Hoşgeldiniz!

açma

Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 09:06
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 39.970 izlenme - 2 ay önce Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır Yöntemi Çok Basit Çok Eğlenceli Bir Vİdeo Oldu Umarım Beğenirsiniz! Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 04:54
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 359.687 izlenme - 3 yıl önce Pastanelerden aldığınız açma nasıl yapılır öğrenmek için açma tarifi videomuzu izleyebilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan bu tarifi herkes kolaylık ile yapabilir. Artık pastanelerden açma almayacaksınız. http://www.evyemegitarifleri.com/recipe/pastane-acmasi-tarifi-evde-kolay-acma-nasil-yapilir/
Sonunda Kulaklarımı Deldirdim Çok Ağladım Ama Küpelerime Kavuştum :) 07:07
Sonunda Kulaklarımı Deldirdim Çok Ağladım Ama Küpelerime Kavuştum :) 4.208 izlenme - 4 gün önce Uzun zamandır korktuğum şeyi başardım ve iki kulağımıda bir anda deldirdim ve sonunda küpelerime kavuştum :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sürpriz Yumurtalar 07:44
Sürpriz Yumurtalar 472.867 izlenme - 3 yıl önce 13 Sürpriz Yumurta! Oyun hamuru ile kaplanmış bu sürpriz yumurtalarda 13 adet farklı minik oyuncak var ... sürpriz yumurtalar ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.com'da izle.
Yeni Takı Kutularıma Hediye Gelen Takılarımı Yerleştiriyorum 07:12
Yeni Takı Kutularıma Hediye Gelen Takılarımı Yerleştiriyorum 23.862 izlenme - 1 ay önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Sürpriz Hediye Balonları Patlattık İçi Sürpriz Dolu | Giant Balloon Challenge 14:37
Dev Sürpriz Hediye Balonları Patlattık İçi Sürpriz Dolu | Giant Balloon Challenge 3.212 izlenme - 3 gün önce Kocaman dev balonların içine büyük küçük ne varsa doldurduk dev balon patlatma challenge yaptık bakalım hangisi daha güzel ? Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kardeşim Eren Ali'ye Hediye Paketi Verdim Çok Mutlu Kendinden Geçti :) 07:05
Kardeşim Eren Ali'ye Hediye Paketi Verdim Çok Mutlu Kendinden Geçti :) 2.687 izlenme - 2 gün önce Hediye paketlerini eren aliye verince resmen bizi unuttu çok mutlu oldu çok eğlenceli bir video oldu :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ders Yaparken Gelen İlginç Sürpriz Hediye Paketi Bizi Çok Şaşırttı! 06:26
Ders Yaparken Gelen İlginç Sürpriz Hediye Paketi Bizi Çok Şaşırttı! 2.051 izlenme - 13 saat önce Babam ve ben nasıl ders yaptığımı anlatan videosunu çekerken annemin ilginç hediye şekli bizi çok şaşırttı :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dr. Deli Ve Hastası Kundakdaki Çilli Bebek | Skeç Komedi Videosu 06:52
Dr. Deli Ve Hastası Kundakdaki Çilli Bebek | Skeç Komedi Videosu 3.240 izlenme - 3 gün önce Bir hademe düşünün doktorluk yapıyor! Bir hasta düşünün sığınmak için kundağa girip yalan söylüyor :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Zülfü Livaneli - Haberleri Açma Baba (23 Nisan Klibi) 03:55
Zülfü Livaneli - Haberleri Açma Baba (23 Nisan Klibi) 107.173 izlenme - 7 ay önce Şarkı Sözleri: Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Paramparça insanları görmek istemiyorum Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Aklım ermiyor ki baba, hiçbirşey anlamıyorum Bu abiler kardeşse, niye vurur birbirini Yaşlılar niye ölmez de, öldürürler hep gençleri Kim gönderdi onları, ölmeye, öldürmeye Neden hep kavga gürültü, dört bir yanı sardı böyle Büyümek istemem baba, vurmak istemem kimseyi Vurulmaktan da korkarım, kimse öldürmesin beni Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Paramparça insanları görmek istemiyorum Çocuk Kalbim Seni Söyler® 23 Nisan'a özel video... Haberleri Açma Baba (Zülfü Livaneli "Gökkuşağı Gönder Bana" Albümünden) Söz-Müzik: Zülfü Livaneli Düzenleme: Ferhat Livaneli Solistler: Cansel Şapçılı - Tuana İrem Bilgiç Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu Koro Şefi: Saide Feray Kesim Çeviri: Kutay Kesim Yönetmen: m nogay k
