Hoşgeldiniz!

açlık grevi

Adanalı Profesörden Onur Air'e Tepki - Airport Haber 06:47
Adanalı Profesörden Onur Air'e Tepki - Airport Haber 2.520 izlenme - 6 ay önce Atatürk Havalimanı bir kez daha ilginç bir olaya ev sahipliği yapıyor. Uçağını kaçıran Profesör Doktor Öner Samanlı Onur Air'ı protesto etmek için iç hatlar gidiş katındaki Onur Air bilet satış ofisi önünde üzerine mağduriyetini yazıp boynuna astığı kartonla açlık grevine başladı... Not: Hocamız 26 Aralık 2016 Tarihinde hayatını kaybetmiştir.
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 01:10
HDP'den Açlık Grevi Tiyatrosu 3.837 izlenme - 2 yıl önce HDP'lilerin Pkk elebaşı Öcalan'dan 'haber alamadıkları' iddiasıyla Diyarbakır'da başlattıkları 'açlık grevi' sürüyor. 'Açlık grevi'nde çay, sigara ve su içilmesi serbest.
Hdp'liler Terörist Başı Apo İçin Açlık Grevinde Siz Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 05:34
Hdp'liler Terörist Başı Apo İçin Açlık Grevinde Siz Ne Düşünüyorsunuz? - Sokak Röportajı 2.169 izlenme - 2 yıl önce Terörist başı için açlık grevini tutuşan Hdp'li kesim için sokak röportajında bu açlık grevi hakkında ne düşünüyorsunuz diye soruldu.Bakalaım ne cevaplar geldi izliyoruz
Hayvan Hakları İçin Çöplükte Açlık Grevi Yapmak 00:59
Hayvan Hakları İçin Çöplükte Açlık Grevi Yapmak 1.044 izlenme - 1 yıl önce Bartın'da sokak hayvanlarına yönelik şiddete dikkat çekmek amacıyla açlık grevi yapan 3 hayvansever, bununla ilgili yasaların uygulanmasını istedi.
HDP'nin Kökleri Kurusun - Kürt Teyze 00:35
HDP'nin Kökleri Kurusun - Kürt Teyze 1.016 izlenme - 2 yıl önce HDP'nin açlık grevi için Kürt teyzecim, "Kökleri kurusun.. Ölene kadar yemesinler inşallah. Başta o Demirtaş.. Taş kesilsin.." dedi. Ağzına sağlık teyzem.
14 yaşındaki Beşiktaş'lı Mario Gomez için Açlık Grevi Başlattı 00:45
14 yaşındaki Beşiktaş'lı Mario Gomez için Açlık Grevi Başlattı 1.079 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'la yollarını ayırarak Türkiye'den ayrılma kararı alan Mario Gomez'in, bu kararına tepki gösteren Beşiktaşlı taraftarlar sosyal medya üzerinden #ComeBackMarioGomez (geri dön Mario Gomez) etiketi ile Alman yıldıza mesaj gönderiyor.
Adnan Oktar'dan Figen Yüksekdağ'a: Dangalaklık Yapmayın 01:34
Adnan Oktar'dan Figen Yüksekdağ'a: Dangalaklık Yapmayın 585 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar, Menbiç'e yapılacak bir operasyonun 6-8 Ekim olayları gibi karşılık bulacağını belirten Figen Yüksekdağ'a "Hiç kimse dangalaklık yapmaya kalkmasın" şeklinde yanıt verdi. Kendi televizyon kanalında "kediciklerim" dediği genç kızlarla yaptığı programla adından söz ettiren Adnan OKtar, zaman zaman gündemdeki konulara ilişkin de değerlendirmelerde bulunuyor. "DANGALAKLIK YAPMAYA KALKMASINLAR" Son olarak Menbiç'e yönelik bir operasyonun Türkiye'yi doğrudan etkileyeceğini iddia eden Yüksekdağ'ın bu çıkışına yanıt veren Adnan Oktar, "Bir daha öyle bir şeye yelteneceklerini zannetmiyorum. Yaparlarsa karşılığını misliyle alırlar. Zannetikleri gibi olmaz.
