Hoşgeldiniz!

acı umut

acı umut son kavga çok komik gülceksiniz 02:38
acı umut son kavga çok komik gülceksiniz 165.195 izlenme - 8 yıl önce 2 milyar borcu var adamla kadın kavga ediyor argo sözler kullaıyor çok komik www.myspace.com/djyusuf2
Karı Koca Komik Telefon Konuşması 02:26
Karı Koca Komik Telefon Konuşması 44.553 izlenme - 9 yıl önce
Flash Tv - İktidarsız Koca ve Azgın Karısı 05:50
Flash Tv - İktidarsız Koca ve Azgın Karısı 30.597 izlenme - 8 yıl önce flash tv - İktidarsız koca ve azgın karısı
Canlı Yayında Küfür 00:33
Canlı Yayında Küfür 18.452 izlenme - 8 yıl önce canlı yayında küfür
Acı Umut - Donald Duck Teyze 00:53
Acı Umut - Donald Duck Teyze 3.419 izlenme - 2 yıl önce 30 yıldır karşı cinsle ilişki kuramamış bir adamın annesine dikkat çekmek istiyorum... Donald Duck'ı seslendirenin bu teyze olduğu yönünde ciddi şüphelerim var...
Acı Umut Kadının İktidarsız Koca Sorunsalı 01:21
Acı Umut Kadının İktidarsız Koca Sorunsalı 6.466 izlenme - 8 yıl önce acı umut - kadının iktidarsız koca sorunsalı
bu kadın susmazmı 02:38
bu kadın susmazmı 5.287 izlenme - 7 yıl önce bu kadın susmuyor arkadaşş
Fb Yenilince Karısını Döven Adam!-Acı Umut 03:29
Fb Yenilince Karısını Döven Adam!-Acı Umut 4.261 izlenme - 8 yıl önce afedersiniz ama yuhh artık
Acı Umut Sen Bakiremisin 02:52
Acı Umut Sen Bakiremisin 3.090 izlenme - 8 yıl önce beni bildiğim kadan gider annesinin evine ama adamda gidiyormuş:))
Acı Umut - İktidarsız Kocasını Terkeden Kadın 01:21
Acı Umut - İktidarsız Kocasını Terkeden Kadın 1.021 izlenme - 2 yıl önce Daha önceki yıllarda Evlat Acısı, Evlat Hasreti ve Umut gibi adlarla bildiğimiz Türk Televizyon Tarihi'ne adını altın harflerle kazımış Acı Umut'tan yine eşi benzeri olmayan dramatik bir başyapıt! Eser hakkında biraz ön bilgi vermek gerekirse; kocasını iktidarsızlıkla suçlayan Nebahar pılını pırtını toplar ve evden kaçar. Eşini tekrar kazanmak isteyen Recep'se çareyi Yalçın Çakır'da bulur. Yalçın Çakır Recep'e yardım elini uzatır ve olaylar olanca doğallığıyla, açıksözlülüğüyle gelişir...
Yalçın Çakır - Yüzsüz  Koca 02:50
Yalçın Çakır - Yüzsüz Koca 1.084 izlenme - 2 yıl önce Yalçın abimiz bu kez yüzsüz kocayı konuk ediyor. Adam hem karıyı aldatıyor hem de ota boka gülüyor. Ne kadar inandırıcı olduğunu ya da olmadığını Yalçın abimiz hemen çakıyor zaten.
Yalçın Çakır - 11 Yıldır Pipisiz Kalan Kızın Dramı 01:40
Yalçın Çakır - 11 Yıldır Pipisiz Kalan Kızın Dramı 1.246 izlenme - 3 yıl önce Yalçın' ım Çakır' ım; Yakın zamanda yayınlanan bir programında "Bizim konuklarımız ve konularımız eğlence sitelerine malzeme oluyor ama biz gerçeğin ta kendisiyiz" demiş. Sevgili Yalçın Abi: Biz site olarak sana inanıyoruz, ne kadar gerçekçi konulara ve konuklara programında yer versen de bazı kendini bilmezler böyle dedikodular uydurup seni kötülemeye çalışıyor. Oysa ki 11 senedir karısıyla sevişmeyen adamın senin programına katılıp karısından ricada bulunması gayet Türk erkeğine yakışacak bir olaydır.Karısının da "Benim canım istiyor, arkadaşlarımla oturup...." gibisinden defansa geçmesi de makbuldür. Ha canlı yayında "..... olduğu için terkedildiğini iddia eden koca" başlığına da "ibne" kelimesini en son cevap olarak düşünen; "Duygusal olduğu için" veya "Sevgi pıtırcığı olduğu için" gibisinden cümleler yerleştiren site ahalisi olarak fevkaladenin fevkinde temiz kalpliyiz Yalçın Abi... Destekçiniz, arkandayız...
Fenerbahçe Aşkına 12  Çocuk Doğuracak 05:25
Fenerbahçe Aşkına 12 Çocuk Doğuracak 2.863 izlenme - 8 yıl önce
Acı Umut - Azgın Deşka 05:50
Acı Umut - Azgın Deşka 863 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır' la acı umut adlı programdan enstantaneler. iktidarsız olduğu için kocasını terkeden kadın.
Acı Umut - Kocam Arkalarımı Isırıyor 01:58
Acı Umut - Kocam Arkalarımı Isırıyor 921 izlenme - 3 yıl önce Yine Yalçın Çakır yine Acı Umut. Fakat bu sefer arkaları ısırılan kadının arkasında çok sağlam birisi var. Hepimizin tanıdığı dizi oyuncusu manyak Serap. İyi ki varsın Yalçın Çakır.
