Hoşgeldiniz!

Adam Gibi Adam Videoları

Her Bir Oyuncusuyla Farklı Selamlaşan Adam Gibi Antrenör 01:10
Her Bir Oyuncusuyla Farklı Selamlaşan Adam Gibi Antrenör 3.432 izlenme - 1 yıl önce Her oyuncusu ile farklı selamlaşıp moral veren ve bu demek oluyor ki hepsi ile yakından ilgilenip bağ kuran adam gibi antrenör. Bu tarz kişilere saygı duymak gerekiyor.
Garibanları Düşündüğü için Yere Çöp Atan Adam Gibi Adam 00:49
Garibanları Düşündüğü için Yere Çöp Atan Adam Gibi Adam 461 izlenme - 4 ay önce Her zaman yerlere çöp atan insanlara karşı bir asabiyetle yaklaşmış olsak da, bu insanlara hiç sordunuz mu "neden yerlere çöp atıyorsun diye". Onlar da garibanlar aç kalmasın diye atıyorlarmış. Bundan sonra herkes yerlere çöp atsın, güzel ülkemde garibanlar aç kalmasın
sahsenem   -    adam gibi adam olmadin 2010 03:54
sahsenem - adam gibi adam olmadin 2010 4.852 izlenme - 7 yıl önce sahsenem - adam gibi adam olmadin 2010
Gladiator - Açılış Sekansı 03:55
Gladiator - Açılış Sekansı 1.121 izlenme - 11 ay önce Gurbette olan bir generalin huzur özlemi ile başlayan film sinema tarihinin en iyi yapımları arasında yer almaktadır. Russell Crowe'un mükemmel oyunculuğu ile ders verdiği filmde ideal bir adam nasıl olmalı sorusuna cevap veriyor.
Ben Sevdimmi Adammı Gibi Severim Süper Damar 06:18
Ben Sevdimmi Adammı Gibi Severim Süper Damar 8.410 izlenme - 8 yıl önce ben seni hiç sevmedim ki durgun akşamlarda söylediğimiz şarkıları sevdim bir çiçeğe gülmeni, bir güle benzemeni sevdim birde yıldızları sevdim eylül akşamlarında gelip, gözlerinde tutulan. ben seni hiç sevmedim ki
Adam Gibi Severim (Gündoğar) 04:10
Adam Gibi Severim (Gündoğar) 4.059 izlenme - 8 yıl önce gündoğar yorumuyla adam gibi severim
Adam Gibi Adam  Ahmet Kaya 02:28
Adam Gibi Adam Ahmet Kaya 2.086 izlenme - 7 yıl önce www.yorgunsair.com sitemize ziyaret edebılırsınızsevgiler
adam gİbİ 05:17
adam gİbİ 2.267 izlenme - 9 yıl önce adam gİbİ
adam gibi adam lara 03:57
adam gibi adam lara 1.355 izlenme - 6 yıl önce adam gibi adam lara
A.şafak-Adam Gibi 04:07
A.şafak-Adam Gibi 1.398 izlenme - 6 yıl önce
Evlendikten Sonra Öğrenilen Garip Şeyler - Adam Kafası 03:35
Evlendikten Sonra Öğrenilen Garip Şeyler - Adam Kafası 8 izlenme - 6 gün önce Adam adama sohbette ulaşılabilecek en üst seviyeyi temsil eden Adam Kafası'ndan yeni bir video sizlerle. Evlendikten sonra öğrenilenlenler silsilesi bu bölümümüzün konusu. Umarım bol eğlenirsiniz. Bol gülersiniz. Çok layk koyarsınız. Bir de ABONE olursunuz http://bit.ly/2mKZXvp Adam Kafası'nın ilk bölümünde neler olmuş merak edenler için https://goo.gl/7ugmvG Adam adama eğlenmenin ön planda olduğu bir kanaldır. Bir yüzü yok ama bir sesi vardır. Belki bir gün yüzü de olacaktır. Keyifli izlemeler!
Barış Akarsu - Son Röportajı 09:38
Barış Akarsu - Son Röportajı 348 izlenme - 2 yıl önce Röportaj sırasında Barış güneş gözlüklerini suya düşürür ve muhabir "Epey pahalı bi gözlük galiba" der suya düşen gözlük için Barış ta her zaman ki gibi samimice "Yok beee! 50 milyona aldım." der öyle adam gibi adamdı işte...
