Hoşgeldiniz!

Acı Umut Videoları İzle

acı umut son kavga çok komik gülceksiniz 02:38
acı umut son kavga çok komik gülceksiniz 164.943 izlenme - 8 yıl önce 2 milyar borcu var adamla kadın kavga ediyor argo sözler kullaıyor çok komik www.myspace.com/djyusuf2
Acı Umut Kadının İktidarsız Koca Sorunsalı 01:21
Acı Umut Kadının İktidarsız Koca Sorunsalı 6.462 izlenme - 8 yıl önce acı umut - kadının iktidarsız koca sorunsalı
bu kadın susmazmı 02:38
bu kadın susmazmı 5.285 izlenme - 7 yıl önce bu kadın susmuyor arkadaşş
Fb Yenilince Karısını Döven Adam!-Acı Umut 03:29
Fb Yenilince Karısını Döven Adam!-Acı Umut 4.257 izlenme - 8 yıl önce afedersiniz ama yuhh artık
Acı Umut Sen Bakiremisin 02:52
Acı Umut Sen Bakiremisin 3.089 izlenme - 8 yıl önce beni bildiğim kadan gider annesinin evine ama adamda gidiyormuş:))
Acı Umut - Donald Duck Teyze 00:53
Acı Umut - Donald Duck Teyze 1.018 izlenme - 2 yıl önce 30 yıldır karşı cinsle ilişki kuramamış bir adamın annesine dikkat çekmek istiyorum... Donald Duck'ı seslendirenin bu teyze olduğu yönünde ciddi şüphelerim var...
Acı Umut - İktidarsız Kocasını Terkeden Kadın 01:21
Acı Umut - İktidarsız Kocasını Terkeden Kadın 878 izlenme - 2 yıl önce Daha önceki yıllarda Evlat Acısı, Evlat Hasreti ve Umut gibi adlarla bildiğimiz Türk Televizyon Tarihi'ne adını altın harflerle kazımış Acı Umut'tan yine eşi benzeri olmayan dramatik bir başyapıt! Eser hakkında biraz ön bilgi vermek gerekirse; kocasını iktidarsızlıkla suçlayan Nebahar pılını pırtını toplar ve evden kaçar. Eşini tekrar kazanmak isteyen Recep'se çareyi Yalçın Çakır'da bulur. Yalçın Çakır Recep'e yardım elini uzatır ve olaylar olanca doğallığıyla, açıksözlülüğüyle gelişir...
Yalçın Çakır - Yüzsüz  Koca 02:50
Yalçın Çakır - Yüzsüz Koca 944 izlenme - 2 yıl önce Yalçın abimiz bu kez yüzsüz kocayı konuk ediyor. Adam hem karıyı aldatıyor hem de ota boka gülüyor. Ne kadar inandırıcı olduğunu ya da olmadığını Yalçın abimiz hemen çakıyor zaten.
Acı Umut - Azgın Deşka 05:50
Acı Umut - Azgın Deşka 793 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır' la acı umut adlı programdan enstantaneler. iktidarsız olduğu için kocasını terkeden kadın.
Yalçın Çakır - 11 Yıldır Pipisiz Kalan Kızın Dramı 01:40
Yalçın Çakır - 11 Yıldır Pipisiz Kalan Kızın Dramı 1.047 izlenme - 2 yıl önce Yalçın' ım Çakır' ım; Yakın zamanda yayınlanan bir programında "Bizim konuklarımız ve konularımız eğlence sitelerine malzeme oluyor ama biz gerçeğin ta kendisiyiz" demiş. Sevgili Yalçın Abi: Biz site olarak sana inanıyoruz, ne kadar gerçekçi konulara ve konuklara programında yer versen de bazı kendini bilmezler böyle dedikodular uydurup seni kötülemeye çalışıyor. Oysa ki 11 senedir karısıyla sevişmeyen adamın senin programına katılıp karısından ricada bulunması gayet Türk erkeğine yakışacak bir olaydır.Karısının da "Benim canım istiyor, arkadaşlarımla oturup...." gibisinden defansa geçmesi de makbuldür. Ha canlı yayında "..... olduğu için terkedildiğini iddia eden koca" başlığına da "ibne" kelimesini en son cevap olarak düşünen; "Duygusal olduğu için" veya "Sevgi pıtırcığı olduğu için" gibisinden cümleler yerleştiren site ahalisi olarak fevkaladenin fevkinde temiz kalpliyiz Yalçın Abi... Destekçiniz, arkandayız...
