Hoşgeldiniz!

Adamları Videoları İzle

Dubai'de Elektronik Fiyatları: iPhone 7 Ne Kadar ? 09:11
Dubai'de Elektronik Fiyatları: iPhone 7 Ne Kadar ? 5.445 izlenme - 8 ay önce Dubai videolarının ikincisinde, Dubai Mall içerisinde bulunan bir teknoloji mağazasını geziyoruz. Telefon, bilgisayar, PlayStation 4, konsol oyunlarının fiyatlarına yakından bakıyoruz. Aynı zamanda Amerika'dan nasıl ucuza MacBook alınır? onun cevabı da yine bu videoda. İyi seyirler efenim.
gerçek polat ve adamları bulundu 00:44
gerçek polat ve adamları bulundu 25.809 izlenme - 7 yıl önce
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 47:32
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 941 izlenme - 2 ay önce Türk Televizyonlarının bence En Absürt komedi dalında en başarılı dizisidir. Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkındır. Sabriye onun ilk karısıdır, sonra çeşmenin başında Terbiye'yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye'yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun'un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına, yani İstanbul'a gitmek gelir. Artık İsmail'in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey'in, ama Memnun Kaygısız ın asıl belası sokaktaki Kültigin ve adamlarıdır. Dizinin bu bölümünü YouTube'ta buldum sizlerle paylaşmak istedim. Kayıt bana ait değildir.
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 00:18
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 2.142 izlenme - 11 ay önce Oğul Barlas artık o an neresi ile düşündüyse ağızından "Almanya, Türkiye'den daha az ihracat yapıyor" lafı çıkıyor. Umarız ne dediğinin farkındadır.
Vur Kadehi Usta 01:13
Vur Kadehi Usta 25.234 izlenme - 8 yıl önce sılanın sesinden...
Sıla - Vur Kadehi Ustam 03:34
Sıla - Vur Kadehi Ustam 16.383 izlenme - 7 yıl önce
dünyanın en mal adamları :)) 02:16
dünyanın en mal adamları :)) 6.937 izlenme - 8 yıl önce tam komedi :))
1971 Yılına Ait Sürücüsüz Araç Denemesi Görüntüleri 00:48
1971 Yılına Ait Sürücüsüz Araç Denemesi Görüntüleri 2.271 izlenme - 2 yıl önce Evet sayın alkışlarlayaşıyorum sakinleri bu videomuzda 1971 yılında İngiltere'de Road Research Laboratory tarafından yapılan sürücüsüz araç denemesini izliyoruz. Okuğum bilgiler doğrultusunda bilim adamları 2000 li yıllarda herkes arabasının arka koltuğunda keyfine bakıp bilgisayar her işi onlar yerine halledecek diyormuş. Karar sizin. iyi seyirler efenim..
yeşilçamın kötü adamları ve gülüşleri 02:25
yeşilçamın kötü adamları ve gülüşleri 5.656 izlenme - 8 yıl önce unutulmaz aktörler be...
Grup Seyranın Adamları Ender,erkan,cevdet 03:01
Grup Seyranın Adamları Ender,erkan,cevdet 5.311 izlenme - 8 yıl önce grup seyranın adamları ender,erkan,cevdet
wag the dog 00:31
wag the dog 4.299 izlenme - 6 yıl önce seçimlere çok az kalmışdır. başkan ve diğer rakipler bir birilerin açığını yakalamaya çalıştığı zamanlardır. tam abd bu seçkiye hazırlanırken bir skandal ortalığı karıştırır. beyaz sarayı ziyaret eden kızlardan biri başkanın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia edince işler karışır. başkanın rakipleri bu işe çok sevinirken başkan kurtulmak için bir yol aramaktadır ancak bu zordur.
 İngilizce Konuşan Maymun Simülasyon Kaydı  00:37
İngilizce Konuşan Maymun Simülasyon Kaydı 218 izlenme - 6 ay önce Amerikalı ve Avusturyalı bilim adamları Princeton'da maymunların sadece insanlar gibi, 'açıkça anlaşılır' konuşma yeteneğine sahip bir vokal anatomiye sahip olduğunu kanıtlamış.
