Hoşgeldiniz!

Açma Videoları İzle

Niloya Dev Balonu Patlattık İki Kutu Gerçekci Set Açtık Bayılacaksınız!! 11:40
Niloya Dev Balonu Patlattık İki Kutu Gerçekci Set Açtık Bayılacaksınız!! 22.805 izlenme - 3 hafta önce Merhaba arkadaşlar dev balon videolarımıza sizlerin isteği üzerine patlatmaya devam ediyoruz bu balondan çıkanlara bayılacaksınız. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canlı Canlı Slime Yapıyoruz Ve İsimlerinizi Söyleyip Sorularını Cevaplıyoruz. 01:33
Canlı Canlı Slime Yapıyoruz Ve İsimlerinizi Söyleyip Sorularını Cevaplıyoruz. 24.634 izlenme - 4 hafta önce Bu Akşam Saat : 20:30 Sekiz buçukta mobil uygulamamız üzerinden canlı yayınımız var alttaki linklerden uygulamamızı indirebilirsiniz mutlaka bekliyoruz :) Uygulamamıza mobil marketlerden ücretsiz olarak oyuncax tv yazarak yada alttaki linklere tıklayarak indiribilirsiniz. Android İçin Tıkla İndir : https://goo.gl/Zfhtf4 IOS Apple İçin Tıkla İndir : https://goo.gl/YKvaYk Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Türkiye'de Bir İlk Powerpuff Girls Çizgi Filmi Oyuncaklarını Açıyoruz | Cartoon Network 13:52
Türkiye'de Bir İlk Powerpuff Girls Çizgi Filmi Oyuncaklarını Açıyoruz | Cartoon Network 9.989 izlenme - 2 hafta önce Merhaba Arkadaşlar Powerpuff Girls Kızlarının Birbirinden Farklı Oyuncaklarını Gerçekten Çok Güzel Ve Herşeyi ile Harika Bu Oyuncakları Açıyor Olmak Bizi Çok Heyecanlandırıyor. Hemen Alt Kısımdaki Linklerden Powerpuff Girls Avatarlarını Oluşturabilir Ve İnternet Sitesinden Videolarını İzleyerek Oyunlarını Oynayabilirsiniz.. Powerpuff Girls Websitesi / İzle / Oyna / Kazan TIKLA : http://thepowerpuffgirls.cartoonnetwork.com.tr/ Powerpuff Girls Avatarını Hemen Oluştur TIKLA : https://powerpuffyourself.com/#!/tr Powerpuff Girls Çizgi Filmi hakkında : Mojo'nun profesörü itmesi sonucu kızları yaratmak için oluşturduğu karışımın içine Kimyasal X'in dökmesi ve bunun sonucunda oluşan üç süper güçlü kız (Blossom, Buttercup ve Bubbles) çocuğunun gerek kendi aralarında, gerek profesörle, gerek okulda gelişen diyalog ve ilişkileri ile, gerekse de suçlularla ya da canavarlarla olan savaşları ve diyalogları komik, ders verici ve iyi davranışları öğütleyen, hatta bazı bölümlerinde tarih ve matematiği özendiren şekilde yansıtır. Powerpuff Girls'in diğer insanlardan farkları kocaman gözleri, kocaman kafaları, küçük vücutları, kaşlarının olmaması, burunlarının olmaması ve parmaklarının olmamasıdır. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Eve Temizliğe Gelen Temizlikçi Çok Pis Ve Geveze Çıktı | Skeç Komedi 06:41
Eve Temizliğe Gelen Temizlikçi Çok Pis Ve Geveze Çıktı | Skeç Komedi 5.342 izlenme - 5 gün önce KONUSU : Melikenin odasını temizliğe gelen temizlikçi temizlikten başka herşey yapıyor , sonunda dayanamayınca olanlar oluyor. NOT : BU VİDEODAKİ OLAYLAR OYUNCULAR TAMAMEN KURGUDUR ASLI İLE ALAKASI YOKTUR EĞLENCE AMAÇLI YAPILMIŞTIR. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Mobil Uygulamadan Canlı Yayın Yaptık Slime Ve Kötü Şeker Challenge | Canlı Yayında Patlama Oldu 01:05:44
Mobil Uygulamadan Canlı Yayın Yaptık Slime Ve Kötü Şeker Challenge | Canlı Yayında Patlama Oldu 12.171 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar oyuncax tv mobil uygulama üzerinden canlıyayın yaparken dışarıda 2 kere çok yüksek şekilde patlama oldu resmen yerimizden oynadık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Niloya Çadırında Gariban Slime Yaptı!! İçine Ne Varsa Doldurdu !! 11:30
