Hoşgeldiniz!

açacak

Konserve Açacak Olmadan En Kolay Nasıl Açılır 03:06
Konserve Açacak Olmadan En Kolay Nasıl Açılır 4.659 izlenme - 3 yıl önce Açacak Olmadan Konserve Açmanın En Kolay Yolu Diyebiliriz...
Göğsüyle bira açan kadın 00:26
Göğsüyle bira açan kadın 1.729 izlenme - 3 yıl önce Göğsüyle bira açan kadın
Bir Kasa Birayı Aynı Anda Açmak 00:14
Bir Kasa Birayı Aynı Anda Açmak 838 izlenme - 1 yıl önce Gençler kalabalık olduklarından dolayı heralde tek tek açmakla vakit kaybı yaşamayalım herkes aynı aynda beklemeden içebilsin diye geliştirdikleri özel bir aletle bir kasa birayı aynı anda tek hamle ile açabiliyorlar.
Bir Parça Kağıt ile Bira Açmak 01:29
Bir Parça Kağıt ile Bira Açmak 963 izlenme - 2 yıl önce Çeşitli şekillerde bira açıldığını görmüşüzdür arkadaşlar ancak kağıtla dediğimiz zaman bir durup düşünmek lazım..
açacak :) 00:35
açacak :) 2.144 izlenme - 8 yıl önce gazoz açacağı :)
Bir Kasa Birayı 10 Saniyede Açmak 00:10
Bir Kasa Birayı 10 Saniyede Açmak 567 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerde ki dayı 10 saniyede bir kasa birayı açarak ilginç bir rekora imza atmıştır.
Rövaşata ile Bira Açmak 01:21
Rövaşata ile Bira Açmak 546 izlenme - 2 yıl önce Eveet arkadaşlar bugünlerde yapmış olduğunuz son rütuşlar ve son demlenmeleriniz de sizlere sahada yardımı olacak bir çok bira açma videosu paylaştım. Bu elemanın rövaşata ile açtığı bira da bu seriye bir ek olsun istedim. İyi seyirler
Bir Bira Nasıl Açılır? 04:51
Bir Bira Nasıl Açılır? 368 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar görüntüler evde takılan gençlerin günlük yaşamlarında birayı nasıl çeşitli yollarla açtıklarını göstermek için çektikleri amatör bir videodır.
Kağıt İle Kola Şişesi Kapağı Nasıl Açılır 00:42
Kağıt İle Kola Şişesi Kapağı Nasıl Açılır 281 izlenme - 1 yıl önce Kağıt İle Kola Şişesi Kapağı Nasıl Açılır Kağıt ile kola şişesinin nasıl açılacağını uygulamalı olarak anlatan elemanı izliyoruz
Camiler Çocuk Açacak 08:30
Camiler Çocuk Açacak 655 izlenme - 2 yıl önce Gel Bu Yaz, Kur'an'ı Gönlüne Yaz
Ehliyet Ruhsat Yerine Bira Açacağı Vermek 01:10
Ehliyet Ruhsat Yerine Bira Açacağı Vermek 301 izlenme - 2 yıl önce Arabayı yol ortasında bırakan sürücü, ısrarla ehliyet ve ruhsat isteyen polislere açacak uzatarak durumu özetliyor...
film_0005.wmv 14:37
film_0005.wmv 735 izlenme - 6 yıl önce c.nt
Helikopterle Bira Açmak 01:02
Helikopterle Bira Açmak 229 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar görüntülerde ki pilot helikopterle bira açarak ilginç bir olaya imza atmıştır. Bira açmada artık fazla söze gerek yoktur. Aylak bakkal t.ş.k. tartar misali bu dayı da aylaklığın dibine vurmuş.
Açacak Bu Kapağı Açacak-Efes Reklamı 00:33
Açacak Bu Kapağı Açacak-Efes Reklamı 253 izlenme - 1 yıl önce Efes pilsenden eğitici bir reklam.Efes Pilsen, şişe biraları nasıl açılır diye merak edenleri bilgilendirmek amacıyla sayko bir topluluğu da yanlarına katıp reklam filmi çekmişler.Ayrıca Sloganları ise muazzam 'Açacak,bu kapağı açacak'
Rus Kız Ağzıyla Şişe Açıyor 00:40
Rus Kız Ağzıyla Şişe Açıyor 126 izlenme - 1 yıl önce Rus Kız Ağzıyla Şişe Açıyor Ardaşlarıyl bir partide eğlenen genç kadın, ağıyla açtıı bira şişeleriyle hayranlık uyandırıyor.