Yeni Çeltek Maden İşçileri Direnişte - Açlık Grevinde! 00:14
Yeni Çeltek Maden İşçileri Direnişte - Açlık Grevinde! 304 izlenme - 2 yıl önce Yeni Çeltek maden işçileri ekmeği, onuru ve geleceği için direnişe-açlık grevine girişti. İşçi kardeşlerimize sahip çıkalım, destek verelim. Yaşasın sınıf dayanışması! Yaşasın işçilerin birliği!
Ankaragücü Taraftarından Açlık Grevi 01:53
Ankaragücü Taraftarından Açlık Grevi 418 izlenme - 3 yıl önce Ankaragücü taraftarından açlık grevi- Sarı lacivertli kulüp taraftarı yaklaşık 100 kişi, yaşanan maddi sıkıntıya dikkati çekmek amacıyla açlık grevi başlattı- Ankaragücü taraftarı Demirdamar: "Ankara'ya hak ettiği değerin verilmesini istiyoruz"- "Bugün yanımızda olmayanlar, seçim sürecinde bizden destek beklemesin"ANKARA (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Ankaragücü'nde bir grup taraftar, kulübün içinde bulunduğu maddi sıkıntıya dikkati çekmek için açlık grevine başladı.
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 02:02
Figen Yüksekdağ'dan Öcalan'a Aşk Şarkısı 206 izlenme - 2 yıl önce Figen Yüksekdağ, teröristbaşı Abdullah Öcalan'a sevgisini ortaya koyduğu 'Garibim' adlı aşk şarkıyı söyledi. HDP Eş Başkanı Figen Yüksekdağ, terör örgütünün tutuklu lideri Abdullah Öcalan için açlık grevine başlayanları ziyaret etti. FİGEN'DEN AŞK ŞARKISI Açlık grevine başlamamasına rağmen herkesi açlık grevine davet eden Yüksekdağ, devleti hedef alan açıklamalar yaptı. Burada mikrofonu eline alan Yüksekdağ, kanlı terör örgütünün lideri Öcalan'a hitaben 'Garibim' adlı aşk şarkısını söyledi. İşte Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe söylediği türkünün Türkçesi; "Senden uzağım bu bozkırlarda Dünya zindan olmuş bana Garibim ben garibim Ölsem seni göremesem yar yar yar Garibim ben zavallıyım Garibim ben halsizim Yürekten inlerim yar Anam sensiz yalnızım Kanadı kırık kartallar gibiyim Garibim ben garibim Ölsem seni göremesem yar yar yar Garibim ben zavallıyım Garibim ben halsizim Yürekten inlerim yar" HDP'lilerin açlık grevinde su, çay ve sigara serbest
Noam Chomsky'den Türkiye Hükumetine Çağrı 01:47
Noam Chomsky'den Türkiye Hükumetine Çağrı 82 izlenme - 6 yıl önce
siverekliler açlık grevine giderek sesini duyurmay 02:22
siverekliler açlık grevine giderek sesini duyurmay 296 izlenme - 9 yıl önce siverek"i vilayet yapma ve kalkındırma derneğinin öncülüğünde yapılan eylemde yalan söyleyen aldatan siyasetçilere atıfta bulunbarak başbakan r.tayyip erdoĞan" a çağrı yaptılar(il olmak için protesto eylem yaptılar
Ekpss Kadroları Yapılsın Diye Açlık Grevine Giren Engelliler 02:09
Ekpss Kadroları Yapılsın Diye Açlık Grevine Giren Engelliler 66 izlenme - 3 yıl önce EKPSS kadroları arttırılsın diye gecesini gündüzüne katıp aç karna orada bekleyen ve seslerinin duyulması için çırpınan engelli kardeşlerimiz...
HDP'lilerin Açlık Grevi: Su, Çay Ve Sigara Serbest 01:32
HDP'lilerin Açlık Grevi: Su, Çay Ve Sigara Serbest 32 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da 50 kişi teröristbaşı Abdullah Öcalan için açlık grevine başladı. Aralarında HDP'li vekillerin, belediye eşbaşkanların ve siyasetçilerin de olduğu 50 kişilik grup, DBP Diyarbakır İl Örgütü binasında çay, sigara ve su içerek açlık grevlerine devam ediyor.
