Hoşgeldiniz!

Adalet Bakanı Videoları İzle

Ana Haberde Nihat Doğan'ın Dönüşüne Tepki 00:50
Ana Haberde Nihat Doğan'ın Dönüşüne Tepki 2.394 izlenme - 1 hafta önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin yaptığı yorumlarla adından söz ettiren sunucusu Mustafa Yenigün, yorumculuk yaptığı programda Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'e "Sen kimsin?" diyerek sivri sözlerle yüklenen Nihat Doğan'a çok sert çıkıştı. Ünlü sunucu, Doğan'ın Adalet eski Bakanı da olan Kenan İpek'le ilgili sözlerinden saatler içerisinde dönmesini kendine has üslubuyla diline doladı. Yenigün'ün "Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek'i bu kadar döndürmüş müdür acaba? Yorumculuğu bırakıp türkü söylemeye geri dön diyeceğim de; ona da içim elvermiyor" sözleri sosyal medyada günün en çok konuşulan konuları arasına girdi.
İstifa Sorusu Bakanı Güldürdü 00:55
İstifa Sorusu Bakanı Güldürdü 11.383 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, açıklamasında 86 kişinin hayatını kaybettiğini duyururken İçişleri Bakanı Altınok 'güvenlik zaafiyeti nedeniyle istifayı düşünüp düşünmediği' yönündeki bir soruya ise olayda güvenlik zaafiyeti olmadığı gerekçesiyle istifayı düşünmediğini söyledi. Basın mensubunun İçişleri Bakanı Selami Altınok'a 'istifa etmeyi düşünüyor musunuz?' sorusu üzerine Altınok 'Güvenlik zaafiyeti yoktur' diyerek istifayı düşünmediğini belirtti. Adalet Bakanı Kenan İpek'in sorunun ardından gülümsemesi dikkat çekti.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Açık Cezaevinden Kaçmak Firar Sayılmaz 00:35
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Açık Cezaevinden Kaçmak Firar Sayılmaz 3.958 izlenme - 11 ay önce Kocaeli’nde kapalı cezaevinden açık cezaevine alınan IŞİD davasının 4 sanığından 2’sinin, emniyetin “kaçacaklar” uyarısına karşın firar ettikleri ortaya çıktı. Firardan önce “bomba patlatacağım” diyen 4 kişiden birinin kapalıya gönderildiği öğrenildi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kaçışı doğrularken “Açık cezaevinden ayrılma bizim literatürde firar sayılmaz, dış güvenlik, tel örgü yoktur” dedi.
Bozdağ: Uluslararası Düzeyde Adım Atacağız 01:38
Bozdağ: Uluslararası Düzeyde Adım Atacağız 21 izlenme - 2 hafta önce 24 Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'in sorularını yanıtlayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 'Türkiye mütekabiliyet çerçevesinde uluslararası düzeyde tüm adımları atacaktır' diye konuştu
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Kılıçdaroğlu gizli evetçi 00:40
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Kılıçdaroğlu gizli evetçi 18 izlenme - 3 hafta önce Adalet Bakanı Bozdağ, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gizli evetçi olduğunu söyledi.
cnn türk 01:47
cnn türk 1.414 izlenme - 7 yıl önce cnn türk'te yayınlanan "ne oluyor" programında yaş krizi balyoz davası anayasa referandumu ve demokratik özerklik talebi tartışıldı. tansiyonun en çok yükseldiği dakikalar hsyk'nın krize dönüşen yaz kararnamesi tartışmasıydı. o programdan kısa bir bölüm izleyelim...
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ özel röportajının tamamı 02:54:32
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ özel röportajının tamamı 25 izlenme - 1 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündemdeki sıcak gelişmeleri CNN TÜRK'te değerlendirdi. FETÖ üyelerinin yargılanması ne kadar sürer, verilen cezalar neye göre belirlenir? Türkiye'yi nasıl bir referandum süreci bekliyor? Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat sordu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yanıtladı.
Bakan Bozdağ, 06:52
Bakan Bozdağ, "Biz Hiçbir Yerde 'Hayır' Diyenlere Terörist Demedik" 4 izlenme - 4 gün önce Bakan Bozdağ, "Biz hiçbir yerde 'hayır' diyenlere terörist demedik"İSTANBUL - Silivri'de vatandaşlara seslenen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Biz hiçbir yerde hayır diyenlere terörist demedik.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 06:49
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Kılıçdaroğlu Gizli Evetçi" 7 izlenme - 2 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Kılıçdaroğlu gizli evetçi" "Avrupa medeniyetinin değerleri iflas etti"DÜZCE - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Almanya'da, Hollanda'da, Avusturya'da seyahat hürriyeti engellendi.
