Hoşgeldiniz!

Adalet Bakanı

İstifa Sorusu Bakanı Güldürdü 00:55
İstifa Sorusu Bakanı Güldürdü 11.335 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, açıklamasında 86 kişinin hayatını kaybettiğini duyururken İçişleri Bakanı Altınok 'güvenlik zaafiyeti nedeniyle istifayı düşünüp düşünmediği' yönündeki bir soruya ise olayda güvenlik zaafiyeti olmadığı gerekçesiyle istifayı düşünmediğini söyledi. Basın mensubunun İçişleri Bakanı Selami Altınok'a 'istifa etmeyi düşünüyor musunuz?' sorusu üzerine Altınok 'Güvenlik zaafiyeti yoktur' diyerek istifayı düşünmediğini belirtti. Adalet Bakanı Kenan İpek'in sorunun ardından gülümsemesi dikkat çekti.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Açık Cezaevinden Kaçmak Firar Sayılmaz 00:35
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Açık Cezaevinden Kaçmak Firar Sayılmaz 3.841 izlenme - 7 ay önce Kocaeli’nde kapalı cezaevinden açık cezaevine alınan IŞİD davasının 4 sanığından 2’sinin, emniyetin “kaçacaklar” uyarısına karşın firar ettikleri ortaya çıktı. Firardan önce “bomba patlatacağım” diyen 4 kişiden birinin kapalıya gönderildiği öğrenildi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kaçışı doğrularken “Açık cezaevinden ayrılma bizim literatürde firar sayılmaz, dış güvenlik, tel örgü yoktur” dedi.
Adalet Bakanı’ndan Cinsel İstismar Önergesi' Yorumu: Küçüğün Rızasıyla Yapılmış İşler 00:20
Adalet Bakanı’ndan Cinsel İstismar Önergesi' Yorumu: Küçüğün Rızasıyla Yapılmış İşler 11 izlenme - 3 hafta önce Adalet Bakanı’ndan 'cinsel istismar önergesi' yorumu: Küçüğün rızasıyla yapılmış işler… Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, tartışmalara neden olan cinsel istismar düzenlemesiyle ilişkin olarak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bozdağ, küçük çocukların cinsel ilişkide rızası olabileceğine vurgu yaptı.
cnn türk 01:47
cnn türk 1.383 izlenme - 6 yıl önce cnn türk'te yayınlanan "ne oluyor" programında yaş krizi balyoz davası anayasa referandumu ve demokratik özerklik talebi tartışıldı. tansiyonun en çok yükseldiği dakikalar hsyk'nın krize dönüşen yaz kararnamesi tartışmasıydı. o programdan kısa bir bölüm izleyelim...
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Deniz Seki Yanıtı 01:23
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Deniz Seki Yanıtı 50 izlenme - 4 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, OHAL kapsamında yayımlanan ve 38 bin kişinin tahliyesine yol açan kararnamenin detaylarını A Haber'e anlattı. Bozdağ, tutuklu sanatçı Deniz Seki'nin bu kapsamda tahliye olabilecek mi, sorusuna canlı yayında yanıt verdi.
Bekir  Bozdağ: 03:34
Bekir Bozdağ: "(Twitter'in 'We Love Erdoğan Hashtags'i Kaldırması) Sayın Cumhurbaşkanımıza Karşı... 111 izlenme - 8 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın soruları cevaplaması TBMM - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ gazetecilerin sorularını cevapladı.
Adalet Bakanı Taşovada 15:08
Adalet Bakanı Taşovada 198 izlenme - 3 yıl önce Adalet Bakanı Taşovada Mıtıng
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 222 izlenme - 2 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 11:35
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 166 izlenme - 1 yıl önce Halk Tv Halk Arenası Programında Uğur Dündar'ın konukları Muharrem İnce ve Barış Atay hem düşündürüyor hemde güldürüyor işte o komik anlar.
Bozdağ - Fetö'nün En Büyük Tahribatı Yargıda Oldu 05:38
Bozdağ - Fetö'nün En Büyük Tahribatı Yargıda Oldu 4 izlenme - 2 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'de bundan sonra kimsenin darbe teşebbüsüne niyetlenemeyeceğini, niyetlenenlerin ise asla başarılı olamayacağını belirterek, "Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Genelkurmay, TRT ve diğer bazı stratejik kamu kurumlarını işgal ederek darbe teşebbüsünde başarılı...
adalet bakanı erzin'de konuştu 02:47
adalet bakanı erzin'de konuştu 358 izlenme - 6 yıl önce adalet bakanı sadullah ergin bayramın son gününde erzin'i ziyaret etti vatandaşlarla bayramlaştı..dörtyol olaylarına değindi..!haber - seslendirme - kamera bekir mertiletişim. b.mert01@hotmail.com - erzinhaber@gmail.com
Bekir Bozdağ'dan ABD'ye Fethullah Gülen Yanıtı 10:32
Bekir Bozdağ'dan ABD'ye Fethullah Gülen Yanıtı 35 izlenme - 6 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MGK'da terör örgütü olarak tescil edilmesine yönelik tavsiye kararı alınan 'Paralel Yapı' ile ilgili ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby'nin açıklamalarına yanıt verdi.
