Hoşgeldiniz!

açlığa doymak

Erkan Oğur - Açlığa Doymak 02:21
Erkan Oğur - Açlığa Doymak 210.812 izlenme - 5 yıl önce
Erkan Oğur - Açlığa Doymak 02:21
Erkan Oğur - Açlığa Doymak 7.844 izlenme - 5 yıl önce Erkan Oğur - Açlığa Doymak
Açlığa Doymak Fragmanı 01:56
Açlığa Doymak Fragmanı 5.057 izlenme - 5 yıl önce Açlığa Doymak 7 Aralık 2012'de vizyonda
Açlığa Doymak Fragman (7 Aralık da Sinemalarda) 01:56
Açlığa Doymak Fragman (7 Aralık da Sinemalarda) 3.605 izlenme - 5 yıl önce Açlığa Doymak Fragman (7 Aralık da Sinemalarda)
Erkan Oğur - Açlığa Doymak 02:21
Erkan Oğur - Açlığa Doymak 2.943 izlenme - 5 yıl önce Erkan Oğur - Açlığa Doymak
Açlığa Doymak Fragman 01:56
Açlığa Doymak Fragman 4.921 izlenme - 5 yıl önce Zübeyr Şaşmaz ZS Film Açlığa Doymak 7 Aralık 2012 de Sinemalarda Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz'ın üstlendiği sabırsızlıkla beklenen filmi "Açlığa Doymak" çok yakında sinemaseverlerle buluşuyor. Zübeyr Şaşmaz, filminde ölüm oruçlarını, havlet ve güzellik konularını ortak bir yapı içersinde beyaz perdeye aktarıyor. Film, birbirlerinden farklı dünyalarda yaşayan üç insanın sıradan hayatlarının, ölümü dileyecek kadar büyük bir azaba dönüşmesini anlatıyor. Açlığa Doymak, "Ruhsal bir azap bedensel bir acıyla yenilebilir mi? İnsan en temel ihtiyacı olan yeme içme arzusunu bir amaç uğruna kesebilir mi" sorusuna cevap arıyor. Filmin Yapımcılığını ve yönetmenliği ZS Film Zübeyr Şaşmaz, Senaryo Zübeyr Şaşmaz, Mustafa Çevik, görsel yönetmenliğini Goran Meceva, Muziklerini usta sanatçı Erkan Oğur, Sanat Yönetmenliğini ise Fırat Yünlüel üstlendi. Oyuncuları: Mete Horozoğlu,Hazar Ergüçlü,Didem Balçın,Ali Sürmeli,Uğur Çınar,Hakan Boyav,Musa Uzunlar,Serkan Ercan
Açlığa Doymak 01:56
Açlığa Doymak 623 izlenme - 5 yıl önce Açlığa Doymak Zs Film Zübeyr Şaşmaz Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz'ın üstlendiği sabırsızlıkla beklenen filmi "Açlığa Doymak" çok yakında sinemaseverlerle buluşuyor. Zübeyr Şaşmaz, filminde ölüm oruçlarını, havlet ve güzellik konularını ortak bir yapı içersinde beyaz perdeye aktarıyor. Film, birbirlerinden farklı dünyalarda yaşayan üç insanın sıradan hayatlarının, ölümü dileyecek kadar büyük bir azaba dönüşmesini anlatıyor. Açlığa Doymak, "Ruhsal bir azap bedensel bir acıyla yenilebilir mi? İnsan en temel ihtiyacı olan yeme içme arzusunu bir amaç uğruna kesebilir mi" sorusuna cevap arıyor. Filmin Yapımcılığını ve yönetmenliği ZS Film Zübeyr Şaşmaz, Senaryo Zübeyr Şaşmaz, Mustafa Çevik, görsel yönetmenliğini Goran Meceva, Muziklerini usta sanatçı Erkan Oğur, Sanat Yönetmenliğini ise Fırat Yünlüel üstlendi. Oyuncuları; Mete Horozoğlu, Hazar Ergüçlü, Ali Sürmeli, Musa Uzunlar, Serkan Ercan, Uğur Çınar, Hakan Boyav, Didem Balçın.
Erkan Oğur - Açlığa Doymak(Ymrdni) 02:21
Erkan Oğur - Açlığa Doymak(Ymrdni) 328 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Naci derler bir güruha uğradım Hep biri birinin almış elini Mekanınız kanda dedim söyledim Mekan tutmuş hakıykatin ilini Aşkın şarabından içtim hak oldum Kudretten donumu giydim pak oldum Hem Hakk’a ulaştım men de Hak oldum Anın içün irad etmem ölümü Aşkın şerbetinden içen aildir Kırklara nişan gösteren saildir Şah Hatayi hizmetine kaildir Mevlam esirgesin mü’min kulunu
Açlığa Doymak Fragman 01:56
Açlığa Doymak Fragman 86 izlenme - 5 yıl önce Açlığa Doymak 7 Aralık da Sinemalarda
Filmdeki tek sahne için 2 gün aç kaldı! 01:54
Filmdeki tek sahne için 2 gün aç kaldı! 74 izlenme - 5 yıl önce Açlığa Doymak filminde rol alan Mete Horozlu, şu sıralar rolü için yaptığı çalışmayla gündemde. Yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz'ın yaptığı filmde, günlerce yemek yemeyerek ruhunu temizlemeye çalışan bir gazeteciyi canlandıran ünlü oyuncu, sadece bir sahne için 2 gün aç kaldı. Yemek yemeyerek rolündeki gerçekçiliği arttırmayı amaçlayan Horozoğlu, oyunculardan ve sinema severlerden bu hareketiyle büyük takdir topladı. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Açlığa Doymak filmi 7 Aralık'ta vizyona girecek.