Hoşgeldiniz!

Adalet Bakanı

İstifa Sorusu Bakanı Güldürdü 00:55
İstifa Sorusu Bakanı Güldürdü 11.321 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, açıklamasında 86 kişinin hayatını kaybettiğini duyururken İçişleri Bakanı Altınok 'güvenlik zaafiyeti nedeniyle istifayı düşünüp düşünmediği' yönündeki bir soruya ise olayda güvenlik zaafiyeti olmadığı gerekçesiyle istifayı düşünmediğini söyledi. Basın mensubunun İçişleri Bakanı Selami Altınok'a 'istifa etmeyi düşünüyor musunuz?' sorusu üzerine Altınok 'Güvenlik zaafiyeti yoktur' diyerek istifayı düşünmediğini belirtti. Adalet Bakanı Kenan İpek'in sorunun ardından gülümsemesi dikkat çekti.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Açık Cezaevinden Kaçmak Firar Sayılmaz 00:35
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Açık Cezaevinden Kaçmak Firar Sayılmaz 3.811 izlenme - 5 ay önce Kocaeli’nde kapalı cezaevinden açık cezaevine alınan IŞİD davasının 4 sanığından 2’sinin, emniyetin “kaçacaklar” uyarısına karşın firar ettikleri ortaya çıktı. Firardan önce “bomba patlatacağım” diyen 4 kişiden birinin kapalıya gönderildiği öğrenildi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kaçışı doğrularken “Açık cezaevinden ayrılma bizim literatürde firar sayılmaz, dış güvenlik, tel örgü yoktur” dedi.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Deniz Seki Yanıtı 01:23
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Deniz Seki Yanıtı 48 izlenme - 2 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, OHAL kapsamında yayımlanan ve 38 bin kişinin tahliyesine yol açan kararnamenin detaylarını A Haber'e anlattı. Bozdağ, tutuklu sanatçı Deniz Seki'nin bu kapsamda tahliye olabilecek mi, sorusuna canlı yayında yanıt verdi.
cnn türk 01:47
cnn türk 1.378 izlenme - 6 yıl önce cnn türk'te yayınlanan "ne oluyor" programında yaş krizi balyoz davası anayasa referandumu ve demokratik özerklik talebi tartışıldı. tansiyonun en çok yükseldiği dakikalar hsyk'nın krize dönüşen yaz kararnamesi tartışmasıydı. o programdan kısa bir bölüm izleyelim...
Bekir  Bozdağ: 03:34
Bekir Bozdağ: "(Twitter'in 'We Love Erdoğan Hashtags'i Kaldırması) Sayın Cumhurbaşkanımıza Karşı... 111 izlenme - 7 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın soruları cevaplaması TBMM - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ gazetecilerin sorularını cevapladı.
Adalet Bakanı Taşovada 15:08
Adalet Bakanı Taşovada 197 izlenme - 3 yıl önce Adalet Bakanı Taşovada Mıtıng
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 11:35
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 162 izlenme - 1 yıl önce Halk Tv Halk Arenası Programında Uğur Dündar'ın konukları Muharrem İnce ve Barış Atay hem düşündürüyor hemde güldürüyor işte o komik anlar.
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 216 izlenme - 2 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Bekir Bozdağ'dan ABD'ye Fethullah Gülen Yanıtı 10:32
Bekir Bozdağ'dan ABD'ye Fethullah Gülen Yanıtı 35 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MGK'da terör örgütü olarak tescil edilmesine yönelik tavsiye kararı alınan 'Paralel Yapı' ile ilgili ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby'nin açıklamalarına yanıt verdi.
Adalet Bakanı Bozdağ: 01:36
Adalet Bakanı Bozdağ: "Abd İçin Usame Bin Ladin Ne Anlam İfade Ediyorsa, Türkiye Devleti İçin de... 1 izlenme - 15 saat önce Adalet Bakanı Bozdağ: "ABD için Usame Bin Ladin ne anlam ifade ediyorsa, Türkiye devleti için de Fetullah Gülen o anlamı ifade ediyor.
