Hoşgeldiniz!

ada tv

Yılbaşında Tavukçu Show'da Dansöz Oynatmak 05:57
Yılbaşında Tavukçu Show'da Dansöz Oynatmak 5.536 izlenme - 11 ay önce Ada Tv nin sevilen programı Tavukçu şov izleyenleri için bir yılbaşı süprizi hazırlamış.eğer yılbaşı gecesini evde tv başında geçirecekseniz sizleri de 2016 yı Tavukçu şovla beraber karşılamaya davet ediyoruz.
İbrahim Tatlıses'in Ağlayan Kızı Nasıl Susturulur 01:32
İbrahim Tatlıses'in Ağlayan Kızı Nasıl Susturulur 546 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses'in Minik Kızı Elif Eda'nın Ağlarken Nasıl Bir Anda Sustuğunu İzliyoruz. Elif Eda, Babası Türkü Söylerken Susuyor, Babası Susunca Ağlamaya Başlıyor.
İbrahim Tatlıses'in Kızı Elif Ada'dan Halay Şov 00:21
İbrahim Tatlıses'in Kızı Elif Ada'dan Halay Şov 62 izlenme - 7 ay önce Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'e benzerliğiyle dikkat çeken Elif Ada'nın halay çektiği görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Sinan Topaloğlu Tanrıdan Diledim 02:59
Sinan Topaloğlu Tanrıdan Diledim 356 izlenme - 6 yıl önce kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti ada tv proğramımdan bir bölüm
Sinan Topaloğlu - Üflediler Söndüm 03:54
Sinan Topaloğlu - Üflediler Söndüm 268 izlenme - 6 yıl önce kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti ada tv proğramımdan bir bölüm
melis bilen - gitme - kıbrıs ada tv 05:01
melis bilen - gitme - kıbrıs ada tv 187 izlenme - 5 yıl önce melis bilen sözü ve müziği kendisine ait olan gitme adlı parçasını kıbrıs ada tv de söylüyor.
melis bilen - koca bir yalan - kıbrıs ada tv 03:35
melis bilen - koca bir yalan - kıbrıs ada tv 132 izlenme - 5 yıl önce melis bilen sözü kendisine müziği mikkel storleer eriksen e ait olan koca bir yalan adlı parçasını kıbrıs ada tv de seslendiriyor.
Ada Tv Şiire Yolculuk 18:49
Ada Tv Şiire Yolculuk 31 izlenme - 3 yıl önce Ada Tv Şiire Yolculuk
Kanal Çalışanları Yayın Cezasını Ankara Havasıyla Protesto Etti 03:16
Kanal Çalışanları Yayın Cezasını Ankara Havasıyla Protesto Etti 54 izlenme - 3 yıl önce KKTC'de yayın yapan Ada TV çalışanları, Yayın Yüksek Kurulu'nun sık sık haksız yere ceza verdiğini savunarak, programı yarıda kesip Ankara havası eşliğinde oynamaya başladı. Canlı yayında Ankaralı Coşkun'un söylediği "Halime Kız" klibini yayınlayan Gündeme Bakış programında, "Halkın gerçekleri öğrenmesinin önüne geçmeye çalışan Yayın Yüksek Kurulu bizi susturmadan, biz formatımızı değiştirip susuyor ve Yayın Yüksek Kurulu'nu protesto ediyoruz" alt yazısı geçildi. Geçtiğimiz günlerde rüşvet iddialarıyla çalkalanan KKTC'de ağzı bantlı bir şekilde ekrana çıkan haber spikerinin yanı sıra şimdide Ada TV çalışanlarından ilginç bir protesto geldi. Son olarak rüşvet iddialarını ortaya atan Bağımsız milletvekili Ejder Aslanbaba'nın Ada TV'de katıldığı bir programa telefonla bağlanarak bazı açıklamalarda bulunması sonucu Yayın Yüksek Kurulu kanalı 5 bin TL tutarında bir cezaya daha çarptırdı. Aslanbaba'nın aynı konu hakkında diğer kanallara da bağlanarak daha ileri düzeyde açıklamalar yaptığını, buna karşın sadece kendi kanallarının ceza aldığını savunan Ada TV çalışanları, bu duruma isyan etti. Taner Ulutaş'ın sunduğu Gündeme Bakış Programı'nda sunucu ve diğer çalışanlar, canlı yayında programı kesip Ankara havası eşliğinde oynayarak Yayın Yüksek Kurulu'nu protesto etti. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Star Kıbrıs Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özmen Safa, 28 Temmuz'da KKTC'de yapılacak olan genel seçim öncesinde, siyasilerin kendi ağızlarından yapılan açıklamalar sonucunda televizyon kanallarının sorumlu tutulduğunu öne sürdü. Bunun sonucunda kendilerinin ceza aldığını dile getiren Safa, "Bu cezaların sonucunda ve özellikle seçim döneminde ya ceza almamak için konuk ağırlamayıp farklı yayınlar yapacağız ya da siyasetçileri ağırlayıp ceza alacak ve sonucunda lisans iptaline kadar uzanacak olan bir sürece gireceğiz" dedi. Safa konuyla ilgili açıklamasının devamında, milletvekillerinin dokunulmazlıkları olduğunu bunun içinde serbest konuşabildiklerini ifade etti. TV kanallarının sadece aracı olduğunu söyleyen Safa, bu durumda zarar görecek olanın iş adamları olduğunu kaydetti. Ada TV, haber formatlı yayınını saat dün 18:00 itibarıyla kesip 1 saat boyunca müzik klibi yayınlayarak verilen cezayı protesto etti.
Canlı Yayında Konuğun Düşme Anı 00:38
Canlı Yayında Konuğun Düşme Anı 18 izlenme - 1 yıl önce Ada TV'de bir metrekarelik alanda, iki koltuk ve bir sehpa ile yayın yapmaya çalışması gerektiğini anlatan bir canlı yayın kazası karşınızda. Konu ciddi, insanlar ciddi, izleyenler ciddi, stüdyo çalışanları ciddi ama gel gör ki, koltuklar stüdyoya ucu ucuna sığmış. Konuk biraz şişman olunca, sandalyeyle birlikte, yuvarlanıyor doğal olarak. Maalesef gördüğünüz en komik sahnelerden biri de böyle ortaya çıkıyor. Spikerin yerinden kalkmamasının sebebi de aynı, adım atacak yer yok!
Cemalsim Şiire Yolculuk 07:48
Cemalsim Şiire Yolculuk 14 izlenme - 2 yıl önce Güfte:Hıfzı Altümsek Beste ve Yorum: Mediha Şen Sancakoğlu
Ada Tv'de Şiire Doğru Şairler Ve Etkinlikler 06:16
Ada Tv'de Şiire Doğru Şairler Ve Etkinlikler 12 izlenme - 3 yıl önce ada TV de Şiire Doğru Şairler ve Etkinlikler
Ada Tv-Şiire Doğru 5. Bölüm 12:20
Ada Tv-Şiire Doğru 5. Bölüm 13 izlenme - 3 yıl önce Ada TV de Emim Çelimli ve Dilan Taşdemir ile yaptığım Şiire Doğru Programında 5. Bölüm 7 Ocak 2014
Ada Tv Şiire Doğru 18:30
Ada Tv Şiire Doğru 10 izlenme - 3 yıl önce Ada Tv Şiire Doğru Sşt 1
Şiire Doğru Canlı Yayın 03:32
Şiire Doğru Canlı Yayın 9 izlenme - 3 yıl önce Ada TV'de yayınlanan Şiire Doğru programı canlı yayını
Ada Tv Şiire Doğru 7 Ocak 2014 2. Bölüm 17:25
Ada Tv Şiire Doğru 7 Ocak 2014 2. Bölüm 4 izlenme - 3 yıl önce Ada TV de Emim Çelimli ve Dilan Taşdemir ile yaptığım Şiire Doğru Programında 2. Bölüm