Hoşgeldiniz!

aç ayı

Aç ayı kamyona böyle tırmandı 01:10
Aç ayı kamyona böyle tırmandı 6.019 izlenme - 5 yıl önce Rusyada aç bir ayının karnını doyurmak için kamyona tırmanarak araçtaki balıkları yemesi görenleri oldukça şaşırttı.
Canan Karatay: Aç Ayı Oynamaz 04:01
Canan Karatay: Aç Ayı Oynamaz 2.000 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktaları ve daha neler neler... Aradığınız her şey “Zahide Yetiş'le”de.
Aç Ayı 3 Katlı Binaya Tırmandı 00:33
Aç Ayı 3 Katlı Binaya Tırmandı 1.663 izlenme - 3 yıl önce Aç kalan ayı 3 katlı binaya tırmandı, ortaya bu manzara çıktı. İri bir ayı, 3 katlı bir binaya tırmanmış ve üçüncü katın balkonunda yiyecek arıyordu. Durum hemen görevlilere bildirilirken umduğunu bulamayan ayı ustaca hamlelerle aşağı indi ve ormanın yolunu tuttu.
Aç Ayı Köye İndi! 02:23
Aç Ayı Köye İndi! 2.346 izlenme - 5 yıl önce Ayı Muzaveri Dibine Almış
Karabükte Ayı Paniği ve Panikleyen Vatandaş 01:40
Karabükte Ayı Paniği ve Panikleyen Vatandaş 610 izlenme - 3 yıl önce Kanımca karnı acıktığından dolayı şöyle bir şehri gezmeye karar veren "sevimli ayı yogi" Karabük halkını korkutuyor ve aynı zamanda da üzüyor. Üzerinden bu şoku atlatamadığı konuşmasından da apaçık belli olan Karabük'lü genç 'Kardeş ne diyon sen'e rakip olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Ayı Geldi Ayı 02:23
Ayı Geldi Ayı 882 izlenme - 5 yıl önce Ayı Geldi Ayı
aç ayılar yol kesti 04:39
aç ayılar yol kesti 490 izlenme - 6 yıl önce rusyada aç kalınca yol kesen ayıları elleriyle besleyen araç sürücüleri ilginç görüntüler oluşturdu.
Aç Ayı Köye İndi 02:23
Aç Ayı Köye İndi 444 izlenme - 5 yıl önce Muzafferi Dibine Almis
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 03:16
Yol kesen ayılar dilencilik yapıyor 383 izlenme - 5 yıl önce Rusya'nın doğusundaki Kamçatka bölgesinde ormandan inen aç ayıların sürücülerden yiyecek istemesi amatör kameraya yansıdı. Özellikle sel sularının etkili olduğu bölgelerde yiyecek bulmakta zorlanan ayılar, otobandan geçen sürücülerin verdiği yiyeceklerle besleniyor. Bir kamyonetin şoför mahalline kadar uzanan ayı bir yiyecek alamazken, diğer aracın çağırması üzerine oraya yöneliyor. Bölgedeki araç sürücüleri, ayıları daha çok ekmekle besliyor. Halkın yırtıcı hayvanlardan korkmaması ise ilginç görüntüler oluşturuyor.
Yemek İçin Yalvaran Ayı 04:48
Yemek İçin Yalvaran Ayı 162 izlenme - 3 yıl önce Ayı arkadaşımız hiç de kendisinden beklenilmeyecek derecede bir kibarlıkla bağırma çağırma olmadan orayı burayı tırmalamadan kibarca püskevitini şekerini lokumunu almış gitmiş, Allah'ın Ayısı.
Aç Ayı Oynamaz! (Kamyona Tırmanır Balık Çalar) 01:11
Aç Ayı Oynamaz! (Kamyona Tırmanır Balık Çalar) 161 izlenme - 5 yıl önce Rusya'da balık yüklü bir kamyon kasası, acıkan ayının hedefi oldu. Önce kamyonun çevresinde dolanan ayı, daha sonra kamyona tırmanarak balık çaldı ve uzaklaştı.
aç ayu :) 05:52
aç ayu :) 439 izlenme - 9 yıl önce 5 dakİkada 40 adet crunch yİyen ayuya dİkkatle bakin
Rize'de Aç Bir Ayı Alabalık Çiftliğini Bastı 00:21
Rize'de Aç Bir Ayı Alabalık Çiftliğini Bastı 89 izlenme - 4 yıl önce Rize'de Bir Alabalık Çiftliğini Basan Ayı, Karnını Tıka Basa Doldurdu. Rize'de Bir Alabalık Çiftliğini Ayı Bastı. Çamlıhemşin İlçesine Bağlı Çat Köyündeki Al...