Melike Niloya Çadırında Gariban Slime Yaptı!! İçine Ne Varsa Doldurdu !! 16.488 izlenme - 4 hafta önce Melike yine gizlice nakadar malzeme varsa alıp çadırın içine götürmüş bende çadırın içine baskın yaptın bakın neler oldu :) Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Evcilik Oyunları İçin Dev Niloya Çadır Kurduk İçine Akülü Motor Bile Girdi !! 07:56
Evcilik Oyunları İçin Dev Niloya Çadır Kurduk İçine Akülü Motor Bile Girdi !! 18.160 izlenme - 4 hafta önce Merhaba arkadaşlar niloya'nın harika çadırını aldık ve kurduk içi kocaman erenin akülü motorunu içine soktuk çadırı gezdirdik :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bize Göre Türkiye'nin En Büyük DEV Slime Çorbası Oldu! Tam 14 Kilo 11:15
Bize Göre Türkiye'nin En Büyük DEV Slime Çorbası Oldu! Tam 14 Kilo 7.805 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar çok sevdiğimiz oynamaya kıyamadığımız bütün slime leri birleştirdik slime çorbası yaptık dev gibi oldu. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
İğrenç Ses Çıkaran Slime Şeklinde Klozet Oyuncağı Açtık | Noise Toilet Putty Slime 10:13
İğrenç Ses Çıkaran Slime Şeklinde Klozet Oyuncağı Açtık | Noise Toilet Putty Slime 11.103 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar bu videomuzda sizlere kuzenim ile çok miğde bulandırıcı ama slime ile oynaması zevkli bir oyuncağı tanıttık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kardeşimle Evcilik Oynuyoruz Ve Sürprizli Canlı Yayın Duyurusu 08:22
Kardeşimle Evcilik Oynuyoruz Ve Sürprizli Canlı Yayın Duyurusu 12.654 izlenme - 3 hafta önce Bu Akşam Saat : 20:30 Sekiz buçukta mobil uygulamamız üzerinden canlı yayınımız var alttaki linklerden uygulamamızı indirebilirsiniz mutlaka bekliyoruz :) Uygulamamıza mobil marketlerden ücretsiz olarak oyuncax tv yazarak yada alttaki linklere tıklayarak indiribilirsiniz. Android İçin Tıkla İndir : https://goo.gl/Zfhtf4 IOS Apple İçin Tıkla İndir : https://goo.gl/YKvaYk Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike'nin Doğum Günü Hediyesi Hoverboard Elektrikli Kaykay 11:43
Melike'nin Doğum Günü Hediyesi Hoverboard Elektrikli Kaykay 9.436 izlenme - 2 hafta önce Melikenin doğum günü için oyuncax tv mobil uygulamada anket yapmıştım ve anket sonucunda ona bu hediyeyi aldım. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 04:54
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 375.445 izlenme - 3 yıl önce Pastanelerden aldığınız açma nasıl yapılır öğrenmek için açma tarifi videomuzu izleyebilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan bu tarifi herkes kolaylık ile yapabilir. Artık pastanelerden açma almayacaksınız. http://www.evyemegitarifleri.com/recipe/pastane-acmasi-tarifi-evde-kolay-acma-nasil-yapilir/
Drakula'nın Köpeği Kont Hasta Olunca Veteriner Melikeye Gidiyor | Komik Evcilik Oynuyorum 09:32
Drakula'nın Köpeği Kont Hasta Olunca Veteriner Melikeye Gidiyor | Komik Evcilik Oynuyorum 7.076 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar bizim melike busefer veteriner oldu ama drakulanın köpeği melikeye hasta olarak giderse ne olur ? Tabiki kont drakula olur?? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sürpriz Yumurtalar 07:44
Sürpriz Yumurtalar 477.763 izlenme - 3 yıl önce 13 Sürpriz Yumurta! Oyun hamuru ile kaplanmış bu sürpriz yumurtalarda 13 adet farklı minik oyuncak var ... sürpriz yumurtalar ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.com'da izle.
