Hoşgeldiniz!

Acımasız Şakalar Videoları İzle

Korkunç Bebek Şakası 01:48
Korkunç Bebek Şakası 780.839 izlenme - 3 yıl önce Korkunç Bebek Şakası - Kurulan bir düzenekle uzaktan kumanda yardımı ile yürütülen bebek arabası sahipsiz sanılıp kurbanlar yaklaştığında ...
Korkunç Mezarlık Şakası 03:19
Korkunç Mezarlık Şakası 153.976 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Ücretsiz Uygulamayı İndir: http://babofilm.com/google-play FACEBOOK GRUBUMUZ: https://goo.gl/tmpnfN Merhaba sevigili babofilms izleyicileri bu hafta sizler için yine bomba gibi bir şaka yaptık, Abdullah giydi kefenini ve çıktı mezara gelenin gidenin önüne atladı ve korkuttu iyi seyiler =) WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com İZLESENE.COM: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store
Askerde Köpük Şakası Kavgaya Döndü 01:46
Askerde Köpük Şakası Kavgaya Döndü 35.470 izlenme - 4 ay önce Tezkeresi yaklaşan askerin yüzüne uyurken tıraş köpüğü sürmek adettendir. Ancak bu sefer işler hiç de istenilen şekilde gitmemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cenazede Canlanan Ölü Şakası 03:00
Cenazede Canlanan Ölü Şakası 269.353 izlenme - 3 yıl önce Canlanan ölü şakasıyla insanları fena korkuttu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İnsan Yiyen Korkunç Zombi Şakası 01:58
İnsan Yiyen Korkunç Zombi Şakası 159.095 izlenme - 2 yıl önce Gecenin karanlığında bir zombinin insan yediğini görseniz ne yapardınız. Bakalım bu korkunç şakaya yakalananlar ne yapmış? İzliyoruz...
Bıçaklanan Kız Şakası Çok Korkuttu 06:02
Bıçaklanan Kız Şakası Çok Korkuttu 79.067 izlenme - 3 yıl önce Okul koridorunda gece geç saatlerde bıçaklanmış bir kız görseniz ve o kız kalkıp size doğru koşsa ne yapardınız. Bu korkunç şakayı izliyoruz.
Katil Palyaço Şakası - 3 05:29
Katil Palyaço Şakası - 3 76.315 izlenme - 3 yıl önce Katil palyaço insanları korkutmaya devam ediyor. Katil palyaçonun 3. videosu da yayınlandı. Palyaço kılığındaki katili gören insanlar korkudan nereye kaçacağını şaşırıyor.
Bu Şaka Türk Kocaya Yapılsa 00:43
Bu Şaka Türk Kocaya Yapılsa 58.664 izlenme - 2 yıl önce Bu saka Türk kocaya yapilsa
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 02:23
Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası 31.882 izlenme - 2 yıl önce Asansörde Sıkışan İshal Adam Şakası Asansöre telaşlı bir biçimde binen adam, asansördeki diğer kişilere ishali bomba gibi patlattı.
Dayıyı Hayattan Soğutan Para Şakası 00:30
Dayıyı Hayattan Soğutan Para Şakası 20.362 izlenme - 1 yıl önce Görevde canı sıkılan güvenlik görevlisi kamerayı açıp dayıya şaka yapıyor dayı şaka sonunda hayattan resmen soğuyor.
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 00:19
Parkta Oynayan Suriyeli Çocuğa Bomba Şakası Yaptılar 12.466 izlenme - 12 ay önce İstanbul'da bir parkta oyun oynayan Suriyeli çocuğa yapılan bomba şakası yürekleri dağladı. Ülkesindeki savaştan kaçarak İstanbul'a gelen Suriyeli bir ailenin minik üyesi, parkta diğer çocuklarla oyun oynarken korkunç bir şakanın kurbanı oldu. SURİYELİ ÇOCUĞUN KORKU DOLU ANLARI Oyun oynadığı esnada yanına yaklaşan biri "Havalanan uçak bomba atacak" diyerek küçük çocuğu korkuttu. Çocuk ise, korkudan sağa sola kaçmaya başladı. Küçük çocuğun yürek burkan korku dolu anları ise, amatör kamera tarafından kaydedildi:
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 04:36
Akşamdan Kalma Sevgiliye Acımasız Şaka 5.790 izlenme - 6 ay önce Gece küçük çaplı alem yaptıktan sonra etrafı neden toplamamız gerektiğiniz en güzel örneği bu videoda! Ancak mutfağı dağınık halde bırakan bu adam için her şey artık çok geç. Geçmiş olsun diyoruz...
Hayırsız Evlattan Annesine Çatıdan Düşme Şakası 02:51
Hayırsız Evlattan Annesine Çatıdan Düşme Şakası 4.627 izlenme - 4 ay önce Arkadaşıyla beraber planladığı şakada eleman çatıdan aşağı cansız manken atıyor. Sonrasında hemen cansız mankenle kendi yer değişiyor ve üstü başı kan içinde. Deli oluyor kadıncağız. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kalp Krizi Garantili İşid Şakası 09:07
Kalp Krizi Garantili İşid Şakası 20.844 izlenme - 2 yıl önce Mısırlı bir aktör TV Show'una davet ediliyor ve çekimin yapılacağı yere havaalanından alınarak minibüsle götürülürken terörist saldırısı (şaka) gerçekleşiyor,herşeyden habersiz aktör ve yardımcısı abdo dışındaki herkes şaka ekibinden oluşuyor,bu kadarı da olmaz denilecek türden bir eşşek şakası..