Mr. Bean - Fasulyenin Kötü Adamları 10:59
Mr. Bean - Fasulyenin Kötü Adamları 40 izlenme - 3 hafta önce Rowan Atkinson'ın oynadığı orijinal Mr Bean dizisinin ilk bölümü ilk olarak 1 Ocak 1990'da yayınlandı. O zamandan beri Bay Bean dünyaca ünlü hale geldi. Rowan Atkinson, Richard Curtis ve Robin Driscoll tarafından hazırlanan canlı aksiyon dizisinin sadece 14 bölüm vardı.
Vadinin Adamları 2 Müziği 03:32
Vadinin Adamları 2 Müziği 1.433 izlenme - 3 yıl önce Vadinin Adamları 2 Müziği
30 tonluk uçağı elleriyle çektiler! 00:56
30 tonluk uçağı elleriyle çektiler! 2.321 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Güçlü Adamları Şampiyonası'nda bu kez bir uçak çekme yarışması vardı. Birbirinden güçlü yarışmacılar Boeing-737'yi en hızlı çekmek için kıyasıya yarıştılar.
all the president's men 01:38
all the president's men 2.910 izlenme - 6 yıl önce başkan nixon amerikan tarihinde istifaya zorlanmış ilk ve -şimdilik- tek başkandır. her şey washington post gazetesi muhabiri iki gözüpek gazetecinin carl bernstein ve bob woodward'ın bir dedektif kalitesinde yaptıkları takip sonucu tarihe watergate skandalı olarak geçecek vaka ortaya çıkar17 haziran 1972 günü nixon'ın mensubu olduğu cumhuriyetçi parti'den bir kaç kişi seçimi kazanması muhtemel olan demokratların merkezine sızıp dinleme cihazı yerleştirmiştir. iki gazetecinin yakın takibi
all the king's men fragmanı 1 01:01
all the king's men fragmanı 1 2.977 izlenme - 6 yıl önce filmde sean penn politikaya girmek istiyen emekli bir öğretmendir.ancak seçimi yönlendiren büyük insanların elinde kukla olucaktır.bunu daha sonra fark eden sean penn halka halkın dilinden bahseder ve eyelat secimlerinde o güne kadarki en büyük fark ile seçimi kazanır.daha sonra kahramanın çabuk parlayan polikita hayatı beklenmedik bir şekilde sonuçlanır.
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 02:15
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 940 izlenme - 2 yıl önce Açıklamayı spiker yapmış sağolsun gerçi anlaşılmayacak durum değil. Putin başgan çakal işadamlarını dize getiriyor adeta kendine itaat ettiriyor. Helal olsun bu hareketi saygı duyulası..
bilim adamları cristiano ronaldo'yu inceledi 08:51
bilim adamları cristiano ronaldo'yu inceledi 1.317 izlenme - 6 yıl önce bilim adamları cristiano ronaldo'yu inceledi
İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Bundan Böyle Dibe Vuruşumuz 05:12
İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Bundan Böyle Dibe Vuruşumuz 1.764 izlenme - 5 yıl önce İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Bundan Böyle Dibe Vuruşumuz..
Komik Bas Denemesi 01:47
Komik Bas Denemesi 885 izlenme - 3 yıl önce Komik Bas Denemesi
Gerçek Polat Ve Adamları Bulundu 00:44
Gerçek Polat Ve Adamları Bulundu 1.342 izlenme - 7 yıl önce
 Siyah Domatesin Faydaları Saymakla Bitmiyor 01:42
Siyah Domatesin Faydaları Saymakla Bitmiyor 609 izlenme - 3 yıl önce Bilim adamları, Amerika'da satışa çıkan siyah domatesin kırmızı domatese göre daha sağlıklı olduğunu söylüyor. Amerikalı siyah domates seralarına sahip olan üreticilerin ilk kez bu yıl satışa çıkardıkları yeni ürünlerini süper sebze olarak lanse ettiği belirtildi.Amerikalı bilimadamlarının yaptığı araştırmalarda siyah domates olarak çıkarılan yeni süper sebzesi kırmızı normal domateslere göre antioksidan özelliği ile diyabet ve obezite ile mücadelede tüketicilere büyük bir yardımı olduğu belirtildi. KAPALI ALANDA ÖZEL ŞARTLARDA YETİŞTİRİLDİ Devon tabanlı Sutton Tohumlar'ı adlı üreticilerin ilk kez bu bahar satışa çıkardıklarını ürünlerinin tüm satış haklarını aldıkları belirtildi. Indigo Rose rengi olarak belirtiliren siyah domatesin ilk kez bu bahar üretildi ve karanlık bir ortamda özel şartlarda yetiştirildiği iddia edildi. Büyüme sürecinde tüm domatesler gibi yeşil renkte başlayan siyah domatesin kapalı alanda özel şartlar içerisinde güneşe çıkarılması üzerine kısa sürede siyah renge dönüştüğü belirtildi. YÜKSEK FİYATLA SATIŞA ÇIKACAK Siyah domatesin normal domateslere göre soğuk kış hava şartlarında normale göre 2 hafta içinde olgunlaştığı belirtildi. Devon Suttons tohumlarının ürettiği siyah domatesin çiftçilerine göre süpermarketlerde ve manavlarda lüks ve egzotik meyveler seviyeside yüksek fiyatla satışa çıkacağı açıklanırken artan meyve ve sebze fiyatlarına göre yeterli sayısa üretildiği belirtildi.