Acı Umut - Kocam Arkalarımı Isırıyor 01:58
Acı Umut - Kocam Arkalarımı Isırıyor 820 izlenme - 2 yıl önce Yine Yalçın Çakır yine Acı Umut. Fakat bu sefer arkaları ısırılan kadının arkasında çok sağlam birisi var. Hepimizin tanıdığı dizi oyuncusu manyak Serap. İyi ki varsın Yalçın Çakır.
Menepoz Nedir Hanımefendi! 02:17
Menepoz Nedir Hanımefendi! 1.458 izlenme - 8 yıl önce yok artık daha neler ya kadın ordan girdi burdan girdi nereye bağladı:))
Acı Umut - Donald Duck Teyzenin Oğlu Eşekçi Sinan 00:36
Acı Umut - Donald Duck Teyzenin Oğlu Eşekçi Sinan 877 izlenme - 2 yıl önce Acı Umut programına katılan Sinan eşekle ilgili hoş olmayan anılarını anlatıyor. ''Sinan da kim yahu'' diye merak eden site üyelerimize ''Donald Duck teyze'' nin oğlu demem sanırım yeterli olacaktır.
Recep İbibik 02:26
Recep İbibik 626 izlenme - 2 yıl önce Recep Bülbülses sonunda başrol oynayacak bir film buldu. Çakma Recep İvedik. kolpanın kopması kolpanın en önde gideni dizileri itina ile bulanların sitesi alkislarlayasiyorum.com :)
küfürbaz kadin (2) 01:11
küfürbaz kadin (2) 1.411 izlenme - 7 yıl önce
Acı Umut Son Çare - Muhsin'den Ağıt Ragga Version 00:57
Acı Umut Son Çare - Muhsin'den Ağıt Ragga Version 691 izlenme - 2 yıl önce Flash tv de yayınlanan bu saçma sapan programda muhsinin karısına dön yakarışının remixi.adam böğürmesiyle internet ortamında olay yaratmıştı.bomba olmuş. allah akıl fikir aynı zamanda rol yapma yeteneği versin :) buyrun... orjinalini isteyen için ayrıca gönderebilirim.
Ne Dediği Anlaşılmayan Kadın - Yalan Testi 03:16
Ne Dediği Anlaşılmayan Kadın - Yalan Testi 674 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ın yine özellikle arayıp tarayıp bulduğu ve stüdyoya getirip bizlerle paylaştığı ilginç bir konukla daha karşı karşıyayız, konuyu sorarsanız ben hiçbir şey anlamadım.
Yalan Topu Testi (Küfürlü) 01:24
Yalan Topu Testi (Küfürlü) 345 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ın yalan toplarına bağlanan Gay Naim ve Zenci Murat işin cılkını çıkarıyorlar. Naim'le ne alıp veremediği belli olmayan Murat'ın tez zamanda Semranım'la İzdivaçta evlenmesi, ikisi için de en hayırlısı.
Yalçın Çakır- "Karım Sosyalist Bir Kadındı" 00:46
Yalçın Çakır- "Karım Sosyalist Bir Kadındı" 438 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ın bomba programından, Siyaset Bilimi'ne Giriş I niteliğinde bir ders. Burada "Sosyalist kimdir?" sorusuna cevap bulacağız. Bu açıklama, Akademi Dünyasına bomba gibi düşecek gibi görünüyor. bonus: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15734/yalcin-cakirla-gavat-otesi---karim-300-kisiyle-yatti
Bokunu Yıkadım 01:28
Bokunu Yıkadım 1.129 izlenme - 7 yıl önce bu program yoldan çıktı artık
Yalan Testi - Kaynanam Beni Sıktı 02:48
Yalan Testi - Kaynanam Beni Sıktı 300 izlenme - 2 yıl önce Kaynanası tarafından hamileyken karnı sıkılan teyzemizin dramına, Yalçın Çakır'ın yalan makinesi teşhisi koyuyor. Kadını sıkmışlar işte, daha ne?
