Hoşgeldiniz!

açma

Cezalı Dart Oyunu Oynadık Yumurtayı Kır Cezadan Kurtul :) 08:23
Cezalı Dart Oyunu Oynadık Yumurtayı Kır Cezadan Kurtul :) 6.879 izlenme - 3 gün önce Cezalı dart oyunumuzda yumurtayı kıran kazanıyor ama yumurtanın altındakinin vay haline :P Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sürpriz Yumurtalar 07:44
Sürpriz Yumurtalar 469.529 izlenme - 2 yıl önce 13 Sürpriz Yumurta! Oyun hamuru ile kaplanmış bu sürpriz yumurtalarda 13 adet farklı minik oyuncak var ... sürpriz yumurtalar ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.com'da izle.
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 04:54
Açma Nasıl Yapılır - Pastane Açması Tarifi 347.182 izlenme - 2 yıl önce Pastanelerden aldığınız açma nasıl yapılır öğrenmek için açma tarifi videomuzu izleyebilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan bu tarifi herkes kolaylık ile yapabilir. Artık pastanelerden açma almayacaksınız. http://www.evyemegitarifleri.com/recipe/pastane-acmasi-tarifi-evde-kolay-acma-nasil-yapilir/
Takma Tırnak Taktık Ve Annem İle Beraber Tırnak Tasarımı Yaptık 11:33
Takma Tırnak Taktık Ve Annem İle Beraber Tırnak Tasarımı Yaptık 2.464 izlenme - 1 gün önce Annem ile beraber aldığımız takma tırnak seti ile harika şekiller yaptık yaptık. Abone olmayı ve Beğenmeyi Unutmayın :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Zülfü Livaneli - Haberleri Açma Baba (23 Nisan Klibi) 03:55
Zülfü Livaneli - Haberleri Açma Baba (23 Nisan Klibi) 83.015 izlenme - 5 ay önce Şarkı Sözleri: Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Paramparça insanları görmek istemiyorum Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Aklım ermiyor ki baba, hiçbirşey anlamıyorum Bu abiler kardeşse, niye vurur birbirini Yaşlılar niye ölmez de, öldürürler hep gençleri Kim gönderdi onları, ölmeye, öldürmeye Neden hep kavga gürültü, dört bir yanı sardı böyle Büyümek istemem baba, vurmak istemem kimseyi Vurulmaktan da korkarım, kimse öldürmesin beni Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Paramparça insanları görmek istemiyorum Çocuk Kalbim Seni Söyler® 23 Nisan'a özel video... Haberleri Açma Baba (Zülfü Livaneli "Gökkuşağı Gönder Bana" Albümünden) Söz-Müzik: Zülfü Livaneli Düzenleme: Ferhat Livaneli Solistler: Cansel Şapçılı - Tuana İrem Bilgiç Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu Koro Şefi: Saide Feray Kesim Çeviri: Kutay Kesim Yönetmen: m nogay k
Vlog - Annem İle Beraber Okul Alışverişine Geldik Alışveriş Yaptık 07:28
Vlog - Annem İle Beraber Okul Alışverişine Geldik Alışveriş Yaptık 9.962 izlenme - 3 hafta önce Okul öncesinde annem ile beraber cevahir avm geldik ve eksiklerimizi aldık umarım videomuzu beğenir Like Atarsınız :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Odama Baskın Yaptı !! Akşamları Odamda Doğal Oyun Rutinim :) 11:46
Annem Odama Baskın Yaptı !! Akşamları Odamda Doğal Oyun Rutinim :) 3.038 izlenme - 4 gün önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Oyuncak Abi Kerem İle Melike Dev Havuzda Su Savaşındalar 06:31
Vlog - Oyuncak Abi Kerem İle Melike Dev Havuzda Su Savaşındalar 9.523 izlenme - 3 hafta önce Oyuncak Abi kanalının usta oyuncusu kerem ile Oyuncax Tv melike dev havuzda harika kapışması mutlaka izleyin :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem İle Oyun Hamurun Dan Elbise Ayakkabı Ve Aksesuarlar Yaptık 11:26
Annem İle Oyun Hamurun Dan Elbise Ayakkabı Ve Aksesuarlar Yaptık 3.795 izlenme - 1 hafta önce Annem ve ben renkli oyun hamurlarından harika elbiseler ayakkabılar ve aksesuarlar yaptık :)) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Robo Fish Yüzen Balık Oyuncaklar Ve Kedimiz Ponçiğin Balıklara Tepkisi 10:05