Bekir Bozdağ: Yeteri Kadar Somut Delil Sunduk 03:19
Bekir Bozdağ: Yeteri Kadar Somut Delil Sunduk 7 izlenme - 1 ay önce Adalet Bakan Bekir Bozdağ, New York'ta A Haber'e konuştu. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ elebaşı Gülen’in geçici olarak tutuklanması gerektiğini bir kez daha ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'a ilettiklerini söyledi. Bozdağ, bu konuda yeterli delilin ABD yönetimine sunulduğunu belirtti. Bakan Bozdağ, terörist Gülen’in ABD’den kaçma arayışında olduğu yönünde istihbarat olduğunu da açıkladı.
adalet bakanı erzin'de konuştu 02:47
adalet bakanı erzin'de konuştu 358 izlenme - 6 yıl önce adalet bakanı sadullah ergin bayramın son gününde erzin'i ziyaret etti vatandaşlarla bayramlaştı..dörtyol olaylarına değindi..!haber - seslendirme - kamera bekir mertiletişim. b.mert01@hotmail.com - erzinhaber@gmail.com
Bekir Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu Açıklaması 01:00
Bekir Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu Açıklaması 35 izlenme - 7 ay önce Adalet Bakanı Bozdağ, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bozdağ, Kılıçdaroğlu'nun kadın bakana yönelik hakaretiyle ilgili ' Kılıçdaroğlu kullandığı dile dikkat etmeli ' dedi.
Adalet Bakanı’ndan ABD’ye Gülen Cevabı 02:22
Adalet Bakanı’ndan ABD’ye Gülen Cevabı 19 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Fetullah Gülen cemaatini terör örgütü olarak görmüyoruz” diyen ABD Sözcüsüne, "Bizim dost ve müttefik bildiğimiz ülkelerin de Türkiye’nin kaygılarını dikkate almasını bekliyoruz" cevabını verdi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yargı başkanlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gezilerine katılmasına yönelik eleştirilere tepki gösterdi. Gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Dün sayın cumhurbaşkanlarıyla yüksek yargı başkanlarının bir araya gelmesi, beraber bir toplantıda veya yemekte yer alması yargının bağımsızlığına halel getirmiyor da Sayın Recep Tayyip Erdoğan olduğunda halel getiriyorsa bu ikircikli yaklaşımdır" dedi.
Adalet Bakanı Bozdağ: Anayasa Mahkemesi'nin Kararı Doğrudur 02:06
Adalet Bakanı Bozdağ: Anayasa Mahkemesi'nin Kararı Doğrudur 2 izlenme - 2 hafta önce ADALET Bakanı Bekir Bozdağ, Anayasa Mahkemesi (AYM)'nin, CHP'nin bazı Kanun Hükmünde Karaname'lerin iptali için yaptığı başvuruyu görevsizlik gerekçesiyle reddetmesi hakkında "AYM'nin verdiği karar, doğru bir karardır. Dava açma yasağı olan bir konuda Anayasa çok açık hüküm ifade etmesine rağmen dava açarak, bilerek Anayasa'yı CHP çiğnemiştir" dedi.
Bekir Bozdağ: 16 Bin Fetö'cü Tutuklandı 01:07
Bekir Bozdağ: 16 Bin Fetö'cü Tutuklandı 9 izlenme - 3 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Anadolu Ajansı Editör Masası toplantısında, editör ve muhabirlerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Bakan Bozdağ, "Tutuklananlar 16 bin civarında. 6 bin de gözaltı var. 7 bin de adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şahıs var. Bunlar değişiyor. Yeni gözaltı ve tutuklamalar olabiliyor. Uluslararası kuruluşların işkence iddiaları subjektif" dedi.