Bikinili Kıza Masaj Yaptıran Adama İnsafsız Şaka! 06:23
Bikinili Kıza Masaj Yaptıran Adama İnsafsız Şaka! 3.529 izlenme - 3 ay önce Masaj salonuna gelen masum adam bikinili kıza masaj yaptırıp sonunun da gayet güzel biteceği hayalleri kurarken hayatının en kötü anlarını yaşadı.
Acımasız Adamdan Kız Arkadaşa Banyoda Örümcek Şakası 03:38
Acımasız Adamdan Kız Arkadaşa Banyoda Örümcek Şakası 1.727 izlenme - 2 ay önce Banyoda duş alan sevgilisine örümceklerle acımasız bir şaka hazırlayan genç. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şaka Yaptımm 00:11
Şaka Yaptımm 45.136 izlenme - 9 yıl önce yaaa siz hayvanmısınız yaaa
Elektrikli Testereli Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Katil Şakası 15.273 izlenme - 2 yıl önce Ota boka karışan adam Vitaly nin yeni şakası efendim. Şakanın mantığı kesinlikle ama kesinlikle on numara ama sanki korkan gibi görünen kişiler aslında oyuncu, oğğ noğğğ.
Kalabalığın Önünde Bağırsaklarını Patlatma Şakası Yapmak 05:21
Kalabalığın Önünde Bağırsaklarını Patlatma Şakası Yapmak 7.337 izlenme - 1 yıl önce İnsanlar neler olacağı konusunda hiçbir bilgi sahibi olmadan, halter kaldıracak adamı izlemek için toplandılar. Sunucunun gazıyla kameralarına sarılan onlarca insan imkansızı deneyecek adamı izlemeye koyulmuşlarken, tam zorlandığı bir anda bağırsakları patlıyor. Tabi bu bir şaka... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eşşek Şakaları 02:45
Eşşek Şakaları 6.134 izlenme - 1 yıl önce Eşşek şakası böyle olur :) 15 adet eşşek şakası birbirinden güzel. En acımasız şakalar
Acımasız Kadından Erkek Arkadaşına Korkutucu Şaka 07:41
Acımasız Kadından Erkek Arkadaşına Korkutucu Şaka 1.955 izlenme - 4 ay önce Göğsüne ve boynuna açtığı yaralarla ölü numarası yapan acımasız kadından erkek arkadaşının aklını başından alan şaka. Eve gelen adam kapıdan ayağını içeri atar atmaz bir şok geçiriyor, kanlar içerisindeki sevgilisini gördüğünde ise tüm dünyası başına yıkıldı.
Hırvatistan Arap Bombacı Şakası 01:21
Hırvatistan Arap Bombacı Şakası 3.591 izlenme - 8 ay önce Sokaktaki insanların yanından geçerken sırtındaki çantayı onlara fırlatan arap kıyafeti giymiş adam ve insanların kaçışlarını izleyeceğiz.Komik bir şaka mı değil.Böyle kötü bir durumun şakasını yapmak aptallıktan başka bir şey değil.
Kadın Berber 01:08
Kadın Berber 18.028 izlenme - 9 yıl önce
Şakanın Böylesi:) 01:02
Şakanın Böylesi:) 13.522 izlenme - 8 yıl önce şakanın böylesi:)
Acımasız Parmak Kesme Şakası 03:23
Acımasız Parmak Kesme Şakası 806 izlenme - 6 ay önce Acımasız Parmak Kesme Şakası Arkadaşlarıyla birlikte kardeşine parmak kesme şakası hazırlayan gencin kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle...
Arab Bebe Duvara Yapıştıı 00:05
Arab Bebe Duvara Yapıştıı 9.434 izlenme - 9 yıl önce das ederken buyuk arab bebesi bi vuruyoo kççük duvardaa
Korkudan İnsanları Ölümle Burun Buruna Getiren İntihar Bombacısı Şakası 03:00
Korkudan İnsanları Ölümle Burun Buruna Getiren İntihar Bombacısı Şakası 241 izlenme - 2 ay önce Suudi Arabistan'da gerçekleştirilen bir şaka videosunda bir adam intihar bombacısı rolü ile insanlara korku dolu anlar yaşattı. Geleneksel Suudi kıyafeti giyen bir taksi sürücüsü 'Hiç cihadı düşündün mü?' diye sorduğu yolcularını ölümle burun buruna getirerek şoka uğrattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
En Acımasız Komik Şakalar 05:10
En Acımasız Komik Şakalar 293 izlenme - 9 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
En Acımasız Şakalar - Komik Videolar - Eğlenceli Videolar 10:32
En Acımasız Şakalar - Komik Videolar - Eğlenceli Videolar 237 izlenme - 11 ay önce Bu videomuzda gerçekten güldürecek videolar bazıları ise üzücek videoları sizlere derledik. Facebook : https://goo.gl/s0x8P1 Twitter : https://goo.gl/wiKPkb Web : http://goo.gl/CIVsW2 İYİ SEYİRLER VE KANALIMI TAKİP ETMEYİ UNUTMA :)
Arap  Şakası 00:07
Arap Şakası 1.787 izlenme - 9 yıl önce