Hoşgeldiniz!

açıl susam açıl

Gelin adayının dansı yürekleri hoplattı! 00:46
Gelin adayının dansı yürekleri hoplattı! 78.521 izlenme - 3 yıl önce TNT'de yayınlanan evlilik programı Açıl Susam Açıl'a katılan bir gelin adayının dansı stüdyoyu salladı...
Ömer Faruk Bostan -  Açıl Ey Susam Açıl  - 2016 04:44
Ömer Faruk Bostan - Açıl Ey Susam Açıl - 2016 4.633 izlenme - 6 ay önce
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 02:32
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 8.146 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Ali Erbil ve Yıldo bağyan sanatçımıza beklenmedik, özel anlar yaşatmaktadır. Açıl susam açıl programına katıldıktan sonra olabilecekler sadece hayal gücümüzle sınırlıdır. Bu kadar aşkolsun dedikten sonra da bu şarkıyı dinlemezsek olmaz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6964/sener-sen---ask-olsun
Açıl Susam Açıl Dans 01:17
Açıl Susam Açıl Dans 10.068 izlenme - 6 yıl önce açıl susam açıl dans
Açıl Susam Açıl Mavi.mp4 01:51
Açıl Susam Açıl Mavi.mp4 8.731 izlenme - 6 yıl önce açıl susam açıl mavi.mp4
Mehmet Ali Erbil - Absürdlük Rekor Denemesi 05:50
Mehmet Ali Erbil - Absürdlük Rekor Denemesi 4.552 izlenme - 2 yıl önce Bir program nasıl absürd olur konusunda sınırları zorlayan bu başyapıt sanırım televizyonculuğun dönüm noktalarından biri olarak tarihe geçti. Yerlerde sürünen insanlar, gariplik, belirsizlik, tam açıklanamayan şaşkınlık,başkası yerine utanma duygusu hepsi bir aradaydı. Kısaca M.Ali Erbil in sunduğu "Açıl Susam Açıl" programının 100.bölümüydü...
Açıl Susam Açıl Yeteneğimle Tanı Beni 17 Şubat 201 17:01
Açıl Susam Açıl Yeteneğimle Tanı Beni 17 Şubat 201 12.452 izlenme - 6 yıl önce açıl susam açıl yeteneğimle tanı beni 17 şubat 2011
Açıl Susam Açıl Hostes 01:29
Açıl Susam Açıl Hostes 7.102 izlenme - 6 yıl önce açıl susam açıl hostes
Açıl Susam Açıl Eda 02:04
Açıl Susam Açıl Eda 5.600 izlenme - 5 yıl önce açıl susam açıl eda
Açıl Susam Açıl Beyaz.mp4 00:58
Açıl Susam Açıl Beyaz.mp4 6.351 izlenme - 6 yıl önce açıl susam açıl beyaz.mp4
Açıl Susam Açıl Yarışmacı Hatunlar Www.... 01:40
Açıl Susam Açıl Yarışmacı Hatunlar Www.... 6.957 izlenme - 6 yıl önce açıl susam açıl yarışmacı hatunlar
Televizyonculuğun Geldiği Son Nokta - Salam Yedirmece 04:00
Televizyonculuğun Geldiği Son Nokta - Salam Yedirmece 1.687 izlenme - 2 yıl önce Böyle bir eğlence anlayışı olur mudur veya bu komiklik midir? 45-50 yaşındaki adamların, izleyicilerin ağzına salam sokmak, sonra birinin takma dişinin salamın üzerinde kalması ve bunu prime time da izleyenlerle paylaşmak. Üzerine de para kazanmak. Bu ülkede birileri kral çıplak diyemiyorsa, başkalarının yerine utandığını söyleyemiyorsa neden yaşıyoruz o zaman?
Açıl Susam Açıl Jop 03:00
Açıl Susam Açıl Jop 2.725 izlenme - 5 yıl önce açıl susam açıl jop
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 04:43
Ali Baba ve Kırk Haramiler - Kasım Kasım Asmak Lazım 1.093 izlenme - 1 yıl önce Kasım'in mağarada hapis kalıp da, kirk haramilerin oscarlik sarkilarini soyleyerek geldikleri sahnesinden hala korkanlar mevcuttur kanımca. İşte o gerilim dolu sahne sizlerle.
Açıl Susam Açıl 02:41
Açıl Susam Açıl 1.988 izlenme - 6 yıl önce derleme eğlence müthiş showlar dans ve komedi bir arada... hafta içi her akşam 18.30'da tnt'de..
