Hoşgeldiniz!

Açılır Videoları İzle

Konserve Kutusunu Kaşık Kullanılarak Nasıl Açılır? 01:43
Konserve Kutusunu Kaşık Kullanılarak Nasıl Açılır? 3.550 izlenme - 3 ay önce Evde çok farklı imkanlarla da açabileceğiniz konserve kutularınızı kamp gibi kesici aletlere ulaşılmasının daha zor olduğu zamanlarda kaşıkla da açabilirsiniz. Yalnız bunu dikkatli bir şekilde yapmakta fayda var. Konserve kapakları ciddi şekilde yaralanmalara sebep olabiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Transformice Kabile Ewinde Nasıl Şarkı Açılır 03:55
Transformice Kabile Ewinde Nasıl Şarkı Açılır 27.385 izlenme - 5 yıl önce transformiecede nasılmı radyoda müzik açılır izleyin ve öğrenin
Asma Kilit'i Açmanın Yolları 01:35
Asma Kilit'i Açmanın Yolları 5.947 izlenme - 12 ay önce Asma kilit'i açmanın en kolay yolunu anlatan video'da nasıl açılacağının en pratik hali gösterilmiş. Belki bir gün işimize yarayacığının düşüncesi ile seyrediyoruz.
Evde Yufkacı Yufkası Nasıl Açılır - Yufka Hamuru Tarifi 02:05
Evde Yufkacı Yufkası Nasıl Açılır - Yufka Hamuru Tarifi 20.587 izlenme - 2 yıl önce Yufka dendiğinde akla eminim marketlerde satılan hazır yufkalar geliyordur. Fakat daha lezzetlisini evde yapabileceğinizi biliyor musunuz ? Evet hemde kesinlikle bizim yufka nasıl açılır videomuzu izledikten sonra evde kolaylıkla kendi yufkanızı açabilir ve hiç bir şeye gerek duymadan kendi böreklerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey un ve su. Biz unumuzun bir kısmını tam buğday unundan kullandık siz isterseniz tamamını beyaz un kullanabilirsiniz. Hatta eğer tamamını beyaz un kullanırsınız yufkaları açmak sizler için çok daha kolay olacaktır. Şimdi oturmuş bu satırları okuyorsanız hiç durmayın eminim hepinizin evinde beyaz un zaten vardır geriye kalan tek ihtiyacınız tuz ve su! Ayrıca evde yufka açtığınızda size bir avantajınızı daha söyleyelim. Normalde yufkacılar yufka açarken daha uzun dayanması için hamura çok fazla tuz atarlar bu yüzden yemekleriniz çok daha ağır hale gelir size tabiki yufka hamurunuzu evde kendiniz hazırlamanızı öneriyoruz Bu sayede çocuklarınız ve aileniz için kesinlikle daha sağlıklı öğünler hazırlamış olacaksınız!
Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır? 01:05
Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır? 14.414 izlenme - 4 yıl önce Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır?
Youtube Nasıl Açılır? 02:02
Youtube Nasıl Açılır? 7.675 izlenme - 3 yıl önce
Mavi Mobilya - Yandan Açılır Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu 00:07
Mavi Mobilya - Yandan Açılır Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu 7.812 izlenme - 2 yıl önce Mavi Mobilya - Yandan Açılır Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu
Critical Strike Portable Multiplayer Hesap Açımı 02:47
Critical Strike Portable Multiplayer Hesap Açımı 578 izlenme - 2 ay önce #https://www.izlesene.com/video/mhp-muzigi-kurt-ulumasi/9652706# CRİTİCAL STRİKE PORTABLE Critical strike portable multiplayer hesap açmada problem var o yüzden biraz değişik şekilde hesap açılıyor oyunda ise ismim 66strong66 görenler SELAM verse güzel olur ismim yabancı ama ben NE MUTLU TÜRKÜM.
Süt Paketi Nasıl Açılır? 01:15
Süt Paketi Nasıl Açılır? 3.248 izlenme - 1 yıl önce Efenim malumunuz eskiden süt paketleri kapaksızdı ve kesmek gerekiyordu. O zamanlar Avusturya'da bir TV kanalındaki yetkili abi paketin nasıl açılacağını gösteriyor. Bu nostaljik videoyu dikkatle izliyoruz.