Bekir Bozdağ'dan HSYK Açıklaması 03:04
Bekir Bozdağ'dan HSYK Açıklaması 14 izlenme - 6 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Bundan sonraki süreçlerde HSYK toplantılarına katılmamayı kendi açımdan bir gelenek haline getireceğimi de buradan ifade etmek isterim. Çok değişik şekillerde eleştirileri yapılıyor ama biz orada yokuz sadece adımız var, kendimiz orada yokuz" dedi.
Uluslararası Istanbul Hukuk Kongresi - Adalet Bakanı Bozdağ 03:17
Uluslararası Istanbul Hukuk Kongresi - Adalet Bakanı Bozdağ 1 izlenme - 1 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin, din ve eğitim gibi herkesin hassas olduğu konular kullanılarak toplum ve devlette yer edinmeye çalışan Fetullahçı Terör Örgütü'nü (FETÖ) çok acı tecrübeler yaşayarak yakından tanıdığını belirterek, "Bu yapının yetiştirdiği kişiler devlette görev aldıktan sonra örgüt liderinin talimatları doğrultusunda devletin bütün gizli bilgilerini, sırlarını, imkanlarını, kabiliyetlerini örgütün liderine aktarıyor, örgüt liderinin de bunu nerelere aktardığını sizlerin değerlendirmesinde fayda mülahaza ediyorum.
Seçim Yasalarını İhlal Ettiği ve Yolsuzluk Yaptığı İçin İstifa Eden 2 Japon Bakan 01:03
Seçim Yasalarını İhlal Ettiği ve Yolsuzluk Yaptığı İçin İstifa Eden 2 Japon Bakan 63 izlenme - 2 yıl önce Japon hükümetinde istifa depremi sürüyor. Ekonomi ve Sanayi Bakanı Yuko Obuchi'nin ardından kabinenin bir diğer kadın üyesi Adalet Bakanı Midori Matsushima da görevinden çekilme kararı aldı. 58 yaşındaki Matsushima, seçim yasalarını ihlal ettiği gerekçesiyle muhalefet tarafından eleştiriliyordu.
Bozdağ: 03:02
Bozdağ: "20 Temmuz 2016'da Adli ve İdari Yargıda İstinaf Faaliyete Geçecek" 20 izlenme - 10 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Yargı Teşkilatı Toplantısı'ndaki konuşması Yargı Teşkilatı Toplantısı- Adalet Bakanı Bozdağ: (2)- "Ocak ayı sonuna doğru Bilirkişilik Kanun Tasarısı'nı TBMM'ye sevk edeceğiz ve böylelikle bilirkişilik konusunda Türkiye ilk defa müstakil, özel bir kanuna sahip olacak"- "Yargı alanında birçok milatlar oldu ama bana göre en önemli milat, 20 Temmuz 2016'da olacaktır.
Adalet Bakanı Bozdağ: 01:01
Adalet Bakanı Bozdağ: "Bana Verilen Bilgiye Göre, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Girişte Bir... 5 izlenme - 4 ay önce Adalet Bakanı Bozdağ: "Bana verilen bilgiye göre, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar girişte bir terörist önce kaleşle etrafı tarayıp sonra kendisini patlatmıştır.
Adalet Bakanı Bozdağ 24'te 02:16
Adalet Bakanı Bozdağ 24'te 4 izlenme - 3 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 24 Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'in sorularını yanıtladı.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan ''DokunulmazlıK'' Açıklaması (18 Mart Cuma 2016) 03:09
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan ''DokunulmazlıK'' Açıklaması (18 Mart Cuma 2016) 7 izlenme - 7 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun muhalefete yaptığı ''dokunulmazlıkları kaldıralım'' çağrısıyla ilgili konuştu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Adalet Bakanı Bozdağ: Ala'nın İstifasını Televizyondan Öğrendim 01:16
Adalet Bakanı Bozdağ: Ala'nın İstifasını Televizyondan Öğrendim 2 izlenme - 2 ay önce Bakan Bozdağ, "Sayın Ala'nın bakanlıktan ayrılmasını medyadan öğrendim kendisiyle bir telefon görüşmesi yaptım ama nedenleri üzerine konuşma fırsatım olmadı" dedi.
