Hoşgeldiniz!

açıl susam açıl

Gelin adayının dansı yürekleri hoplattı! 00:46
Gelin adayının dansı yürekleri hoplattı! 79.569 izlenme - 5 yıl önce TNT'de yayınlanan evlilik programı Açıl Susam Açıl'a katılan bir gelin adayının dansı stüdyoyu salladı...
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 02:32
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 11.162 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali Erbil ve Yıldo bağyan sanatçımıza beklenmedik, özel anlar yaşatmaktadır. Açıl susam açıl programına katıldıktan sonra olabilecekler sadece hayal gücümüzle sınırlıdır. Bu kadar aşkolsun dedikten sonra da bu şarkıyı dinlemezsek olmaz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6964/sener-sen---ask-olsun
Ömer Faruk Bostan -  Açıl Ey Susam Açıl  - 2016 04:44
Ömer Faruk Bostan - Açıl Ey Susam Açıl - 2016 5.938 izlenme - 2 yıl önce
Açıl Susam Açıl Dans 01:17
Açıl Susam Açıl Dans 10.097 izlenme - 7 yıl önce açıl susam açıl dans
Açıl Susam Açıl Mavi.mp4 01:51
Açıl Susam Açıl Mavi.mp4 8.784 izlenme - 7 yıl önce açıl susam açıl mavi.mp4
Açıl Susam Açıl Yeteneğimle Tanı Beni 17 Şubat 201 17:01
Açıl Susam Açıl Yeteneğimle Tanı Beni 17 Şubat 201 12.671 izlenme - 7 yıl önce açıl susam açıl yeteneğimle tanı beni 17 şubat 2011
Açıl Susam Açıl Hostes 01:29
Açıl Susam Açıl Hostes 7.139 izlenme - 7 yıl önce açıl susam açıl hostes
Açıl Susam Açıl Eda 02:04
Açıl Susam Açıl Eda 5.664 izlenme - 6 yıl önce açıl susam açıl eda
Açıl Susam Açıl Beyaz.mp4 00:58
Açıl Susam Açıl Beyaz.mp4 6.374 izlenme - 7 yıl önce açıl susam açıl beyaz.mp4
Açıl Susam Açıl Yarışmacı Hatunlar Www.... 01:40
Açıl Susam Açıl Yarışmacı Hatunlar Www.... 7.122 izlenme - 7 yıl önce açıl susam açıl yarışmacı hatunlar
Mehmet Ali Erbil - Absürdlük Rekor Denemesi 05:50
Mehmet Ali Erbil - Absürdlük Rekor Denemesi 5.658 izlenme - 3 yıl önce Bir program nasıl absürd olur konusunda sınırları zorlayan bu başyapıt sanırım televizyonculuğun dönüm noktalarından biri olarak tarihe geçti. Yerlerde sürünen insanlar, gariplik, belirsizlik, tam açıklanamayan şaşkınlık,başkası yerine utanma duygusu hepsi bir aradaydı. Kısaca M.Ali Erbil in sunduğu "Açıl Susam Açıl" programının 100.bölümüydü...
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 04:43
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 3.125 izlenme - 3 yıl önce Kasım'in mağarada hapis kalıp da, kirk haramilerin oscarlik sarkilarini soyleyerek geldikleri sahnesinden hala korkanlar mevcuttur kanımca. İşte o gerilim dolu sahne sizlerle.
Televizyonculuğun Geldiği Son Nokta - Salam Yedirmece 04:00
Televizyonculuğun Geldiği Son Nokta - Salam Yedirmece 2.148 izlenme - 3 yıl önce Böyle bir eğlence anlayışı olur mudur veya bu komiklik midir? 45-50 yaşındaki adamların, izleyicilerin ağzına salam sokmak, sonra birinin takma dişinin salamın üzerinde kalması ve bunu prime time da izleyenlerle paylaşmak. Üzerine de para kazanmak. Bu ülkede birileri kral çıplak diyemiyorsa, başkalarının yerine utandığını söyleyemiyorsa neden yaşıyoruz o zaman?
Açıl Susam Açıl Jop 03:00
Açıl Susam Açıl Jop 2.750 izlenme - 7 yıl önce açıl susam açıl jop
Açıl Susam Açıl Jop - Mehmet Ali Erbil 03:00
Açıl Susam Açıl Jop - Mehmet Ali Erbil 1.678 izlenme - 3 yıl önce Açıl Susam Açıl daki yaran jop sahnesi Deli bekir ve Mehmet ali erbil olunca İzlenmez mi hiç birbirlerinden komikler Ve Skeç Yapmışlar Güldürüyor eğlendiriyor efendim Bunun üzerine gelin sizleri bu video ile başbaşa bırakıyım Hepinize iyi seyirler dilerim.
Açıl Susam Açıl 02:41
Açıl Susam Açıl 2.009 izlenme - 7 yıl önce derleme eğlence müthiş showlar dans ve komedi bir arada... hafta içi her akşam 18.30'da tnt'de..
Açıl Susam Açıl - Has S.ktir ! (Küfür İçerir) 00:16
Açıl Susam Açıl - Has S.ktir ! (Küfür İçerir) 1.329 izlenme - 3 yıl önce Siteyi açar açmaz bi baktım ana sayfaya yeni içerikler eklenmiş bunlardan biriside izdivaç'da küfür eden bir teyzeyle ilgili. Teyzemiz canlı yayında olduğunu umursamadan içinden geldiği gibi siktiret evliliği diyor.Bende bu durumdan kendime bir pay çıkartıp hemen bu içeriği eklemeye karar verdim. Tabiki program Show tv'de olmadığı için içim rahat. Buradaki durumda hemen hemen aynı,canlı yayın bir yarışma programında yarışmacı arkadaşımız kapı açılır açılmaz koyveriyor kendini "has siktir" diye ne gördüyse artık.
