Hoşgeldiniz!

Açma Videoları İzle

Doritos Risk 2.0 Slime Yaparsak Slime Mavi Olurmu Ses Çıkartırmı? 12:23
Doritos Risk 2.0 Slime Yaparsak Slime Mavi Olurmu Ses Çıkartırmı? 3.558 izlenme - 2 gün önce Merhaba arkadaşlar doritos risk 2.0 ile slime yaptık hemde aynı anda 2 tane çok güzel ve enteresan oldu. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Son 23 Nisan Okul Gösterim Çok Güzel Geçti Çok Eğlendik Koptuk !! 11:51
Son 23 Nisan Okul Gösterim Çok Güzel Geçti Çok Eğlendik Koptuk !! 4.033 izlenme - 3 gün önce Hava şartlarından dolayı 23 nisan gösterimizi yeni yapıyoruz ama çok eğlenceli ve çok güzel geçti her dansı yaptık arkadaşlarla TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Doritos Risk 2.0 Yiyen Temizlikçi Su İçemeyince Yandı Yandı Tutuştu !! 10:06
Doritos Risk 2.0 Yiyen Temizlikçi Su İçemeyince Yandı Yandı Tutuştu !! 3.677 izlenme - 2 gün önce Merhaba arkadaşlar temizlikçinin 3. gününde ilk cezasını doritos risk 2.0 yedirerek verdik acıyı yiyince bakın neler oldu.. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Eşek Şakası Sonrası Baba Bizi Affet Diye Video Çekmişler Sizce Ne Yapayım? 11:53
Eşek Şakası Sonrası Baba Bizi Affet Diye Video Çekmişler Sizce Ne Yapayım? 2.467 izlenme - 16 saat önce Melike ve annesi bana yaptıkları eşek şakasından sonra baba bizi affet diye video çekmişler sizce affedeyim mi? TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 04:54
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 384.995 izlenme - 3 yıl önce Pastanelerden aldığınız açma nasıl yapılır öğrenmek için açma tarifi videomuzu izleyebilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan bu tarifi herkes kolaylık ile yapabilir. Artık pastanelerden açma almayacaksınız. http://www.evyemegitarifleri.com/recipe/pastane-acmasi-tarifi-evde-kolay-acma-nasil-yapilir/
Sürpriz Yumurtalar 07:44
Sürpriz Yumurtalar 481.246 izlenme - 3 yıl önce 13 Sürpriz Yumurta! Oyun hamuru ile kaplanmış bu sürpriz yumurtalarda 13 adet farklı minik oyuncak var ... sürpriz yumurtalar ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.com'da izle.
En Uzun Ve Hızlı Stres Çarkı Çevirme Challenge!! 28:07
En Uzun Ve Hızlı Stres Çarkı Çevirme Challenge!! 4.740 izlenme - 6 gün önce En Uzun Ve Hızlı Stres Çarkı Çevirme Challenge!! VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hırsızlık Yaptıktan Sonra Yakalanan Temizlikçinin Son Hali İçler Acısı! 10:45
Hırsızlık Yaptıktan Sonra Yakalanan Temizlikçinin Son Hali İçler Acısı! 7.351 izlenme - 2 hafta önce Melikenin ve benim odama temizlik için gelen ama sonradan bize sinirinden yapmadığını bırakmayan temizlikçi zor günler geçiriyor. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Acı Slime Challenge Pul Biber vs Karabiber Slime Yarışması 11:37
Çok Acı Slime Challenge Pul Biber vs Karabiber Slime Yarışması 3.447 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar şimdiye kadar yaptığımız en acı challenge pul biber ve karabiber sizce hangisi daha acı ve güzel? TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 02:49
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 135.314 izlenme - 9 ay önce
Kocaman Slime Smoothie Challenge Kazanan Son Anda Değişti!! 12:05
Kocaman Slime Smoothie Challenge Kazanan Son Anda Değişti!! 3.736 izlenme - 5 gün önce Merhaba arkadaşlar harika bir sürü ürünle harika bir smoothie challenge yaptık çok güzel oldu ama herşey sona doğru değişti. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tadı İğrenç Olsada İçmeye Doyamıyoruz Smoothie Challenge !! 11:05
Tadı İğrenç Olsada İçmeye Doyamıyoruz Smoothie Challenge !! 3.182 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar kankam sena ile smoothie challenge yaptık tadı iğrenç olsada kendimizi nedense içmekten alı koyamadık. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Babama Uykuda Çok Kötü Eşek Şakası Yaptık Çıldırdı Çok Korktum !! 11:11
Babama Uykuda Çok Kötü Eşek Şakası Yaptık Çıldırdı Çok Korktum !! 2.248 izlenme - 1 gün önce Babam benim yatağımda yorgunluktan yatarken çok fena şakaladık farkına varınca çıldırdı resmen çok korktum. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Youtuber Havuz Savaşı Oyuncak Abi Kerem VS Oyuncax Tv Melike ! 06:31
Youtuber Havuz Savaşı Oyuncak Abi Kerem VS Oyuncax Tv Melike ! 4.439 izlenme - 7 gün önce Merhaba arkadaşlar geçen sene oyuncak abi kerem ve melikenin havuzdaki inanılmaz su savaşı sizce kim kazandı?? TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Şikayet Var! Pis Temizlikçi Çok Kokuyor Ses Çıkarıyor Ne Yapsak Olmuyor 08:27
Şikayet Var! Pis Temizlikçi Çok Kokuyor Ses Çıkarıyor Ne Yapsak Olmuyor 4.623 izlenme - 1 hafta önce Temizliçi hırsızlıktan yakalandığından buyana yıkanmıyor ve laf anlamıyor artık polise teslim etme zamanı geldi galiba. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pet Şişe İçinde Çok Pratik Slime Yaptık Süper Oldu | Slime Deneyi | İstek video 10:48