Robo Fish Yüzen Balık Oyuncaklar Ve Kedimiz Ponçiğin Balıklara Tepkisi 6.898 izlenme - 2 hafta önce Suda yüzen harika harika pilli balıkları tanıttık ve oynadık kedimiz ponçik de balıklara bayıldı :)) Ponçiğe KOCAMAN BİR LİKE :)) Ürünün Sitesi: http://bit.ly/2c23d03 Ürün Link Clownfish: http://bit.ly/2c23aRM Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sürpriz Kutu Challenge En Güzel Oyuncak Kutusu Kimde ? 13:56
Sürpriz Kutu Challenge En Güzel Oyuncak Kutusu Kimde ? 3.086 izlenme - 5 gün önce Sürpriz kutuların içinde harika sürprizler bakalım beğenicekmisiniz :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
VLOG - Akşam Akşam Kedimiz Ponçik İle Kısa Bir Oynamaca :) 05:23
VLOG - Akşam Akşam Kedimiz Ponçik İle Kısa Bir Oynamaca :) 7.595 izlenme - 3 hafta önce Kedimiz ponçik ile kısa bir video çektik Çok tatlı :) Kocaman Bir LİKE Gelirmi sizce ? Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Makyaj Ve Kuaför Seti Paketi Açıyoruz Tam Bir Güzellik Seti 10:36
Makyaj Ve Kuaför Seti Paketi Açıyoruz Tam Bir Güzellik Seti 6.395 izlenme - 2 hafta önce Harika makyaj ve saç bakım setini açıyoruz çok güzel ve gerçeğini aratmayacak kadar gerçekci ve güzel yapmışlar :)) Ürünün Sitesi: http://bit.ly/2c23d03 Makeup set: http://bit.ly/2c22oEu Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Oyuncax TV Çekiliş Sonuçları Tam 15 Tane Hediye Dağıtıyoruz 14:52
Oyuncax TV Çekiliş Sonuçları Tam 15 Tane Hediye Dağıtıyoruz 8.229 izlenme - 3 hafta önce 22 Ağustos da yapılan çekiliş yarışmasının sonuçları bu videodadır arkadaşlar , kazanan kişilerin oyuncaxtv@gmail.com adresine bilgilerini göndermeleri halinde hediyelerini hiç bir bedel kargo ücreti vs ödemeden kendilerine göndereceğiz hepinize bol şanslar ve katıldığınız içinde ayrıca teşekkür ederiz. Unutmayın android ve ios uygulamalarımız üzerinden de çekilişlerimiz olacaktır sizler bu uygulamamızı indirerek tekrar çekilişe katılabilirsiniz. Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Slime İçinde Harfleri Bul Yazıyı Tamamla Yoksa Kafana Slime Yersin! 10:02
Dev Slime İçinde Harfleri Bul Yazıyı Tamamla Yoksa Kafana Slime Yersin! 10.517 izlenme - 4 hafta önce Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Sizler İçin Galaksi Slime Yapıyor Süper Slime Yaptı Kaçırmayın 10:33
Melike Sizler İçin Galaksi Slime Yapıyor Süper Slime Yaptı Kaçırmayın 8.799 izlenme - 3 hafta önce Sizler için kamera arkasına geçtim ve simler ile tek başıma galaxy slime yaptım çok beğeniceğinize eminim LİKE Atın Olurmu :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Ve Ben Mor Slime Dev Sürpriz Yumurtası Açıyoruz Ve Slime İle Oynuyoruz 10:01
Annem Ve Ben Mor Slime Dev Sürpriz Yumurtası Açıyoruz Ve Slime İle Oynuyoruz 7.802 izlenme - 3 hafta önce Annem ile ben harika sürprizlerin olduğu slime dev sürpriz yumurta açıyoruz.. Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Ve Ben Odamda Takılarımı Gösteriyoruz Ve Kedimiz İle Oynuyoruz 12:41
Annem Ve Ben Odamda Takılarımı Gösteriyoruz Ve Kedimiz İle Oynuyoruz 4.439 izlenme - 1 hafta önce Annem ve ben en sevdiğim takılarımı gösteriyoruz ve kedimiz ponçik bugün tam havasındaydı bizimle çok oynadı :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Ucuz Ve Çok Güzel Takı Yapma Seti | Annem İle Kolye Bileklik Yapıyoruz 11:34
Çok Ucuz Ve Çok Güzel Takı Yapma Seti | Annem İle Kolye Bileklik Yapıyoruz 3.743 izlenme - 1 hafta önce Annem ile Beraber Harika Ucuz Takı Seti İle Kolye Bİleklik Yapıyoruz Like Atmayı Unutmayın :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Doritos Risk Challenge Resmen Yanıyoruz Çok Acı Çok 11:23
Doritos Risk Challenge Resmen Yanıyoruz Çok Acı Çok 9.338 izlenme - 4 hafta önce Doritosun risk cipsi ile yaptığımız bu challenge çok ğişman olduk resmen yandık dağıldık mutlaka izleyin :)) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Sevdiğim Ve Hoşuma Giden Resimlerden Karışık Şekilde Slayt Hazırladık 14:30
Vlog - Sevdiğim Ve Hoşuma Giden Resimlerden Karışık Şekilde Slayt Hazırladık 6.353 izlenme - 2 hafta önce 2007 yılından bu zamana kadar olan resimlerimden çok istediğiniz için bir slayt hazırladık umarım beğenirsiniz :)) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Balonu Patlat İçindekini Ye! Sürpriz Dolu Balon Patlatma Challenge 09:07
Balonu Patlat İçindekini Ye! Sürpriz Dolu Balon Patlatma Challenge 5.980 izlenme - 2 hafta önce Balonların içine , acı tatlı tuzlu ekşi ne varsa koyduk gülme garantili challenge - LİKE Atmaya Değer ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
VLOG - Anneme Minik Oyuncaklarımı Gösterdim Ve Kedimiz Ponçik İle Oynadık 12:37
VLOG - Anneme Minik Oyuncaklarımı Gösterdim Ve Kedimiz Ponçik İle Oynadık 4.468 izlenme - 2 hafta önce Masada oyuncaklar ile oynarken annem beni çekiyormuş sonradan anladım :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Kedimiz Ponçik Ve Annem İle Ben Odamda Bebeklerimizi Yıkıyoruz 12:59
Vlog - Kedimiz Ponçik Ve Annem İle Ben Odamda Bebeklerimizi Yıkıyoruz 7.765 izlenme - 3 hafta önce Benim odam da annemle beraber Bebeklerimi yıkadık ve çok doğal bir video hazırladık arkadaşlar , Umarım Bir LİKE atarsınız :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sizin için Odamda Salep ile Slime Yaptım Kocaman Süper Oldu 11:03
Sizin için Odamda Salep ile Slime Yaptım Kocaman Süper Oldu 3.516 izlenme - 1 hafta önce Yorumlarda Salep İle Slime Yapmamı İstediniz Bende Kimseyi Karıştırmadan Tek Başıma Sizlere Slime Yaptım :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
VLOG - Oyuncak Abi Ye Gidiyoruz Yeni Süper Videolar Çekicez 04:26
VLOG - Oyuncak Abi Ye Gidiyoruz Yeni Süper Videolar Çekicez 9.100 izlenme - 4 hafta önce Oyuncak abi kerem ile harika videolar çekicez bu harika videoları kaçımamak için ücretsiz kanalımıza abone olmayı unutmayın. Oyuncak Abi Kanalı Tıkla : http://goo.gl/UawGja Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sizden Gelen Resimler Ve Mesajlar Hepinize Çok Teşekkürler 11:06
Sizden Gelen Resimler Ve Mesajlar Hepinize Çok Teşekkürler 5.551 izlenme - 2 hafta önce SİZLERDEN GELEN HARİKA RESİMLER VE MESAJLARI BİZLERDE YAYINLAMAKDAN GURUR DUYUYORUZ HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER. Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Okul Öncesi Hazırlık Yapıyorum Okulun İlk Günü Okul Rutinim :) 10:50
Vlog - Okul Öncesi Hazırlık Yapıyorum Okulun İlk Günü Okul Rutinim :) 2.841 izlenme - 6 gün önce Babamla beraber okulun ilk günü için çantamı toparlıyorum ve okul kıyafetlerimi hazırlıyorum ve bunları sizinle paylaşıyorum :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
2 Tane My Little Pony Bebekleri Ve Aksesuarlarını Tanıyoruz Ve Oynuyoruz 12:19
2 Tane My Little Pony Bebekleri Ve Aksesuarlarını Tanıyoruz Ve Oynuyoruz 2.803 izlenme - 6 gün önce Annem ile beraber harika 2 tane My little pony bebeklerini tanıyoruz bu bebeklere bayılıyorum :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Sürpriz Tv Ceyda İle Vıaland Eğlencemiz - Anneleri Görmek İsteyen Gelsin :) 17:40
Vlog - Sürpriz Tv Ceyda İle Vıaland Eğlencemiz - Anneleri Görmek İsteyen Gelsin :) 4.503 izlenme - 2 hafta önce Sürpriz tv nin prensesi ceyda ile melikenin harika bir vloğu ile sizlerleyiz arkadaşlar bu videoda anneleride gösteriyoruz , büyük sürprizi kaçırmayın ve MUTLAKA sürpriz Tv kanalına da abone olup ceydayı da takip etmeyi unutmayın hepinize teşekkürler. Sürpriz TV Tıkla Abone Ol : http://goo.gl/5bdXSD Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.