Hoşgeldiniz!

açılmak

Defile Sırasında Bikinisi Açılınca... 00:28
Defile Sırasında Bikinisi Açılınca... 54.794 izlenme - 3 yıl önce Podyumda bikini defilesi sırasında manken bikinisi açıldı ve kameralara böyle yakalandı.
Louie -  Nasıl Çıkma Teklif Edilir 02:39
Louie - Nasıl Çıkma Teklif Edilir 2.159 izlenme - 4 ay önce Louie hoşlandığı bayana açılıyor. İngilizce tabir ile ''asking out'' ediyor. Birçoğumuz ''hayır'' cevabından korktuğumuz için çıkma teklif etmeye korkarız. Hatta eğer aşırı tipsizseniz aşağılanmak, hakaret yemek bile olasıdır. Louie cesaretli davranıp şu tipine bakmadan gidiyor teklif ediyor. Siz de korkmayın, seviyorsanız gidin konuşun bence. (Video'yu 3. sezon 4. bölümden kendi ellerim ile cut ve edit eyledim.)
Abdurrahman Önül - Açılsın Da Yollar 06:20
Abdurrahman Önül - Açılsın Da Yollar 12.032 izlenme - 4 yıl önce İlahi Sözleri Açılsın da yollar sana geleyim Öyle özledim ki seni ey resul öyle özledim ki seni ey resul Topladım gülleri düştüm yollara yolum yine uzar patikalara Mevlam rahmeliyor bütün kullara açılsın da yollar sana geleyim Mevlam rahmeliyor bütün kullara açılsın da yollar sana geleyim Açılsın da yollar sana geleyim açılsın da yollar sana geleyim Öyle özledim ki seni ey resul öyle özledim ki seni ey resul Öyle özledim ki seni ey resul öyle özledim ki seni ey resul. Yoruldu yüreğim dert çeke çeke kurudu gözlerim yaş döke döke Yolların üstüne gül eke eke o yüce resule ben gidiyorum Yolların üstüne gül eke eke o yüce resule ben gidiyorum Açılsın da yollar sana geleyim açılsın da yollar sana geleyim Öyle özledim ki seni ey resul öyle özledim ki seni ey resul Öyle özledim ki seni ey resul öyle özledim ki seni ey resul Bu yolun sonunda Medine vardır hasreti gönlümde yanar yıllardır Her mevsimi güldür yeşil bahardır o yüce resule ben gidiyorum Her mevsimi güldür yeşil bahardır o yüce resule ben gidiyorum Açılsın da yollar sana geleyim açılsın da yollar sana geleyim Öyle özledim ki seni ey resul öyle özledim ki seni ey resul Öyle özledim ki seni ey resul öyle özledim ki seni ey resul
Taylor Swift'in Talihsiz Konser Kazası 00:47
Taylor Swift'in Talihsiz Konser Kazası 6.394 izlenme - 3 yıl önce Eğer güzel olmak bir marifetse güzelliği dışında hiç bir mahareti olmayan iğrenç sesli popüler kültürün afedersiniz sıçtığı Taylor Swift'in kazasını izliyoruz efendim. Bu nası bir gebeşliktir anlamak mümkün değil ama milyonlarca kişiye götünü başını açmayı sanat zannetiğimiz ve bu "namuslu" fahişelere milyonlarca dolar para kazandırdığımız aptal bir çağda yaşıyoruz. İyi seyirler.
Ronaldo Müzesi Açıldı 00:59
Ronaldo Müzesi Açıldı 4.108 izlenme - 4 yıl önce Cristiano ronaldo doğum yeri Madeira'da bugün kendi müzesinin açılışını yaptı. Müzenin açılışında 2008'de kazandığı Altın Top'un ve diğer 125 ödülün yanında poz veren Ronaldo, bu müzenin çocukluğunu geçirdiği Madeira'ya bir armağan olduğunu söyledi
Ahmet Kural, Feride'ye açılıyor 01:58
Ahmet Kural, Feride'ye açılıyor 3.507 izlenme - 5 yıl önce Sonunda Ahmet Kural ve Feride birlikte
Sedat Uçan - Seherde Açılan Güller 05:39
Sedat Uçan - Seherde Açılan Güller 929 izlenme - 4 yıl önce İlahi Sözleri Seherde ötüşen kuşlar Bilmem ne diyor ne diyor Gözlerinden akan yaşlar Bilmem ne diyor ne diyor Seherde açılan güller Gül için öten bülbüller Hak ismini anan diller Bilmem ne diyor ne diyor Seherde açılan yaprak Kimi giyer kimi çıplak İhrac eder kara toprak Bilmem ne diyor ne diyor Bir münadi nida eder Taksin olur gam ve keder Herkes korku ile gider Bilmem ne diyor ne diyor Devrani der yoktur asam Dizim tutmaz ona basam Konuşulur türlü Lisan Bilmem ne diyor ne diyor
Çılgın İspanyol Spikerin anlatımıyla Barcelona  5  -  A.Madrid  4 04:33
Çılgın İspanyol Spikerin anlatımıyla Barcelona 5 - A.Madrid 4 389 izlenme - 3 yıl önce Barcelona kamandasının 3-0 geriden gelip hatta 4-2 geriye düşüp nasıl son dakikalarda maç kazandığını hep birlikte izleyelim coşalım.Vayy be tam 11 yıl geçmiş. Zamanında Kanal D 'de İlker Yasin 'in anlatımıyla canlı canlı izlediğimiz bu futbol tarihinin en unutulmaz maçlarından birini yıllar sonra İspanyol spikerin inanılmaz anlatımıyla "Alkışlarla Yaşıyorum" caimasına sunmaktan gurur duyarız pek muhterem abilerim ablalarım. Madrid 'te oynanan ilk maçta 2-2 bitmişti ve yine Kanal D canlı yayınlamıştı.