Yalçın Çakır'la Gavat Ötesi & Karım 300 Kişiyle Yattı 01:58
Yalçın Çakır'la Gavat Ötesi & Karım 300 Kişiyle Yattı 453 izlenme - 2 yıl önce "300 değil, en az 200 küsür" cevabıyla gönüllerde taht kuran Şenol'un acıklı aşk hikayesi. 300ü gören karı defterden silinir ama 200lü sayılardaysa affedilir. 100ün altı zaten normal. Görmemezlikten geleceksin...
Acı Umut - Karısını Zicom Diye Seven Adam 03:20
Acı Umut - Karısını Zicom Diye Seven Adam 359 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ın Acı Umut Progamında eşini Zicom, Mustafa Denizlim diye sevdiğini söyleyen çılgın abimiz.Aşkom, Zicom, Mustafa Denizlim...
Yalçın Çakır - Şeyine Poşet Bağlayan Adam 06:52
Yalçın Çakır - Şeyine Poşet Bağlayan Adam 391 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Çakır'ı her türlü olayda gördük. Yıllarca pipisiz kalanını gördük, yalan testi yapanını gördük onu gördük bunu gördük ama şeyine poşet bağlayanını, işeyemiyor diye karısı tarafından terkedilenini ilk defa görüyoruz efenim. Özellikle amcamız göstermek isteyince Yalçın'nın yaşadığı heyezan, sürünceme bizi bizden alır götürür.
taner tolga tarlacı 02:56
taner tolga tarlacı 521 izlenme - 7 yıl önce çakal
Acı Umut - Karım Benim Kocam Oldu 01:30
Acı Umut - Karım Benim Kocam Oldu 363 izlenme - 2 yıl önce karısından dayak yiyen,daha fazlasını yememek için evden kaçan adam..
Acı Umut - FBI Yalan Makinası 02:47
Acı Umut - FBI Yalan Makinası 372 izlenme - 2 yıl önce Dünyada sadece fbı da ve de Türkiye'de bulunan yalan makinası. Helal
Yalçın Çakır'ın Reality Show'lara Veda Etmesi 02:02
Yalçın Çakır'ın Reality Show'lara Veda Etmesi 316 izlenme - 2 yıl önce Yalçın Abi reality şovları bıraktı Flash TV'nin sembol ismi Yalçın Çakır, önceki gün sunuculuğunu üstlendiği Gerçeğin Peşinde programını kapatırken reality programlara veda ettiğini açıkladı. Sitemizde onca Yalçın abi içeriği varken vedasının olmaması ayıp olur diyerek, vefalıların sitesi alkışlarla yaşıyorum..
Karıma Söyleyecek Çok Güzel Şeyler Var - Acı Umut 02:26
Karıma Söyleyecek Çok Güzel Şeyler Var - Acı Umut 261 izlenme - 2 yıl önce Ben küçük bir çocukken ineklerimiz vardı,koca koca inekler. Babam onları yemlemeye giderken ben de giderdin yanında. Çok korkandım ineklerden ama genede giderdim.O küçük yaşımda dikkatimi çeken bir şey vardı: İneklerin yemliğine önce kuru saman koyulurdu ama inekler yüzüne bile bakmazdı o samanın. Sonra üzerine az bir miktar küsbe ve sütyemi konurdu ve karıştırılırdı. İşte o zaman inekler kıtlıktan çıkmış gibi saldırırdı samana. Anlamıştım ki inekler samanı çok severdi ama küsbe varsa. Saman ile çok iyi bi ilişkileri vardı ama küsbe bu ilişkinin temeliydi. İşte bu amcamızda karısını çok seviyor tıpkı ineklerin samanı sevdiği gibi ama karısı ilişki boyutuna geçebilirse tıpkı samanın küsbe boyutuna geçebilmesi gibi. Ona çok güzel şeyler söyleyecek ama işte o "ilişki boyutuna" bir geçilse. yoksa arkadaş arkadaş nereye kadar gider ki çünkü amcamız karısını hiç sevmedi ki, o karısıyla ilişkiye girebilme ihtimalini sevdi.
Acı Umut - Kocamın Tipi Fena Değil 00:59
Acı Umut - Kocamın Tipi Fena Değil 326 izlenme - 2 yıl önce Ormana kaçan koca hakkında ilginç yorumlar.. Kadın, kocamın tipi fena değil aslında, tipsiz değil, sonuçta allah yaratmış onu, pis de olsa pis diyemezsin diye "düzgünce(!)" yorumlar yaparken "ben illa parlak bi koca istemedim" lafıyla finish him'i gerçekleştiriyor.