Hoşgeldiniz!

acun firarda

Acun Ilıcalı - Normal Gay 00:21
Acun Ilıcalı - Normal Gay 8.582 izlenme - 2 yıl önce Acun Ilıcalı gaylerle muhabbet ederken kendinin normal olduğunu söylüyor. tabi karşı taraf da "neye göre kime göre" lafını biraz değiştirerek Acunu normalize ediyor.
Acun Firarda-Kamera Arkası (.kufurlu_+18.) 00:29
Acun Firarda-Kamera Arkası (.kufurlu_+18.) 25.554 izlenme - 9 yıl önce onu hiç böyle görmemiştiniz
Acun Firarda - Rio Karnavalı 10:07
Acun Firarda - Rio Karnavalı 4.630 izlenme - 2 yıl önce Acun Firarda'nın Brezilya - Rio Karnavalı bölümü ile meraklıları için tekrardan sizlerleyiz. Başka bir Acun Firard için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76825/acun-firarda-fantasy-fest-in-key-west-florida
Acun Firarda-Vedrana (Acun Kıza Aşık Oluyor) 08:57
Acun Firarda-Vedrana (Acun Kıza Aşık Oluyor) 10.690 izlenme - 8 yıl önce Facebook’taki Sayfamız Felsefe ve Edebiyat Dünyasına tüm felsefe ve edebiyat severleri bekliyoruz http://www.facebook.com/Felsf.ve.Edebyt.Dunys
Acun Firarda- Çıplaklığa Karşı Olan Acun 00:48
Acun Firarda- Çıplaklığa Karşı Olan Acun 2.974 izlenme - 2 yıl önce Ekip olarak çıplaklığa karşı olan ama buna rağmen insanların çıplak gezdiği her karnaval ve kumsala anında damlayan Acun'un,herşeye muhalefet kameramanı feridun ile çıplaklık üzerine yaşadığı tartışma..
Acun Firarda - Fransa - Cannes 05:17
Acun Firarda - Fransa - Cannes 2.595 izlenme - 2 yıl önce Bir sürelik aradan sonra sıcakların bastırmasıyla Acun Firarda videolarına devam ediyoruz, meraklıları için.. İzliyoruz..
Acun Firarda - Ibiza 10:14
Acun Firarda - Ibiza 2.237 izlenme - 3 yıl önce Ulan acun nerelerden ne hale geldin.Şimdi o röportaj yaptıklarını düzüyorsun.
Acun Firarda ibiza 01:09
Acun Firarda ibiza 3.592 izlenme - 6 yıl önce Acun Firarda ibiza
Acun Firarda ; Acun Kıza Aşık Oluyor.!!! 08:57
Acun Firarda ; Acun Kıza Aşık Oluyor.!!! 3.740 izlenme - 5 yıl önce
Acun Firarda - Fantasy Fest in Key West - Florida 09:33
Acun Firarda - Fantasy Fest in Key West - Florida 1.674 izlenme - 2 yıl önce Uzun yıllar gecelerimize renk kattı bu program , sunum kalitesi sıfıra yakın olsada amaç değil araçtı gidip göremediğimiz güzel ülkeleri, festivalleri beynimizde canlandırmakta.İzlerken bir ah çekmeyen,dünyayı gezdin lan Acun serzenişinde bulunup akabininde içinden güzel sözler kaptırmayan olmamıştır herhalde..Gitmesekte görmesekte diyorum iyi seyirler diliyorum.
Acun Firarda -  Acur Arazi Yüzleşmesi 04:40
Acun Firarda - Acur Arazi Yüzleşmesi 1.993 izlenme - 2 yıl önce Şahan Gökbakar'ın bizleri çokça güldürdüğü Recep İvedik'siz dönemlerinin tadı bir başkaydı. O yıllar Acun Ilıcalı'nın patron koltuğuna bu kadar sağlam yerleşmeden önce, paraya para dediği ,Acun Firarda adlı programla Dünya'yı fellik fellik gezdiği yıllardı. Şahan 'ın da Acun Firarda'yı tiye alarak yaptığı Acur Arazi adlı programla bizleri güldürdüğü yıllardı.Şahan'ın programında giydiği parmak arası terlikler, paçası sıvamış pantolonu, ecnebi görünümlü Türk aksanlı hatunlarla ingilizce konuşma çabaları ve tek tek kıyafetlerinin fiyatlarını sorması , arka planda sürekli çalınan 50 Cent şarkıları,kameramanla yapılan doğal sohbetler sürekli tekrarlanan ileri geri yapılan görüntü efektleri bizleri güldüren ufak detaylardan birkaçıydı. İkili arasında bu tiye alma sebebiyle tatsız durumlar yaşanmış fakat sanırım 8-10 sene önce çekilen bu videoyla, mevzu tatlıya bağlanmıştır.
Acun firarda Rio karnavalinden goruntuler Bolum1 Best of 'Acun on the Run' 11:23
Acun firarda Rio karnavalinden goruntuler Bolum1 Best of 'Acun on the Run' 3.303 izlenme - 6 yıl önce The program presenter Acun ILICALI is my facebook friend. Already he knows about his this program I was going to upload it. I do not know what year this was colorful scenes in Brazil's famous Rio carnival in other part of Rio his friend Turkish Model Tulin SAHIN on the cell phone same time he is doing advertising of that cell phone. Just watch it for yourselves.