Pet Şişe İçinde Çok Pratik Slime Yaptık Süper Oldu | Slime Deneyi | İstek video 5.121 izlenme - 1 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canlı Yayında İsteklerinizi Yapıyoruz İsim Okuyoruz 35:56
Canlı Yayında İsteklerinizi Yapıyoruz İsim Okuyoruz 6.926 izlenme - 2 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kötü Cadı Slimer Dev Kazanda Değişik İksirlerle Kocaman Ürkütücü Slime Yapıyor 11:16
Kötü Cadı Slimer Dev Kazanda Değişik İksirlerle Kocaman Ürkütücü Slime Yapıyor 4.637 izlenme - 1 hafta önce Kötü ve tatlı cadı slimer bu sefer çok değişik iksirler ve diğer kötü slime kullanarak çok ürkütücü harika dev gibi bir slime yaptı. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Temizlikçi Bu Sefer Gizli Kameraya Yakalanınca Kendini Yerlere Attı! 06:17
Temizlikçi Bu Sefer Gizli Kameraya Yakalanınca Kendini Yerlere Attı! 7.384 izlenme - 2 hafta önce Eve gizlice gelen bizim pis temizlikçi bu sefer serkan abinin odasına giriyor ama hiç beklemediği birşeyle karşılaşıyor. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yeni Odasını Beğenmeyen Egosu Tavan Yapmış Havalı Kız Tiplemesi! 07:24
Yeni Odasını Beğenmeyen Egosu Tavan Yapmış Havalı Kız Tiplemesi! 8.406 izlenme - 2 hafta önce Merhaba benim adım EGO Soy adım TAVAN yurt dışından geldim ama odamı beğenmedim her şey çok gıcık Tiplemesi :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Balonları Slime Malzemesiyle Doldurup Oynayın ve Patlatın | Slime Deneyi 12:40
Dev Balonları Slime Malzemesiyle Doldurup Oynayın ve Patlatın | Slime Deneyi 5.199 izlenme - 1 hafta önce Slime malzemelerini dev balonların içine doldurduk, balonlarla oynarken içinde slime oluyormu? bunu patlatınca anlarız :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Açtığını Yeme Cezalı Kinder Joy Sürpriz Yumurtası Kızlar vs Erkekler 10:38
Açtığını Yeme Cezalı Kinder Joy Sürpriz Yumurtası Kızlar vs Erkekler 3.101 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar herzamankinde farklı olarak busefer açtığımız yumurtaların içindekileri yemeden diğerini açamıyoruz. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 09:06
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 76.159 izlenme - 6 ay önce Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır Yöntemi Çok Basit Çok Eğlenceli Bir Vİdeo Oldu Umarım Beğenirsiniz! Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
23 Nisan Hediyelerim Geldi Hiç Beklemiyordum Sürpriz Yaptılar !! 15:23
23 Nisan Hediyelerim Geldi Hiç Beklemiyordum Sürpriz Yaptılar !! 2.669 izlenme - 3 gün önce Merhaba arkadaşlar babam annem bana 23 nisan da çok büyük indirim yapılan bir marketten birsürü hediye almışlar. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Mis Meyve Sabunu Challenge Kokulu ve Çok Gerçekçi Az Kalsın Yiyecektik! 12:50
Mis Meyve Sabunu Challenge Kokulu ve Çok Gerçekçi Az Kalsın Yiyecektik! 3.059 izlenme - 5 gün önce Merhaba arkadaşlar sizlere harika ve bir okdarda gerçekçi mis meyve sabunları ile challenge yaptık hangileri daha güzel ? TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kuru Buz Deneyi Yaptık Süper Oldu Ortalık Köpük Ve Duman Oldu !! 10:50
Kuru Buz Deneyi Yaptık Süper Oldu Ortalık Köpük Ve Duman Oldu !! 3.799 izlenme - 7 gün önce Merhaba arkadaşlar kurubuzlarla yaptığımız deney çok güzel oldu ortlık renkli duman ve köpüklerle dolu. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
6 Tane Çok Hızlı Stres Çarkı İnceledik Gerçekten Stres Atıyormu? 10:04
6 Tane Çok Hızlı Stres Çarkı İnceledik Gerçekten Stres Atıyormu? 6.439 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar son zamanlarda çok popüler olan stres çarkını test ettik üç stres çarkını aynı anda çevirdik. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kankam Sena Hediyeleri Alınca Çok Şaşırdı HeyecandanTepki Veremedi 10:18
Kankam Sena Hediyeleri Alınca Çok Şaşırdı HeyecandanTepki Veremedi 2.123 izlenme - 2 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sena Kasiyer Ben Müşteri Oldum Evcilik Oynuyoruz Odam Oyuncak Doldu! 11:51
Sena Kasiyer Ben Müşteri Oldum Evcilik Oynuyoruz Odam Oyuncak Doldu! 4.961 izlenme - 2 hafta önce Kankam sena ile odamda bütün youncaklarımla evcilik oynadık alışveriş yaptım parasını ödemeden kaçtım tam komedi :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bu Nasıl Slime Köpük İçinde Kocaman Renkli Slime Çorbası Yaptık! 42:02
Bu Nasıl Slime Köpük İçinde Kocaman Renkli Slime Çorbası Yaptık! 3.685 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar elimizdeki renkli harika birsürü slime ile dev gibi bir slime çorbası yaptık kocaman oldu. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.