HDPden Açlık Grevi Tiyatrosu 01:32
HDPden Açlık Grevi Tiyatrosu 30 izlenme - 2 yıl önce Terör örgütü PKK'nın alçak saldırıları son dönemde artarken, bazı siyasi parti ve kuruluşlar da Güneydoğu'da provokasyon başlatmak için düğmeye bastı. "PKK terör örgütü değildir" diyen Demirtaş'ın genel başkanı olduğu HDP ile DBP, HDK, KJA ve DTK, PKK elebaşı Abdullah Öcalan'dan 'haber alamadıkları' bahanesiyle açlık grevine başladı. Açlık grevine aralarında HDP'den Dilek Öcalan ve Ferhat Encü, DBP'den Sebahat Tuncel, DTK'dan Leyla Güven, İmralı Heyeti'nden Ceylan Bağrıyanık, Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Bekir Kaya, Öcalan'ın avukatları Ebru Günay ve Cengiz Çiçek'in de aralarında olduğu 50 kişi katıldı. HDP'lilerin 'açlık grevi'nde çay, sigara ve su içmesi kameralara yansıdı.
Açlık Grevi 13:10
Açlık Grevi 60 izlenme - 7 yıl önce kardemir açlık grevi
Samsun'da Açlık Grevine Destek İçin Eylem Yapan 10 Kişiye Gözaltı 01:33
Samsun'da Açlık Grevine Destek İçin Eylem Yapan 10 Kişiye Gözaltı 13 izlenme - 1 yıl önce Samsun'da açlık grevine destek için eylem yapan 10 kişiye gözaltı SAMSUN - Samsun'da açlık grevine destek için izinsiz oturma eylemi yapmak isteyen 10 kişi gözaltına alındı.
Gülmen ve Özakça Eylemine Polis Müdahalesi 03:20
Gülmen ve Özakça Eylemine Polis Müdahalesi 4 izlenme - 11 ay önce Gülmen ve Özakça eylemine polis müdahalesiANKARA - Başkent'te KHK ile ihraç edildikten sonra tutuklanan Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'ya açlık grevinin 100'üncü gününde destek için toplanan grubun eylem yapmasına polis ekipleri izin vermedi.
İsrailliler Açlık Grevi Yapılan Cezaevinin Önünde Mangal Yaptı 00:38
İsrailliler Açlık Grevi Yapılan Cezaevinin Önünde Mangal Yaptı 3 izlenme - 1 yıl önce Açlık grevi yapan Filistinlilerin bulunduğu bir İsrail cezaevinin önünde bir grup 'mangal' yaptı. Polisin müdahale etmediği olayın ardından Filistinliler eylemi protesto için cezaevine yürüdü
CHP'den Açlık Grevindeki Gülmen'e Ziyaret 00:54
CHP'den Açlık Grevindeki Gülmen'e Ziyaret 1 izlenme - 7 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, olağanüstü hal kapsamında çıkartılan kanun hükmünde kararname (KHK) ile meslekten ihraç edilen açlık grevindeki tutuklu Nuriye Gülmen'i hastanede ziyaret etti.
Hakkari'de Dönüşümlü Açlık Grevi 06:00
Hakkari'de Dönüşümlü Açlık Grevi 3 izlenme - 2 yıl önce Hakkari'de dönüşümlü açlık grevi Behçet DALMAZ/HAKKARİ, (DHA) - KENDİLERİNİ 'Hakkari'de Barış İnisiyatifi üyesi' olarak nitelendiren bir grup kadın tarafından başlatılan dönüşümlü 'açlık grevi' devam ediyor.
Açlık Grevindeki Mısırlı Aktivist Sultan'ın Mahkemesi 00:56
Açlık Grevindeki Mısırlı Aktivist Sultan'ın Mahkemesi 3 izlenme - 4 yıl önce Açlık grevindeki Mısırlı aktivist Sultan'ın… Mısır'ın başkenti Kahire'de darbe karşıtı aktivist Muhammed Salah Sultan'ın, "medyayı yanlış bilgilendirmek" suçlamasıyla yargılandığı davanın duruşması yapıldı.