Çadırın İçinde Evcilik Oynarken Melikeyi Korkuttum Ama Sonra Hediyesini Verdim! 08:11
Çadırın İçinde Evcilik Oynarken Melikeyi Korkuttum Ama Sonra Hediyesini Verdim! 16.362 izlenme - 4 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Babamdan Habersiz Odam'da Gizlice Slime Yaptım İçine Ne Varsa Koydum | Gizli Slime 12:41
Babamdan Habersiz Odam'da Gizlice Slime Yaptım İçine Ne Varsa Koydum | Gizli Slime 7.754 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar melike benden habersiz kamerayı almış malzemeleri almış kendi odasında slime yapıyor ama güzel olmuş. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Çılgın Değişik Yeni Slime Kutuları Bulduk Crazy Slime Emoji Slime | Slime Çorbası 13:05
Çok Çılgın Değişik Yeni Slime Kutuları Bulduk Crazy Slime Emoji Slime | Slime Çorbası 2.978 izlenme - 2 gün önce Merhaba arkadaşlar oyuncakcılarda gezerek nerde slime varsa topluyoruz umarım beğenirsiniz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Elleriyle Çamaşır Yıkayan Melikeye Barbie Çamaşır Makinası Hediye Ettim | Evcilik Oynuyorum 11:00
Elleriyle Çamaşır Yıkayan Melikeye Barbie Çamaşır Makinası Hediye Ettim | Evcilik Oynuyorum 12.921 izlenme - 3 hafta önce Barbie dev oyuncak setlerini açmaya devam ediyoruz bu seferde elleri ile çamaşır yıkayan melikeye barbie çamaşır makinesi aldık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. ETİKETLER: barbie çamaşır makinesi,barbi bebek,barbie bebekleri,kız oyuncağı,kızlar için,kız çocuğu,çocuk videoları,evcilik videosu,eğlence videosu,melike,aşcı barbie,barbie kostümü,komedi videosu,barbie oyuncakları,barbie fırın,barbie ocak,barbi,çamaşır makenisi,barbie çamaşır,parodi,komedi,skeç
Anormal Şekilde Airboard Nasıl Kullanılır? 07:50
Anormal Şekilde Airboard Nasıl Kullanılır? 3.462 izlenme - 3 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kinetik Kum Çorbası Yaptık | Kinetik Kum Kestik | Kinetik Kum Rahatlatıcı Videosu 13:00
Kinetik Kum Çorbası Yaptık | Kinetik Kum Kestik | Kinetik Kum Rahatlatıcı Videosu 11.954 izlenme - 3 hafta önce Merhaba arkadaşlar yeni aldığımız renkli kinetik kumlar ile herşey yaptık izlerken çok hoşunuza gidecek. Çoklu Renkler Kum https://goo.gl/WW1kAy Banggood Web Sitesi https://goo.gl/fecaO8 Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. ETİKETLER: kinetik kum,Kinetik Kum Çorbası,Kinetik Kum Çorbası Yaptık,Kinetik Kum Kestik,Kinetik Kum Rahatlatıcı Videosu,rahatlatıcı video,slime,kinetic sand,kinetik kum videosu,çocuk videosu,eğlence,eğitici video
20 Tane Kızlara ve Erkeklere Özel Kinder JOY Sürpriz Yumurtası Açtık !! Sizce Kim Kazanır ? 13:22
20 Tane Kızlara ve Erkeklere Özel Kinder JOY Sürpriz Yumurtası Açtık !! Sizce Kim Kazanır ? 7.388 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar kinder joy sürpriz yumurtalar ile babamle beraber en güzel oyuncak challenge yaptık Sizce kim kazanır ? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canlı Yayında Enes Batur İçin Bütün Tutkallar İle KARMA Slime Yaptık !! 01:19:22
Canlı Yayında Enes Batur İçin Bütün Tutkallar İle KARMA Slime Yaptık !! 14.607 izlenme - 4 hafta önce Son zamanlarda bizden enes batura slime yapın diyen arkadaşınız çok vardı bizde onları kırmadık yaptık inşallah alır :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kuzenim Sinem İle Makyaj Yaptık Sizce Bu Makyajın Adı Ne Olsun ? 17:46