Bekir Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu Açıklaması 01:00
Bekir Bozdağ'dan Kılıçdaroğlu Açıklaması 35 izlenme - 8 ay önce Adalet Bakanı Bozdağ, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bozdağ, Kılıçdaroğlu'nun kadın bakana yönelik hakaretiyle ilgili ' Kılıçdaroğlu kullandığı dile dikkat etmeli ' dedi.
Adalet Bakanı Bozdağ - Cezaevlerinde Işkence ve Kötü Muamele Iddiaları 08:11
Adalet Bakanı Bozdağ - Cezaevlerinde Işkence ve Kötü Muamele Iddiaları 4 izlenme - 4 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, cezaevlerinde işkence ve kötü muamele iddialarıyla ilgili, "Özellikle FETÖ ile bölücü terör örgütü PKK işbirliği içerisinde, Türkiye'yi uluslararası alanda yalnızlaştırmak, aleyhine olumsuz raporlar çıkarmak için ciddi bir kampanya yürütüyor.
Adalet Bakanı Bozdağ: Anayasanın Gereği Yapılıyor 01:32
Adalet Bakanı Bozdağ: Anayasanın Gereği Yapılıyor 4 izlenme - 4 hafta önce Bozdağ, Hdp'li Vekillerin Tutuklanmasında Anayasaya Ve Yasalara Aykırı Bir Durum Olmadığını Söyledi.
Bozdağ: 05:51
Bozdağ: "abd Için Usame Bin Ladin Ne Anlama Geliyorsa Türkiye Için De Fetullah Gülen'in Aynı Anlama. 1 izlenme - 2 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 9 Kasım 2016'da yayımlanan AB-Türkiye İlerleme Raporu'nu eleştirerek, "Fetullahçı Terör Örgütü, PKK terör örgütü dahil pek çok terör örgütünün yayın organlarında ve başka yerlerde savunduğu görüşler maalesef bu raporlar aracılığıyla Türkiye'nin önüne gelmektedir.
Adalet Bakanı’ndan ABD’ye Gülen Cevabı 02:22
Adalet Bakanı’ndan ABD’ye Gülen Cevabı 19 izlenme - 6 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Fetullah Gülen cemaatini terör örgütü olarak görmüyoruz” diyen ABD Sözcüsüne, "Bizim dost ve müttefik bildiğimiz ülkelerin de Türkiye’nin kaygılarını dikkate almasını bekliyoruz" cevabını verdi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yargı başkanlarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gezilerine katılmasına yönelik eleştirilere tepki gösterdi. Gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Dün sayın cumhurbaşkanlarıyla yüksek yargı başkanlarının bir araya gelmesi, beraber bir toplantıda veya yemekte yer alması yargının bağımsızlığına halel getirmiyor da Sayın Recep Tayyip Erdoğan olduğunda halel getiriyorsa bu ikircikli yaklaşımdır" dedi.
Adalet Bakanı Bozdağ'dan Abd'ye Fetö Uyarısı 01:50
Adalet Bakanı Bozdağ'dan Abd'ye Fetö Uyarısı 4 izlenme - 1 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD'deki temaslarının ikinci gününde, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı Washington Ofisinin (SETA DC) organize ettiği programa katıldı.SETA DC Direktörü Kadir Üstün'ün sunduğu, moderatörlüğünü ise SETA DC Araştırma Direktörü Kılıç Buğra Kanat'ın yaptığı programda konuşan Bozdağ, Türkiye'de FETÖ'nün devletteki yapılanmasına dikkati çekti.
Bekir Bozdağ: Yeteri Kadar Somut Delil Sunduk 03:19
Bekir Bozdağ: Yeteri Kadar Somut Delil Sunduk 7 izlenme - 2 ay önce Adalet Bakan Bekir Bozdağ, New York'ta A Haber'e konuştu. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ elebaşı Gülen’in geçici olarak tutuklanması gerektiğini bir kez daha ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'a ilettiklerini söyledi. Bozdağ, bu konuda yeterli delilin ABD yönetimine sunulduğunu belirtti. Bakan Bozdağ, terörist Gülen’in ABD’den kaçma arayışında olduğu yönünde istihbarat olduğunu da açıkladı.
Adalet Bakanı Bozdağ: Süreç Yasalara Hukuka Uygun 02:03
Adalet Bakanı Bozdağ: Süreç Yasalara Hukuka Uygun 3 izlenme - 1 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ankara Bölge Adliye Mahkemesine gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada, aralarında HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın da bulunduğu bazı milletvekillerinin gözaltına alınmasına ilişkin değerlendirmelerde de bulundu.
