Hoşgeldiniz!

açılış

Açılış Yaparken Kanalları Şaşıran Spiker 00:43
Açılış Yaparken Kanalları Şaşıran Spiker 5.068 izlenme - 7 gün önce Buket Güler CNN Türk ana haber bülteninin açılışında "Habertürk ekranlarından merhaba" ifadesini kullandı. Güler CNN Türk'e Habertürk'ten gelmişti.
Tekbirle Dua İle Çiftlik Bank Açılışı  00:59
Tekbirle Dua İle Çiftlik Bank Açılışı 15.793 izlenme - 2 ay önce Patlak veren Çiftlik Bank'ın tekbir ve dua ile şaşırtıcı şekilde açılışı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Mehmet Aydın'ın Çiftlikbank Üyelerini Alkışlaması 00:35
Mehmet Aydın'ın Çiftlikbank Üyelerini Alkışlaması 6.219 izlenme - 2 ay önce Adam para toplamış ama vefalı da alkışı esirgememiş. Helal olsun.
Çiftlik Bank'ın Davullu Zurnalı Açılış Görüntüleri 01:11
Çiftlik Bank'ın Davullu Zurnalı Açılış Görüntüleri 4.252 izlenme - 2 ay önce Çiftlikbank'ın Sakarya Taraklı'daki şubesinin açılış görüntüleri ortaya çıktı. Açılışta davul zurna çaldıran firari Mehmet Aydın, "Hedefimiz bilimin ışığında ilerlemek" diyor.
Göt 2B Kutu Açılış Videosu 01:26
Göt 2B Kutu Açılış Videosu 2.546 izlenme - 2 ay önce Youtube teknoloji kanallarının en trolü iPhonedo abimizin yıllar yıllar önce yapmış olduğu konsept dışı bir videosunu izliyoruz efendim.
Odtu 'de Cinsiyetsiz Tuvalet Açılışı 02:19
Odtu 'de Cinsiyetsiz Tuvalet Açılışı 9.730 izlenme - 11 ay önce odtü de bir grup kişi hocaları ile birlikte cinsiyetsiz tuvalet açılışı yapıyorlar. Ülkede güzel şeylerde olduğunu , bazı yerlerde medeniyetin , çağdaşlığın hüküm sürdüğünü görüyoruz. Yobazlar , gericiler kuduruyordur.Faşistler bize engel olamayacak.
Nocturnal Animals (Açılış Jeneriği) 02:54
Nocturnal Animals (Açılış Jeneriği) 4.436 izlenme - 5 ay önce Gece Hayvanları filminin ulan acaba şair burada ne anlatmak istiyor dedirten açılış jeneriği.neyin metaforu bu yoksa dr. nowzaradan virali mi
Shakira -Waka Waka Canlı-Dünya Kupası 2010 Kutlama 03:55
Shakira -Waka Waka Canlı-Dünya Kupası 2010 Kutlama 117.530 izlenme - 8 yıl önce https://www.instagram.com/necati_calik/
Sevimli Hayalet Casper ın Açılış Teması 00:33
Sevimli Hayalet Casper ın Açılış Teması 38.186 izlenme - 3 yıl önce Casper kendi adını taşıyan çizgi film serisinde yer alan kurgusal bir karakterdir. Casper Dost Canlısı Hayalet olarak da bilinir. Harvey Entertainment adlı şirketin yaptığı çizgi film ile televizyonlarda görünmeye başlamıştır. 1995'te çekilen Casper adlı filme göre soyadı Mcfadden'dır.
Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 00:44
Trump Heykelinin Açılışında Dolgun Memeli Femen Protestosu 8.460 izlenme - 1 yıl önce Madrid'deki bal mumu sergisinde ,Trump'ın heykelinin açılışında şaplak çalar dereceye ulaşmış göğüslü ablamız açmış ha açmış. Zıpırdatmış ha zıpırdatmış.
PyeongChang Kış Olimpiyatları'nda Muhteşem Açılış 02:15
PyeongChang Kış Olimpiyatları'nda Muhteşem Açılış 1.786 izlenme - 3 ay önce Bu yıl 23'üncüsü düzenlenen 2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları, görkemli açılış töreniyle başladı. Oyunlar için geçici inşa edilen PyeongChang Olimpiyat Stadı'nda düzenlenen açılış törenini, 35 bin sporsever izledi.
Gelmiş Geçmiş Tüm iPhone'lar Hız Testinde 01:00
Gelmiş Geçmiş Tüm iPhone'lar Hız Testinde 4.988 izlenme - 2 yıl önce iPhone 2G, 3G, 3Gs, 4, 4S, 5, 5C, 5S, SE, 6, 6Plus, 6S, ve 6S Plus modelleri açılış hız testine tabi tutuluyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kim Jong Un - Lunapark Tanıtım (Atari Salonu Açılışı Öncesi) 01:18
Kim Jong Un - Lunapark Tanıtım (Atari Salonu Açılışı Öncesi) 3.468 izlenme - 12 ay önce Kim Jong Un, 1 ziyaret ve 2 açılış yaptığı günden atari salonu açılışı öncesi orgeneral ve mareşaller ile lunapark kamikaze açılışından kısa bir kesit. Haftaya görüşmek üzere
Bank Asya'nın Açılışı (1996) 00:51
Bank Asya'nın Açılışı (1996) 16.548 izlenme - 3 yıl önce Efendim, 1996 yılında RTE ve Abdullah Gül'ün Bank Asya açılışında bulunmuşlar tabi o zamanlar Fetullah Gülen'in yancısı misali dibinden ayrılmıyor bizimkiler.