Mavi Mobilya - Ortadan Açılır Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu 00:19
Mavi Mobilya - Ortadan Açılır Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu 5.071 izlenme - 2 yıl önce Ortadan Açılır Cam/MDF Mutfak Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu
Bir Parça Kağıt İle Bira Nasıl Açılır 01:29
Bir Parça Kağıt İle Bira Nasıl Açılır 17.842 izlenme - 8 yıl önce bir parça kağıt ile bira nasıl açılır
Şişe Nasıl Açılır 00:15
Şişe Nasıl Açılır 9.240 izlenme - 7 yıl önce
Kavanoz Nasıl Kolay Açılır? 00:43
Kavanoz Nasıl Kolay Açılır? 4.370 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kavanoz-nasil-acilir/ Tam da en lazım olduğunda bir türlü açılmayan kavanoz kapakları en büyük zaman kaybı! Peki, kavanoz nasıl kolay açılır ki? Bunu yapmak için iki pratik yöntem var. Bu yöntemleri izlemek ve detayları öğrenmek için buraya buyurun! Pratik öneriler MigrosTV'de; kivi, kereviz nasıl soyulur, karides nasıl ayıklanır? Hepsi ve daha fazlası burada!
kürt böreği böyle açılır 01:29
kürt böreği böyle açılır 5.317 izlenme - 5 yıl önce
Model Hp 20 : Toprak Burgusu 01:29
Model Hp 20 : Toprak Burgusu 3.059 izlenme - 4 yıl önce HP-20 Çukur Açma Makinesi, 0-40 HP güçleri arasındaki tüm traktörlerde ağaç,fidan,tel çit direği, vs .gibi birçok küçük bahçe park ve peyzaj alanlarındaki uygulamalarda çukurların açılmasında kullanılır. HP-20 Çukur Açma Makinaları uygun arazi şartlarında 1 metre derinliğinde ve 35 cm çapında saatte 40-50 adet çukur açılabilmektedir hafif ve hızlı model olması yanında parçalara ayrılarak kolaylıkla taşınabilmektedir.şaftta bulunan disk balata koruma sistemi ile makine ve traktörü olumsuz şartlarda korur.Şase sisteminde bulunan kaldırma kancası ile küçük yüklerinizi indirme ve bindirme işlerinde de kullanabilirsiniz.
Toprak Burgusu Cukur Acma Makinası Model:hp-40 02:40
Toprak Burgusu Cukur Acma Makinası Model:hp-40 2.579 izlenme - 3 yıl önce Hp-40 Çukur Açma Makinesi 0-40 Hp Güçleri Arasındaki Tüm Traktörlerde Ağaç,fidan,poligon Taşı,çit Direği Ve Bir Çok Genel Amaçlı Çukurların Açılmasında Kullanılır. Hp-40 Çukur Açma Makinesi Uygun Arazi Şartlarında 1 Metre Derinliğinde 20-30-45 Cm.çaplarında Saatte 50-60 Adet Çukur Açabilmektedir. Hp-40 Çukur Açma Makinası Kısa Sürede Demonte Özelliği İle Kolaylıkla Taşınabilmektedir.denge Terazi Sistemi İle Çalışma Ve Taşıma Esnasında Rahat Bir Çalışma Sağlar Engebeleli Arazilerde İstenilen Açıda Cukur Açmanızı Sağlar.dişli Kutusu Sökülerek Taşıma Ve Kaldırma İşlerinde De Kullanılabilmektedir.şaftta Bulunan Disk Balata Koruma Sistemi Sayesinde Çalışma Esnasında Oluşabilecek Olumsuz Durumlarda ,makine İle Traktörü Otomatik Devre Dışı Bırakır.bu Sayede Makine Ve Traktörde Oluşabilecek Büyük Hasarları Engller.