İşimiz Gücümüz Yoktu Gittik Oyuncak Mikser & Blender İle Slime Yaptık :) 07:34
İşimiz Gücümüz Yoktu Gittik Oyuncak Mikser & Blender İle Slime Yaptık :) 4.689 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar oyuncak mikser blender setimiz vardı bizde üşenmeden gittik slime yapmayı denedik ve oldu :) Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Eşek Şakası Bananın İntikamı! Babaya Şaka Yaparsan Sonuç Bu Olur :) 04:05
Eşek Şakası Bananın İntikamı! Babaya Şaka Yaparsan Sonuç Bu Olur :) 3.843 izlenme - 6 gün önce Melikeciğimiz gözü kapalı slime yapacağını sanıyordu ama bir anda suratına su ve unu yiyince iş işten geçti :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çiş Yapan Konuşan Ve Masal Anlatan Büyük Beşikli İsimsiz Bebek ! 07:29
Çiş Yapan Konuşan Ve Masal Anlatan Büyük Beşikli İsimsiz Bebek ! 2.046 izlenme - 1 gün önce İsmini bilmediğimiz kutusunda da yazmayan ama armağan oyuncak da aldığımız beşikli kocaman bebeği tanıyoruz :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Elimizdeki Son Hediye Paketinide Açtık Melike Yine Çok Şanslı :) 05:39
Elimizdeki Son Hediye Paketinide Açtık Melike Yine Çok Şanslı :) 2.466 izlenme - 2 gün önce Annem ve babam sizlerin istedikleri herşeyi sürpriz paket halinde almışlardı geçen aldığımız o paketlerin sonuncusunu açıyorum :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Strafor Slime Yapıyor Çok Pofuduk Patlayan İnstagram Slime 07:56
Melike Strafor Slime Yapıyor Çok Pofuduk Patlayan İnstagram Slime 2.037 izlenme - 1 gün önce Merhaba arkadaşlar sizin yoğun isteğiniz üzere strafordan sıktıkca patlayan pofuduk harika bir slime yaptım süper oldu :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Yeni Mutfağımı Görmeye Geldi Slime Çorbası Hazırladım - Melike Evcilik Oynuyor 06:48
Barbie Yeni Mutfağımı Görmeye Geldi Slime Çorbası Hazırladım - Melike Evcilik Oynuyor 18.876 izlenme - 1 ay önce Yeni aldığımız oyuncak mutfak dolap setimi barbie gösteriyorum ve ona slime çorbası yediriyorum. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Elsa Melike Tek Başına 2 Tane Büyük Princess Bebeği Açıyor Elsa & Anna 04:08
Elsa Melike Tek Başına 2 Tane Büyük Princess Bebeği Açıyor Elsa & Anna 2.972 izlenme - 4 gün önce Vardem oyuncağın elsa ve anna nın büyük boy bebeklerini açıyoruz çok güzel süper oyuncaklar. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Tek Başına Kesmeden Süt Slime Yapıyor Süper Oldu Mutlaka İzleyin!! 07:26
Melike Tek Başına Kesmeden Süt Slime Yapıyor Süper Oldu Mutlaka İzleyin!! 3.320 izlenme - 5 gün önce Merhaba arkadaşlar kanalımızda devamlı yorumları okuyordum süt ile slime çok istiyordunuz bende sizin için yaptım :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Ve Eren Ali'nin Evcilk Oyunu Kötü Bitti Gizli Çekim :) 07:08
Melike Ve Eren Ali'nin Evcilk Oyunu Kötü Bitti Gizli Çekim :) 3.953 izlenme - 1 hafta önce Melike ve kardeşi eren ali evcilik oynarken melikeye bir anda öyle birşey yaptıki melike şok oldu. Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Ve Kaka Yapan Köpeği Oyuncak Paketini Açtık | Köpek Kakasını Yaptı :) 07:35
