Hoşgeldiniz!

Açma Videoları İzle

Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 04:54
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 367.763 izlenme - 3 yıl önce Pastanelerden aldığınız açma nasıl yapılır öğrenmek için açma tarifi videomuzu izleyebilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan bu tarifi herkes kolaylık ile yapabilir. Artık pastanelerden açma almayacaksınız. http://www.evyemegitarifleri.com/recipe/pastane-acmasi-tarifi-evde-kolay-acma-nasil-yapilir/
Sürpriz Yumurtalar 07:44
Sürpriz Yumurtalar 475.527 izlenme - 3 yıl önce 13 Sürpriz Yumurta! Oyun hamuru ile kaplanmış bu sürpriz yumurtalarda 13 adet farklı minik oyuncak var ... sürpriz yumurtalar ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.com'da izle.
Hangisi Daha Güzel Micro Ve Südor Tutkal İle En Güzel Pofuduk Slime Yarışması! 11:42
Hangisi Daha Güzel Micro Ve Südor Tutkal İle En Güzel Pofuduk Slime Yarışması! 2.778 izlenme - 1 gün önce Arkadaşlar bu seferde en güzel tutkalları birbirleri ile yarıştırdık hangi slime daha güzel ? kim daha güzel yaptı ? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
300 Bin Abone Kutlaması Sırasında EŞEK ŞAKASI \ Bu Sefer  Babam Çok Kızdı. 04:02
300 Bin Abone Kutlaması Sırasında EŞEK ŞAKASI \ Bu Sefer Babam Çok Kızdı. 6.388 izlenme - 1 hafta önce Annem babama 300 bin abonesi kutlamasında öylebir şaka yaptıki babam çok kızdı bu işin sonu nereye gidicek çok merak ediyorum. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kırmızı Başlıklı Kız Kukla Gösterisi Ama Bu Çok Farklı ! | Komedi | Parodi 07:08
Kırmızı Başlıklı Kız Kukla Gösterisi Ama Bu Çok Farklı ! | Komedi | Parodi 3.186 izlenme - 2 gün önce Kırmızı başlıklı kız , kurt ve büyük annenin komik ve parodisini yaptık çok komedi birşey oldu :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 09:06
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 51.520 izlenme - 3 ay önce Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır Yöntemi Çok Basit Çok Eğlenceli Bir Vİdeo Oldu Umarım Beğenirsiniz! Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Öyle Bir Slime Yaptıki Nerdeyse Yeni Bİr Element Bulduk ! SLİMENT 12:28
Melike Öyle Bir Slime Yaptıki Nerdeyse Yeni Bİr Element Bulduk ! SLİMENT 2.055 izlenme - 8 saat önce Melike malzemeleri karıştırarak öyle bir slime yaptıki sonunda biz bile şaşırdık :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
En Güzel Slime Yarışması Yaptık ! Kabarcık Suyu Ve Briyantin 13:28
En Güzel Slime Yarışması Yaptık ! Kabarcık Suyu Ve Briyantin 4.523 izlenme - 5 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bu Nedir Ya Diyeceğiniz İlginç Şekli Ve Tatdı Olan Jelibonları Yedik. 06:53
Bu Nedir Ya Diyeceğiniz İlginç Şekli Ve Tatdı Olan Jelibonları Yedik. 5.011 izlenme - 6 gün önce Bu şekerleri kim yer alır bilmiyoruz ama hepsi birbirinden ilginç yapmışlar. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Örtünün Altında Ne Var Yaptık Ayla Ablanızı Çok Sevindirdik !! 06:53
Örtünün Altında Ne Var Yaptık Ayla Ablanızı Çok Sevindirdik !! 3.155 izlenme - 3 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yeni Moda Karda Yüzmek Ve TAKLA Atmak !! Snow Swimming 10:53
