Hoşgeldiniz!

Adalete Fener Yak Videoları İzle

Adalete Fener Yak 01:06
Adalete Fener Yak 13.189 izlenme - 3 yıl önce Ünlüler "Adalete Fener Yak" çağrısında bulundu. #adaletefeneryak www.change.org/adaletefeneryak
Adalete Fener Yak Ünlüler ( Fenerbahçe'nin Adalet Savaşı) 01:05
Adalete Fener Yak Ünlüler ( Fenerbahçe'nin Adalet Savaşı) 5.694 izlenme - 3 yıl önce Adalete Fener Yak Cem Yılmaz videosu izle, Adalete Fener Yak Cem Yılmaz
Fenerbahçeli'ler Böyle Oy Kullandı! 01:04
Fenerbahçeli'ler Böyle Oy Kullandı! 4.178 izlenme - 3 yıl önce F.Bahçe taraftarları böyle oy kullandı! Oy kullanmaya gelen Antalyalılar arasında, Fenerbahçe ve Beşiktaş formalı seçmenler ilgi çekti. Kızlı erkekli bir grup taraftar, Fenerbahçe forma, atkı ve beresiyle oy kullandı. "Fenerbahçe taraftarları olarak oyumuzu kullandık" diyen gruba başka takımların taraftarlarından da destek geldi. Antalya'da yerel seçim karelerine girenler arasında yeni doğmuş bebeği kucağında sandık başına gidenler, alçılı ayağı nedeniyle tekerlekli sandalyeyle gelenler de vardı.
Ünlülerden Aziz Yıldırım'a destek 01:05
Ünlülerden Aziz Yıldırım'a destek 3.988 izlenme - 3 yıl önce "Adalete Fener Yak" kampanyası için ünlüler de bir araya geldi.
ADALETE FENER YAK! 01:02
ADALETE FENER YAK! 3.609 izlenme - 3 yıl önce Sen de imza at, adalete FENER yak! Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticilerinin adil şekilde yeniden yargılanması için bir araya gelmiş insanlarız. Bundan üç yıl önce, Türk futbolunun kalbine bir hançer saplandı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve yöneticilerine yönelik şike iddialarına ilişkin bir operasyon başlatıldı. Soruşturma ve kovuşturma sürecinde temel hukuk prensiplerine aykırı tutum sergilendi. Bu yetmezmiş gibi özel hayatın gizliliği ve masumiyet karinesi ihlal edildi ve daha ilk günden kamu algısında Fenerbahçe yöneticileri haksız yere, -yargılaması dahi başlamadan- suçlu ilan edildi. Üzerinden iki buçuk yıl geçmesine rağmen sarı-lacivertliler aynı kararlıkla hak arama mücadelesine devam ederken, bu mücadele artık tüm kesimlerin kabullendiği ve sahip çıktığı bir çığlığa dönüştü. Bugün, güncel gelişmeler ışığında "Özel Yetkili Mahkemeler tarafından görülen davaların yeniden yargılama kapsamına girebileceği" gündeme geldi ve hatta iktidar tarafından da bu mahkemelerin meşruiyeti tartışmaya açıldı. Sözde Şike davasında olduğu gibi diğer davalarda da birçok hukuksuzluğa imza atan Özel Yetkili Mahkemelerin kapatılmasına rağmen verdikleri kararların hala uygulamada olması sizce de yanlış değil mi? Fenerbahçe Spor Kulübü; yüzbinlerin yürüyüşünde yüksek sesle haykıran binlerce kadın, çocuk, genç, yaşlı herkesin vicdanında aklandı. Şimdi, talebimiz bir ayrıcalık beklemeksizin, tek bir gün daha kaybetmeksizin Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerinin adilce ve yeniden yargılanması. Bu hukuki mücadele, hangi takımdan olursa olsun, hangi fikri savunursa savunsun artık halkın mücadelesi! Yani şimdi 'Türkiye için Adalet,Fenerbahçe için adalet' zamanı. Yarın çok geç olmadan… Hemen… Sen de bir imzayla, Ülken için, Fenerbahçe Spor Kulübü için ADALETE FENER YAK!
