Hoşgeldiniz!

Abzürt Videoları İzle

Paragrafi 3 05:25
Paragrafi 3 12.960 izlenme - 1 yıl önce Kamera Arkası http://www.youtube.com/watch?v=gumbUXoi8iQ Evet arkadaşlar iğrenç espiriler serisi olan kısa sahnelerden veya kısa repliklerden oluşan paragrafi serimizin 3. bölümü çıktı hemde çok taze ramazn pidesinden daha sıcak :D her neyse izlerken belkide bize küfür edeceksiniz orasını bilemeyiz ama bu serinin amacıda iğrenç iğrenç espirilerdir :D 3. serimizde de her zamanki gibi fesatlık iğrençlik abez absürt saçma her ne b*k ararsanız var...xD neyse iyi seyirler... ^_^ Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Çatlak Film (Movie 43) Fragman 02:28
Çatlak Film (Movie 43) Fragman 2.159 izlenme - 7 ay önce hala izlemeyenler için paylaştığım fragman emin olun sadece iştah açıcı. bu kadar abzürt filme o ünlü oyuncular nasıl konuk oldu asıl soru bu. film içinde birbirinden bağımsız 10'a yakın kısa film var ve hepsi de ayrı komik. filmde kimler var örnek vermek gerekirse; uma thurman, emma stone, kate winslet, hugh jackman, naomi watts, richard gere, gerard butler, halle berry ve daha bir çok ünlü isim. işin komiği bu isimlerin hepsi figüran. deneme amaçlı çekilen abzürt komedi filmi şiddetle tavsiye edilir. iyi seyirler
Kuaför Wc'sinde Gizli Çekim! :))) 01:39
Kuaför Wc'sinde Gizli Çekim! :))) 2.559 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pazar Sürprizi!!! :))) 07:33
Pazar Sürprizi!!! :))) 1.074 izlenme - 2 yıl önce Evde sinirlerini ayar etmeleri üzerine neşesi kaçan Arıza Adam, yine dayandı kırmızı şaraba, takıldı nete-chat'e, içti kahveleri, yaptı sanal gezileri ve bir de baktı ki gün... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seksüel Sohbetler! 31:01
Seksüel Sohbetler! 873 izlenme - 2 yıl önce Arıza Adam'ın, 'günlük sohbetler' zincirinin 28.06.2014 kaydı olan bu bölümünde ilgi çekici ve komik konular yer alıyor! - SEKS EYLEMİNE 'DÜZ' YAKLAŞANLAR - ÖYLE GERİ ZEKALILAR... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Wc'de Gizli Çekim! 00:44
Wc'de Gizli Çekim! 691 izlenme - 2 yıl önce www.facebook.com/ArizaAdamTurkey. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Manyak Ayak Fetişisti! :) Seksi Topuklular - Foot Fetish - Foot Lover 01:40
Manyak Ayak Fetişisti! :) Seksi Topuklular - Foot Fetish - Foot Lover 632 izlenme - 2 yıl önce Eğer siz de bir 'ayak fetişisti' iseniz; bu zor durumdaki abinin halinden eminiz anlarsınız! :))) Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Metroda Yürüyen Merdivende Gizli Çekim 00:32
Metroda Yürüyen Merdivende Gizli Çekim 616 izlenme - 2 yıl önce Bu video hiçbir anlam taşımaz, güldürmeyi bile amaçlamaz. Sadece Arıza Adam'ın metro yolculukları sırasındaki bir geyiğidir. :) http://www.facebook.com/ariza2010.
