Hoşgeldiniz!

abuk

Abuk Sabuk Bir Film Tecavüz Ve Sevişme Sahnesi 02:17
Abuk Sabuk Bir Film Tecavüz Ve Sevişme Sahnesi 155.470 izlenme - 2 yıl önce Abuk Sabuk Bir Film Tecavüz Ve Sevişme Sahnesi Abuk Sabuk Bir Film Tecavüz Ve Sevişme Sahnesi Abuk Sabuk Bir Film Tecavüz Ve Sevişme Sahnesi
Abuk Sabuk Bir Film - Kemal Sunal (1990 - 62 dk) 01:02:50
Abuk Sabuk Bir Film - Kemal Sunal (1990 - 62 dk) 22.483 izlenme - 2 yıl önce Ademoğlu (Kemal Sunal),yoksul bir köylü olduğu için çevresi tarafından sürekli hor görülüp aşağılanır. Bir süre sonra yoksul köylü Ademoğlu, geçmişteki bir iyiliğin karşılığı olarak bir mirasla mükafatlandırılır. Birden milyarder olunca, onu hor gören çevresi bu kez de onu el üstünde tutar. Kemal Sunal abimize kimileri tarafından yakıştırılan kimileri tarından hiç yakıştırılamayan 1 filmi saygı ve özlemle izliyoruz. Oyuncular: Kemal Sunal,Perin Karaali,Kutay Köktürk,Şiva Gerede,Murat İlker,Bülent Kayabaş,Tayfun Çorağan,Gamze Gözalan,Dilek Pakalın,Selahattin Fırat,Sami Hazinses,İdris Emektar Müzik: Erkin Koray Senaryo: İbrahim Gündüz Yapımcı: Şerif Gören,Turgay Aksoy Yönetmen: Şerif Gören
Abuk Subuk 1 Film (1990 - 94 dk. - Sansürsüz) 01:34:00
Abuk Subuk 1 Film (1990 - 94 dk. - Sansürsüz) 2.695 izlenme - 10 ay önce Açıklama: Türkiye'de 80'ler sonrası toplumdaki bozulmalar, mal, mülk peşinde koşan insanlar, parası olana yalakalık yapan insanlar gibi toplumdaki yozlaşmaları anlatmaya çalışmış kara mizah konulu bir filmdir. Kemal Sunal'ın başrolünde oynağı bu filmi pek bilen yoktur. Kemal Sunal'ın, televizyon kanallarında en az yayınlanmış filmidir. Filmin Konusu: "Ademoğlu (Kemal Sunal),yoksul bir köylü olduğu için çevresi tarafından sürekli hor görülüp aşağılanır. Bir süre sonra yoksul köylü Ademoğlu, geçmişteki bir iyiliğin karşılığı olarak bir mirasla mükafatlandırılır. Birden milyarder olunca, onu hor gören çevresi bu kez de onu el üstünde tutar."* "Âdemoğlu, artık ülkenin en zengin adamlarındandır; ancak yüzü yine de gülmez. Bu durum basının ilgisini çeker ve bir yarışma düzenlenir. Âdemoğlu'nu güldürebilene büyük para ödülü verilecektir."** Açıklama kaynak: *: http://www.sinematurk.com/film/1369-abuk-sabuk-bir-film/ **: https://tr.wikipedia.org/wiki/Abuk_Sabuk_Bir_Film Kesilmiş versiyon: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/230054/abuk-sabuk-bir-film-kemal-sunal-1990-62-dk Not: Görüntü kalitesi pastel boyadan hallicedir. Kesilmemiş olarak sadece bu kalitede bulabildim.
Kemal Sunal  / Abuk Sabuk Bir Film  - Film Çeviriyorum Abi 00:58
Kemal Sunal / Abuk Sabuk Bir Film - Film Çeviriyorum Abi 3.934 izlenme - 2 yıl önce Bir miras sayesinde zengin olan ve film boyunca güldürme denemelerine rağmen hiç gülmeyen Ademoğlu'nun film sonunda minik çoğuk tarafından güldürülmesini izliyoruz. Eşlik eden şarkı; Erkin Koray - Hayat Katarı
Yanaklarını Ben Gızarttım - Abuk Sabuk Bir Film 01:03
Yanaklarını Ben Gızarttım - Abuk Sabuk Bir Film 942 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın başrolünü oynadığı, 1990 yapımı Şerif Gören'in filminden bir kesit. Kızının bakireliğini aldığını söyleyen İzzet'e, Kemal Sunal'dan "namus" kavramı üzerine genel geçer bir yorum geliyor. Namus mefhumunun zengin ya da fakire göre nasıl değiştiği hakkında.
Erkin Koray - Hayat Katarı (Çöh Çöh Çöh) 06:04
Erkin Koray - Hayat Katarı (Çöh Çöh Çöh) 527 izlenme - 2 yıl önce Abuk Sabuk Bir Film' in soundtrack' i olan, çoğumuzun ''çöh çöh çöh'' diye bildiği mükemmel Erkin Koray şarkısı.
