Hoşgeldiniz!

Adalet Akademisi Videoları İzle

Türkiye Adalet Akademisi’ni Ziyaret Etti 28:40
Türkiye Adalet Akademisi’ni Ziyaret Etti 222 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisi’ni ziyaret ederek bir konuşma yaptı....
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Akademisini Ziyaret Etti 01:33
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Akademisini Ziyaret Etti 27 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisi'ni ziyaret etti. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Bakan Bozdağ'dan HSYK'ya Jet Atamalar 02:00
Bakan Bozdağ'dan HSYK'ya Jet Atamalar 41 izlenme - 3 yıl önce Adalat Bakanı ve Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanı Bekir Bozdağ, HSYK'ya 5 Genel Sekreter yardımcısı, Teftiş Kurulu Başkanı ile 3 başkan yardımcısının atamasını yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Suriyeli Sığınmacılar İçin 5 Buçuk Milyar Dolar Harcadık 06:06
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Suriyeli Sığınmacılar İçin 5 Buçuk Milyar Dolar Harcadık 18 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisini ziyaretinde yaptığı konuşmada, "Adaleti aramak hakkımız değil mi? Ülkemde 1 milyon 700 bin Suriyeli sığınmacı için 5 buçuk milyar dolar yapmış olduğumuz harcama var. Türkiye'ye gelen bir yardım var mı? 250 milyon dolar.
Erdoğan: Vicdanını Birtakım Güçlerin Emrine Vermiş Kişiden Hakim-savcı Olmaz 06:00
Erdoğan: Vicdanını Birtakım Güçlerin Emrine Vermiş Kişiden Hakim-savcı Olmaz 8 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisini ziyaretinde yaptığı konuşmada,"Benim hukukumu bir yasal düzenleme koruyamıyorsa ben ona hukuk diyemem ki. Talim Terbiye Kurulu'nun tezhip ettiğibir dörtlüğü okudum diye hapse girdim. Birincil mahkemeden tutun da üst mahkemeye varıncaya kadar baktık ki bir çok şeyler oralarda dönüyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan - (Bmgk) 5 Tane Ülkeye 196 Tane Ülkeyi Mahkum Edemezsiniz 05:27
Cumhurbaşkanı Erdoğan - (Bmgk) 5 Tane Ülkeye 196 Tane Ülkeyi Mahkum Edemezsiniz 7 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisini ziyaretinde yaptığı konuşmada, "Dünya beşten büyüktür, derken BMGK'da veto hakkı olan 5 devletin yolaçtığı adaletsizlikleri haksızlıkları ifade ediyoruz.
Erdoğan: 2010 ile Getirilen Yenilikler, Adalet ve Emniyet İçindeki Çete Tarafından İstismar Edildi 06:16
Erdoğan: 2010 ile Getirilen Yenilikler, Adalet ve Emniyet İçindeki Çete Tarafından İstismar Edildi 5 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisini ziyaretinde yaptığı konuşmada, "Geçtiğimiz 12 yılda adalet alanında çok önemli düzenlemeler gerçekleştirdik.
Erdoğan (3) - Hukuk İnsanları, Vicdanları Yerine Başka Odakların Emrine Girdiğinde... 04:59
Erdoğan (3) - Hukuk İnsanları, Vicdanları Yerine Başka Odakların Emrine Girdiğinde... 2 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Adalet Akademisini ziyaretinde yaptığı konuşmada,"Gerçekten de adalet ile zulüm arasında ince bir çizgi vardır.