Hoşgeldiniz!

Açık Büfe Videoları İzle

Yalnız Yasin ve Yalnız Rifat 04:29
Yalnız Yasin ve Yalnız Rifat 1.116 izlenme - 2 hafta önce Kim onlar kadar "yalnız" hissedebilir ki? Kronik yalnızlar Yasin ve Rifat'in içlerini döktüğü serinin ilk videosu. Adeta bir Alkislarla Yasiyorum yansimasi.
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 02:26
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 8.523 izlenme - 7 ay önce Evdesiniz ve canınız Ali Ağaoğlu yapmak istedi... Siz Ali Ağaoğlunuzu nasıl alırdınız? Nasıl Yapılır'da bu hafta evdeki imkanlarla Ali Ağaoğlu yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 01:52
Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 9.778 izlenme - 10 ay önce Siz İbrahim Tatlıses'ini nasıl alırdınız? "Nasıl Yapılır?"da bu hafta evdeki imkanlarla İbrahim Tatlıses yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Yurtdışı Sevicileri Naber? 01:07
Yurtdışı Sevicileri Naber? 3.862 izlenme - 9 ay önce Yurtdışı sevicileri her yerde. Artık onlara bir cevap vermek gerekir.
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 02:45
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 2.892 izlenme - 9 ay önce Açık Büfe, işe alımlarda sabırları sınayacak "Corporate Elis" ile karşınızda!..
Cem Yılmaz - Açık Büfe 02:40
Cem Yılmaz - Açık Büfe 5.851 izlenme - 4 yıl önce Biteceeek
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 01:59
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 258 izlenme - 4 ay önce kek tarifi bile bu kadar kolay verilemezken, yusuf karşimiz mabel olmayı öğretmiş bizlere. kız arkadaşınıza mabel taklidiyle sırnaşıp, şapşallık üzerinden onun aklını başından alabilirsiniz. faydalı bir içerik!
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 06:49
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 320 izlenme - 5 ay önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta şair Cemal Süreya'yı övüyor, Açık Büfe'de romantizm rüzgarları esiyor!..
Amansız Övücüler - Memurluk 02:26
Amansız Övücüler - Memurluk 590 izlenme - 9 ay önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta "Memurluk"u övüyor! Mizahta en yeni tatlar için Açık Büfe kanalına abone olmayı unutma.
Cem Yılmaz | Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz | Açık büfe 1.838 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 03:57
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 437 izlenme - 1 yıl önce Kalt'tan tanıdığımız ekip Amaçsız Övücüler ile karşımızdalar. İzliyoruz efenim.
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 00:17
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 444 izlenme - 1 yıl önce Açık büfe yemek yemeği eminiz ki hepiniz seviyorsunuzdur. Zaten neden sevilmesin ki? Sınırsız ve karman çorman yemek yemek değil mi açık büfeler... Buradaki adamımız da bu stili biraz değiştirerek tıka basa yemenin sınırlarını nasıl zorlayabileceğimizi bizlere gösterdi.
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 01:29
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 429 izlenme - 2 yıl önce Pakistan düğününde açık büfe verilen yemekte yaşanan izdihamın çüşş dedirten görüntüleridir arkadaşlar.
Kahvaltı Keyfi 04:58
Kahvaltı Keyfi 760 izlenme - 7 yıl önce cemil usta köfte balık'ta açık büfe kahvaltı keyfi
Cem Yılmaz - Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz - Açık büfe 405 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Açık Büfe Ersin Altun 00:54
Açık Büfe Ersin Altun 167 izlenme - 5 yıl önce açık büfe
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 01:30
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 204 izlenme - 4 yıl önce Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün
Alamanyadaki Gibi Üstü Açık Büfe - Tarık Akan Erdal Özyağcılar 00:51
Alamanyadaki Gibi Üstü Açık Büfe - Tarık Akan Erdal Özyağcılar 10 izlenme - 2 ay önce Münir Kozan (Tarık Akan) ve peşinden ayrılmayan iki korumasından (Erdal Özyağcılar – Rana Cabbar) kahkaha tufanı. Filmin Adı: Adem ile Havva Yönetmen: Şerif Gören Oyuncular: Tarık Akan, Sibel Turnagöl, Erdal Özyağcılar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1986
ramazan'da rahat etmek için kredi açık büfesi 00:47
ramazan'da rahat etmek için kredi açık büfesi 254 izlenme - 8 yıl önce http://www.garanti.com.tr/ana_sayfa/garantiyi_taniyin/garantiden_haberler/kampanyalar/h_287.html
açık büfe,yiyecek hizmetleri,catering 00:51
açık büfe,yiyecek hizmetleri,catering 305 izlenme - 8 yıl önce 1000 kişi ve üzerinde kişi sayısı kapamlı organizasyonlarda sunulan en kolay hizmet şeklidir açık büfe,büfelerin zenginliği ve hizmetin üst düzeyde oluşması bütçeler ve mekanın coğrafi yapısıyla doğru orantıdadır.Şirket olarak yapmış olduğumuz bir çok catering lerde hizmetin doğru ve kaliteli şekilde sunulmasıyla ortaya çıkan görsel manzara organizasyona muhteşem bir anlam katmaktadır.