Ali Koç Adalete Fener Yak 00:53
Ali Koç Adalete Fener Yak 1.049 izlenme - 3 yıl önce Ali Koç Adalete Fener Yak
Adalete Fener Yak 01:02
Adalete Fener Yak 365 izlenme - 3 yıl önce
Fazıl Say Adalete Fener Yak 01:13
Fazıl Say Adalete Fener Yak 403 izlenme - 3 yıl önce Fazıl Say - Adalete Fener Yak can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Adalete Fener Yak - Ünlüler 01:05
Adalete Fener Yak - Ünlüler 388 izlenme - 3 yıl önce 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından başlatılan kampanya kapsamında kamera önüne geçen ünlüler arasında Cem Yılmaz, Kıraç, Şevket Çoruh, Şebnem Ferah, Emre Kınay ve Okan Bayülgen gibi isimler yer aldı.
Fenerbahçe Adalete Fener Yak 01:51
Fenerbahçe Adalete Fener Yak 280 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Adalete Fener Yak
Ünlülerden Adalete Fener Yak 01:05
Ünlülerden Adalete Fener Yak 315 izlenme - 3 yıl önce Ünlülerden Ortak Adalet Çağrısı Adalete Fener Yak can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Göz Yaşlarını Sel Yapan Adalete Fener Yakma - Volkan Demirel 01:02
Göz Yaşlarını Sel Yapan Adalete Fener Yakma - Volkan Demirel 254 izlenme - 2 yıl önce Çok büyük duygu yoğunluğu yaşayan Fenerbahçeli futbolcuların adalet için fener yakma çabası. İnsanın tüyleri diken diken oluyor, ağlamamak için zor tuttum kendimi. Eee adamlar da haklı çok hakları yenmiş, valla billa şike yapmadık diyip Kuran'a el basmışlar ama inandıramamışlar. Bir siteye girmemiz gerekiyormuş, oraya imza atınca adalet sağlanacakmış. Eşe dosta söyleyin öyle feyste, twitter'da vakit harcıcaklarına girsinler o siteye gün aşırı imza atsınlar. 1 Milyon imzaya ulaşırlarsa Fener yanacak, adalet sağlanacak. Bu projeyi kim ortaya attı ise kafası çok fena güzelmiş. Böyle şeylerden medet umar hale gelmişler. İnsan üzülüyor bu aciziyete. Sonuçta şikeci de olsa ezeli rakibimiz, karşımızda her zaman güçlü rakip isteriz.
Adalete Fener Yak Ünlüler (Fenerbahçe'nin Adalet Savaşı) 01:05
Adalete Fener Yak Ünlüler (Fenerbahçe'nin Adalet Savaşı) 215 izlenme - 2 yıl önce 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından başlatılan kampanya kapsamında kamera önüne geçen ünlüler arasında Cem Yılmaz, Kıraç, Şevket Çoruh, Şebnem Ferah, Emre Kınay ve Okan Bayülgen gibi isimler yer aldı. İnternet üzerinden paylaşılan video ile sarı-lacivertli camianın yeniden yargılanma talebi bir kez de ünlü isimler tarafından dile getirilmiş oldu.
Ünlülerden 'Adalete Fener Yak' çağrısı 01:06
Ünlülerden 'Adalete Fener Yak' çağrısı 211 izlenme - 3 yıl önce 3 Temmuz sürecinde şike iddiasıyla görülen davada başta Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile yöneticilerin yeniden ve adil yargılanması talebiyle başlatılan 'Adalete Fener Yak' kampanyasına ünlüler de destek verdi. Berna Laçin, Burcu Kara, Cem Yılmaz, Ceyda Düvenci, Emre Kınay, Emre Karayel, Kıraç, Okan Bayülgen, Sarp Akkaya, Şebnem Ferah, Şevket Çoruh kamera karşısına geçti. Adalet çağrısında bulunan ünlü isimler Adalete Fener Yak Kampanyası kapsamında adil ve yeniden yargılama taleplerini yineledi. Videoda yer alan ünlü isimlerini ortak çağrısı şöyle: “1907’den bu yana sarı ile laciverti, emekle azmi, inançla onuru birbirinden hiç ayırmadık. 3 Temmuz’dan beri masumiyetimize güvenimizi, armaya sadakatimizi bir gün bile unutmadık. Şimdi, bugün, hemen adilce, yeniden yargılanmak istiyoruz. Hükümeti, muhalefeti, Anayasa Mahkemesi’ni, meclisi, sivil toplum örgütlerini, sizi, hepinizi adalet için adil yargılanma için göreve çağırıyoruz. Geleceğimiz için, geleceğiniz için Adalete Fener Yak!”