Kalın Mı, İnce Mi Daha İyi?! Kısa Kalın Mal! :) İnce Uzun Mu İyi? :) 02:15
Kalın Mı, İnce Mi Daha İyi?! Kısa Kalın Mal! :) İnce Uzun Mu İyi? :) 472 izlenme - 2 yıl önce Kimi kısa kalın sever, kimi ince uzun... Hangisi daha iyidir bilinmez. Daha doğrusu bunlar göreceli şeylerdir! :))) Ya siz hangi boyutu seversiniz?! :))) Muhabbetin en samimisi, ayarsızı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Böyle Seksi Ayak Yok!!! Seksi Kadın! Ayak Fetişizmi - Erkek Güzelliği :) 02:42
Böyle Seksi Ayak Yok!!! Seksi Kadın! Ayak Fetişizmi - Erkek Güzelliği :) 445 izlenme - 2 yıl önce Ayakların güzelliği sadece kadında mı önemlidir? Pekiyi; erkeğin de ayakları güzelse; bu başa dert midir? :))) Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ofiste Seksi Kadınlar! Seksi Ayaklar! Ayak Fetişisti 03:58
Ofiste Seksi Kadınlar! Seksi Ayaklar! Ayak Fetişisti 426 izlenme - 2 yıl önce Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ofiste Gizli Çekim!!! 01:38
Ofiste Gizli Çekim!!! 415 izlenme - 2 yıl önce Ağzına diline hakim olamayan Arıza Adam, ofis ortamı konuşma yapmaya uygun olmayınca ne yapacağını şaşırdı :))) Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Grupta Her Şey Serbest! Gizli Gruplar - Grup Seks - Psychoville Turkey 06:12
Bu Grupta Her Şey Serbest! Gizli Gruplar - Grup Seks - Psychoville Turkey 388 izlenme - 2 yıl önce İnternette ilk olarak "Cillop gibi kaş" videosuyla ünlenen ve gençler arasında kendine önemli bir yer edinen Arıza Adam, normal hayatında tasarımcı bir mimardır ve kendi özel firmasınd... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Toplum Düşmanı'ndan Öküz Gibi Bakanlara 06:52
Toplum Düşmanı'ndan Öküz Gibi Bakanlara 379 izlenme - 2 yıl önce DİKKAT BU VİDEO KÜFÜRLÜ SÖZLER İÇERİR!!! Sansürsüz ve hormonsuz olan bu videosunda Arıza Adam açtı ağzını yumdu gözünü! :))) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hamam Tası Gümüşten Arıza Adam Feat Yeğen Anemic 01:27
Hamam Tası Gümüşten Arıza Adam Feat Yeğen Anemic 374 izlenme - 2 yıl önce Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayak Fetişizmi! İğrenç Video! Seks Komedi :))) 01:59
Ayak Fetişizmi! İğrenç Video! Seks Komedi :))) 364 izlenme - 2 yıl önce İnternette ilk olarak "Cillop gibi kaş" videosuyla ünlenen ve gençler arasında kendine önemli bir yer edinen Arıza Adam, normal hayatında tasarımcı bir mimardır ve kendi özel firmasınd... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhteşem İkiz Bebeklerin Annelerine Neden Dövdün Sitemi 03:29
Muhteşem İkiz Bebeklerin Annelerine Neden Dövdün Sitemi 323 izlenme - 3 yıl önce Tek Yumurta İkizleri Ayşe İle Şevval'in Anneleriyle Olan Diyalogları İzleyenleri Güldürüp,keyifli Dakikalar Yaşatacak Nitelikte. Tatlı İkizler Annelerine Sitem Ediyorlar "neden Dövdün"
Naylon Çorap Fetişizmi!? Manyak Adam! Ayak Sever - Sapık Eğilimler 02:30
Naylon Çorap Fetişizmi!? Manyak Adam! Ayak Sever - Sapık Eğilimler 346 izlenme - 2 yıl önce Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Azis erkek mi kadın mı?! Azis İstanbul'da! Gay Camiası 10:52
Azis erkek mi kadın mı?! Azis İstanbul'da! Gay Camiası 340 izlenme - 2 yıl önce Bundan bir yıl öncesine kadar gönüllerde gay style bir imajla yer edinmiş olan Azis; bu yıl nasıl oldu da bir anda kıllı sakallı, kabadayı gibi bir erkek oldu, anlamak mümkün değil!?... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadınlar Günü'nü Emmeli Gömmeli Kutladı! :) 04:11