İsteğe Göre Açılıp Kapanan Masa 00:30
İsteğe Göre Açılıp Kapanan Masa 4.878 izlenme - 7 yıl önce evi küçük olanlar için ideal bir masa dizaynı
Dreamweaver CS5 Açılır Menü Yapımı 05:27
Dreamweaver CS5 Açılır Menü Yapımı 971 izlenme - 3 yıl önce Dreamweaver CS5 Açılır Menü Yapımı
Boşanma Davası Nasıl Açılır? 00:35
Boşanma Davası Nasıl Açılır? 1.479 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasi-nasil-acilir/ Av. Rüya Beril Çetintaş ile boşanmanın gerekçelerini ve maddi / manevi tazminat ile ilgili bilinmeyenleri konuşmuştuk. Şimdi gelin dava sürecine değinelim; boşanma davası nasıl açılır? Yanıtı MigrosTV'de!
park yeri nasıl açılır 00:45
park yeri nasıl açılır 1.502 izlenme - 6 yıl önce facebook sayfamız lütfen beğenin http//www.facebook.com/eercelep1 iyi eğlenceler diler...
Metin2 Hile Anlatımı ! 05:41
Metin2 Hile Anlatımı ! 1.357 izlenme - 5 yıl önce
Sansar Salvo Ft Kodes - Sokak Açılır (2013) 02:24
Sansar Salvo Ft Kodes - Sokak Açılır (2013) 1.039 izlenme - 3 yıl önce Sansar Salvo Ft Kodes - Sokak Açılır (2013)
Müthiş İcat; Açılır Kapanır Masa-bank 00:11
Müthiş İcat; Açılır Kapanır Masa-bank 878 izlenme - 3 yıl önce Müthiş icat; Açılır kapanır Masa-Bank
iphone ile bira nasıl açılır 00:12
iphone ile bira nasıl açılır 1.335 izlenme - 6 yıl önce pahalı açacak
Sagopa Kajmer - Kapılar Açılır 01:22
Sagopa Kajmer - Kapılar Açılır 1.351 izlenme - 4 yıl önce Sagopa Kajmer - Kalp Hastası (2013) Full Albüm 01. Kapılar Açılır 02. Uzun Yollara Devam 03. Benim...
Kapı Nasıl Açılır? (1979) 01:47
Kapı Nasıl Açılır? (1979) 551 izlenme - 2 yıl önce Eğitim öğretim haatımızın temeli. Bunu kavrayan Finlandiyalılar bu işe çok erkenden başlamışlar ve işe temelden girişmişler. 1979 yılında kapı açma ve kapama adabı üzerine kafa yormuşlar, öğrenelim.
bir parça kağıt ile bira nasıl açılır  ? 01:29
bir parça kağıt ile bira nasıl açılır ? 2.344 izlenme - 8 yıl önce ogrenın belki işinize yarar :)
Tümülüs Nasıl Açılır ? (TÜMÜLÜS AÇILIMI ) 03:57
Tümülüs Nasıl Açılır ? (TÜMÜLÜS AÇILIMI ) 375 izlenme - 2 yıl önce Videomuz da Tümülüs Kazı Sistemi Anlatılmaktadır. Yaşam ve Hayatımızın Tek Alternatifsiz Sigortası Bilgidir. Cehaleti Kırın Hayatınızı Bilgi İle Sigortalatın. Huzur, Mutluluk Dolu Hayat Hakkımızdır. Yalan ; Hayatımızı Karanlığa Gömen, Cehaletin Derinliklerine Sürükleyen Şeytanın Pisliğidir. Uzak Durun. İlginç Konular,Duymadıklarımız,Doğru Bildiğimiz Yanlışlar, Antik , Modern ve Teknoloji Hayat ve Tarihin İlginç Derinliklerinde Gezinmek İstiyorsan Video Kanalımıza Abone Olunuz. VİDEO KANALIMIZ : https://www.youtube.com/user/cobanefsane
Yağlı Kağıdın Farklı Kullanımları: Sıkışan Fermuarı Açma 00:44
Yağlı Kağıdın Farklı Kullanımları: Sıkışan Fermuarı Açma 103 izlenme - 4 ay önce Günlük hayatımızda kullandığımız pek çok eşyada; çantalarımızda, kıyafetlerimizde, kalem kutusu ve ayakkabılarımızda bulunan fermuar sıkıştığı zaman, kolay yöntemlerle açmayı deneyebiliriz. İşte bunlardan biri; yağlı kağıt. Uygulama önerimiz için videomuzu izleyin.
bira böyle açılır 00:30
bira böyle açılır 1.559 izlenme - 8 yıl önce bakın nasıl açıyo bira şişesini farklı bi yöntem acayip bişi:)