Bekir Bozdağ'dan HSYK Açıklaması 03:04
Bekir Bozdağ'dan HSYK Açıklaması 14 izlenme - 7 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Bundan sonraki süreçlerde HSYK toplantılarına katılmamayı kendi açımdan bir gelenek haline getireceğimi de buradan ifade etmek isterim. Çok değişik şekillerde eleştirileri yapılıyor ama biz orada yokuz sadece adımız var, kendimiz orada yokuz" dedi.
Seçim Yasalarını İhlal Ettiği ve Yolsuzluk Yaptığı İçin İstifa Eden 2 Japon Bakan 01:03
Seçim Yasalarını İhlal Ettiği ve Yolsuzluk Yaptığı İçin İstifa Eden 2 Japon Bakan 68 izlenme - 2 yıl önce Japon hükümetinde istifa depremi sürüyor. Ekonomi ve Sanayi Bakanı Yuko Obuchi'nin ardından kabinenin bir diğer kadın üyesi Adalet Bakanı Midori Matsushima da görevinden çekilme kararı aldı. 58 yaşındaki Matsushima, seçim yasalarını ihlal ettiği gerekçesiyle muhalefet tarafından eleştiriliyordu.
Bekir Bozdağ: 16 Bin Fetö'cü Tutuklandı 01:07
Bekir Bozdağ: 16 Bin Fetö'cü Tutuklandı 9 izlenme - 4 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Anadolu Ajansı Editör Masası toplantısında, editör ve muhabirlerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Bakan Bozdağ, "Tutuklananlar 16 bin civarında. 6 bin de gözaltı var. 7 bin de adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şahıs var. Bunlar değişiyor. Yeni gözaltı ve tutuklamalar olabiliyor. Uluslararası kuruluşların işkence iddiaları subjektif" dedi.
Bozdağ: 03:02
Bozdağ: "20 Temmuz 2016'da Adli ve İdari Yargıda İstinaf Faaliyete Geçecek" 20 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Yargı Teşkilatı Toplantısı'ndaki konuşması Yargı Teşkilatı Toplantısı- Adalet Bakanı Bozdağ: (2)- "Ocak ayı sonuna doğru Bilirkişilik Kanun Tasarısı'nı TBMM'ye sevk edeceğiz ve böylelikle bilirkişilik konusunda Türkiye ilk defa müstakil, özel bir kanuna sahip olacak"- "Yargı alanında birçok milatlar oldu ama bana göre en önemli milat, 20 Temmuz 2016'da olacaktır.
Bozdağ: 05:48
Bozdağ: "Bu Topraklar Üzerinde, Bundan Sonra Kimse Darbe Teşebbüsüne Niyetlenemeyecek" 1 izlenme - 2 hafta önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'de bundan sonra kimsenin darbe teşebbüsüne niyetlenemeyeceğini, niyetlenenlerin ise asla başarılı olamayacağını belirterek, "Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Genelkurmay, TRT ve diğer bazı stratejik kamu kurumlarını işgal ederek darbe teşebbüsünde başarılı...
Adalet Bakanı Bozdağ: 01:01
Adalet Bakanı Bozdağ: "Bana Verilen Bilgiye Göre, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Girişte Bir... 7 izlenme - 5 ay önce Adalet Bakanı Bozdağ: "Bana verilen bilgiye göre, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar girişte bir terörist önce kaleşle etrafı tarayıp sonra kendisini patlatmıştır.
Adalet Bakanı Bozdağ 24'te 02:16
Adalet Bakanı Bozdağ 24'te 6 izlenme - 4 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 24 Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'in sorularını yanıtladı.
Adalet Bakanı Bozdağ: 01:36
Adalet Bakanı Bozdağ: "Abd İçin Usame Bin Ladin Ne Anlam İfade Ediyorsa, Türkiye Devleti İçin de... 2 izlenme - 1 ay önce Adalet Bakanı Bozdağ: "ABD için Usame Bin Ladin ne anlam ifade ediyorsa, Türkiye devleti için de Fetullah Gülen o anlamı ifade ediyor.
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan ''DokunulmazlıK'' Açıklaması (18 Mart Cuma 2016) 03:09
Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan ''DokunulmazlıK'' Açıklaması (18 Mart Cuma 2016) 7 izlenme - 9 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun muhalefete yaptığı ''dokunulmazlıkları kaldıralım'' çağrısıyla ilgili konuştu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Adalet Bakanı Bozdağ: Anayasa Mahkemesi'nin Kararı Doğrudur 02:06
Adalet Bakanı Bozdağ: Anayasa Mahkemesi'nin Kararı Doğrudur 2 izlenme - 2 ay önce ADALET Bakanı Bekir Bozdağ, Anayasa Mahkemesi (AYM)'nin, CHP'nin bazı Kanun Hükmünde Karaname'lerin iptali için yaptığı başvuruyu görevsizlik gerekçesiyle reddetmesi hakkında "AYM'nin verdiği karar, doğru bir karardır. Dava açma yasağı olan bir konuda Anayasa çok açık hüküm ifade etmesine rağmen dava açarak, bilerek Anayasa'yı CHP çiğnemiştir" dedi.