Hoşgeldiniz!

açık büfe

Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 01:52
Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 9.998 izlenme - 2 yıl önce Siz İbrahim Tatlıses'ini nasıl alırdınız? "Nasıl Yapılır?"da bu hafta evdeki imkanlarla İbrahim Tatlıses yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 02:26
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 8.684 izlenme - 1 yıl önce Evdesiniz ve canınız Ali Ağaoğlu yapmak istedi... Siz Ali Ağaoğlunuzu nasıl alırdınız? Nasıl Yapılır'da bu hafta evdeki imkanlarla Ali Ağaoğlu yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Game of Thrones Ülkemizde Neden Gelişmiyor 04:12
Game of Thrones Ülkemizde Neden Gelişmiyor 2.715 izlenme - 9 ay önce Gelişmeyen ve üstüne gidilmeyen değerlere dikkat çekmeyi amaçlayan "Ülkemizde Neden gelişmiyor?"un bu bölümünde "Game of Thrones" masaya yatırılıyor, enine boyuna tartışılıyor...
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 02:45
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 3.017 izlenme - 2 yıl önce Açık Büfe, işe alımlarda sabırları sınayacak "Corporate Elis" ile karşınızda!..
Yurtdışı Sevicileri Naber? 01:07
Yurtdışı Sevicileri Naber? 3.875 izlenme - 2 yıl önce Yurtdışı sevicileri her yerde. Artık onlara bir cevap vermek gerekir.
Yalnız Yasin ve Yalnız Rifat 04:29
Yalnız Yasin ve Yalnız Rifat 1.154 izlenme - 10 ay önce Kim onlar kadar "yalnız" hissedebilir ki? Kronik yalnızlar Yasin ve Rifat'in içlerini döktüğü serinin ilk videosu. Adeta bir Alkislarla Yasiyorum yansimasi.
Cem Yılmaz - Açık Büfe 02:40
Cem Yılmaz - Açık Büfe 5.904 izlenme - 5 yıl önce Biteceeek
Cem Yılmaz | Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz | Açık büfe 1.846 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Amansız Övücüler - Memurluk 02:26
Amansız Övücüler - Memurluk 661 izlenme - 2 yıl önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta "Memurluk"u övüyor! Mizahta en yeni tatlar için Açık Büfe kanalına abone olmayı unutma.
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 01:59
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 330 izlenme - 1 yıl önce kek tarifi bile bu kadar kolay verilemezken, yusuf karşimiz mabel olmayı öğretmiş bizlere. kız arkadaşınıza mabel taklidiyle sırnaşıp, şapşallık üzerinden onun aklını başından alabilirsiniz. faydalı bir içerik!
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 06:49
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 361 izlenme - 1 yıl önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta şair Cemal Süreya'yı övüyor, Açık Büfe'de romantizm rüzgarları esiyor!..
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 03:57
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 475 izlenme - 2 yıl önce Kalt'tan tanıdığımız ekip Amaçsız Övücüler ile karşımızdalar. İzliyoruz efenim.
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 01:29
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 467 izlenme - 3 yıl önce Pakistan düğününde açık büfe verilen yemekte yaşanan izdihamın çüşş dedirten görüntüleridir arkadaşlar.
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 00:17
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 457 izlenme - 2 yıl önce Açık büfe yemek yemeği eminiz ki hepiniz seviyorsunuzdur. Zaten neden sevilmesin ki? Sınırsız ve karman çorman yemek yemek değil mi açık büfeler... Buradaki adamımız da bu stili biraz değiştirerek tıka basa yemenin sınırlarını nasıl zorlayabileceğimizi bizlere gösterdi.
Kahvaltı Keyfi 04:58
Kahvaltı Keyfi 806 izlenme - 8 yıl önce cemil usta köfte balık'ta açık büfe kahvaltı keyfi
Cem Yılmaz - Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz - Açık büfe 412 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Açık Büfe Ersin Altun 00:54
Açık Büfe Ersin Altun 167 izlenme - 5 yıl önce açık büfe
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 01:30
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 207 izlenme - 5 yıl önce Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün
ramazan'da rahat etmek için kredi açık büfesi 00:47
ramazan'da rahat etmek için kredi açık büfesi 254 izlenme - 9 yıl önce http://www.garanti.com.tr/ana_sayfa/garantiyi_taniyin/garantiden_haberler/kampanyalar/h_287.html
açık büfe,yiyecek hizmetleri,catering 00:51
açık büfe,yiyecek hizmetleri,catering 305 izlenme - 9 yıl önce 1000 kişi ve üzerinde kişi sayısı kapamlı organizasyonlarda sunulan en kolay hizmet şeklidir açık büfe,büfelerin zenginliği ve hizmetin üst düzeyde oluşması bütçeler ve mekanın coğrafi yapısıyla doğru orantıdadır.Şirket olarak yapmış olduğumuz bir çok catering lerde hizmetin doğru ve kaliteli şekilde sunulmasıyla ortaya çıkan görsel manzara organizasyona muhteşem bir anlam katmaktadır.
Alamanyadaki Gibi Üstü Açık Büfe - Tarık Akan Erdal Özyağcılar 00:51
Alamanyadaki Gibi Üstü Açık Büfe - Tarık Akan Erdal Özyağcılar 25 izlenme - 12 ay önce Münir Kozan (Tarık Akan) ve peşinden ayrılmayan iki korumasından (Erdal Özyağcılar – Rana Cabbar) kahkaha tufanı. Filmin Adı: Adem ile Havva Yönetmen: Şerif Gören Oyuncular: Tarık Akan, Sibel Turnagöl, Erdal Özyağcılar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1986
Orhan Kural: Açık Büfe Yüzünden Karakolluk Oldum! 02:31
Orhan Kural: Açık Büfe Yüzünden Karakolluk Oldum! 12 izlenme - 9 ay önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın "posiyonları küçültün" uyarısına bir destek de bilim dünyasından geldi. Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk olan, çevreci yaklaşımları ile tanınan Prof. Dr. Orhan Kural ve halk sağlığı uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral, özellikle açık büfe yemeklerin çok büyük bir zarar olduğuna değindi. İnsanların normalde açık büfe yemek yemediğini ve o kadar büyük porsiyonlar tüketmediğini söyleyen Doç. Dr. Oğuz Özyaral, "İnsanlar tatilde de bunu yapmasınlar" dedi. Açık büfe yemek düzeninin çok büyük bir gıda israfına neden olduğuna değinen Prof. Dr. Orhan Kural, otellerde karşılaştığı yemek israfına yol açan insanları uyardığını ve bu yüzden pek çok kez tartışma yaşadığını anlattı. Uyardığı insanların duyarlı davranmadığını bu yüzden de kendisine hakarete yakın sözler söylediğine değinen Prof. Dr. Orhan Kural, "Açık büfede tabağını aşırı dolduran insanı uyarınca, bana, sana ne, git başımdan gibi laflar ediyorlar. Neden oldukları israfı açıklayınca bu kez tartışma çıkıyor, polis çağrılıyor. Bu açık büfe konusunda pek çok kez karakolluk oldum" dedi.