Yeni Moda Karda Yüzmek Ve TAKLA Atmak !! Snow Swimming 5.603 izlenme - 1 hafta önce Arka bahçede nerdeyse 80 cm kar vardı bizde bununla ne yaparız dedik içine girdik yüzdük takla attık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hangi Slime Daha Güzel Siz Hangisini Seçerdiniz ? SLİME CHALLENGE 10:24
Hangi Slime Daha Güzel Siz Hangisini Seçerdiniz ? SLİME CHALLENGE 7.129 izlenme - 2 hafta önce İKİ FARKLI TUTKAL İLE YAPTIĞIMIZ HARİKA KOMİK BİR SLİME YARIŞMASI SİZ HANGİSİNİ SEÇERDİNİZ ? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Zülfü Livaneli - Haberleri Açma Baba (23 Nisan Klibi) 03:55
Zülfü Livaneli - Haberleri Açma Baba (23 Nisan Klibi) 113.356 izlenme - 9 ay önce Şarkı Sözleri: Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Paramparça insanları görmek istemiyorum Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Aklım ermiyor ki baba, hiçbirşey anlamıyorum Bu abiler kardeşse, niye vurur birbirini Yaşlılar niye ölmez de, öldürürler hep gençleri Kim gönderdi onları, ölmeye, öldürmeye Neden hep kavga gürültü, dört bir yanı sardı böyle Büyümek istemem baba, vurmak istemem kimseyi Vurulmaktan da korkarım, kimse öldürmesin beni Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Paramparça insanları görmek istemiyorum Çocuk Kalbim Seni Söyler® 23 Nisan'a özel video... Haberleri Açma Baba (Zülfü Livaneli "Gökkuşağı Gönder Bana" Albümünden) Söz-Müzik: Zülfü Livaneli Düzenleme: Ferhat Livaneli Solistler: Cansel Şapçılı - Tuana İrem Bilgiç Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu Koro Şefi: Saide Feray Kesim Çeviri: Kutay Kesim Yönetmen: m nogay k
Sirke Ve Dişmacunu İle En Güzel Slime Yarışması! Böyle Slime Olamaz :) 11:38
Sirke Ve Dişmacunu İle En Güzel Slime Yarışması! Böyle Slime Olamaz :) 2.332 izlenme - 2 gün önce Bu seferki yarışma çok güzel oldu babam öyle bir slime yaptıki şaşırıp kalırsınız :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Burger King Çocuk Menüsü Aldık Ama Oyuncağın Adını Bulamadık!! 06:30
Burger King Çocuk Menüsü Aldık Ama Oyuncağın Adını Bulamadık!! 3.140 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar sizlerin yoğun isteği üzerine burger king den çocuk menüsü aldık yedik ama bize oyuncak verdiler oyuncağın adını ve çizgifilmin adını bulamadık orda :( Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem İle Yaptığımız Hain Şakanın Saniye Saniye Komik Görüntüleri 03:34
Annem İle Yaptığımız Hain Şakanın Saniye Saniye Komik Görüntüleri 4.453 izlenme - 1 hafta önce Babama yaptığımız 300 kutlama şakası öncesi annem ile alışveriş ve plan sohbeti :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
BİZİM YAŞLI TEYZE SLİME YAPARSA NE OLUR? || KOMEDİ \ PARODİ \ SKEÇ 06:50
BİZİM YAŞLI TEYZE SLİME YAPARSA NE OLUR? || KOMEDİ \ PARODİ \ SKEÇ 4.738 izlenme - 1 hafta önce Yaşlı teyzemiz bu seferde slime yapmak istedi ama nerdeyse slime yiyecekti :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hiç Bukadar Yumuşak Ve Derin Kar Görmedim Burası Çok Güzel. 05:54
Hiç Bukadar Yumuşak Ve Derin Kar Görmedim Burası Çok Güzel. 5.522 izlenme - 2 hafta önce Uzun zamandır bukadar toz şeklinde yumuşak ve derin kar görmedim düğüne giderken annem ile oynadık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kendi Evini Oluştur Oyuncak Kutusu Açtık !! Çok Ucuz Ve Çok Güzel Set 04:43
