Hoşgeldiniz!

Açık Artırma Videoları İzle

Açık Arttırmayla Balık Satımı 03:34
Açık Arttırmayla Balık Satımı 5.260 izlenme - 5 ay önce Balık bekleyen müşteriyi fazla bulunca açık arttırma usülü balık satan abimizi izliyoruz.
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 00:36
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 2.313 izlenme - 2 yıl önce Veliefendi Hipodromu'nda yapılan yarış atı açık artırmasını izleyeceksiniz. Müzayede, müşterisinden münadisine kadar gerçekten de tuhaf bir atmosfere sahip. İyi seyirler. (Münadi: Açık artırmayı yöneten zat)
Papa'dan Satılık Temiz Harley Davidson Motor 00:56
Papa'dan Satılık Temiz Harley Davidson Motor 140 izlenme - 2 yıl önce Harley Davidson şirketinin kuruluşunun 110'uncu yılını kutlamak amacıyla geçen yıl Papa Francis'e hediye edilen motosiklet, Paris'te düzenlenen açık arttırmayla satışa çıkarılmış. Evet doktordan, bayandan ilanlarından sonra papadan ilanını da görmüş olduk böylece. holy motors gerçek mi acebağ?
Yırtıcı Hayvanların Tasarladığı Kot Pantolonlar Açık Artırmayla Satıldı 01:07
Yırtıcı Hayvanların Tasarladığı Kot Pantolonlar Açık Artırmayla Satıldı 95 izlenme - 3 yıl önce Tasarımında yırtıcı hayvanların da rol aldığı kot pantolonlar açık artırmada satıldı. Bu sıra dışı fikir Japon reklamcı Takuya Miyamoto’ya ait. “Zoo Jeans” adı verilen proje kapsamında pantolon kumaşları önce yırtıcı hayvanların önüne atılıyor, ardından darbe izleri ve yırtıklar kot pantolonun tasarımına dahil oluyor. Başlangıçta ticari bir girişim olarak görülen projenin amacı, Ibaraki bölgesindeki hayvanat bahçelerine ilgili artırmak. Projenin fikir babası Miyamoto bu yolla özellikle gençleri hayvanat bahçelerine çekeceğini düşünüyor: “Hayvanat bahçesindeki hayvanlarla modayı bir araya getiren bir şeyler geliştirmek istedim. Bu ikisi bir araya gelirse gençler hayvanat bahçelerine daha çok ilgi gösterir.” Kaplan, aslan, ayı gibi yırtıcıların pençe ve diş izlerini taşıyan pantolonların tanesi 1.100 Euro’ya alıcı buldu. Organizatörler gördükleri ilgiden memnun ancak “Zoo Jeans“lerin piyasaya sürülmesi beklenmiyor.
Ay'dan Getirilen Kamera 660 Bin Avroya Satıldı 01:04
Ay'dan Getirilen Kamera 660 Bin Avroya Satıldı 32 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı astronot Edgar Mitchell'in 1971'de Apollo 14 seferinde kullandığı ve Ay'a götürülen, geri getirilen tek kamera olarak bilinen "El Data Kamera", Viyana'da düzenlenen açık artırmayla 660 bin avroya satıldı.
Titanik'ten Kalan Bisküvi 67 Bin Liraya Satıldı 00:30
Titanik'ten Kalan Bisküvi 67 Bin Liraya Satıldı 11 izlenme - 1 yıl önce Titanik gemisinden kurtulan bir yolcunun sakladığı bisküvi, İngiltere'de açık artırmayla satıldı. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Bu Fincan 72 Milyon TL'ye Satıldı 00:38
Bu Fincan 72 Milyon TL'ye Satıldı 13 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Şanghay kentinde yapılan bir açık artırmada dünyada benzerinden sadece dört tane bulunan bir kahve fincanı tam 36 milyon dolara, yani yaklaşık 72 milyona Satıldı,