Hoşgeldiniz!

acımaz

Vur Yıkılsın Yüreğim Acımaz 04:19
Vur Yıkılsın Yüreğim Acımaz 3.001 izlenme - 9 yıl önce yorum:okan
Popstar Yarışması'nda Yaşanan Bayhan-Deniz Seki Polemiği 00:39
Popstar Yarışması'nda Yaşanan Bayhan-Deniz Seki Polemiği 2.031 izlenme - 3 yıl önce 2003 yılında yayınlanan Popstar Türkiye yarışmasında Deniz Seki Bayhan'ın önceden hapise girdiğini öğreniyor ve yarışmada tüm Türkiye önünde bunu Bayhan'ın yüzüne çarpıyor."Hapse giren adamdan sanatçı olmaz.","İnsan öldüren adamlar toplum içine çıkmamalı,bunları toplumdan afaroz etmeliyiz." gibisinden sözler sarfediyor.Olayın ne olduğunu bilmeden önyargılı davranarak Bayhan'ı tüm Türkiye önünde cezalandırıp kahraman olmak istiyor bir nevi.Aslında Bayhan cinayet işlememiş,kazayla amcaoğlunu öldürmüş.Babaannesiyle kavga eden emmoğluyla tartışınca yanlışlıkla adamı yaralamış,hastaneye yetiştirmiş ama adam kurtulamamış.Sonra gidip teslim olmuş.Olayın özü bu.Neyse efendim o zamanlar Bayhan'ın nasıl ahını aldıysa gün gelip devran dönmüş.2009 yılında uyuşturucu yüzünden hapse girmiş Deniz Seki.İlahi adalet işte.Büyük konuşmamak lazım.
Adnan Tayfun - Acımaz Yaradan Bile 04:53
Adnan Tayfun - Acımaz Yaradan Bile 1.800 izlenme - 6 yıl önce
el acımaz damar dinle 04:24
el acımaz damar dinle 1.416 izlenme - 7 yıl önce el acımaz damar dinle
Amerikan Polisi Acımaz 02:33
Amerikan Polisi Acımaz 403 izlenme - 5 yıl önce Amerikan Polisi Acımaz 22.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Amerikan Polisi Acımaz' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
vur gitsin be gülüm 03:38
vur gitsin be gülüm 1.141 izlenme - 10 yıl önce sen vur bitek
Faruk Uğurluakdoğan-Vur Yıkılsın 04:23
Faruk Uğurluakdoğan-Vur Yıkılsın 1.648 izlenme - 8 yıl önce Faruk Uğurluakdoğan’ın Yorumladığı Okan adlı Şarkıcının Şarkısıdır.
Vur Bitane Acımaz 00:05
Vur Bitane Acımaz 148 izlenme - 4 yıl önce Vur bitane acımaz
Türk İşi Zombi - Bizim Canımız Yanmaz Gardaş 01:31
Türk İşi Zombi - Bizim Canımız Yanmaz Gardaş 269 izlenme - 3 yıl önce 1970'te çekilmiş siyah-beyaz bir türk filmi olan ölüler konuşmaz ki filminden bir kesit.tTürk korku sinemasının sayılı örneklerindendir bu başyapıt.Ayrıca zombiler üzerine yapılmış ilk türk filmidir. İzlemek isteyenler için film sitede de mevcut. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67344/oluler-konusmaz-ki-1970-72-dk
Ahmet Yazmaz - Acımaz Hayat 05:30
Ahmet Yazmaz - Acımaz Hayat 207 izlenme - 6 yıl önce
Plajda Duş Alan İnsanlara Yapılan Acımazsız Şampuan Şakası 03:02
Plajda Duş Alan İnsanlara Yapılan Acımazsız Şampuan Şakası 92 izlenme - 3 yıl önce theCHAIZY ekibi daha önce ülkemizde de yapılan şampuan şakasını plajda duş alan insanlara yaptılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Acımaz Yaradan Bile Adnan Tayfun 04:48
Acımaz Yaradan Bile Adnan Tayfun 209 izlenme - 7 yıl önce cazibe64
Adnan Tayfun-Acımaz Yaradan Bile 04:50
Adnan Tayfun-Acımaz Yaradan Bile 174 izlenme - 6 yıl önce Dinlemeye Doyamayacaksınız...