Yargıçların Erdoğan Salona Girince Ayağa Kalkması 00:37
Yargıçların Erdoğan Salona Girince Ayağa Kalkması 6.291 izlenme - 2 yıl önce Saray'da yapılan adli yıl açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan geldiği sırada sadece bazı yargıçlar yerlerinde otururken, büyük bölümü ayağa kalkarak alkışladı.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü İçin Hazırlanan Reklam Filmi 01:30
Yavuz Sultan Selim Köprüsü İçin Hazırlanan Reklam Filmi 5.186 izlenme - 2 yıl önce ‘Kıskanç Batılılar’ 3’üncü köprünün reklam filminde Yapımı üç yılda tamamlanan ve bu pazar günü Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından açılacak olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü için yeni bir reklam filmi çekildi. 26 Ağustos’ta açılacak olan 3’üncü köprü için çekilen ve dün akşam televizyonlarda gösterilmeye başlanan reklam filminde iki Batılının ‘köprüyü kıskanması ’ dikkati çekiyor. İzliyoruz efendim.
Osman Gazi Köprüsü'nün Açılışında Göbek Atan Çomarlar 02:03
Osman Gazi Köprüsü'nün Açılışında Göbek Atan Çomarlar 6.374 izlenme - 2 yıl önce En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim; iliklerime kadar tiksiniyorum lan sizden. Daha 2 gün önce Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısında elliye yakın kişi ölmüşken; çıkıp devletin yapmak zorunda olduğu hizmetleri yaptığı için(köprü ücreti 89tl bu arada) böyle pervasızca göbek atmanız midemi bulandırıyor. O mührü basan ellerinizi birbirine vurup oynarken yerlere kan damlıyor. İliklerime kadar tiksiniyorum lan sizden.
Mehmet Aydın ve Eşi Çiftlik Bank Açılışı 03:42
Mehmet Aydın ve Eşi Çiftlik Bank Açılışı 438 izlenme - 2 ay önce Bizim tosuncuğun videolarda pek görülmeyen eşinin yeni görüntüleri çıktı. Çiftlik bank açılışında yanında bulunan eski eşi açılışları uzaktan izlemekle yetiniyor.
17. Akdeniz Oyunları Açılış Töreni 06:29
17. Akdeniz Oyunları Açılış Töreni 9.352 izlenme - 5 yıl önce Türkiyenin ev sahipliği yaptığı 17. Akdeniz Oyunları Açılış Töreni seromonisi
Çiftlik Bank Konya Süt Ve Damızlık Çiftliği İşletmesi Temel Atma Töreni 09:04
Çiftlik Bank Konya Süt Ve Damızlık Çiftliği İşletmesi Temel Atma Töreni 1.043 izlenme - 5 ay önce ÇİFTLİK BANK Konya Süt Ve Damızlık Çiftliği İşletmesi Temel Atma Töreni Halk Röportajları
Meclis'te HDP'lilerin İstiklal Marşı'nı Okumaması 00:30
Meclis'te HDP'lilerin İstiklal Marşı'nı Okumaması 7.494 izlenme - 3 yıl önce Deniz Baykal, Meclis açılışını İstiklal Marşı ile yaptı. İstiklal Marşı'nın okunduğu anlarda tüm parti vekillerinin ayağa kalktığı ve İstiklal Marşı'na eşlik ettiği görülürken HDP'li vekillerin ayağa kalktığı ama sadece Selahattin Demirtaş'ın İstiklal Marşı'nı okuduğu dikkatlerden kaçmadı.
Dünyanın En Uzun Tüneli Gotthard Base'in Satanist Ayinle Açılışı 14:59
Dünyanın En Uzun Tüneli Gotthard Base'in Satanist Ayinle Açılışı 4.508 izlenme - 2 yıl önce Sembollerin ne anlama geldiğini bilenler bu törenin açık bir satanist ritüel olduğunu anlayabilir.
Beşiktaş Vodafone Arena Açılış Marşı - Birol Can 03:35
Beşiktaş Vodafone Arena Açılış Marşı - Birol Can 5.373 izlenme - 2 yıl önce Sabah siteden görmüştü bazı arkadaşlar yapmıştı. Ama resmi BeşiktaşJK Facebook ve Youtube sayfasından paylaşılan Birol Can tarafından yapılan açılış marşı budur. Futbolun güzelliklerini, zaferleri, rekabeti, kardeşlik ve barışı en azından tribünlerde göreceğimiz günleri yaşayacağımız bir stat olmasını dilerim. 11 Nisan 2016 #evedönüyoruz.
