Hoşgeldiniz!

acı sos

1250 Şise Acı Sosun İçine Yatmak 04:52
1250 Şise Acı Sosun İçine Yatmak 6.502 izlenme - 1 yıl önce Yaptığı çılgınlıklarla adından söz ettiren CemreCandar bu sefer daha bir çılgınlık yaptı.Bu sefer 1250 şişe acı sos içine yattı izliyoruz
Sarımsak Ve Acı Biber Soslu Spagetti Tarifi 01:05
Sarımsak Ve Acı Biber Soslu Spagetti Tarifi 1.963 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/sarimsak-ve-aci-soslu-spagetti/ Sarımsağın anavatanı Hindistan‘dır. Evet, kokusu pek “iç açıcı” olmasa da faydaları kokunun çok ötesinde… Sarımsak, tansiyonu düşürür ve bağışıklık sistemine olumlu yönde etki eder. Özellikle zehirlenmeler üzerinde etki sahibidir. Yoğurt ile beraber tüketildiğinde, zehirlenmelere karşı etkili bir koruma ve fayda sağlar. Size sarımsak ve acı soslu şahane bir spagetti önerimiz var. Buraya buyurun!
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 00:44
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 1.243 izlenme - 3 yıl önce tam olarak ne olduğunu bilmediğim fakat wasabi olduğunu tahmin ettiğim bir kaşık acı şeyi uyuyan arkadaşının ağzına veriveriyor. son olarak şunu söylemek istiyorum; mazeretim var, wasabiyim ben.
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 00:44
Uyuyan Arkadaşa Wasabi Yedirmek 867 izlenme - 3 yıl önce tam olarak ne olduğunu bilmediğim fakat wasabi olduğunu tahmin ettiğim bir kaşık acı şeyi uyuyan arkadaşının ağzına veriveriyor. son olarak şunu söylemek istiyorum; mazeretim var, wasabiyim ben.
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 06:07
Türk'ün Sushi ile İmtihanı 420 izlenme - 2 yıl önce Sushi nedir diye merak eden arkadaşlar 23 lira bayılıp sushi sipariş ediyorlar akabinde olaylar gelişiyor. sushiyi nasıl yediklerini, yani nasıl yiyemediklerini izliyoruz.
Eşek Şakası Olarak Bir Erkeğin Tıraş Losyonuna Acı Sos Karıştırmak 09:57
Eşek Şakası Olarak Bir Erkeğin Tıraş Losyonuna Acı Sos Karıştırmak 290 izlenme - 3 yıl önce His old spice gets spiked with hot sauce from the carolina reaper and ghost pepper. Links: Phamdamily Vlogs - https://www.youtube.com/user/phamdamily Olinseloss Weight Loss - https://www.youtube.com/user/olinseloss Twitter - https://twitter.com/olinselot https://twitter.com/jingerrific facebook - https://www.facebook.com/pages/Olinse... Instagram - olinselot - jingerrific Send us stuff! P.O. Box 204 Teton, ID 83451 Music: Kevin MacLeod - Incompetech.com
Dünyanın En Acı Sosunu Yedim 07:48
Dünyanın En Acı Sosunu Yedim 25 izlenme - 8 ay önce Merhaba arkadaşlar bugün dünyanın en acı sosunu denedik, videoyu beğenmeyi unutmayın, iyi seyirler ! İletişim (Business) : fgmuhammet0@hotmail.com Snapchat : berkmuhammet İnstagram : https://instagram.com/berkmsreel/ Twitter : https://twitter.com/BerkMuhammett Facebook : https://www.facebook.com/BerkMuhammetS
Bir Erkeğin Tıraş Losyonuna Acı Sos Karıştırmak  09:57
Bir Erkeğin Tıraş Losyonuna Acı Sos Karıştırmak 130 izlenme - 3 yıl önce Traş olan adama şaka hazırlayan kız losyonuna acı sos koyarak suratının kıpkırmızı olmasına sebep oluyor.
İçeceğine Acı Sos Koyularak Eşek Şakasına Maruz Kalan Adam 01:44
İçeceğine Acı Sos Koyularak Eşek Şakasına Maruz Kalan Adam 90 izlenme - 3 yıl önce McDonald's'dan aldıkları menünün yanında gelen kolanın içine acı sos koyan arkadaşının gazabına uğrayan adam.
Kız Arkadaşa Dünyanın En Acı Sosunu Yedirmek 04:34
Kız Arkadaşa Dünyanın En Acı Sosunu Yedirmek 73 izlenme - 3 yıl önce Evet Değerli Dostlar "Kız Arkadaşınıza Yapmamanız Gereken Hayvanlık Ötesi Şakalar" İsimli Büyük İlgi Gören Serimizden Yeni Bir Video İle Daha Karşınızdayız. ...
Acı Sosu Kafaya Diken Psikopat Çift 05:28
Acı Sosu Kafaya Diken Psikopat Çift 59 izlenme - 4 yıl önce Eğlence amaçlı 2 kişi, büyük boy acı sosu kafaya dikiyorlar. Sonrası malum ağzını dayıyorlar musluğa su içer gibi.