Anadolu Herkülü 01:17
Anadolu Herkülü 74 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Herkülü olarak nam saldığı söylenen Zafer Pezük abimiz, başarılarına başarı katmak için, serçe parmaklarıyla 6 buçuk ton ağırlığındaki minibüsü çekmiş efenim. Kendisinin ısınma hareketleri sonrasında harika ses efektleri ile icra ettiği şovunu izliyoruz.
Acımaz Yaradan Bile Adnan Tayfun 04:48
Acımaz Yaradan Bile Adnan Tayfun 89 izlenme - 7 yıl önce
Hadise - Yaz Günü 03:37
Hadise - Yaz Günü 41 izlenme - 3 yıl önce Hadise'nin Pasaj Müzik etiketiyle çıkarttığı Tavsiye albümünün "Yaz Günü" isimli çalışması video klibiyle NetD Müzik'te !
Acjmasjz 02:43
Acjmasjz 52 izlenme - 9 yıl önce vİdeo:d
Zagaband - Hayat Bu Acımaz İnsana 03:13
Zagaband - Hayat Bu Acımaz İnsana 2 izlenme - 2 ay önce Z Raporu © 2011 ESEN MÜZİK iTunes'dan albüm satın al: http://bit.ly/zagaband-itunes Apple Music'de dinle: http://bit.ly/zagaband-applemusic Spotify'da dinle: http://bit.ly/zagaband-spotify Albüm CD satın al: http://bit.ly/zagaband-cd -- HAYAT BU ACIMAZ İNSANA (ZAGABAND) Gece gündüz mücadele Ağlasanda nafile Hayat bu acımaz insana Oyun adil olmuyor Kader yüze gülmüyor Hayat bu acımaz insana Acı,keder gelir geçer İnsan kalkar bazen düşer Birgün iniş, birgün çıkış Sonu gelmez,bitmez yarış Hayat bu acımaz insana Hayat bu acımaz insana Acı,keder gelir geçer İnsan kalkar bazen düşer Birgün iniş,birgün çıkış Sonu gelmez,bitmez yarış Acı, keder gelir geçer İnsan kalkar bazen düşer Birgün iniş, birgün çıkış Sonu gelmez, bitmez yarış Hayat bu acımaz insana Hayat bu acımaz insana Hayat bu acımaz hiç sana Söz & Müzik: Tuncer Tunceli --- --- --- Bizi takip edin: Facebook: http://facebook.com/esenmuzik Twitter: http://twitter.com/esenmuzik Instagram: http://instagram.com/esenmusic Online Satış: http://www.esenshop.com/
Çeşitli Sanatçılar - Acımaz Yaradan Bile 04:38
Çeşitli Sanatçılar - Acımaz Yaradan Bile 32 izlenme - 6 yıl önce
Mut'lu Fikri Demir - Hafız Mektepten Gelir(Bulut Bulut Üstüne) 08:09
Mut'lu Fikri Demir - Hafız Mektepten Gelir(Bulut Bulut Üstüne) 43 izlenme - 4 yıl önce ,.-TÜRKÜ SÖZÜ,Hafız mektepten gelir.eda ilen naz ilen ben allahtan çok isterim.geçinemem az ilen.yağma yağmur.esme rüzgar yolda yolcum var benim.Bulut Bulut üstüne amman amman of.bulut düşman üstüne ömrüm,ömrüm ömrüm vay.kurban olurum bulut yağma yarin üstüne ömrüm ömrüm ömrüm vay.Bağlantı /..a.benim hacı yarim başımın tacı yarim eller bana acımaz sen bari acı yarim- mut yöresi oturak havası(anonim)Mersin/Mut- DERLEME= Bulut Bulut Üstüne (Aman Aman Of) Bulut Yağmur Üstüne (Ömrüm) Buluk Gurbanın Olayım (Aman Aman Of) Doğma Yarin Üstüne (Ömrüm) Martinimin Pulunu (Aman Aman Of) Poyraz Kesti Kolumu (Ömrüm) Hangi Dağdan Aşacaksan (Aman Aman Of) Bekleyeyim Yolunu (Ömrüm)- Musa Eroğlu- MUT YÖRESİ.