Barbie Ve Kaka Yapan Köpeği Oyuncak Paketini Açtık | Köpek Kakasını Yaptı :) 3.689 izlenme - 7 gün önce Merhaba arkadaşlar barbie ve kakasını yapan köpek oyuncak paketini açtık ama bu köpek heryere melike temizledi! Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
O Ses Türkiye Yarışmasına Katılsa Melike Birinci Olurmu Sizce :) 07:00
O Ses Türkiye Yarışmasına Katılsa Melike Birinci Olurmu Sizce :) 3.403 izlenme - 6 gün önce Aldı gitarı eline geçti mikrafonun karşısana söyledi de söyledi melike :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Batman Kostümü İle Uçarak Odaya Gelirse Ne Olur? Çakma Batgirl :) 07:29
Melike Batman Kostümü İle Uçarak Odaya Gelirse Ne Olur? Çakma Batgirl :) 3.748 izlenme - 1 hafta önce Batman kıyafetini giydim ve sizlere harika superherogirl oyuncaklarından batgirl sürpriz hediye paketini açtım.. Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Evde Muşamba Ve Sabundan Kayak Pisti Yaptık Düşe Kalka Kaydık :) 08:51
Evde Muşamba Ve Sabundan Kayak Pisti Yaptık Düşe Kalka Kaydık :) 4.380 izlenme - 1 hafta önce Canımız sıkıldı evde yere muşamba serdik kayağıda kızak yaptık habire kayıp durduk , düşe kalka çok eğlendik :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kötülerin Düşmanı Melike 2 Tane Super Hero Girl Hediye Paketi Açıyor :) 07:23
Kötülerin Düşmanı Melike 2 Tane Super Hero Girl Hediye Paketi Açıyor :) 2.690 izlenme - 5 gün önce Kötülerin düşmanı çakma batgirl :) superhero serisini tamamlıyor ve 2 tane sürpriz hediye paketi birden açıyor. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
15 Litre - Fanta & Coca Cola Mentos Patlatma Deneyi Ve Kaza Anı!! 05:10
15 Litre - Fanta & Coca Cola Mentos Patlatma Deneyi Ve Kaza Anı!! 15.354 izlenme - 1 ay önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kilitli Odada Dev Balon Patlatırsan Ne Olur? Tam Bir Aile Dramı :) 06:17
Kilitli Odada Dev Balon Patlatırsan Ne Olur? Tam Bir Aile Dramı :) 2.939 izlenme - 5 gün önce Annem ben ve babam bir odaya girdik kapıyı kilitledik ve dev bir balonun patlamasını saniye saniye bekledik ve patladı :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem İle Sandığı Döktük Ne Ararsan Var Bu Sandıkda Ponçik Kendinden Geçti 11:57
Annem İle Sandığı Döktük Ne Ararsan Var Bu Sandıkda Ponçik Kendinden Geçti 13.165 izlenme - 1 ay önce Uzun zamandır topladığımız ve açıp tanıttığımız karmaşık oyuncak sandığını yere döktük ponçik görünce kendinden geçti :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
5 Litre Coca Cola Mentos Deneyleri Yaptım - Bunu Yapmak Hayalimdi :) 03:27
5 Litre Coca Cola Mentos Deneyleri Yaptım - Bunu Yapmak Hayalimdi :) 20.067 izlenme - 2 ay önce Selam arkadaşlar hep hayalimde olan cola mentos deneyini devamlı kullanmadığımız banyoda deneme fırsatım oldu umarım beğenirsiniz ;) Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Mega Dev Balon Patlattık Ponçik Merağı Yüzünden Havaya Uçtu :) 06:22
Mega Dev Balon Patlattık Ponçik Merağı Yüzünden Havaya Uçtu :) 2.509 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar busefer patlattığımız balon sert balondu o anda ponçik meraklanıp oraya gidince palon ona patladı :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike!nin Gerçekten İstediği Hediyesini Gizlice Verince Şok Oldu 07:55
Melike!nin Gerçekten İstediği Hediyesini Gizlice Verince Şok Oldu 3.730 izlenme - 1 hafta önce Hediye paketi videosu çekerken melikeye çok istediği hediyeyi gizlice verince çok şarşırdı bayılacaksınız :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.