Bekir  Bozdağ: 03:34
Bekir Bozdağ: "(Twitter'in 'We Love Erdoğan Hashtags'i Kaldırması) Sayın Cumhurbaşkanımıza Karşı... 114 izlenme - 12 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın soruları cevaplaması TBMM - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ gazetecilerin sorularını cevapladı.
Adalet Bakanı Taşovada 15:08
Adalet Bakanı Taşovada 199 izlenme - 3 yıl önce Adalet Bakanı Taşovada Mıtıng
Bozdağ: 03:09
Bozdağ: "Tarihi Bir Reformun Arifesindeyiz" 3 izlenme - 2 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Baktığınızda 67 yılda Türkiye 3 tane darbe, 3 tane muhtıra yaşamış.
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 226 izlenme - 2 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Adalet Bakanı Bozdağ: Parlamento Kaldırılmıyor, Güçleniyor! 03:57
Adalet Bakanı Bozdağ: Parlamento Kaldırılmıyor, Güçleniyor! 21 izlenme - 3 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, anayasa teklifiyle ilgili TBMM Genel Kurulu'nda konuştu. Bozdağ, "Bu teklif rejim değil hükümet değişikliği teklifidir." dedi.
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 11:35
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 178 izlenme - 2 yıl önce Halk Tv Halk Arenası Programında Uğur Dündar'ın konukları Muharrem İnce ve Barış Atay hem düşündürüyor hemde güldürüyor işte o komik anlar.
Bakan Bekir Bozdağ: 01:46
Bakan Bekir Bozdağ: "Bharara Türkiye'ye Karşı Fetö Lideri Gülen ve Teröristleri ile Beraber Rıza... 5 izlenme - 3 hafta önce Bakan Bekir Bozdağ: "Bharara Türkiye'ye karşı FETÖ lideri Gülen ve teröristleri ile beraber Rıza Zerrab üzerinden yürütülen bir operasyonun ortağıdır"DÜZCE - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bazı programlara katılmak üzere geldiği Düzce'de basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Deniz Seki Yanıtı 01:23
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Deniz Seki Yanıtı 51 izlenme - 7 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, OHAL kapsamında yayımlanan ve 38 bin kişinin tahliyesine yol açan kararnamenin detaylarını A Haber'e anlattı. Bozdağ, tutuklu sanatçı Deniz Seki'nin bu kapsamda tahliye olabilecek mi, sorusuna canlı yayında yanıt verdi.
Bekir Bozdağ'dan 07:34
Bekir Bozdağ'dan "Tek Adamlık" Eleştirilerine Yanıt 0 izlenme - 5 gün önce Bekir Bozdağ'dan "tek adamlık" eleştirilerine yanıt Bekir Bozdağ, Kılıçdaroğlu'nun yeni anayasaya yönelik 'Tek Adamlık' şeklindeki söylemini eleştirdi Bekir Bozdağ: Milletin aklına herkesin saygı duyması gerekirİSTANBUL - Cumhuriyet Halk PartisiGenel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun tek...
Bakan Bozdağ: 06:24
Bakan Bozdağ: "Türkiye'nin Bekası İçin Mevcut Sistemin Değiştirilmesi Şart" 1 izlenme - 1 gün önce Bakan Bozdağ: "Türkiye'nin bekası için mevcut sistemin değiştirilmesi şart"YOZGAT - Türkiye'nin darbe, terör hadiseleri ve etrafında yaşadığı güvenlik sorularıyla mücadele ettiğini söyleyen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'nin ve Türk milletinin bu topraklarda kıyamete kadar hür olması...
Bakan Bozdağ: 02:42
Bakan Bozdağ: "Almanya'ya Ne Oluyor, Hollanda'ya Ne Oluyor" 2 izlenme - 1 hafta önce Bakan Bozdağ: "Almanya'ya ne oluyor, Hollanda'ya ne oluyor" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: "Almanya'ya ne oluyor, Hollanda'ya ne oluyor.
adalet bakanı erzin'de konuştu 02:47
adalet bakanı erzin'de konuştu 358 izlenme - 7 yıl önce adalet bakanı sadullah ergin bayramın son gününde erzin'i ziyaret etti vatandaşlarla bayramlaştı..dörtyol olaylarına değindi..!haber - seslendirme - kamera bekir mertiletişim. b.mert01@hotmail.com - erzinhaber@gmail.com
Bakan Bozdağ: 05:38
Bakan Bozdağ: "18'lik Genç, 80'lik Baykal'ı Vekil Seçerken Çocuk Değil Ama Kendi Seçimine Gelince... 1 izlenme - 3 gün önce Bakan Bozdağ: "18'lik genç, 80'lik Baykal'ı vekil seçerken çocuk değil ama kendi seçimine gelince mi çocuk" "Avrupa istediği kadar teröristleri kullansın, Tayyip Erdoğan'ı yiyemeyecek" "Kılıçdaroğlu, CHP'nin delegelerince seçilince tek adam olmuyor da Erdoğan, bu toplumun yüzde 52'sinin...