Kendi Evini Oluştur Oyuncak Kutusu Açtık !! Çok Ucuz Ve Çok Güzel Set 2.490 izlenme - 3 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Ocak Ayı Çocuk Dergisi Açıyoruz Çok Heyecanlıyız !! 14:23
Barbie Ocak Ayı Çocuk Dergisi Açıyoruz Çok Heyecanlıyız !! 3.267 izlenme - 5 gün önce Kanalımızda Bir İlk Yapıyoruz Ve Çocuk Dergisi Açıyoruz Umrım Beğenirsiniz İsteklerinizi Ve Yorumlarınızı Mutlaka Yazın :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Tuhaf Gariban Slime Yaptık ! Borakssız Dalin Şampuan Ve Persil Kullandık 07:54
Çok Tuhaf Gariban Slime Yaptık ! Borakssız Dalin Şampuan Ve Persil Kullandık 4.327 izlenme - 1 hafta önce Gariban slime böylesi görülmedi bu nasıl slime dedirtecek slime işte bu videoda yaptık :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 02:49
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 65.850 izlenme - 6 ay önce
Kahvaltıyı Dışarıda Yapalım Dedik Açlıktan Konuşamıyoruz !! VLOG 02:58
Kahvaltıyı Dışarıda Yapalım Dedik Açlıktan Konuşamıyoruz !! VLOG 3.115 izlenme - 5 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Arabanın Üstündeki Karları Temizliyoruz !! MELİKE ÇEKİYOR. 04:00
Arabanın Üstündeki Karları Temizliyoruz !! MELİKE ÇEKİYOR. 4.378 izlenme - 1 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Ve Ben Sürpriz Hediye Paketi Açıyoruz Ve Evcilik Oynuyoruz!! 04:58
Annem Ve Ben Sürpriz Hediye Paketi Açıyoruz Ve Evcilik Oynuyoruz!! 5.204 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar annem ve ben yine süper bir hediye paketi açtık umarım beğenirsiniz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Komik Slime Yarışması Oyun Gemisi Kanalı Erkan Amcam Bizimle! 13:27
Çok Komik Slime Yarışması Oyun Gemisi Kanalı Erkan Amcam Bizimle! 10.611 izlenme - 4 hafta önce Merhaba arkadaşlar babamın kardeşi oyun gemisi kanalının sahibi erkan amcam bizimle slime yaptı çok komedi çıktı :))) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ders Çalışırken Gelen Digi Chicks Minik Kuş Hediyem! Çok Tatlı 07:26
Ders Çalışırken Gelen Digi Chicks Minik Kuş Hediyem! Çok Tatlı 1.616 izlenme - 1 gün önce Bu tatlı ve sevimli kuşa bayıldım eminim sizde çok seviceksiniz :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bizim Kasiyer Meğer Göz Doktoruymuş Büyük Karşılaşma | Evcilik Parodi 07:55
Bizim Kasiyer Meğer Göz Doktoruymuş Büyük Karşılaşma | Evcilik Parodi 5.885 izlenme - 2 hafta önce Bizim kasiyer meğer aslında göz doktoruymuş , hastasıda örümcek adam ile barbie olursa kavga kaçınılmaz olur :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pembe Slime Yumurta Açtık İçinden Çıkın Emojileri Taklit Ettik - KOMEDİ 07:36
Pembe Slime Yumurta Açtık İçinden Çıkın Emojileri Taklit Ettik - KOMEDİ 5.442 izlenme - 2 hafta önce Suratımı emojiler gibi yapmaya çalıştım çok eğlendik :)) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
En Güzel Slime Kimin Yarışması ! Mona Lisa Tutkal Pudra Ve Duş Jeli 13:03
En Güzel Slime Kimin Yarışması ! Mona Lisa Tutkal Pudra Ve Duş Jeli 3.496 izlenme - 1 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.