Bakan Bozdağ: CHP'liler 81 Teröristi Ziyaret Etti 11:35
Bakan Bozdağ: CHP'liler 81 Teröristi Ziyaret Etti 5 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "CHP'liler cezaevinde 81 teröristi ziyaret etti" dedi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, katıldığı bir televizyon programında dokunulmazlık dosyalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. "CHP'LİLER 81 TERÖRİSTİ ZİYARET ETTİ" "117 dosyayı dün savcılı klara gönderdik" diyen Bozdağ, Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarıyla gündeme gelen CHP’lilerin terörist ziyaretine ilişkinse, "CHP’liler cezaevinde 81 teröristi ziyaret etti" dedi.
Bozdağ: 02:56
Bozdağ: "Bozok Üniversitesi, Türkiye'nin Üniversiteleri Arasında Parlayan Bir Yıldızdır" 10 izlenme - 9 ay önce Görüntü Dökümü : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın üniversite toplantı sonrası açıklaması, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey'in Bakan Bozdağ'a çini hediye etmesi Adalet Bakanı Bozdağ: "Bozok Üniversitesi, Türkiye'nin üniversiteleri arasında parlayan bir yıldızdır.
Bakan Bozdağ'dan HSYK'ya Jet Atamalar 02:00
Bakan Bozdağ'dan HSYK'ya Jet Atamalar 41 izlenme - 3 yıl önce Adalat Bakanı ve Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanı Bekir Bozdağ, HSYK'ya 5 Genel Sekreter yardımcısı, Teftiş Kurulu Başkanı ile 3 başkan yardımcısının atamasını yaptı.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Sızıntı Açıklaması 06:51
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Sızıntı Açıklaması 8 izlenme - 7 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türk vatandaşlarının kimlik bilgilerinin internete sızdırıldığı iddiası üzerine şunları söyledi: "Nereden, nasıl sızdı bilmiyorum ama rakamlara baktığınız zaman 50 milyon civarında. Bu, Türkiye'deki seçmen sayısına yakın. Bildiğiniz gibi YSK, seçmenlere ilişkin bilgileri siyasi partilerle de paylaşıyor. O nereden sızdı, nasıl sızdı bunun araştırılması, tahkik edilmesi, üzerinde durulması lazım. Öyle zannediyorum ki dün bu haberlerin çıkmasından sonra gerekli tahkikat hem adli boyutuyla hem idari boyutuyla başlatılmıştır." Bu arada Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, kimlik bilgilerinin sızdırılmasıyla ilgili olarak soruşturma başlattı. İnternete yüklenen bir veri tabanının, 50 milyona yakın Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının kişisel bilgilerini içerdiği iddia ediliyordu. Konuyla ilgili Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar geldi.
Sokağa Çıkma Yasağı ve Adli Tıp Kurumu'ndaki Değişiklik  - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 05:58
Sokağa Çıkma Yasağı ve Adli Tıp Kurumu'ndaki Değişiklik - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 10 izlenme - 9 ay önce Görüntü Dökümü : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklamaları YOZGAT - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gazetecilerin sorularını cevapladı.
Adalet Bakanı Bozdağ - Çek Kanunu ile İcra ve İflas Kanunu'ndaki Değişiklik 06:41
Adalet Bakanı Bozdağ - Çek Kanunu ile İcra ve İflas Kanunu'ndaki Değişiklik 3 izlenme - 3 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Kurdale kesimi Bekir Bozdağ'ın standlarda ürünler hakkında bilgi alması Adalet Bakanı Bozdağ: (1) "20 Temmuz 2016, Türk yargısı bakımından yeni bir dönemin başladığı gündür.