Hoşgeldiniz!

acıyı çeken anlar

Kıpır Kıpır - Özgün 03:28
Kıpır Kıpır - Özgün 50.807 izlenme - 10 yıl önce özgün'ün nöbetçi aşık adlı albümünün 4.klibi kıpır kıpır
ömür ve cesur acıyı çeken anlar 02:36
ömür ve cesur acıyı çeken anlar 2.626 izlenme - 7 yıl önce bahar koç tarafından yapılmıştır.özgünün şarkısı acıyı çeken anlar ile ömür ve cesur'a renk vereceğini düşündüm.perfect bir şarkı ile perfect bir video yaptım inşallah beğenirsiniz.
Özgün - Acıyı Çeken Anlar 03:58
Özgün - Acıyı Çeken Anlar 1.610 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Nöbetçi Aşık Şarkı Sözleri(lyrics): Duvarlar arkasında,yüklü bir sevdanın izlerini taşıdım O hep doğan güneş şimdi söndü O hep açan çiçek öldü Toprağına döndü… İnandığım için aşka;dünya bana ders oldu Acıyı çeken anlar Hesabını ödetir,ödedim çok ağır Sonuna kadar aşkı yaşar bu gönül,yaşarım Acıyı çeken anlar Hesabını ödetir,ödedim çok ağır Dibine kadar aşkı yaşar bu gönül,yaşarım bir ömüürr.. oOoOfFf yaşarım yaşatırsa gönül.. Hep izlerini taşıdım duvarlara Aşkımızı kazıdım ahh kalbe seni boyadım O hep gülen yüzüm şimdi soldu Şu gözlerim çöle döndü,bende zaman öldü.. Güvendiğim için aşka;dünya bana ders oldu..
Özgün Acıyı Çeken Anlar 03:56
Özgün Acıyı Çeken Anlar 426 izlenme - 6 yıl önce Özgün Acıyı Çeken Anlar
Özgün-Acıyı Çeken Anlar 03:57
Özgün-Acıyı Çeken Anlar 407 izlenme - 6 yıl önce özgün acıyı çeken anlardinleyedibeni7
Özgün Acıyı Çeken Anlar 03:56
Özgün Acıyı Çeken Anlar 140 izlenme - 6 yıl önce
Özgün - Acıyı Çeken Anlar 03:58
Özgün - Acıyı Çeken Anlar 39 izlenme - 3 yıl önce Özgün-Acıyı çeken anlar Yükleyen-Mustafa Özdemir
Özgün - Acıyı Çeken Anlar 03:48
Özgün - Acıyı Çeken Anlar 45 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Nöbetçi Aşık Çıkış Tarihi: 26.06.2007 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Duvarlar arkasında,yüklü bir sevdanın izlerini taşıdım O hep doğan güneş şimdi söndü O hep açan çiçek öldü Toprağına döndü… İnandığım için aşka;dünya bana ders oldu Acıyı çeken anlar Hesabını ödetir,ödedim çok ağır Sonuna kadar aşkı yaşar bu gönül,yaşarım Acıyı çeken anlar Hesabını ödetir,ödedim çok ağır Dibine kadar aşkı yaşar bu gönül,yaşarım bir ömüürr.. oOoOfFf yaşarım yaşatırsa gönül.. Hep izlerini taşıdım duvarlara Aşkımızı kazıdım ahh kalbe seni boyadım O hep gülen yüzüm şimdi soldu Şu gözlerim çöle döndü,bende zaman öldü.. Güvendiğim için aşka;dünya bana ders oldu..