Hoşgeldiniz!

Adalet Partisi

Bu Zor Günler Yakın Biter (Karaoğlan İçerir) 03:44
Bu Zor Günler Yakın Biter (Karaoğlan İçerir) 149 izlenme - 3 yıl önce Bülent Ecevit 1973 yılında seçimlere hazırlanırken o güne kadar hiç denenmemiş fikirlerle geliyordu. İlk kez popüler şarkılar seçimlerde kullanılmaya başlanmış ve seçim otobüsü fikri icat edilmişti.
Biltaci Mahkeme Heyetine Rest Çekti 08:07
Biltaci Mahkeme Heyetine Rest Çekti 144 izlenme - 3 yıl önce Hürriyet Ve Adalet Partisi (hap) Genel Sekreteri Muhammed El-biltaci'nin, Geçtiğimiz Günlerde Yaptığı Savunmanın Görüntüleri İnternette Yayınlandı. Görüntüle...
Millet ve Adalet Partisini Kuran İdris Naim Şahin 03:24
Millet ve Adalet Partisini Kuran İdris Naim Şahin 131 izlenme - 3 yıl önce Türkiye siyasetine yeni bir parti daha katıldı..Millet ve Adalet Partisi'nin kurucu Genel Başkanı, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin partisinin tanıtım toplantısında yol haritasını anlattı. Şahin, yolsuzluk batağına saplanmış bir siyaseti reddettiklerini belirtti.
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 03:18
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 50 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili cumartesi günü tüm teşkilatla geniş katılımlı toplantı yapacaklarını, buradan çıkan sonuca göre açıklama yapacaklarını belirtti.
Bozdağ, Esnafı Ziyaret Ederek Gül Dağıttı 02:42
Bozdağ, Esnafı Ziyaret Ederek Gül Dağıttı 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ esnaf ziyaret görüntüsü-Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ röportaj Genel seçime doğru- Eski Adalet Bakanı Bozdağ: "Yozgat, Adnan Menderes'i de Adalet Partisi'ni de Anavatan Partisi'ni de AK Parti'yi de ilk sahiplenen illerin başında gelmiştir" Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yozgat, Adnan Menderes'i de Adalet Partisi'ni de Anavatan Partisi'ni de AK Parti'yi de ilk sahiplenen illerin başında gelmiştir" dedi.