Kramp - Abuk Sabuk 03:26
Kramp - Abuk Sabuk 309 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: İstanbul Sokakları Çıkış Tarihi: 04.09.1998 Türkçe Rock Şarkı Sözleri (lyrics): Aldırma olaylara Takılma oyunlara Sonunda olan oldu Olan oldu Dananın kuyruğu iyice koptu Zaten her şey abuksubuk Zaten her şey abuksubuk İt ürür kervan yürür Sürü halinde güdülür Cep delik cepken delik Olan oldu Yırtık pantolon kıçımızda Zaten her şey abuksubuk Zaten her şey abuksubuk
En Abuk Dünya Rekorları 01:33
En Abuk Dünya Rekorları 146 izlenme - 2 yıl önce Efendim bu videoda en abuk, gereksiz 10 dünya rekoru paket edilmiş; getirilmiş önümüze konmuş. Ha, derseniz ki "Kardeşim kime göre, neye göre en abuk?", başımı önüme eğer, "Sen de haklısın bir yerde" derim. Gönül isterdi ki bir mabadıyla ceviz kıran adamı, osuruğuyla aşina olduğumuz nice nameyi icra eden koçyiğidi falan da bu listede görelim; ama nihayetinde seçenin kendi tercihi... Ha, ben yine de tatmin oldum, oldum ki içeriği paylaştım, o ayrı. 4 yaşında üniversiteye giren Kim Ung-Yong'un, 7 yaşında cerrah çıkan Akrit Jaswal'in olduğu listeye kılla tüyle dahil olup aynı unvanı taşımaya hak kazanmak, elbette ki abukluğun şahı değil şahbazıdır. Yeri gelmişken bir de 10'dan geriye meallerini sıralayalım şu rekorların da tam olsun: 10) 7 saat biteviye gülümsemek. 9) Kafayınan dakikada 40 karpuz kırmak. 8) 114 dalıcı bir olup sualtında televizyon izlemek. 7) 1.82 metrelik saç. 6) Dakikada 3 Hindistan cevizini diş ilen ayıklayıvermek. 5) 1.48 metrelik tırnak uzatmak. 4) 110 desibellik geyirmek. 3) Kafaya 400 metre kumaştan türban (Hint işi olanından) sarmak. 2) 10.2 cm kulak kılı uzatmak. 1) O bizden biri; İlker Yılmaz'ın büyük becerisi: Gözden 2.79 metre süt fışkırtmak.
Ritme Ayak Uyduramayan Çocuk 02:10
Ritme Ayak Uyduramayan Çocuk 201 izlenme - 3 yıl önce 21 Aralık'ı dans ederek kutlayan bir grup içinde kalan çocuk, bir türlü olayın ne olduğunu çakozlayamaz. Yaşına başına aldırmadama bauk subuk hareketler yapan insanları izlerken siz de ibret alacaksınız.
İnsanlara Beyin Mıncıklaması Geçirten Şakacı Adam 04:00
İnsanlara Beyin Mıncıklaması Geçirten Şakacı Adam 55 izlenme - 1 yıl önce Limitless EXP kanalı sokakta rastgele denk geldiği insanlara değişik sorular soruyor. Yazı Tura Atsam Seni Yatağa Atma Şansım nedir? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Super Timor - Sinek İlacı 00:30
Super Timor - Sinek İlacı 152 izlenme - 3 yıl önce Sinek yakalayacağım derken kendini heder eden üçlünün yardımına hızır gibi yetişen böcek ilacı Super Timor!!! Ayrıca HsynZ'e Vuvuzelaya Şimdilik Tek Çözüm(bkz:http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33102/vuvuzelaya-simdilik-tek-cozum)adlı video için esin kaynağı olmuştur.
Abuk Subuk Hareketler Yapan Kaleci 00:19
Abuk Subuk Hareketler Yapan Kaleci 99 izlenme - 3 yıl önce Fas Ligi'nde oynanan Raja Casablanca-UST Temara maçında konuk takım kalecisinin kurtarıştan sonra yaptıgı abuk subuk hareket izlemekteyiz.
Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar (2) - İşte Müzik İşte Eğlence (1993) 02:42
Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar (2) - İşte Müzik İşte Eğlence (1993) 107 izlenme - 2 yıl önce Ulusal Yapım prodüksiyonu olarak 1993 yılında Kanal 6'da yayınlanan İşte Müzik İşte Eğlence programında izlediğimiz Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar'ın bir başka bölümünü siz sevgili site sakinlerinin ve tüm nostaljikolik dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar (1) - İşte Müzik İşte Eğlence (1993) 05:41
Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar (1) - İşte Müzik İşte Eğlence (1993) 78 izlenme - 2 yıl önce Ulusal Yapım prodüksiyonu olarak 1993 yılında Kanal 6'da yayınlanan İşte Müzik İşte Eğlence programında izlediğimiz Abuk Sorulara Sabuk Cevaplar'ın diğer bir bölümünü siz sevgili site sakinlerinin ve tüm nostaljikolik dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
En Büyük Bahçesaraytaş! 00:51
En Büyük Bahçesaraytaş! 69 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın başrol oynadığı "Abuk Subuk" filminden bir kesit izliyoruz. Bir şekilde bol miktarda para sahibi olan Kemal Sunal'ın yıllardır hiç gülmemiş olması nedeniyle TAN gazetesi "ilk güldürene 15 milyon TL" yarışması düzenler. Bu abimiz de sloganlar atarak güldürmeye çalışmaktadır. Taraftarlığa güzel bir eleştiri içeren bu filmin baştan sona izlenmesini de tavsiye ediyorum efendim..
Doğan Sakin - Abuk Sabuk 03:26
Doğan Sakin - Abuk Sabuk 83 izlenme - 5 yıl önce
.) 03:04
.) 120 izlenme - 8 yıl önce mixpix