Acun firarda  tayland (kamera arkası) 04:51
Acun firarda tayland (kamera arkası) 2.850 izlenme - 6 yıl önce Acun firarda tayland bölümünden.
Şahan Acun Arazi Vs Acun Firarda 04:40
Şahan Acun Arazi Vs Acun Firarda 6.709 izlenme - 10 yıl önce ve sonunda acun sahte acunu yakalıyo
Acun Firarda - Pamplona Ispanya Boğa Festivali 08:22
Acun Firarda - Pamplona Ispanya Boğa Festivali 1.438 izlenme - 3 yıl önce Efendim Acun'un paraya para dediği yıllarda Acun efendinin boğa festivaliyle imtahınını izliyoruz.
Acun Firarda Küfürlü 00:36
Acun Firarda Küfürlü 3.075 izlenme - 8 yıl önce
Acun Firarda - Thailand (Kamera Arkası) 04:51
Acun Firarda - Thailand (Kamera Arkası) 938 izlenme - 2 yıl önce Acun Firar'da Tayland bölümünden kamera arkası görünütlerini izleyelim. Bakalım Acun neler yaşamış?
Acun Firarda - Barranquilla Festival 11:12
Acun Firarda - Barranquilla Festival 828 izlenme - 2 yıl önce Efendim Acun'un parayı bulmadığı dünyayı fellik fellik gezdiği sempatik tavırlarıyla bizi ekrana kitlediği güzel yıllar. bu video da acun Brezilya Rio da olan Barranquilla festival'i izlenimlerini izliyoruz.
Şahan Acun Firarda 04:42
Şahan Acun Firarda 1.303 izlenme - 6 yıl önce Şahan Acun Firarda
Acun Firarda Rio karnivalinden goruntuler Bolum 2 Best of 'Acun on the Run' 12:19
Acun Firarda Rio karnivalinden goruntuler Bolum 2 Best of 'Acun on the Run' 1.355 izlenme - 6 yıl önce Acun Ilicali ve Tulin Sahin'in Rio Karnavalinin degi$ik bolgelerinden goruntuleri ekranlara getiriyorlar. I created this video with the YouTube Video Editor (
Acun Firarda - aslana küfür (+18) 00:36
Acun Firarda - aslana küfür (+18) 934 izlenme - 2 yıl önce Acun yusuf yusuf olunca diabloya küfürü basıyo.
Acun'un Maganda Sandığı Adamın Türk Çıkması 00:51
Acun'un Maganda Sandığı Adamın Türk Çıkması 106 izlenme - 7 ay önce Acun Firarda programında, acun'un yurtdışında bir barda önüne gelen kıza sarkıntılık yapıp yılışan bir tipi gösterip, "görüyorsunuz sayın seyirciler magandalık sadece türklere özgü degil, avrupa'da da magandalar var" demesi, ardından o kişinin gelip, "abi nasılsın? ben de türküm" demesi.
Acun Firarda - Bali 09:14
Acun Firarda - Bali 414 izlenme - 2 yıl önce 2002-2006 yılları arası bizlerle buluşmuş efsane gezi eğlence programı acun firarda'nın bali bölümü,iyi seyirler.
Şaka Gibi - 1. Bölüm - Sema Öztürk 23:58
Şaka Gibi - 1. Bölüm - Sema Öztürk 795 izlenme - 2 yıl önce Sema Öztürk'ün Sunduğu, şakalarını izlemeye fırsat bırakmayan eğlence programının ilk bölümünde Dadı, İki Kere Kiki, Eyvah Kızım Büyüdü ve Evdeki Yabancı dizilerinin kamera arkası ve çekim hataları ile dünyadan komik görüntüler var. Eski diziler sayfasına Teşekkürler.
acun firarda sivas versiyonu 03:00
acun firarda sivas versiyonu 1.275 izlenme - 8 yıl önce spiker ali ihsan , kameraman sinan şahin
Acur Arazi 04:29
Acur Arazi 1.971 izlenme - 9 yıl önce Şahan gökabakar kuşadasında çektiği kızları yabancı gibi gösterip hem halkla hemde kızla dalga geçiyor =)
(Şahan) Acun Firarda 04:45
(Şahan) Acun Firarda 1.227 izlenme - 9 yıl önce
Sesli Düşünceler - Acun Ilıcalı'nın Rahatlığı (2002) 03:13
Sesli Düşünceler - Acun Ilıcalı'nın Rahatlığı (2002) 247 izlenme - 2 yıl önce Efendim Acun ılıca'nın parayı bulmadığı acun firarda dönemlerinde tv8 de sedef kabaş'ın sunduğu sesli düşünceler programına katılıyor ve aşırı rahatlığından bahsediyor,izliyoruz.
En Komik Canlı Yayın Olayları 05:00
En Komik Canlı Yayın Olayları 9 izlenme - 4 hafta önce türkiye tv kanallarında olan tüm mallıklar hem kahkaha hem hayretle izliceksnz
Acun'un Simokin Krizi - Papyon Lazım 01:09
Acun'un Simokin Krizi - Papyon Lazım 152 izlenme - 2 yıl önce Her yere hazırlıksız gitmekle ünlü Acun ve herşeye maydonoz kameramanı, Cannes film festivali için gittiği Fransa'da simokin krizine giriyor.