Şenay - Açıl susam açıl 02:50
Şenay - Açıl susam açıl 211 izlenme - 12 ay önce
Mehmet Ali Erbil - Cacıklı Eğlence Anlayışı 02:41
Mehmet Ali Erbil - Cacıklı Eğlence Anlayışı 818 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde bir tencere bulgur pilavını seyircilerin üstüne bocalayan komedyenimiz bu seferde bir tencere cacığı izleyicilerin üstüne atıyor. Bunun üstüne Barış Manço'dan geliyor; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1447/baris-manco---cacik
Kırk Haramiler 01:37
Kırk Haramiler 373 izlenme - 3 yıl önce asmak, kesmek, hırsızlıktan altın vurmak nidaları atan, önderliğini erol taş üstadımızın çektiği vurguncu timi..açıl susam açıl!!!!!
Kodes - Açıl Susam Açıl ( Lyric Video ) 02:43
Kodes - Açıl Susam Açıl ( Lyric Video ) 90 izlenme - 1 yıl önce Müzik - HeyBeat Mix & Mastering - Kupa-A Albüm Spotify Link : http://spoti.fi/2kt6I4R Apple Music : https://itun.es/i67p43g https://www.facebook.com/kodes35 https://www.instagram.com/kodes35 https://twitter.com/35Kodesperado Sözler: Açıl susam açıl dökül rap'i saçıl Hızımı kesme önümden hemen çabuk kaçıl Sabır gerekiyo parayı bulmak için Mücadele gerekiyo pes etmemek için Pozitifim herzaman olamam negatif Beni dinleyen hasta oluyo terapi Rezil ediyorlar soyunupta sanatı Eğeri takıp gidip padoklarda tur atın Bu benim seçimim bu yeni sitilim Ajan olur düşman kılığınada girerim Buna strateji deniyo buda savaş Körü körüne kapılma moruk biraz yavaş ! Değişiyo dünya değişiyo kafa Konu Rap müzikse geçin hemen safa Yani bana doğru yani size doğru Yani ben demek siz demek bu düzenin yolu. Nakarat Seyretmeyin film gibi girin hemen koluma Gerek varmı yoruma bi bak sağına soluna Sözde hepimiz birimiz hani birimiz hepimiz içindik Teker teker bu oyuna seçildik 2.verse Çoğalmamız gerekiyo başka yolu yok Küfür değil gerçekleri yazın konu çok Çalışmak istemiyo seviyo beleşi Suyu dök gördüğünde söndür hemen ateşi Öyle yola çıktımki geriye dönemem Kanımın almadığı bi insanı sevemem Burası benim yurdum burası anadolu Burası benim kalem anadolu benim kolum ! Eski eskide kalır yenile kendini Kalbini bağlama kimseye bitirme sevgini Kim almış dünyanın uzak yada berisini Düşünmekle bitiremessin derdini çilesini Kareni kursana yönünü bulsana Gidiyorsun nereye ? biraz kendine sorsana Bırakın geçmişi geleceği düşünün Sınıra giren düşman uçaklarını düşünün
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 02:32
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 314 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Erbil ve Yıldo bağyan sanatçımıza beklenmedik, özel anlar yaşatmaktadır. Açıl susam açıl programına katıldıktan sonra olabilecekler sadece hayal gücümüzle sınırlıdır. Bu kadar aşkolsun dedikten sonra da bu şarkıyı dinlemezsek olmaz.
Yoğurt Çok Yararlıymış Her Yerinize Sürün ! 02:23
Yoğurt Çok Yararlıymış Her Yerinize Sürün ! 227 izlenme - 3 yıl önce Site olarak son zamanlarda sıkıntılı günler yaşarken görüyoruz ki hiç can sıkmaya üzüntü yapmaya gerek yok.Yayın formatında değişiklik yaparak Flash tv'nin en büyük rakibi olacağını kanıtlayan Tnt'de tuhaflıklar devam ediyor.Programın adından içeriğinden bahsetmeye gerek yok.Programın sunucusu eline aldığı bir tepsi yoğurdu şarkılar eşliğinde stüdyoya konuk olarak gelenlerin üstüne döküyor.Aman ne eğlendiler ne eğlendiler.Valla bazen şaşırmamak elde değil Türk halkı olarak ne kadar hoş görülü ve anlayışlıyız.
Açıl Susam Açıl - Korcan Cinemre (Seyirci) 04:09
Açıl Susam Açıl - Korcan Cinemre (Seyirci) 117 izlenme - 2 yıl önce KORCAN CİNEMRE KİMDİR? Canlı olarak yayınlanan bir programa katılmasına rağmen rahat tavırları ve ukala sözleri ile tepki çeken Korcan Cinemre'nin Ekşi Sözlük yazarı olduğu ortaya çıktı. "Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı" videosuyla kısa sürede izlenme rekorları kıran ve pek çok kişiye ulaşan Korcan Cinemre'nin daha önce de birçok programı trollediği öğrenildi. Yaptıkları bununla sınırlı değil! Zuhal Topal ile dikkatleri üstüne çeken Korcan Cinemre halbuki birçok programa da katılmış. Süper Bulmaca, En zayıf halka, Kelime oyunu, Piremit ve Çarkıfelek gibi programlara katılan Korcan Cinemre bu programlarda da yapacaklarını yapmış.