Hoşgeldiniz!

açgözlü

Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Açgözlü Tavşan 00:56
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Açgözlü Tavşan 6.218 izlenme - 2 ay önce Maşa saklambaç oynamak ister. Fakat Koca Ayı’nın aklında başka bir fikir vardır. Maşa’nın isteklerine karşı çıkmanın imaknsız olduğunu bildiğinden, oynamaya ikna olur. Diğer küçük çocuklar gibi, Maşa elleriyle gözlerini kapayarak ‘saklanır’ ve Koca Ayı kendisini saklamaya karar verir. En inanılmaz yerleri seçer. Fakat, her seferinde Maşa onu bulur ve gözlerini kapayarak yine onunla oynamayı ister. Maşa İle Koca Ayı tüm Rus çocukları tarafından bilinen Rus folkloründe kahramanlardir. Sadece dizilerde modern dünyada yaşamakta ve farklıdırlar; bu da Animaccord Animasyon Stüdyosu’na etkileşimlerde yeni olasılıklar getirmiştir. Diziler iki ana karakter arasındaki eşsiz ilişkiden bahseder. Maşa bir yerde duramayan ve herşeye burnunu sokan aşırı derecede aktif bir küçük kızdır. Koca Ayı rahatı ve sessizliği seven büyük ve içten bir erkektir. Ilk buluşmalarından sonra, Koca Ayı Maşa’nın kendisini kesinlikle sürükleyeceği hep bir diğer eğlence ve vahşi maceraya beklenti içindedir. Maşa İle Koca Ayı.
Yılanı Spagetti Gibi Mideye İndiren Umarsamaz Kurbağa 00:51
Yılanı Spagetti Gibi Mideye İndiren Umarsamaz Kurbağa 263 izlenme - 8 ay önce Görüntüde önüne atılan yılanı spagetti gibi mideye indiren ilginç kurbağayı izlicez.Bunu yapanlara sövmek lazım yazık yılana
Dünyanın En Açgözlü Kedisi 00:55
Dünyanın En Açgözlü Kedisi 245 izlenme - 4 yıl önce 3 Kap Yemek Olmasına Rağmen Aç Gözlülüğünden Diğer Kedileri Yemeklerin Yanına Bile Yaklaştırmıyor... İyi Seyirler...
Açgözlü kartal çocuğu kaçırmaya kalktı! 01:17
Açgözlü kartal çocuğu kaçırmaya kalktı! 124 izlenme - 6 yıl önce Kanada'da eşine az rastlanan bir olay yaşandı. Ailelerin bulunduğu parkın üzerinde uçan kartal, yerde oturan bir çocuğu kaçırmaya çalıştı. Yaşananlar saniye saniye amatör kameraya yansıdı.
Osman Ağa - Yeyom Yeyom Doyameyom 04:14
Osman Ağa - Yeyom Yeyom Doyameyom 68 izlenme - 3 yıl önce Bir günde üç köyü kurutacak kadar yemek yiyen Osman ağanın tuhaf hikayesi, müzik marketlerinden önce bizde!
Yemeğini Paylaşmak İstemeyen Açgözlü Kedi 00:35
Yemeğini Paylaşmak İstemeyen Açgözlü Kedi 21 izlenme - 1 yıl önce Açgözlü kedi, yemeğini arkadaşıyla paylaşmak istemeyince ortaya renkli görüntüler çıktı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Açgözlü kedi 00:10
Açgözlü kedi 5 izlenme - 2 yıl önce Açgözlü kedi