otoriteye boyun eğer misin? seyret öğren - 2. böl 09:52
otoriteye boyun eğer misin? seyret öğren - 2. böl 1.107 izlenme - 7 yıl önce stanley milgram’ın ünlü deneyi belgesel için tekrarlanıyor. ikinci bölümde katılımcılar bir başka insana ölümcül derecede elektrik verecekler mi vermeyecekler mi? bunun heyecanını yaşıyoruz.
Siyah Adamları Vur 01:15
Siyah Adamları Vur 318 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/siyahadamlarivur.htm Siyah adamlar oyunları arasına yeni ve farklı bir bölüm eklendi! Aslında oyun, siyah adamlar 3'e çok benziyor. Fakat farklı bölümlere sahiptir. Play seçeneğine tıklayıp oyuna giriş yaptıktan sonra ilk bölümden oyunu başlatabilirsiniz. Tabancanızdaki mermileri dikkatli kullanarak tüm hedefleri vurmanız istenmekte. Başarılı olmak için tek mermiyle daha fazla siyah adam vurmaya çalışmalısınız. Kontrol için mouseyi kullanmanız yeterli, bölümü yeniden başlatmak için ise R tuşuna basmalısınız. İyi eğlenceler..
 Bilim adamları Türkiye'de bir ilke imza attı 04:01
Bilim adamları Türkiye'de bir ilke imza attı 545 izlenme - 4 yıl önce Çukurova Üniversitesi'nde bilim adamları, aflatoksin (zehirli küf mantarı) ayrıştırma makinesi icat etti. Yediğimiz birçok kurutulmuş gıda maddesinde olma riski bulunan ve ihracatta sanayiciyi gümrük kapılarında zora sokan zehirli küf mantarı aflatoksin, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) bilim adamlarının çalışmasıyla artık kabus olmaktan çıktı. Bilim adamları, Türkiye'de bir ilke imza atarak, aflatoksin (zehirli küf mantarı) ayrıştırma makinesi icat etti. İhracatçı firmalar ve ülkelerin ekonomilerine darbe vuran aflatoksinin tespit edilebilmesi için yıllarca pek çok çözüm yoluna başvurulduğu biliniyor. Hatta bazı firmalar, ürünlerinde aflatoksin olup olmadığını anlayabilmek için kurdukları büyük tezgahlarda yüzlerce insan çalıştırıp UV ışınları altında elle ayrıştırma yöntemine giderek zaman ve işgücü kaybına uğruyordu. Ancak bu zehir, Çukurova Üniversitesi bilim adamlarının icat ettiği “Aflatoksin Ayrıştırma Makinesi” sayesinde artık kabus olmakta çıktı. Çünkü bir üründe zehir olup olmadığı bu makine sayesinde hemen anlaşılıyor ve hastalıklı ürünler ayrıştırılabiliyor. ÇÜ Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Emin Güzel’in başkanlığında oluşan ekip tarafından hayata geçirilen projeye Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Akyürek Teknoloji Firması da destek veriyor. Önemli bir buluşa imza atan ekipten Prof. Dr. Emin Güzel, aflatoksinli ürünlerin ayrıştırılması için günümüzde yoğun işgücü gerektiren geleneksel yöntemler kullanıldığını belirterek, "İşçiler karanlık bir odaya kurulan UV lambalı tezgahlarda günde 8-12 saat arasında ayakta çalışarak bantlardan geçen ürünlerde aflatoksin olup olmadığını tespit etmeye çalışıyor. El yordamıyla yapılan bu ayırma tekniği çalışma verimini düşürdüğü gibi, uzun süre ışığa maruz kalan işçilerin sağlığını olumsuz etkiliyor. Ayrıca yorgunluğun yarattığı dikkat dağınıklığına bağlı olarak da ayrılması gereken hastalıklı ürünler gözden kaçabiliyor. Zehirli ürünlerin gözden kaçmaması, daha seri ayrıştırma yapılması ve insan gücünün az kullanılacağı UV ışık esaslı ayrıştırma makinesi geliştirdik. Bu makine sayesinde birçok olumsuz koşul ortadan kalkacak" dedi. AFLATOKSİN KANSERE NEDEN OLUYOR Kuru gıda ürünlerin güneş ve hava temasıyla oluşan aflatoksinin başta kanser olmak üzere birçok tehlikeli hastalığa neden olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Güzel, Türkiye’de ‘ilk’ olma özelliği taşıyan “Aflatoksinli Ürün Ayrıştırma Makinesi” sayesinde bu hastalıkların önüne geçilebileceğini ifade etti. Prof. Dr. Emin Güzel ile birlikte çalışan ve tez konusu olarak 2009 yılında projeye başlayan tez öğrencisi Dr. Barış Özlüoymak, kamera sistemleri ve yazılımlarla geliştirdikleri bu çalışma sonucunda gümrük kapılarından dönen aflotoksinli ürünlerin ortadan kalkacağını belirtti. Patent aşaması sürecinde olan makinenin çalışma prensibiyle ilgili de bilgi veren Dr. Barış Özlüoymak, "Aflatoksin Ayrıştırma Makinesi, gelişmiş kameralar, görüntü işleme, otomasyon yazılımları, pnömatik ayırma ünitesi ve ürünün taşındığı bant sisteminden oluşuyor. Oluşturduğumuz sistemle, UV ışıklı bant üzerinde uygun hızda ilerleyen ürünler arasından aflatoksin tespit edilirse cihazın ayrıştırma kolu devreye girerek ürün banttan uzaklaştırılıyor. Böylece hata yapma oranınız sıfıra inmiş oluyor" diye konuştu.
İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Ondandır Böyle Dibe Vuruşumuz 05:12
İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Ondandır Böyle Dibe Vuruşumuz 611 izlenme - 5 yıl önce İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Ondandır Böyle Dibe Vuruşumuz
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 01:19
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 444 izlenme - 2 yıl önce Japon bilim insanları insanlığın geleceğiyle ilgili oldukça önemli bir buluşa imza attı. İlk insan robot canlı yayında tanıtıldı. İlk baktığınıza insandan ayırt etmenin zor olduğu robotlarla gelecekte günlük yaşamın insanlar için daha kolay bir hale gelmesi hedefleniyor. Şu ana kadar 2 kadın droid yapan Japonlar gelecekte bu robotların bir çok alanda kullanılabileceğini söylüyor. Bu robotlar sorunlar sorulara cevap veriyor, verilen komutları da gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Kontrol edilebilir yapay kasları olan droidlerin yüzeyi silikonla kaplı. Dudakları hareket etmeyen bu robotlar sorulara sesli yanıt verebiliyor. Şimdiden büyük bir etki yaratan Androidler Tokyo Müzesi’nde sergileniyor.
Lav Gölünde Çöpleri İmha Ettiler 00:48
Lav Gölünde Çöpleri İmha Ettiler 405 izlenme - 3 yıl önce İnsanların lav üzerinde yürümeleri her ne kadar mümkün olmasa da, bilim adamları buna ihtimal veren deneyler yapmaya devam ediyor. Erta Ale Volkanı Lav Gölü' nde, insanların lavlar üzerinde yürüyebileceğini kanıtlamak amacıyla yapılan deneyde, yanardağın tepesine çıkıp içerisinde gıda atıklarının bulunduğu bir çöp poşeti atılıyor. 80 METRE YÜKSEKLİKTEN ATTILAR Yaklaşık 30 kilogram ağırlığında ve 60X60X60 ebatlarındaki çöp poşetini 80 metre yüksekten lav gölünün içine atan deney sahipleri, poşetin Göle düştüğü anda büyük bir fışkırma tepkimesi ile karşı karşıya kalıyor. Bilim adamları bu karşılaştıkları durumu, poşetin içerisindeki gıda maddelerinden açığa çıkan gazlar olarak tanımlıyor.
Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği 03:09
Düziçi Girişimci İş Adamları Derneği 652 izlenme - 7 yıl önce düziçi girişimci iş adamları derneği