Nefesle Açılan Bilgisayar - IBM 01:08
Nefesle Açılan Bilgisayar - IBM 311 izlenme - 3 yıl önce Açılıp kapanma prensibi nasıl olduğunu çözemeyen topluluğun bilgisayarı açıp kaparken kullandığı entresan yöntemlerin konu alındığı bir kesit.
İlginç Hırsız Güvenlik Çantası - 1959 00:52
İlginç Hırsız Güvenlik Çantası - 1959 228 izlenme - 3 yıl önce Sevgili alkışlarla yaşıyorum sakinleri, sizlerden gelen beğeniler üzerine almış olduğum bir karar ile nostaljik koleksiyonumu mümkün mertebe sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Bu görmüş olduğunuz para çantası 1959 yılında imal edilmiş olup çok ilginç bir güvenlik sistemine sahiptir. Çantanın çalınması durumunda 3 adet periskobik cubuk ani olarak dışarı cıkmakta ayrıca çantayı tutan hırsızın elini sıkıstırarak onun hiç bir yere kaçamamasını sağlamaktadır. Çantanın kilitleri açılmadan kesinlikle hırsızın serbest kalması mümkün olmamaktadır. Orjinal bir fikir fakat nedense bu fikir pek tutup günümüze gelememiştir :)
Canlı Para - Kapak Hatası 01:00
Canlı Para - Kapak Hatası 270 izlenme - 3 yıl önce Fox Tv'de yayınlanan "Canlı Para" programına katılan ikiz kardeşler, kendilerine sorulan sorunun cevabını beklerken bir anda tüm kapaklarının açıldığını görünce şoke oldular. Sunucu hemen durumu toparladı ve paralarını kaybetmediklerini yarışmacılara söyleyerek derin nefes almalarını sağladı.
İçtikçe Güzelleşmek 01:11
İçtikçe Güzelleşmek 160 izlenme - 3 yıl önce Alkolün faydalarını anlatmakla bitiremeyiz. Özellikle ağzıyla içmeyi bilen insanın ruhunu dezenfekte etmesi en önemli özelliğidir. Sizde de Erol Günaydın etkisini yaptığında hayata bakışınızı daha da güzel hale getirecektir. Buradan karaciğerimize ve safra kesemize de ayrıca selam olsun.
Eski Sanalika Açıldı ! 02:43
Eski Sanalika Açıldı ! 77 izlenme - 3 yıl önce Şok!Şok!Şok!Eski sanalika açıldı !!.Bu videomdan eski sanalikayı gezdirdim..İnşallah beğenirsiniz bazı yerlerde müzik ve kasma sorunu yaşadım ama güzel oldu diye düşünüyorum..Hepinize iyi seyirler dilerim. -ABONE OLMAYI UNUTMAYIN :)
Kara Para Aşk 7.bölüm - Son Sahne - Nilüfer'e Giden Yol Tekrar Açılmak Üzere Mi? 03:47
Kara Para Aşk 7.bölüm - Son Sahne - Nilüfer'e Giden Yol Tekrar Açılmak Üzere Mi? 197 izlenme - 4 yıl önce Kara Para Aşk'ta Heyecan Dorukta! Bakalım Ömer İle Elif Metin İle Nilüfer'in İzini Bulabilecekler Mi?
Amasya Gençlik Merkezinde Açılacak Kurslar 02:07
Amasya Gençlik Merkezinde Açılacak Kurslar 67 izlenme - 4 yıl önce Amasya Gençlik Merkezi Müdürü Yeni Açılacak Olan Kurslar Hakkında Bilgi Verdi
Yurt Dışına Açılmak İsteyen Firmaların Nasıl Bir Hazırlık Sürecine İhtiyaçları Var 02:12
Yurt Dışına Açılmak İsteyen Firmaların Nasıl Bir Hazırlık Sürecine İhtiyaçları Var 7 izlenme - 4 yıl önce Globalturk Capital Kurucu Ve Yönetici Ortağı Barış Öney, Yanıtladı: Yurt Dışına Açılmak İsteyen Firmaların Nasıl Bir Hazırlık Sürecine İhtiyaçları Var? "yurt Dışına Açılımdan Kasıt Başka Bir Ülkede Operasyon Yapma Noktasına Gelmektir" "bunun İçin Ya Sıfırdan Başlayacaksınız Ya Da Yurt Dışında Sizden.