Menepoz Nedir Hanımefendi! 02:17
Menepoz Nedir Hanımefendi! 1.458 izlenme - 8 yıl önce yok artık daha neler ya kadın ordan girdi burdan girdi nereye bağladı:))
Acı Umut - Donald Duck Teyzenin Oğlu Eşekçi Sinan 00:36
Acı Umut - Donald Duck Teyzenin Oğlu Eşekçi Sinan 967 izlenme - 3 yıl önce Acı Umut programına katılan Sinan eşekle ilgili hoş olmayan anılarını anlatıyor. ''Sinan da kim yahu'' diye merak eden site üyelerimize ''Donald Duck teyze'' nin oğlu demem sanırım yeterli olacaktır.
Recep İbibik 02:26
Recep İbibik 712 izlenme - 3 yıl önce Recep Bülbülses sonunda başrol oynayacak bir film buldu. Çakma Recep İvedik. kolpanın kopması kolpanın en önde gideni dizileri itina ile bulanların sitesi alkislarlayasiyorum.com :)
küfürbaz kadin (2) 01:11
küfürbaz kadin (2) 1.424 izlenme - 8 yıl önce
Ne Dediği Anlaşılmayan Kadın - Yalan Testi 03:16
Ne Dediği Anlaşılmayan Kadın - Yalan Testi 726 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır'ın yine özellikle arayıp tarayıp bulduğu ve stüdyoya getirip bizlerle paylaştığı ilginç bir konukla daha karşı karşıyayız, konuyu sorarsanız ben hiçbir şey anlamadım.
Acı Umut Son Çare - Muhsin'den Ağıt Ragga Version 00:57
Acı Umut Son Çare - Muhsin'den Ağıt Ragga Version 701 izlenme - 3 yıl önce Flash tv de yayınlanan bu saçma sapan programda muhsinin karısına dön yakarışının remixi.adam böğürmesiyle internet ortamında olay yaratmıştı.bomba olmuş. allah akıl fikir aynı zamanda rol yapma yeteneği versin :) buyrun... orjinalini isteyen için ayrıca gönderebilirim.
Yalan Topu Testi (Küfürlü) 01:24
Yalan Topu Testi (Küfürlü) 382 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ın yalan toplarına bağlanan Gay Naim ve Zenci Murat işin cılkını çıkarıyorlar. Naim'le ne alıp veremediği belli olmayan Murat'ın tez zamanda Semranım'la İzdivaçta evlenmesi, ikisi için de en hayırlısı.
Bokunu Yıkadım 01:28
Bokunu Yıkadım 1.129 izlenme - 8 yıl önce bu program yoldan çıktı artık
Yalçın Çakır- "Karım Sosyalist Bir Kadındı" 00:46
Yalçın Çakır- "Karım Sosyalist Bir Kadındı" 457 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ın bomba programından, Siyaset Bilimi'ne Giriş I niteliğinde bir ders. Burada "Sosyalist kimdir?" sorusuna cevap bulacağız. Bu açıklama, Akademi Dünyasına bomba gibi düşecek gibi görünüyor. bonus: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15734/yalcin-cakirla-gavat-otesi---karim-300-kisiyle-yatti
Yalçın Çakır'la Gavat Ötesi & Karım 300 Kişiyle Yattı 01:58
Yalçın Çakır'la Gavat Ötesi & Karım 300 Kişiyle Yattı 497 izlenme - 3 yıl önce "300 değil, en az 200 küsür" cevabıyla gönüllerde taht kuran Şenol'un acıklı aşk hikayesi. 300ü gören karı defterden silinir ama 200lü sayılardaysa affedilir. 100ün altı zaten normal. Görmemezlikten geleceksin...
Yalan Testi - Kaynanam Beni Sıktı 02:48
Yalan Testi - Kaynanam Beni Sıktı 314 izlenme - 2 yıl önce Kaynanası tarafından hamileyken karnı sıkılan teyzemizin dramına, Yalçın Çakır'ın yalan makinesi teşhisi koyuyor. Kadını sıkmışlar işte, daha ne?
Acı Umut - Karısını Zicom Diye Seven Adam 03:20
Acı Umut - Karısını Zicom Diye Seven Adam 381 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır'ın Acı Umut Progamında eşini Zicom, Mustafa Denizlim diye sevdiğini söyleyen çılgın abimiz.Aşkom, Zicom, Mustafa Denizlim...
Yalçın Çakır - Şeyine Poşet Bağlayan Adam 06:52
Yalçın Çakır - Şeyine Poşet Bağlayan Adam 433 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Çakır'ı her türlü olayda gördük. Yıllarca pipisiz kalanını gördük, yalan testi yapanını gördük onu gördük bunu gördük ama şeyine poşet bağlayanını, işeyemiyor diye karısı tarafından terkedilenini ilk defa görüyoruz efenim. Özellikle amcamız göstermek isteyince Yalçın'nın yaşadığı heyezan, sürünceme bizi bizden alır götürür.
Milli Kahraman Sinan 30 Yıldır Dolu Fişek 01:10
Milli Kahraman Sinan 30 Yıldır Dolu Fişek 343 izlenme - 3 yıl önce Canlı yayın kahramanımız sinan' ın eşeklerle ilişkiye girdiğini söyleyerek erkekliğini kanıtladığı muhteşem an.
Acı Umut - Karım Benim Kocam Oldu 01:30
Acı Umut - Karım Benim Kocam Oldu 405 izlenme - 3 yıl önce karısından dayak yiyen,daha fazlasını yememek için evden kaçan adam..