Ozan Yazari Adam Gibi Adam Kalsın 03:10
Ozan Yazari Adam Gibi Adam Kalsın 1.075 izlenme - 7 yıl önce ozan yazari adam gibi adam kalsın
Adam Gibi Adam 02:14
Adam Gibi Adam 977 izlenme - 8 yıl önce heytt beyaaaa
Adam Gibi1971 - Can Damarımsın Aşkım 04:46
Adam Gibi1971 - Can Damarımsın Aşkım 877 izlenme - 4 yıl önce Meleğim Seni Seviyorum yer Yüzüne İndirilen En Güzel Meleksin Biliyorum sevgi Dolu Kalbin Mahsun Yüzün Var Bunu Görüyorum seni Bana Yar Seni Bana Can Diye Verene Şükrediyorum sen Hanım Gibi Hanım Meleğim Seni Canımdan Çok Seviyorum
ali ateş - adam gibi adam 2011 yeni albüm 03:24
ali ateş - adam gibi adam 2011 yeni albüm 934 izlenme - 6 yıl önce damarabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/damarabeskc1] arabeskci facebook orjinal profil sayfamız [ www.facebook.com/arabeskci.kral ] acebook hayran sayfamız d&a [www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1] facebook profil ve hayran sayfamıza tüm arabeskci arkadaşları bekleriz.
Esra Erol - 62'lik Çılgın Damat 01:18
Esra Erol - 62'lik Çılgın Damat 456 izlenme - 2 yıl önce Amcamız "yehhu" efektleriyle bir anda dans etmeye başlıyor. Olumsuz cevap üzerine sinirlenip, teessüf ve tenzih etmeyi de ihmal etmiyor. Adam gibi adam görmek isteyenler videoyu kesinlikle izlemeli.
Adam Gibi Adam (Lara) 03:57
Adam Gibi Adam (Lara) 399 izlenme - 5 yıl önce Adam Gibi Adam (Lara)
serdar ortaç ibrahim dumrul düet adam gibi. paylaş 05:17
serdar ortaç ibrahim dumrul düet adam gibi. paylaş 1.135 izlenme - 7 yıl önce iletişim delidumrul_zulmu@hotmail.com
Zap Suyu Şiirini Okurken Coşan Murat Meşe 2 06:25
Zap Suyu Şiirini Okurken Coşan Murat Meşe 2 249 izlenme - 2 yıl önce Site'de bir programda o muhteşem şiir'i tekrar okuyuşunu görünce bi araştırayım dedim röportaj bağabında bi program'a katılmış oradaki konuşmaları izliyelim.Abimiz gerçekten adam gibi adam !
Adam Gibi Adam Atam-Dombra 03:35
Adam Gibi Adam Atam-Dombra 70 izlenme - 7 ay önce ADAM GİBİ ADAM ATAM Cihan askerleri yurdu sarmışken Donanmalar Marmarayı kuşatmışken Geldikleri gibi giderler Bütün işgalci gemiler Dedi Mustafa Kemal ATATÜRK Yurtta barış cihanda barış şiyardı Ölen düşman askerine vatan diyardı Dünya başkumandan saydı O Vatan sevdasındaydı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Bağımsızlık benim karakterimdir diyen CUMHURİYETTİR bize en güzel hediyen Yüz yılda bir gelen adam ADAM GİBİ ADAM ATAM Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK..!
Adam Gibi Adam Mustafa Ceceli 03:39
Adam Gibi Adam Mustafa Ceceli 324 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Ceceli'ye Gezi Parkı Olayından Dolayı Küfür Eden Hayvanlar İzlesin Bakalım Belki Birşeyleri Anlarsınız.. Pardon Ya Hayvanlar Nasıl Anlayacak Ki?? Ve ...
