Hoşgeldiniz!

Adam Johnson

Yasak ilişki takımdan etti 00:49
Yasak ilişki takımdan etti 667 izlenme - 2 yıl önce Sunderland, reşit olmayan birisiyle cinsel ilişkiye girdiğini itiraf eden Adam Johnson'ın sözleşmesini feshetti.
Adam Johnson 6 Yıl Hapis Cezası Aldı 00:13
Adam Johnson 6 Yıl Hapis Cezası Aldı 408 izlenme - 2 yıl önce Premier Lig'de Sunderland forması giyen Adam Johnson yüz kızartıcı bir sebepten dolayı 6 yıl hapis cezası aldı. Adam Johnson, neden hapis cezası aldı? Küçük bir çocukla cinsel ilişkiye girmek suçlamasıyla yargılanan Sunderland'li futbolcu Adam Johnson yapılan duruşmada 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Adam Johnson'ın cinsel istismarda bulunduğu kız çocuğunun 15 yaşında olduğu belirliliyor.
Küçük Kızla İlişkiye Giren Futbolcu, Şimdi Türkiye'den Takım Arıyor 01:52
Küçük Kızla İlişkiye Giren Futbolcu, Şimdi Türkiye'den Takım Arıyor 6 izlenme - 2 hafta önce İngiltere'de 15 yaşından küçük kızla cinsel ilişkiye girdiğini kabul eden ve ardından hapse giren futbolcu Adam Johnson, tahliye olduktan sonra futbol oynamak için Türkiye'den takım arıyor.
Pedofiliden Hapis Yatan Adam Johnson, Türkiye'ye Gelebilir 01:03
Pedofiliden Hapis Yatan Adam Johnson, Türkiye'ye Gelebilir 3 izlenme - 3 hafta önce 15 yaşındaki bir çocukla cinsel ilişkiye girdiğini kabul ettikten sonra 6 yıl hapis cezası alan futbolcu Adam Johnson, ceza evinden çıktıktan sonra kariyerine Türkiye'de devam edebilir.
Johnson, Futbol Oyunlarından Çıkarıldı 00:58
Johnson, Futbol Oyunlarından Çıkarıldı 15 izlenme - 2 yıl önce Reşit olmayan bir kızla cinsel yakınlık kurduğu için hapse mahkum edilen futbolcu Adam Johnson bu kez de futbol oyunlarından atıldı.
Adam Johnson, 15 Yaşındaki Kızla Birlikte Olduğu Şüphesiyle Tutuklandı 00:24
Adam Johnson, 15 Yaşındaki Kızla Birlikte Olduğu Şüphesiyle Tutuklandı 30 izlenme - 3 yıl önce Premier Lig ekiplerinden Sunderland'da forma giyen 27 yaşındaki Adam Johnson, 15 yaşındaki kızla birlikte olduğu için tutuklandı.
Ünlü Futbolcu Johnson: Hapis Cezası Alacağımı Bilsem O Kıza Tecavüz Ederdim 01:52
Ünlü Futbolcu Johnson: Hapis Cezası Alacağımı Bilsem O Kıza Tecavüz Ederdim 3 izlenme - 11 ay önce Reşit olmayan kızla ilişkiye girdiği yönündeki iki suçlamayı reddeden ünlü futbolcu Adam Johnson, "6 yıl hapis cezası alacağımı bilsem o kıza tecavüz ederdim." dedi.
Adam Johnson'a 6 Yıl Hapis Cezası 01:44
Adam Johnson'a 6 Yıl Hapis Cezası 1 izlenme - 2 yıl önce Premier Lig ekiplerinden Sunderland'le olan sözleşmesi feshedilen Adam Johnson, reşit olmayan kızla ilişkiye girdiği için 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı.