Hoşgeldiniz!

action sports

Sabahın İlk Işıklarında Bir Bisiklet Macerası (Danny MacAskill) 06:23
Sabahın İlk Işıklarında Bir Bisiklet Macerası (Danny MacAskill) 1.071 izlenme - 1 yıl önce Danny MacAskill inanılmaz bisiklet şovlarıyla YouTube’da izlenme rekorları kıran, günümüzün en popüler sporcularından biri. Way Back Home, Imaginate ve Epecuén gibi projeler dahil olmak üzere birçok sıra dışı işe imza atan İskoç bisikletçi bu kez Edinburgh kırsalında pedal çevirdi. Wee Day Out adını alan bu projede MacAskill, dağ bisikletiyle tren yollarından çatılara uzanan muazzam bir güzergahta gezintiye çıkıyor. Üstelik arada babası Peter’ı da filme dahil ediyor.
Jet Ski Dünya Şampiyonu  Ant Burgess 00:39
Jet Ski Dünya Şampiyonu Ant Burgess 1.766 izlenme - 3 yıl önce Ant Burgess jetsikile 40 saniyelik Freestyle performansını izleyin.
Danny MacAskill - Way Back Home 07:42
Danny MacAskill - Way Back Home 534 izlenme - 1 yıl önce Bıkmadan saatlerce izlenen. bisiklet olayında aşma ne demek bize gösteren. dünya üzerinde eşi benzeri var mıdır bilinmeyen bisiklet kullanma uzmanı. kimse bu adamın yaptıklarının sadece yetenekle ve cesaretle ilgili olduğunu söylemesin bana. dünyayı, bedenini, kendini, hayatı bizden çok farklı algılıyor onun gibiler. henüz beyninde ve bedeninde neler olup bittiğini anlayabilme seviyesinde olduğumuzu da sanmıyorum.
Dünyanın En İyi Hard Enduro Sürücüleri 03:35
Dünyanın En İyi Hard Enduro Sürücüleri 763 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En İyi Hard Enduro Sürücüleri
ssangyoug actİon sports 04:19
ssangyoug actİon sports 334 izlenme - 8 yıl önce ssngyoung arabalar
3 Doors Down Every Time You Go 03:55
3 Doors Down Every Time You Go 252 izlenme - 7 yıl önce 3 doors down performing "every time you go" live on the daily habit
Felix'in Gözleriyle Rekor Atlayış 09:24
Felix'in Gözleriyle Rekor Atlayış 151 izlenme - 3 yıl önce Felix Baumgartner'in 39000 m yükseklikten yaptığı atlayışın yeni görüntüleri paylaşılmış. Videoda hız, g-kuvveti, yükseklik ve nabız gibi bilgiler de atlayışla birlikte anlık olarak görüntüleniyor.
2012 tna wrestling road to bound for glory teaser video 3 01:41
2012 tna wrestling road to bound for glory teaser video 3 54 izlenme - 6 yıl önce
Dünyada İlk Kez Scooter ile Havada Üç Geri Takla Atan Adam 01:31
Dünyada İlk Kez Scooter ile Havada Üç Geri Takla Atan Adam 54 izlenme - 2 yıl önce R Willy isimli çılgın scooter üzerinde dünyada yapılabilecek en zor şeylerden birisini yaptı.
zumiez zumz june same-store sales beat estimates 00:51
zumiez zumz june same-store sales beat estimates 51 izlenme - 7 yıl önce welcome to crwe newswire ım yohemy auerbach. zumiez ıncorporated - symbol zumz - at the ring of the closing bell reported six-teen percent increase to forty-three point five million dollars of total net sales for the five-week period ended july 2nd 2011 compared to the same period the prior year. zumiezs stores that opened at least one year increased sales by nine point eight percent. the company is a leading specialty retailer of action sports related apparel footwear equipment and accessories