Adalete Fener Yak !!!! 02:24
Adalete Fener Yak !!!! 89 izlenme - 3 yıl önce Adalete Fener Yak
Eski Kaptan Alex, Fenerbahçe'ye Destek Verdi 00:16
Eski Kaptan Alex, Fenerbahçe'ye Destek Verdi 141 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin efsanevi yıldızı Alex de Souza, sarı lacivertlilerin 'Adalete Fener Yak' kampanyasına destek verdi.
Her Yerden Adalete Fener Yak Sesi Yükseliyor 03:14
Her Yerden Adalete Fener Yak Sesi Yükseliyor 77 izlenme - 3 yıl önce Her Yerden Adalete Fener Yak Sesi Yükseliyor can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!....
Adalet İçin Feneri Yak! (Ünsüz Versiyon) 00:53
Adalet İçin Feneri Yak! (Ünsüz Versiyon) 100 izlenme - 3 yıl önce Adalete fener yakan ünlü ünsüz herkes için uyarlanmış bir parody. Yapanların ellerine sağlık. 09.05.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Adalet İçin Feneri Yak! (Ünsüz Versiyon)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adalete Fener Yak 01:05
Adalete Fener Yak 71 izlenme - 3 yıl önce Adalete Fener Yak Cem Yılmaz Videosu İzle, Adalete Fener Yak Cemyılmaz
Adalete Fener Yak Ünlüler (Fenerbahçe'nin Adalet Savaşı) 01:05
Adalete Fener Yak Ünlüler (Fenerbahçe'nin Adalet Savaşı) 45 izlenme - 3 yıl önce 1907 Fenerbahçe Derneği tarafından başlatılan kampanya kapsamında kamera önüne geçen ünlüler arasında Cem Yılmaz, Kıraç, Şevket Çoruh, Şebnem Ferah, Emre Kınay ve Okan Bayülgen gibi isimler yer aldı. İnternet üzerinden paylaşılan video ile sarı-lacivertli camianın yeniden yargılanma talebi bir kez de ünlü isimler tarafından dile getirilmiş oldu.
Adalete Fener Yak! 01:02
Adalete Fener Yak! 17 izlenme - 3 yıl önce Sen De İmza At, Adalete Fener Yak! Www.change.org/adaletefeneryak
Göz Yaşlarını Sel Yapan Adalete Fener Yakma - Volkan Demirel 01:02
Göz Yaşlarını Sel Yapan Adalete Fener Yakma - Volkan Demirel 21 izlenme - 3 yıl önce Çok Büyük Duygu Yoğunluğu Yaşayan Fenerbahçeli Futbolcuların Adalet İçin Fener Yakma Çabası. İnsanın Tüyleri Diken Diken Oluyor, Ağlamamak İçin Zor Tuttum Kendimi. Eee Adamlar Da Haklı Çok Hakları Yenmiş, Valla Billa Şike Yapmadık Diyip Kuran'a El Basmışlar Ama İnandıramamışlar. Bir Siteye Girmemiz Gerekiyormuş, Oraya İmza Atınca Adalet Sağlanacakmış. Eşe Dosta Söyleyin Öyle Feyste, Twitter'da Vakit Harcıcaklarına Girsinler O Siteye Gün Aşırı İmza Atsınlar. 1 Milyon İmzaya Ulaşırlarsa Fener Yanacak, Adalet Sağlanacak. bu Projeyi Kim Ortaya Attı İse Kafası Çok Fena Güzelmiş. Böyle Şeylerden Medet Umar Hale Gelmişler. İnsan Üzülüyor Bu Aciziyete. Sonuçta Şikeci De Olsa Ezeli Rakibimiz, Karşımızda Her Zaman Güçlü Rakip İsteriz.
Adalete Fener Yak! 01:30
Adalete Fener Yak! 4 izlenme - 3 yıl önce Adalete Fener Yak!