Bira Kapağını Açmanın Kaç Farklı Yolu Vardır? 01:58
Bira Kapağını Açmanın Kaç Farklı Yolu Vardır? 92 izlenme - 1 yıl önce Chris Sumers adında ki, bu işsiz adam da bunu merak etmiş. Başka da, merak edenler vardır diye videoya almış. Eğer siz de merak ediyor ama denemeye üşeniyorsanız hiç yormayın kendinizi. işte Sumers'ın sizin için çoktan denediği açma yöntemleri..
5 Şişeyi Aynı Anda Açmak 00:33
5 Şişeyi Aynı Anda Açmak 43 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Almanya'dan. eleman elindeki 5 li tahta mezurayla 5 şişe birayı aynı anda açıyor. Kendisini tebrik eder başarıların devamını dileriz.
Bir Kasa Birayı Bir Saniyede Açmak 00:14
Bir Kasa Birayı Bir Saniyede Açmak 70 izlenme - 2 yıl önce Bir Kasa Birayı Bir Saniyede Açmak.
Birol Can - Ağla (1996) 05:27
Birol Can - Ağla (1996) 51 izlenme - 1 yıl önce Haluk Levent'in söylediği muhteşem Zor Aşk şarkısının bestecisi ve söz yazarı Birol Can'ın 1996 yılında çıkardığı Zor Aşk kasetinde bulunan,çok kısa bir sürelik de olsa küçük bir ilgi görmeyi başarmış olan Ağla şarkısının klibidir.Ayrıca kendisi şu anda doktor olmakla beraber Beşiktaş'ın marşlarını yazmakta ve bestelemektedir. İyi dinlemeler . Ayrıca Zor Aşk şarkısını bir de asıl sahibi Birol Can'dan dinlemenizi tavsiye ederim . İşte linki : http://www.youtube.com/watch?v=LuGWfjCVVgc
zarf açıcı tavşan 00:04
zarf açıcı tavşan 168 izlenme - 7 yıl önce zarfı ne güzelde açıyor
Ağzını Açacak Gibi Kullanan Kız 00:40
Ağzını Açacak Gibi Kullanan Kız 42 izlenme - 1 yıl önce Ağzını Açacak Gibi Kullanan Kız Şişeleri ağzıyla kolaylıkla açan kızın ilginç görüntüsünü hep birlikte izliyoruz.
Rövaşatayla Kola Kapağı Açtı 00:09
Rövaşatayla Kola Kapağı Açtı 19 izlenme - 1 yıl önce Duvara dayalı bir şekilde duran adamın elindeki kola şişesinin kapağını koşarak gelen arkadaşı rövaşatayla açtı.
Farklı Şekillerde Bira Açmak 02:40
Farklı Şekillerde Bira Açmak 27 izlenme - 2 yıl önce Farklı Şekillerde Bira Açmak "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Soda Şişesini Nasıl Açarsınız? 00:28
Soda Şişesini Nasıl Açarsınız? 16 izlenme - 1 yıl önce Soda şişesini nasıl açarsınız? Bu iş hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sofra başına oturan birkaç arkadaş soda şişesini açmaya çalışıyor. İçlerinde biri ise işin pratik yönünü öğretiyor.
Camiler Çocuk Açacak   Diyanet TV 00:44
Camiler Çocuk Açacak Diyanet TV 26 izlenme - 2 yıl önce 2014 Yaz Kuran Kursları Spotu,gel Güzel Cocuk Bu Yaz Kitabını Öğren, Kitabını Oku, Dinini Yaşa...09.06.2014
Giyilebilir teknolojide çığır açacak 01:04
Giyilebilir teknolojide çığır açacak 3 izlenme - 1 yıl önce Giyilebilir teknolojide çığır açacak
Astronomide yeni boyutlar açacak keşifler yakında 00:59
Astronomide yeni boyutlar açacak keşifler yakında 3 izlenme - 11 ay önce Claudio Rosmino. euronews, "Avrupa Uzay Ajansı (ESA) kontrol merkezi, bu akşam, Fransız Guyanası'nda şu an bulunduğum yerden 17 km uzaklıktaki fırlatma yastığından uzaya yer çekimi dalgalarını gözlemlemek için Lisa Pathfinder'ı götürecek roket taşıyıcı Vega rehberlik edecek. Bu adım yıllardır süren çalışmaların bir neticesi. Albert Einstein da muhtemelen o anı görmek için burada olmak isterdi. Eğer her şey planlandığı gibi gider, bu dalgalar tespit ve izole edilirse, astrofizik tarihine yeni bö… İLGILI HABERLER: http://tr.euronews.com/2015/12/02/ast... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr