Hoşgeldiniz!

Açma Videoları İzle

Tatil Bitti Okulun İlk Günü Çantamda Ne Var Onu Gösterdim ( İstek ) 05:46
Tatil Bitti Okulun İlk Günü Çantamda Ne Var Onu Gösterdim ( İstek ) 7.691 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar okulun ilk yarı dönem tatili bitti ve okulun ilk günü babam beni okuldan aldı arabanın içinde okul çantamı gösterdim sonra kardeşimi de kreşten alıp eve gittik. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem İle Aile Albümündeki Eski Resimlerimi Hediye Gelen Albüme Yerleştiriyoruz! 10:28
Annem İle Aile Albümündeki Eski Resimlerimi Hediye Gelen Albüme Yerleştiriyoruz! 7.202 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar annem ben ve babamın resimlerini yeni hediye gelen albüme seçip yerleştiriyoruz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Portatif Evi Havuzlu 2 Katlı Ve 3 Bölmeli Bizce En Güzel Barbie Evi 11:08
Barbie Portatif Evi Havuzlu 2 Katlı Ve 3 Bölmeli Bizce En Güzel Barbie Evi 2.406 izlenme - 3 gün önce Merhaba arkadaşlar barbie evleri arasında benim şimdiye kadar en sevdiğim evi bu oldu umarım sizde beğenirsiniz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Airboard İle DEV Parka Geldik Burası Tam Bize Göre | Airboard Öğreniyoruz 10:26
Airboard İle DEV Parka Geldik Burası Tam Bize Göre | Airboard Öğreniyoruz 5.474 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar babam ve ben dev bir parka geldik ve burda ikimizde airboard öğrenmeye çalışyoruz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bebek Bezi Traş Köpüğü Ve Monalisa Tutkal ile Dev Pofuduk Slime Yaptık !! Muhteşem Oldu 13:07
Bebek Bezi Traş Köpüğü Ve Monalisa Tutkal ile Dev Pofuduk Slime Yaptık !! Muhteşem Oldu 11.455 izlenme - 4 hafta önce Merhaba arkadaşlar traş köpüğü ve bebek bezi taneciklerinden harika kocaman bir slime yaptık Çok hoşunuza gidecek. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Zülfü Livaneli - Haberleri Açma Baba (23 Nisan Klibi) 03:55
Zülfü Livaneli - Haberleri Açma Baba (23 Nisan Klibi) 116.677 izlenme - 10 ay önce Şarkı Sözleri: Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Paramparça insanları görmek istemiyorum Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Aklım ermiyor ki baba, hiçbirşey anlamıyorum Bu abiler kardeşse, niye vurur birbirini Yaşlılar niye ölmez de, öldürürler hep gençleri Kim gönderdi onları, ölmeye, öldürmeye Neden hep kavga gürültü, dört bir yanı sardı böyle Büyümek istemem baba, vurmak istemem kimseyi Vurulmaktan da korkarım, kimse öldürmesin beni Haberleri açma baba, bakmaya korkuyorum Paramparça insanları görmek istemiyorum Çocuk Kalbim Seni Söyler® 23 Nisan'a özel video... Haberleri Açma Baba (Zülfü Livaneli "Gökkuşağı Gönder Bana" Albümünden) Söz-Müzik: Zülfü Livaneli Düzenleme: Ferhat Livaneli Solistler: Cansel Şapçılı - Tuana İrem Bilgiç Çocuk Kalbim Seni Söyler Korosu Koro Şefi: Saide Feray Kesim Çeviri: Kutay Kesim Yönetmen: m nogay k
Saç Boyası Ve Traş Köpüğü İle SARI Pofuduk Slime Yaptık Çok Tuhaf Oldu ! 11:12
Saç Boyası Ve Traş Köpüğü İle SARI Pofuduk Slime Yaptık Çok Tuhaf Oldu ! 10.942 izlenme - 4 hafta önce Merhaba arkadaşlar saç boyasından slime yaptık ama sanki biraz tuhaf bişe oldu ama yinede pofuduk oldu. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ailecek Bean Boozled Şekerleriyle Kutumda Hangi Şeker Var Oynadık! 11:47
Ailecek Bean Boozled Şekerleriyle Kutumda Hangi Şeker Var Oynadık! 11.958 izlenme - 4 hafta önce Merhaba arkadaşlar birbirinden iğrenç ve güzel şekerlerin olduğu kutuların içine doldurduk ve kutumda ne var oynadık. Ayla ablanızda bu videoda bize eşlik etti umarım beğenirsiniz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Ocaklı Fırın Seti Aldık Kocaman | Barbie Mutfak Serisi | Evcilik Oyunu 10:38
Barbie Ocaklı Fırın Seti Aldık Kocaman | Barbie Mutfak Serisi | Evcilik Oyunu 8.578 izlenme - 3 hafta önce Merhaba arkadaşlar barbie mutfak setimize harika kocaman fırınlı ocak setini ekledik hepsi birbirinden güzel. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kardeşime En Sevdiği Hediyeyi Aldım Çok Sevindi 07:24
Kardeşime En Sevdiği Hediyeyi Aldım Çok Sevindi 7.151 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar genelde sizler hep bana hediye alınıyor birazda eren aliye hediye alın dediniz bende çok güzel bir hediye aldım. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canlı Yayında Adınızı Yazıyoruz !! 43:31
Canlı Yayında Adınızı Yazıyoruz !! 3.882 izlenme - 1 hafta önce ARKADAŞLAR CANLI YAYIN BİTMİŞTİR... VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Sedef Balonu Patlattık Duvara Yapıştı !! Cicibiciler Şefler Kulübü 6. Sezon Challenge 15:58
Dev Sedef Balonu Patlattık Duvara Yapıştı !! Cicibiciler Şefler Kulübü 6. Sezon Challenge 10.143 izlenme - 4 hafta önce Merhaba arkadaşar cicibicilerin 6. sezon kavanozları ile harika bir challenge yaptık balon okadar serttiki patlayınca duvara yapıştı. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kuzenim Sinem Doğum Günü Hediyemi Getirdi Odama Baskın Yaptılar | Barbie Video Game Hero 10:54
Kuzenim Sinem Doğum Günü Hediyemi Getirdi Odama Baskın Yaptılar | Barbie Video Game Hero 7.717 izlenme - 3 hafta önce Kuzenim doğum günüme gelememişti oyüzden hediyemi yeni getirdi ama babamla oadama baskın yaptılar çok mutlu oldum. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. ETİKETLER : hediye,doğum günü hediyesi,doğum günüm,doğum günü sürprizleri,doğum günü videosu,oyuncak açma,barbie oyuncağı,kız oyuncağı,kızlar için,barbie,barbie video game hero,barbie video game,barbie bebekleri,eğlence,odama baskın,patenli barbie,ışıklı barbie,barbie paten
Sürpriz Metal Kutuları Doldurduk Kutudan Ne Çıkacak Oynadık! En Güzel Kimin ? 12:05
Sürpriz Metal Kutuları Doldurduk Kutudan Ne Çıkacak Oynadık! En Güzel Kimin ? 4.198 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar metal kutuların içini bizden istenilen şeyler ile doldurduk ve harika bir yarışma yaptık umarım beğenirsiniz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pembe Çarşım Bize Hediye Kutusu Göndermiş Sizce Kutumda Ne Var? 14:23
Pembe Çarşım Bize Hediye Kutusu Göndermiş Sizce Kutumda Ne Var? 9.065 izlenme - 3 hafta önce Arkadaşar pembecarsim.com sitesinden bütün ailemize bir hediye kutusu geldi içindekileri görünce siz bile çok şaşırcaksınız. Eğlenceli Hediyeler Dükkanı Pembe Çarşım : www.pembecarsim.com Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hello Kitty Kozmetik Ürünlerini Denedik Test Ettik Hepsi Çok Güzel!! 11:01
Hello Kitty Kozmetik Ürünlerini Denedik Test Ettik Hepsi Çok Güzel!! 2.458 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar frozen kozmetik ürünlerinden sonra bu video da hello kitty ürünlerini deniyoruz hepsi çok güzel. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Elsa Kostümü İle Airboard Üzerinde Pinyata Patlattık İçine Farklı Şeyler Koyduk!! 13:52
Elsa Kostümü İle Airboard Üzerinde Pinyata Patlattık İçine Farklı Şeyler Koyduk!! 1.439 izlenme - 14 saat önce İçinde çok güzel birbirinden farklı harika sürprizlerin olduğu harika bir video hazırladık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Doğum Günümde Sürpriz Tv Kanalı Kuzenim Ceyda'nın Hediyesi 07:32
Doğum Günümde Sürpriz Tv Kanalı Kuzenim Ceyda'nın Hediyesi 11.219 izlenme - 4 hafta önce Sürpriz tv kanalına alttaki linke tıklayarak abone olarak destek olursanız çok sevinirim :) Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Şeffaf Slime Yaptık İçine Renkli Orbeez Doldurduk | Kristal Slime Yapımı | Orbeez Slime 10:49
Dev Şeffaf Slime Yaptık İçine Renkli Orbeez Doldurduk | Kristal Slime Yapımı | Orbeez Slime 8.510 izlenme - 3 hafta önce Sizlerin isteği üzerine dev şeffaf kristal slime yaptık ve orbeez ile süsledik ve oynadık. Kocaman ve çok güzel slime oldu. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Doğum Günüm ! Kopuyoruz 18:14
Doğum Günüm ! Kopuyoruz 11.501 izlenme - 1 ay önce Merhaba arkadaşlar doğum günümü kutlayan kutlayamayan gelen yada gelemeyen , beni seven bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum umarım videomu beğenirsiniz sizleri çok ama çok seviyoruz. OYUNCAX TV AİLESİ... Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Zift Slime Yaptık Kapkara Kömür Gibi Simsiyah Monalisa DEV SLİME !! 11:58
Zift Slime Yaptık Kapkara Kömür Gibi Simsiyah Monalisa DEV SLİME !! 9.543 izlenme - 4 hafta önce Merhaba arkadaşlar hep renkli yapıyorduk bu seferde kapkara sizft gibi bir slime yapalım dedik yaptık oldu :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Adeland Beyaz Tutkal Pudra ve Traş Köpüğü İle Dev Pofuduk Slime | Slime Yapımı 12:59
Adeland Beyaz Tutkal Pudra ve Traş Köpüğü İle Dev Pofuduk Slime | Slime Yapımı 9.202 izlenme - 4 hafta önce Siyah slime yaptık beyazını yapmadan olmaz dedik ve dev gibi beyaz tutkaldan slime yaptık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Görünce Çok Mutlu Oldu Sizce Torbamda Ne Var? 06:13
Annem Görünce Çok Mutlu Oldu Sizce Torbamda Ne Var? 8.818 izlenme - 4 hafta önce Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bizde olan torbanın içinden çıkan şey annemi çok mutlu etti. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Doğum Günü Sonrası Temizlik Yapıyorum Bu Bana Yapılırmı Ya Resmen İşkence !! 17:58
Doğum Günü Sonrası Temizlik Yapıyorum Bu Bana Yapılırmı Ya Resmen İşkence !! 9.047 izlenme - 4 hafta önce Herkes Gitti Ohh Temizlik Bana Kaldı Çok Yorumldum Canım Çıktı Resmen :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
En Güzel Slime Kimin Yarışması Babam Şok Oldu ! Sıvı PVA Tutkal Ve Artdeco Kids Jel 10:10
En Güzel Slime Kimin Yarışması Babam Şok Oldu ! Sıvı PVA Tutkal Ve Artdeco Kids Jel 9.457 izlenme - 1 ay önce Bu nasıl tutkaldır nasıl bir kıvamdır anlamadım ama babam bu duruma çok kızdı ama belli etmedi :)) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Öyle Bir Slime Yaptıki Nerdeyse Yeni Bir Element Bulduk ! Sliment 12:28
Melike Öyle Bir Slime Yaptıki Nerdeyse Yeni Bir Element Bulduk ! Sliment 9.686 izlenme - 1 ay önce Melike malzemeleri karıştırarak öyle bir slime yaptıki sonunda biz bile şaşırdık :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Elsa Melike Tek Başına 2 Tane Büyük Princess Bebeği Açıyor Elsa & Anna 04:08
Elsa Melike Tek Başına 2 Tane Büyük Princess Bebeği Açıyor Elsa & Anna 21.410 izlenme - 3 ay önce Vardem oyuncağın elsa ve anna nın büyük boy bebeklerini açıyoruz çok güzel süper oyuncaklar. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sindirella Saçlarını Yaptırmak İçin Acemi Kuaföre Giderse Ne Olur? | Skeç Komedi Videosu 06:58
Sindirella Saçlarını Yaptırmak İçin Acemi Kuaföre Giderse Ne Olur? | Skeç Komedi Videosu 17.912 izlenme - 2 ay önce Baloya yetişmek için yol üzerinde bir kuaföre giren sindirella kuaförün uzun yıllardır müşterisi olmadığını öğrenince şok oldu :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hangisi Daha Güzel Micro ve Südor Tutkal İle En Güzel Pofuduk Slime Yarışması! 11:42
Hangisi Daha Güzel Micro ve Südor Tutkal İle En Güzel Pofuduk Slime Yarışması! 9.542 izlenme - 1 ay önce Arkadaşlar bu seferde en güzel tutkalları birbirleri ile yarıştırdık hangi slime daha güzel ? kim daha güzel yaptı ? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bu Nedir Ya Diyeceğiniz İlginç Şekli Ve Tatdı Olan Jelibonları Yedik. 06:53
Bu Nedir Ya Diyeceğiniz İlginç Şekli Ve Tatdı Olan Jelibonları Yedik. 10.720 izlenme - 1 ay önce Bu şekerleri kim yer alır bilmiyoruz ama hepsi birbirinden ilginç yapmışlar. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.