Bakan Bozdağ; 04:47
Bakan Bozdağ; "Bugün Bu Anayasa Değişikliği Gündeme Geldikten Sonra Avrupa'da Büyük... 3 izlenme - 2 hafta önce Bakan Bozdağ; "Bugün bu Anayasa değişikliği gündeme geldikten sonra Avrupa'da büyük hareketlenmeleri hep beraber görüyoruz"DÜZCE - Avrupa ülkelerinin yeni Anayasa hakkındaki söylemlerini eleştiren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Biz kendimiz hakkında bir karar vereceğiz sizin hakkınızda bir...
Bakan Bozdağ; 02:00
Bakan Bozdağ; "Chp ile Hdp Gizli Mutabakat İçindeler" 3 izlenme - 2 hafta önce Bakan Bozdağ; "CHP ile HDP gizli mutabakat içindeler"DÜZCE - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, halk oylaması çalışmaları için geldiği Düzce'de partililere hitap etti.
Bakan Bozdağ'dan Önemli Açıklamalar 01:49
Bakan Bozdağ'dan Önemli Açıklamalar 10 izlenme - 2 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Bozdağ, 'Yarın sizi çıkaracağız, falan tarihte çıkacaksınız, öldürücü darbeyi vuracağız diyorlar. Kaç tarih verdiler hatırlar mısınız? Filan tarihte tamam, falan tarihte tamam. Bu tarihlerin hepsi yalan çıktı. 99 tane tarih verildi 99'u da yalan çıktı.' ifadelerine yer verdi.
Bakan Bozdağ'dan Terörist Gülen'in İadesine İlişkin Açıklama 02:01
Bakan Bozdağ'dan Terörist Gülen'in İadesine İlişkin Açıklama 10 izlenme - 2 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ açıklamasında, 'Terörist Gülen'in iadesiyle ilgili sayın Obama döneminde yaptığımız girişmeler maalesef akim kaldı. O günden bugüne değişen bir şey yok. Bir adım yol alamadık. FETÖ elebaşısı oradan Türkiye ve Türk Milleti aleyhinde olmaya devam ediyor. Sayın Trump döneminde bu konuda olumlu gelişmeler olacağına dair sinyaller var.' dedi.
Bakan Bozdağ Bursa'da Vatandaşlara Seslendi 03:17
Bakan Bozdağ Bursa'da Vatandaşlara Seslendi 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Bozdağ Bursa'da vatandaşlara seslendi Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: "PKK'nın Almanya'nın himayesinde nasıl bir gösteri yaptığını hep beraber gördük"BURSA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, terör örgütü PKK yandaşlarının Almanya'da düzenlediği mitingle ilgili, "Türkiye'deki referandumda...
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: 05:43
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: "Herkesi Bir Panik ve Korku Sarmış Durumda" 1 izlenme - 2 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: "Herkesi bir panik ve korku sarmış durumda"BURSA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 16 Nisan'da yapılacak referandum oylaması için Avrupa'nın telaş içine girdiğini belirterek, "Sanırsınız ki biz Türkiye'nin hükümet sistemini değil de Almanya'nın hükümet sistemini...
Bozdağ'dan Almanya'nın Skandal Kararına Tepki: Faşizm Uygulamasıdır 01:26
Bozdağ'dan Almanya'nın Skandal Kararına Tepki: Faşizm Uygulamasıdır 4 izlenme - 4 hafta önce Adalet Bakanı Bozdağ, Almanya'nın kararına ilişkin yaptığı açıklamada, "Almanya'daki skandal uygulama tam anlamıyla faşizm uygulamasıdır." dedi.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Üniversiteliler ile Bir Araya Geldi 03:35
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Üniversiteliler ile Bir Araya Geldi 0 izlenme - 2 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, üniversiteliler ile bir araya geldi "CHP'nin iktidar olma gibi bir derdi yok"KOCAELİ - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kocaeli Bilim Merkezinde üniversiteli gençlerle buluştu.