film Çeviriyorum Abi 8.180 izlenme - 8 yıl önce Bir miras sayesinde zengin olan ve film boyunca güldürme denemelerine rağmen hiç gülmeyen Ademoğlu'nun film sonunda minik çoğuk tarafından güldürülmesini izliyoruz. Eşlik eden şarkı; Erkin Koray - Hayat Katarı
Yanaklarını Ben Gızarttım - Abuk Sabuk Bir Film 01:03
Yanaklarını Ben Gızarttım - Abuk Sabuk Bir Film 1.783 izlenme - 8 yıl önce Kemal Sunal'ın başrolünü oynadığı, 1990 yapımı Şerif Gören'in filminden bir kesit. Kızının bakireliğini aldığını söyleyen İzzet'e, Kemal Sunal'dan "namus" kavramı üzerine genel geçer bir yorum geliyor. Namus mefhumunun zengin ya da fakire göre nasıl değiştiği hakkında.
En Büyük Bahçesaraytaş! 00:51
En Büyük Bahçesaraytaş! 1.058 izlenme - 8 yıl önce Kemal Sunal'ın başrol oynadığı "Abuk Subuk" filminden bir kesit izliyoruz. Bir şekilde bol miktarda para sahibi olan Kemal Sunal'ın yıllardır hiç gülmemiş olması nedeniyle TAN gazetesi "ilk güldürene 15 milyon TL" yarışması düzenler. Bu abimiz de sloganlar atarak güldürmeye çalışmaktadır. Taraftarlığa güzel bir eleştiri içeren bu filmin baştan sona izlenmesini de tavsiye ediyorum efendim..
Kramp - Abuk Sabuk 03:26
Kramp - Abuk Sabuk 479 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: İstanbul Sokakları Çıkış Tarihi: 04.09.1998 Türkçe Rock Şarkı Sözleri (lyrics): Aldırma olaylara Takılma oyunlara Sonunda olan oldu Olan oldu Dananın kuyruğu iyice koptu Zaten her şey abuksubuk Zaten her şey abuksubuk İt ürür kervan yürür Sürü halinde güdülür Cep delik cepken delik Olan oldu Yırtık pantolon kıçımızda Zaten her şey abuksubuk Zaten her şey abuksubuk
Ritme Ayak Uyduramayan Çocuk 02:10
Ritme Ayak Uyduramayan Çocuk 373 izlenme - 9 yıl önce 21 Aralık'ı dans ederek kutlayan bir grup içinde kalan çocuk, bir türlü olayın ne olduğunu çakozlayamaz. Yaşına başına aldırmadama bauk subuk hareketler yapan insanları izlerken siz de ibret alacaksınız.
En Abuk Dünya Rekorları 01:33
En Abuk Dünya Rekorları 180 izlenme - 9 yıl önce Efendim bu videoda en abuk, gereksiz 10 dünya rekoru paket edilmiş; getirilmiş önümüze konmuş. Ha, derseniz ki "Kardeşim kime göre, neye göre en abuk?", başımı önüme eğer, "Sen de haklısın bir yerde" derim. Gönül isterdi ki bir mabadıyla ceviz kıran adamı, osuruğuyla aşina olduğumuz nice nameyi icra eden koçyiğidi falan da bu listede görelim; ama nihayetinde seçenin kendi tercihi... Ha, ben yine de tatmin oldum, oldum ki içeriği paylaştım, o ayrı. 4 yaşında üniversiteye giren Kim Ung-Yong'un, 7 yaşında cerrah çıkan Akrit Jaswal'in olduğu listeye kılla tüyle dahil olup aynı unvanı taşımaya hak kazanmak, elbette ki abukluğun şahı değil şahbazıdır. Yeri gelmişken bir de 10'dan geriye meallerini sıralayalım şu rekorların da tam olsun: 10) 7 saat biteviye gülümsemek. 9) Kafayınan dakikada 40 karpuz kırmak. 8) 114 dalıcı bir olup sualtında televizyon izlemek. 7) 1.82 metrelik saç. 6) Dakikada 3 Hindistan cevizini diş ilen ayıklayıvermek. 5) 1.48 metrelik tırnak uzatmak. 4) 110 desibellik geyirmek. 3) Kafaya 400 metre kumaştan türban (Hint işi olanından) sarmak. 2) 10.2 cm kulak kılı uzatmak. 1) O bizden biri; İlker Yılmaz'ın büyük becerisi: Gözden 2.79 metre süt fışkırtmak.
Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar (1) - İşte Müzik İşte Eğlence (1993) 05:41
Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar (1) - İşte Müzik İşte Eğlence (1993) 228 izlenme - 8 yıl önce Ulusal Yapım prodüksiyonu olarak 1993 yılında Kanal 6'da yayınlanan İşte Müzik İşte Eğlence programında izlediğimiz Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar'ın diğer bir bölümünü siz sevgili site sakinlerinin ve tüm nostaljikolik dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar (2) - İşte Müzik İşte Eğlence (1993) 02:42
Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar (2) - İşte Müzik İşte Eğlence (1993) 215 izlenme - 8 yıl önce Ulusal Yapım prodüksiyonu olarak 1993 yılında Kanal 6'da yayınlanan İşte Müzik İşte Eğlence programında izlediğimiz Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar'ın bir başka bölümünü siz sevgili site sakinlerinin ve tüm nostaljikolik dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
Abuk Subuk Hareketler Yapan Kaleci 00:19
Abuk Subuk Hareketler Yapan Kaleci 143 izlenme - 9 yıl önce Fas Ligi'nde oynanan Raja Casablanca-UST Temara maçında konuk takım kalecisinin kurtarıştan sonra yaptıgı abuk subuk hareket izlemekteyiz.
Super Timor - Sinek İlacı 00:30
Super Timor - Sinek İlacı 206 izlenme - 9 yıl önce Sinek yakalayacağım derken kendini heder eden üçlünün yardımına hızır gibi yetişen böcek ilacı Super Timor!!! Ayrıca HsynZ'e Vuvuzelaya Şimdilik Tek Çözüm(bkz:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33102/vuvuzelaya-simdilik-tek-cozum)adlı video için esin kaynağı olmuştur.