Hoşgeldiniz!

Acı Sos Videoları İzle

1250 Şise Acı Sosun İçine Yatmak 04:52
1250 Şise Acı Sosun İçine Yatmak 6.421 izlenme - 6 ay önce Yaptığı çılgınlıklarla adından söz ettiren CemreCandar bu sefer daha bir çılgınlık yaptı.Bu sefer 1250 şişe acı sos içine yattı izliyoruz
Sarımsak Ve Acı Biber Soslu Spagetti Tarifi 01:05
Sarımsak Ve Acı Biber Soslu Spagetti Tarifi 1.887 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/sarimsak-ve-aci-soslu-spagetti/ Sarımsağın anavatanı Hindistan‘dır. Evet, kokusu pek “iç açıcı” olmasa da faydaları kokunun çok ötesinde… Sarımsak, tansiyonu düşürür ve bağışıklık sistemine olumlu yönde etki eder. Özellikle zehirlenmeler üzerinde etki sahibidir. Yoğurt ile beraber tüketildiğinde, zehirlenmelere karşı etkili bir koruma ve fayda sağlar. Size sarımsak ve acı soslu şahane bir spagetti önerimiz var. Buraya buyurun!
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 00:44
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 1.099 izlenme - 2 yıl önce tam olarak ne olduğunu bilmediğim fakat wasabi olduğunu tahmin ettiğim bir kaşık acı şeyi uyuyan arkadaşının ağzına veriveriyor. son olarak şunu söylemek istiyorum; mazeretim var, wasabiyim ben.
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 00:44
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 673 izlenme - 2 yıl önce tam olarak ne olduğunu bilmediğim fakat wasabi olduğunu tahmin ettiğim bir kaşık acı şeyi uyuyan arkadaşının ağzına veriveriyor. son olarak şunu söylemek istiyorum; mazeretim var, wasabiyim ben.
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 06:07
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 378 izlenme - 1 yıl önce Sushi nedir diye merak eden arkadaşlar 23 lira bayılıp sushi sipariş ediyorlar akabinde olaylar gelişiyor. sushiyi nasıl yediklerini, yani nasıl yiyemediklerini izliyoruz.
matkaplı katil ve otistik 01:21
matkaplı katil ve otistik 840 izlenme - 9 yıl önce matkaplı katil ve otistigin savası...acı sosun intikamıda gelıcek:d:d
Bir Erkeğin Tıraş Losyonuna Acı Sos Karıştırmak  09:57
Bir Erkeğin Tıraş Losyonuna Acı Sos Karıştırmak 122 izlenme - 2 yıl önce Traş olan adama şaka hazırlayan kız losyonuna acı sos koyarak suratının kıpkırmızı olmasına sebep oluyor.
İçeceğine Acı Sos Koyularak Eşek Şakasına Maruz Kalan Adam 01:44
İçeceğine Acı Sos Koyularak Eşek Şakasına Maruz Kalan Adam 83 izlenme - 2 yıl önce McDonald's'dan aldıkları menünün yanında gelen kolanın içine acı sos koyan arkadaşının gazabına uğrayan adam.
Kız Arkadaşa Dünyanın En Acı Sosunu Yedirmek 04:34
Kız Arkadaşa Dünyanın En Acı Sosunu Yedirmek 73 izlenme - 3 yıl önce Evet Değerli Dostlar "Kız Arkadaşınıza Yapmamanız Gereken Hayvanlık Ötesi Şakalar" İsimli Büyük İlgi Gören Serimizden Yeni Bir Video İle Daha Karşınızdayız. ...
Kürşad'tan Ekin'e Nutellanın İçinde Acı Sos Eşek Şakası 04:40
Kürşad'tan Ekin'e Nutellanın İçinde Acı Sos Eşek Şakası 47 izlenme - 2 yıl önce Kürşad'tan Ekin'e Nutellanın İçinde Acı Sos Eşek Şakası Size Ekin'den öcümü alacağımı söylemiştim ve Ekin'e hiç sevmediği şeyi yedirdim. '' ACI '' . Bakalım Ekin ne hain planlar kuracak bana.
Arkadaşın İçeceğine Acı Sos Koymak (Eşek Şakası İçerir) 01:44
Arkadaşın İçeceğine Acı Sos Koymak (Eşek Şakası İçerir) 36 izlenme - 2 yıl önce McDonald's'dan aldıkları menünün yanında gelen kolanın içine acı sos koyan arkadaşının gazabına uğrayan adam.
Acı Sos Cezalı Oyun - Mortal Kombat X Türkçe , Kardeşim İle Kapıştık 08:22
Acı Sos Cezalı Oyun - Mortal Kombat X Türkçe , Kardeşim İle Kapıştık 21 izlenme - 9 ay önce Merhaba arkadaşlar kardeşim ile mortal kombat x kapıştık adam 1 kere deneme için video arkasında oynadı hemen kaptı oyunu beni alt etti :D tabiki cezamızı cekmek zorunda kaldık ama bunun intikamını çok güzel alacam takipte kalın :D Ücretsiz Abone olmak için : http://goo.gl/iy2ZU3 İzlesene Kanalım : https://goo.gl/79xAev Dailmotion Kanalım : http://goo.gl/VvnVr2 Facebook Sayfam : https://goo.gl/xzPXuM Twitter Sayfam : https://goo.gl/9kmhyr İnstagram Sayfam : https://goo.gl/pbtbWq Younow Linkim : https://goo.gl/vFh5kA Destek İçin - Beğen , Paylaş , Yorum Yap , Abone Ol oyun burada
 Acı Sosu Kafaya Diken Psikopat Çift 05:28
Acı Sosu Kafaya Diken Psikopat Çift 56 izlenme - 3 yıl önce Eğlence amaçlı 2 kişi, büyük boy acı sosu kafaya dikiyorlar. Sonrası malum ağzını dayıyorlar musluğa su içer gibi.
Rocket league - Kapışma - Tayland Acı Sos Cezalı 12:54
Rocket league - Kapışma - Tayland Acı Sos Cezalı 8 izlenme - 1 yıl önce DİĞER VİDEOLARIMIZ İÇİN : http://vid.io/xqRy ABONE OLMAK İÇİN : http://vid.io/xqRO 2adam1konu kanalımızda cezalı oyunlar,meydan okumalar,güncel videolara yorumlar,basit oyunların olduğu en komik , en eğlenceli , en tuhaf ve en acımasız cezaların olduğu videolarımızı bulabilirsiniz. Arkadaşlar bu videoda karşılıklı rocket league oynuyoruz.Tabi boş oynamıyoruz,gol yiyen tayland acı sos tatmak zorunda.Bu acı sos acıdan çok tadıyla bizi çok zorladı ve ortaya bu komik ve eğlenceli video çıktı. HEPİNİZE İYİ EĞLENCELER. Facebook:www.facebook.com/2adam1konu Twitter:www.twitter.com/2adam1konu LÜTFEN VİDEOLARIMIZI BEĞENMEYİ VE ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.