Kuzenim Sinem İle Makyaj Yaptık Sizce Bu Makyajın Adı Ne Olsun ? 10.644 izlenme - 3 hafta önce Merhaba arkadaşlar videoda söyledik ama tam bir isim bulamadık kuzenim sinem bana eğlence amaçlı bir makyaj yaptı. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Düşe Kalka Melike Ve Sinem Airboard Öğreniyor İkisini Hiç Böyle Görmediniz !! 11:42
Düşe Kalka Melike Ve Sinem Airboard Öğreniyor İkisini Hiç Böyle Görmediniz !! 5.076 izlenme - 7 gün önce Aarkadaşlar melike kuzeni sinem ile beraber airboard öğreniyorlar melike sinemin hocası olursa işler çok komedi olur :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kuzenim Sinem İle Torbamızda Ne Var Oynuyoruz! Sizce En Güzel Kimin? 13:52
Kuzenim Sinem İle Torbamızda Ne Var Oynuyoruz! Sizce En Güzel Kimin? 5.212 izlenme - 1 hafta önce Merhaba Arkadaşlar Powerpuff Girls Kızlarının Birbirinden Farklı Oyuncaklarını Açmaya Devam Ediyoruz. Powerpuff Girls Websitesi / İzle / Oyna / Kazan TIKLA : http://thepowerpuffgirls.cartoonnetwork.com.tr/ Powerpuff Girls Avatarını Hemen Oluştur TIKLA : https://powerpuffyourself.com/#!/tr Sende http://thepowerpuffgirls.cartoonnetwork.com.tr websitesine gir ve kendi avatarini #superguc etiketiyle paylaş :) Powerpuff Girls Çizgi Filmi hakkında : Mojo'nun profesörü itmesi sonucu kızları yaratmak için oluşturduğu karışımın içine Kimyasal X'in dökmesi ve bunun sonucunda oluşan üç süper güçlü kız (Blossom, Buttercup ve Bubbles) çocuğunun gerek kendi aralarında, gerek profesörle, gerek okulda gelişen diyalog ve ilişkileri ile, gerekse de suçlularla ya da canavarlarla olan savaşları ve diyalogları komik, ders verici ve iyi davranışları öğütleyen, hatta bazı bölümlerinde tarih ve matematiği özendiren şekilde yansıtır. Powerpuff Girls'in diğer insanlardan farkları kocaman gözleri, kocaman kafaları, küçük vücutları, kaşlarının olmaması, burunlarının olmaması ve parmaklarının olmamasıdır. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tostçu Melike Barbie Mutfak Serisi İle Evcilik Oynuyor | Barbie Buzdolabı | Barbie Ocaklı Fırın 07:41
Tostçu Melike Barbie Mutfak Serisi İle Evcilik Oynuyor | Barbie Buzdolabı | Barbie Ocaklı Fırın 9.012 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar melike bütün barbie mutfak serisi oyuncakları ile kantin işletmeye karar verdi ama tostları yenmiyor :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Babama Öyle Bir Eşek Şakası Yaptık ki Ortalık Battı Zarar Çok Büyük 05:42
Babama Öyle Bir Eşek Şakası Yaptık ki Ortalık Battı Zarar Çok Büyük 8.913 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar annem ile beraber babama çok kötü ve masraflı bir eşek şakası yaptık babam resmen mumya oldu. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Mısır Nişastası İle Slime Yaptık Fıstık Gibi Slime Oldu | Slime Yapımı | Slime Videosu 12:09
Mısır Nişastası İle Slime Yaptık Fıstık Gibi Slime Oldu | Slime Yapımı | Slime Videosu 11.839 izlenme - 3 hafta önce Merhabalar arkadaşlar sizler için mısır nişatası ile slime yaptık. çok beğeneceğinize eminiz mutlaka izleyin deriz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kokulu Fosil Slime Şeffaf Macun Slime! jurassic World Putty 10:40
Kokulu Fosil Slime Şeffaf Macun Slime! jurassic World Putty 8.322 izlenme - 2 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Erkekler Kızlara Karşı DEV Balon Patlatma En Güzel Oyuncak Kimin ? | Giant Balloon Challenge 12:32
Erkekler Kızlara Karşı DEV Balon Patlatma En Güzel Oyuncak Kimin ? | Giant Balloon Challenge 3.640 izlenme - 4 gün önce Sizce kim kazanır erkeklermi kızlarmı ? Yorumlar kısmına hangi oyuncaklar daha güzel yazmayı unutmayın!! Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.