Hoşgeldiniz!

acur

Acur Hıta Turşusu Nasıl Yapılır 01:57
Acur Hıta Turşusu Nasıl Yapılır 5.429 izlenme - 5 yıl önce acur hıta turşusu nasıl yapılır
Acun Firarda -  Acur Arazi Yüzleşmesi 04:40
Acun Firarda - Acur Arazi Yüzleşmesi 2.337 izlenme - 3 yıl önce Şahan Gökbakar'ın bizleri çokça güldürdüğü Recep İvedik'siz dönemlerinin tadı bir başkaydı. O yıllar Acun Ilıcalı'nın patron koltuğuna bu kadar sağlam yerleşmeden önce, paraya para dediği ,Acun Firarda adlı programla Dünya'yı fellik fellik gezdiği yıllardı. Şahan 'ın da Acun Firarda'yı tiye alarak yaptığı Acur Arazi adlı programla bizleri güldürdüğü yıllardı.Şahan'ın programında giydiği parmak arası terlikler, paçası sıvamış pantolonu, ecnebi görünümlü Türk aksanlı hatunlarla ingilizce konuşma çabaları ve tek tek kıyafetlerinin fiyatlarını sorması , arka planda sürekli çalınan 50 Cent şarkıları,kameramanla yapılan doğal sohbetler sürekli tekrarlanan ileri geri yapılan görüntü efektleri bizleri güldüren ufak detaylardan birkaçıydı. İkili arasında bu tiye alma sebebiyle tatsız durumlar yaşanmış fakat sanırım 8-10 sene önce çekilen bu videoyla, mevzu tatlıya bağlanmıştır.
Fear Factor Uğur 03:37
Fear Factor Uğur 2.579 izlenme - 3 yıl önce Fear Factor efsanesi, en renkli yarışmacı. O tam olarak olmaması gereken yerde. Uğur'un yarıştığı günden kesitler.. Uğur'u olduğu gibi sevenlerin sitesi: alkışlarlayaşıyorum.com
Firikli Acur Dolması Tarifi 02:01
Firikli Acur Dolması Tarifi 1.062 izlenme - 5 yıl önce firikli acur dolması tarifi
Şahan - Acur Arazi 04:10
Şahan - Acur Arazi 494 izlenme - 3 yıl önce Şahan'ın geniş bir kitle tarafından en iyi performansını ortaya koyduğu tv8 yıllarına ait bir skeç. Şu günlerde ekranları abluka altına alan Acun'un buralara gelmesinden önce haftada bir ekrana çıkarak bizim de tv seyretmemize izin verdiği dönemdeki eşsiz programı Acun Firar'danın genel formatının özeti olarak hazırlanmış. Fifty Cent müzikleri, yoldan tesadüf geçen kızlar, kameramanla yapılan şakalaşmalar, ürün tanıtımı ve kendini öptürme içerir.
İhsan'la 50 Kuruş - Kuala Kumpur 06:45
İhsan'la 50 Kuruş - Kuala Kumpur 201 izlenme - 3 yıl önce "Şahan'ın Şahan olduğu" geyiklerine ait bir video sizlerle. İlk başta "Acur Arazi" koyduğu skecinin adı Acun Ilıalı'nın tepkisi üzerine değişip "İhsan'la 50 Kuruş" olmuştu.
Acurtr Pk Movie 05:50
Acurtr Pk Movie 97 izlenme - 8 yıl önce
Tayfun Acur Kayseri 04:39
Tayfun Acur Kayseri 125 izlenme - 8 yıl önce tayfun acur
(Şahan) Acur Arazi 04:33
(Şahan) Acur Arazi 184 izlenme - 10 yıl önce