Açıl Susam Açıl - Has S.ktir ! (Küfür İçerir) 00:16
Açıl Susam Açıl - Has S.ktir ! (Küfür İçerir) 1.036 izlenme - 2 yıl önce Siteyi açar açmaz bi baktım ana sayfaya yeni içerikler eklenmiş bunlardan biriside izdivaç'da küfür eden bir teyzeyle ilgili. Teyzemiz canlı yayında olduğunu umursamadan içinden geldiği gibi siktiret evliliği diyor.Bende bu durumdan kendime bir pay çıkartıp hemen bu içeriği eklemeye karar verdim. Tabiki program Show tv'de olmadığı için içim rahat. Buradaki durumda hemen hemen aynı,canlı yayın bir yarışma programında yarışmacı arkadaşımız kapı açılır açılmaz koyveriyor kendini "has siktir" diye ne gördüyse artık.
Açıl Susam Açıl Jop - Mehmet Ali Erbil 03:00
Açıl Susam Açıl Jop - Mehmet Ali Erbil 606 izlenme - 2 yıl önce Açıl Susam Açıl daki yaran jop sahnesi Deli bekir ve Mehmet ali erbil olunca İzlenmez mi hiç birbirlerinden komikler Ve Skeç Yapmışlar Güldürüyor eğlendiriyor efendim Bunun üzerine gelin sizleri bu video ile başbaşa bırakıyım Hepinize iyi seyirler dilerim.
Mehmet Ali Erbil - Cacıklı Eğlence Anlayışı 02:41
Mehmet Ali Erbil - Cacıklı Eğlence Anlayışı 467 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz günlerde bir tencere bulgur pilavını seyircilerin üstüne bocalayan komedyenimiz bu seferde bir tencere cacığı izleyicilerin üstüne atıyor. Bunun üstüne Barış Manço'dan geliyor; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1447/baris-manco---cacik
Kırk Haramiler 01:37
Kırk Haramiler 205 izlenme - 1 yıl önce asmak, kesmek, hırsızlıktan altın vurmak nidaları atan, önderliğini erol taş üstadımızın çektiği vurguncu timi..açıl susam açıl!!!!!
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 02:32
Mehmet Ali Erbil - Yayında Değiliz 244 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Ali Erbil ve Yıldo bağyan sanatçımıza beklenmedik, özel anlar yaşatmaktadır. Açıl susam açıl programına katıldıktan sonra olabilecekler sadece hayal gücümüzle sınırlıdır. Bu kadar aşkolsun dedikten sonra da bu şarkıyı dinlemezsek olmaz.
Açıl Susam Açıl - Korcan Cinemre (Seyirci) 04:09
Açıl Susam Açıl - Korcan Cinemre (Seyirci) 90 izlenme - 1 yıl önce KORCAN CİNEMRE KİMDİR? Canlı olarak yayınlanan bir programa katılmasına rağmen rahat tavırları ve ukala sözleri ile tepki çeken Korcan Cinemre'nin Ekşi Sözlük yazarı olduğu ortaya çıktı. "Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı" videosuyla kısa sürede izlenme rekorları kıran ve pek çok kişiye ulaşan Korcan Cinemre'nin daha önce de birçok programı trollediği öğrenildi. Yaptıkları bununla sınırlı değil! Zuhal Topal ile dikkatleri üstüne çeken Korcan Cinemre halbuki birçok programa da katılmış. Süper Bulmaca, En zayıf halka, Kelime oyunu, Piremit ve Çarkıfelek gibi programlara katılan Korcan Cinemre bu programlarda da yapacaklarını yapmış.
Açıl Susam Açıl - Serdar Ortaç Dans Grubu 12:47
Açıl Susam Açıl - Serdar Ortaç Dans Grubu 118 izlenme - 2 yıl önce
Yoğurt Çok Yararlıymış Her Yerinize Sürün ! 02:23
Yoğurt Çok Yararlıymış Her Yerinize Sürün ! 114 izlenme - 2 yıl önce Site olarak son zamanlarda sıkıntılı günler yaşarken görüyoruz ki hiç can sıkmaya üzüntü yapmaya gerek yok.Yayın formatında değişiklik yaparak Flash tv'nin en büyük rakibi olacağını kanıtlayan Tnt'de tuhaflıklar devam ediyor.Programın adından içeriğinden bahsetmeye gerek yok.Programın sunucusu eline aldığı bir tepsi yoğurdu şarkılar eşliğinde stüdyoya konuk olarak gelenlerin üstüne döküyor.Aman ne eğlendiler ne eğlendiler.Valla bazen şaşırmamak elde değil Türk halkı olarak ne kadar hoş görülü ve anlayışlıyız.
Sennur Sezer - Açıl Susam Açıl & Bir Sevgi Şiiri 02:40
Sennur Sezer - Açıl Susam Açıl & Bir Sevgi Şiiri 86 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Bir Annenin Notları... Çıkış Tarihi: 22.12.2004 Şiir Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Sennur Sezer - Açıl Susam Açıl  Bir Sevgi Şiiri 02:40
Sennur Sezer - Açıl Susam Açıl Bir Sevgi Şiiri 157 izlenme - 5 yıl önce