Erkek Adamın Berber Sorunsalı - Adam Kafası 02:41
Erkek Adamın Berber Sorunsalı - Adam Kafası 2 izlenme - 6 gün önce Erkek adamın derdi bitmez. Sorunları da sorunsalları da. Berber mevzusu bunların en derinlerindendir. Bir erkek adamın berber sorunsalını işledik bu sefer. Umarım bol eğlenirsiniz. Bol gülersiniz. Çok layk koyarsınız. Bir de ABONE olursunuz http://bit.ly/2mKZXvp Adam Kafası'nın tüm videoları burada: http://bit.ly/2nF0YlY Adam adama eğlenmenin ön planda olduğu bir kanaldır. Bir yüzü yok ama bir sesi vardır. Belki bir gün yüzü de olacaktır. Keyifli izlemeler!
Üzgün Adamlara Şiirsel Bir Bakış Açısı - Adam Kafası 01:52
Üzgün Adamlara Şiirsel Bir Bakış Açısı - Adam Kafası 2 izlenme - 6 gün önce Adam adama sohbette ulaşılabilecek en üst seviyeyi temsil eden Adam Kafası'ndan yeni bir video sizlerle. Acaba kızlar hangi erkekler için, hangi erkekleri üzmüş. İşte bu hüzünlü videoda bu mühim sorunun cevabını alacaksınız. Umarım bol eğlenirsiniz. Bol gülersiniz. Çok layk koyarsınız. Bir de ABONE olursunuz http://bit.ly/2mKZXvp Adam Kafası'nın ilk bölümünde neler olmuş merak edenler için https://goo.gl/7ugmvG Adam adama eğlenmenin ön planda olduğu bir kanaldır. Bir yüzü yok ama bir sesi vardır. Belki bir gün yüzü de olacaktır. Keyifli izlemeler!
Ferdi Tayfur Bana Gerçekleri Söyle 04:06
Ferdi Tayfur Bana Gerçekleri Söyle 180 izlenme - 6 yıl önce
Adam Adama Tatile Gitme Rehberi! - Adam Kafası 02:29
Adam Adama Tatile Gitme Rehberi! - Adam Kafası 1 izlenme - 6 gün önce Adam Kafası yayın hayatına başlıyor, çünkü niye başlamasın ? Bu kanalda bulduğunuz bulabileceğiniz her şey hayatın dışından şeylerdir. Adam adama tatil yapmak gibi. Umarım bol eğlenirsiniz. Bol gülersiniz. Çok layk koyarsınız. Bir de ABONE olursunuz http://bit.ly/2mKZXvp Adam adama eğlenmenin ön planda olduğu bir kanaldır. Bir yüzü yok ama bir sesi vardır. Belki bir gün yüzü de olacaktır. Keyifli izlemeler!
Adam Gibi Sev 03:21
Adam Gibi Sev 186 izlenme - 6 yıl önce adam gibi girdin mağdem kalbime adam gibi de çık git ..!
Dostlarının Ağızından Süleyman Seba 03:13
Dostlarının Ağızından Süleyman Seba 56 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaşlılar kadar Beşiktaşlı olmayan insanlarında sevdiği bir isimdi Süleyman Seba (en azından ben severim). Efendi, babacan ve temiz Anadolu insanına en iyi örnekti. Ölümünün ardından yakın çevresine mikrofon uzatmışlar. Mekanı Cennet Olsun.
Salim Kalli 01:37
Salim Kalli 78 izlenme - 8 yıl önce sdfghjkl
Kenan Vural - Adam Gibi Adam 03:58
Kenan Vural - Adam Gibi Adam 34 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Alem Dünya Çıkış Tarihi: 03.05.2013 Pop Şarkı sözleri: Çıkmaz Bir Sokakta Tüm Kapılar Başka Dünyalara Açılır Ya Birinden Bıkınca Her Gördüğün Güzel Gelir Böyledir Aşkta Bir Kuş Kadar Özgürken Yine Bir Kafes Arar Gönül Rahat Durmaz O Çıkmaz Sokakta Besbelli Olmasa Da Tutsaklık Var Ya Da Bir Gün Doğru Kapıyı Açıp Kurtulmak Var Şehvete Karşı Konulmaz Mı İçindeki Yangın Hiç Durmaz Mı Bu Canavar Hiç Doymaz Mı Adam Gibi Adam Olunmaz Mı Bir Başkasına Rastlar Kar Üstünde Çıplak Yürür Yanarsın Usanmadan Merak Eder Sırf Bir Başkası Diye Kıvranırsın İyi Gelir Buldum Sanır Yeni Aşklara Çok Kolay Kanarsın