Kadınlar Günü'nü Emmeli Gömmeli Kutladı! :) 281 izlenme - 2 yıl önce http://www.facebook.com/ariza2010. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minik Sporculara Öğütler! Minikler Voleybol - Ortaokul Komedi - Spor Komedi :) 13:40
Minik Sporculara Öğütler! Minikler Voleybol - Ortaokul Komedi - Spor Komedi :) 241 izlenme - 2 yıl önce Zamanımızda teknolojinin sağladığı kolaylıklar ve eğlencelikler etkisinde büyüyen çocuklarımıza, spor ve disiplinle ilgili önemli ve samimi öğütler verdi bu sefer Arıza Adam. Tabii kendi özgün tarzıyla! :))) Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya kurumu hedef almaz ve onları yıpratmak istemez! Arıza Adam; toplumu yanlış yöne ve sınırlı algıya sevk eden zararlı kişileri ve kavramları, mizah yoluyla eleştirme amaçlı yaratılmış bir mizah tiplemesidir! Arıza Adam; yürütmekte olduğu sert tarzla toplumun yanlış öğelerine ayna olmayı amaçlar! Bizzat kendisi; Allah'a, yani Yaratıcı'ya yüzde yüz inanan bir felsefeyle yaşamaktadır ve gönül gözü ile bakmaya inanır. Toplumdaki iyiyi de, kötüyü de doğal kabul eder. Bireyin iyisini de, kötüsünü de doğal kabul eder!
Adam Resmen Kafayı Yemiş! :))) 05:17
Adam Resmen Kafayı Yemiş! :))) 246 izlenme - 2 yıl önce Muayyen gününde olan adam, bunalımın dibine vurdu ve kameraya sarıldı! :))) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadınlar Çok Seksi!!! Kadınlar Ve Seks 03:06
Kadınlar Çok Seksi!!! Kadınlar Ve Seks 233 izlenme - 2 yıl önce Buyrun efendim! Şimdi de yine en büyük zayıf noktalarından biri olan 'kadınlar'ı değişik bir şekilde ele almış Arıza Adam! Video gerçekten sıradışı, geyik ve komik! Ahlamalar,... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seksi Ayaklı Kadınlar (Fetişiste Öneriler!) 01:42
Seksi Ayaklı Kadınlar (Fetişiste Öneriler!) 233 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cenabet Kargo Şirketi 01:17
Cenabet Kargo Şirketi 220 izlenme - 2 yıl önce http://www.facebook.com/ariza2010. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ofiste Gizli Çekim (Mecburen Sessiz!) 01:48
Ofiste Gizli Çekim (Mecburen Sessiz!) 212 izlenme - 2 yıl önce Bu video facebook Özgürce Grubuna hediye edilmiştir. Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :) http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seks Hakkında Önemli Öğütler! 04:42
Seks Hakkında Önemli Öğütler! 208 izlenme - 2 yıl önce DİKKAT! BU VİDEO EROTİK İÇERİK İÇERMEKTEDİR! 18+ Bol sohbet için hayran sayfamı da beğenin! http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ofiste Büyük Fantezi! - Seksi Ayaklar! - Elizabeth 02:15
Ofiste Büyük Fantezi! - Seksi Ayaklar! - Elizabeth 191 izlenme - 2 yıl önce Arıza Adam kırk yılda bir ofisinde yalnız kalınca; bakın nasıl ne yapacağını şaşırdı! :))) Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Emmeli-Gömmeli Facebook Mesajları! :))) 04:23
Emmeli-Gömmeli Facebook Mesajları! :))) 187 izlenme - 2 yıl önce http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Osuruk Böceği! Naylon Çorap Fetişizmi! Seksi Ayaklar 01:55
Osuruk Böceği! Naylon Çorap Fetişizmi! Seksi Ayaklar 183 izlenme - 2 yıl önce www.facebook.com/ArizaAdamTurkey.