30 Metrelik Kebap İzdihama Neden Oldu 04:27
30 Metrelik Kebap İzdihama Neden Oldu 1.888 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Çukurova Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı açılışında pişirilen 30 metrelik Adana Kebabı şişten köze dökülünce vatandaşlar köz üzerindeki etleri almak için birbiriyle yarıştı. TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi, KOSGEB ve Çukurova Fuarcılık A.Ş.'nin destekleri ile Gurme 2017 10. Çukurova Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı- 10. Adana Gıda, İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Unlu Mamuller Teknolojileri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Mağaza Market Ekipmanları Fuarı eş zamanlı olarak TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açıldı. Açılış öncesi Hasan Oral, 20 personeli ile açılışa özel 30 metrelik Adana Kebabı yaptı. Hasan Oral önce 30 metrelik şişe özenle Adana Kebabını sapladı. Daha sonra közü kebabın altına yerleştirdi. Ancak kebap kızarırken beklenmedik bir sorun oluşarak kebaplar şişten tek tek közlerin üzerine düştü. Kebapçı Hasan Oral'ın büyük çabasına rağmen kebap şişte durmadı. Vatandaşlar şişte durmayan Adana Kebabını bile yemek için bir biriyle yarıştı. Eline çatal alan bir vatandaş, közlerin üzerinden kebapları almak için izdihama neden oldu. Hasan Oral, 20 kişi ile 100 kilo etten 30 metre kebap yaptıklarını açılışta kurdele yerine Adana Kebabı keseceklerini söyledi. Vatandaşlar kebapların köze düşmesine rağmen bir şey olmayacağını Adana Kebabı'nın yine de yiyeceklerini ifade etti. Açılışa Adana Valisi Mamhut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Emniyet Müdürü Osman Ak ve çok sayıda oda ve dernek başkanı katıldı.
Mavi Mobilya - Yandan Açılır Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu 00:07
Mavi Mobilya - Yandan Açılır Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu 8.956 izlenme - 3 yıl önce Mavi Mobilya - Yandan Açılır Masalarımızın Açılış/Kapanış Videosu
Alpullu Şeker Fabrikası Açılış Töreni 1926 02:17
Alpullu Şeker Fabrikası Açılış Töreni 1926 1.302 izlenme - 8 ay önce 1926 yılında çekilmiş bu tarihi filmde Alpullu şeker fabrikasının açılış töreni görüntünlenmiş .nefis bir çekim . film tren penceresinden yapılan çekimle başlıyor. Tren kömürlü tren .ilerlerken kenarda lokomotife su basan L şeklindeki boru görünüyor .bu arada trenden çıkan buhar ve duman birbirine karışıyor .demiryolu kenarına halk kadın erkek karışık yığılı şekilde bekliyorlar .daha sonra törenle fabrika açılıyor fabrikayı açanların hepsi şapkalı .22 aralık 1925 te başlanan inşaat 11 ayda bitirilmiş 26.aralık 1926 yılında bitirilip üretime başlanmıştır.yanlış hatırlamıyorsam ilk yapılan şeker fabrikası bu .
Esat Kabaklı  -  Maraş'tan Bir Haber Geldi 03:01
Esat Kabaklı - Maraş'tan Bir Haber Geldi 8.120 izlenme - 4 yıl önce Esat Kabaklı - Muhsin Yazıcıoğlu'na Ağıt Maraştan Bir Haber Geldi
Demirtaş'ın Gazoz Açılışına Katılması 01:32
Demirtaş'ın Gazoz Açılışına Katılması 6.942 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle: asdfghjklşişlkjhgfdsdfghjklşlkjhgfdx DP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş , mizahçılarla buluştu. "Selo ile Mizahçıların Buluşması" konulu toplantı Beyoğlu 'ndaki Cezayir Restoran'da düzenlendi. Selahattin Demirtaş toplantıya eşi Başak Demirtaş ile birlikte katıldı. Konuşmasından hemen önce, mizahçılar Selahattin Demirtaş için "gazoz açılışı" yaptı. Demirtaş, mizahçıların getirdiği üzerinde "Açılış", "Büyük açılış" yazan iki şişe gazoz açıldığı sırada konuştu. Demirtaş, “HDP olarak aslında partinin ismini söylemeyeyim gönlümde yatıyor da, tarafsızlığım bozulmasın diye. Büyük hizmetler yaptık memlekete. Açmak da bizim hakkımız. Arkadaşlarla birlikte bugün bu büyük açılışı da gerçekleştirelim. Memlekete hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.
Jüriden Coşkulu Açılış (Bu Tarz Benim 5. Bölüm) 01:22
Jüriden Coşkulu Açılış (Bu Tarz Benim 5. Bölüm) 5.138 izlenme - 3 yıl önce Jüriden Coşkulu Açılış (Bu Tarz Benim 5. Bölüm) Bu Tarz Benim jürisinden coşkulu açılış! Jüriden Coşkulu Açılış (Bu Tarz Benim 5. Bölüm) Bu Tarz Benim jürisinden coşkulu açılış!
Model - Açılış 01:02
Model - Açılış 8.103 izlenme - 6 yıl önce