Hoşgeldiniz!

adamları

Sedat Peker'in Adamlarının Bi Vatandaşı Öldüresiye Dövmesi 01:59
Sedat Peker'in Adamlarının Bi Vatandaşı Öldüresiye Dövmesi 4.495 izlenme - 5 ay önce Sedat Peker'in 'adamları' olduğunu iddia eden bir grup, döverek kanlar içinde bıraktıkları bir adamın videosunu sosyal medya hesaplarında paylaştı, Sedat Peker görüntüleri retweetledi. Lütfen Dikkat ! Artı 18
Dikişe Gerek Kalmadan Yaraları Kapatan Madde 02:28
Dikişe Gerek Kalmadan Yaraları Kapatan Madde 2.755 izlenme - 4 ay önce Amerikalı ve Avustralyalı bilim adamlarının uzun çalışmalar sonucunda üretmiş oldukları MeTro isimli madde, yaraları 60 saniye içerisinde kapatmaya yarıyor.
gerçek polat ve adamları bulundu 00:44
gerçek polat ve adamları bulundu 25.831 izlenme - 8 yıl önce
Dubai'de Elektronik Fiyatları: iPhone 7 Ne Kadar ? 09:11
Dubai'de Elektronik Fiyatları: iPhone 7 Ne Kadar ? 5.689 izlenme - 1 yıl önce Dubai videolarının ikincisinde, Dubai Mall içerisinde bulunan bir teknoloji mağazasını geziyoruz. Telefon, bilgisayar, PlayStation 4, konsol oyunlarının fiyatlarına yakından bakıyoruz. Aynı zamanda Amerika'dan nasıl ucuza MacBook alınır? onun cevabı da yine bu videoda. İyi seyirler efenim.
Bakterileri Yiyen Robotlar 00:45
Bakterileri Yiyen Robotlar 1.563 izlenme - 8 ay önce Alman bilim insanları sudaki zararlı bakterileri yiyen mikro robotlar geliştirdi. Robotların su arıtma imkânı olmayan bölgelerde kullanılması hedefleniyor.
Vur Kadehi Usta 01:13
Vur Kadehi Usta 25.240 izlenme - 9 yıl önce sılanın sesinden...
Sıla - Vur Kadehi Ustam 03:34
Sıla - Vur Kadehi Ustam 16.395 izlenme - 8 yıl önce
dünyanın en mal adamları :)) 02:16
dünyanın en mal adamları :)) 6.946 izlenme - 8 yıl önce tam komedi :))
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 00:18
Almanya, Türkiye'den Daha Az İhracat Yapıyor 2.155 izlenme - 2 yıl önce Oğul Barlas artık o an neresi ile düşündüyse ağızından "Almanya, Türkiye'den daha az ihracat yapıyor" lafı çıkıyor. Umarız ne dediğinin farkındadır.
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 47:32
Kaygısızlar - Kanal 6 Bölümleri - 3.Bölüm 1.344 izlenme - 10 ay önce Türk Televizyonlarının bence En Absürt komedi dalında en başarılı dizisidir. Memnun Kaygısız, Ordulu ve çapkındır. Sabriye onun ilk karısıdır, sonra çeşmenin başında Terbiye'yi görür ve o an ona aşık olur. Yine birkaç yıl geçmeden tarlada Kafiye'yi görür. Bu üç eşinden tam 36 çocuğu olur. Evi geçindirmek konusunda ne yapacağını bilmeyen Memnun'un aklına, asker arkadaşı ve tertibi İsmail'in yanına, yani İstanbul'a gitmek gelir. Artık İsmail'in başı Memnun, üç karısı ve 36 çocuğu ile derttedir. Tabii hanımı Zeynep ve ev sahipleri Hacı Gaffur Bey'in, ama Memnun Kaygısız ın asıl belası sokaktaki Kültigin ve adamlarıdır. Dizinin bu bölümünü YouTube'ta buldum sizlerle paylaşmak istedim. Kayıt bana ait değildir.
1971 Yılına Ait Sürücüsüz Araç Denemesi Görüntüleri 00:48
1971 Yılına Ait Sürücüsüz Araç Denemesi Görüntüleri 2.284 izlenme - 2 yıl önce Evet sayın alkışlarlayaşıyorum sakinleri bu videomuzda 1971 yılında İngiltere'de Road Research Laboratory tarafından yapılan sürücüsüz araç denemesini izliyoruz. Okuğum bilgiler doğrultusunda bilim adamları 2000 li yıllarda herkes arabasının arka koltuğunda keyfine bakıp bilgisayar her işi onlar yerine halledecek diyormuş. Karar sizin. iyi seyirler efenim..
yeşilçamın kötü adamları ve gülüşleri 02:25
yeşilçamın kötü adamları ve gülüşleri 5.663 izlenme - 9 yıl önce unutulmaz aktörler be...
Grup Seyranın Adamları Ender,erkan,cevdet 03:01
Grup Seyranın Adamları Ender,erkan,cevdet 5.312 izlenme - 8 yıl önce grup seyranın adamları ender,erkan,cevdet
wag the dog 00:31
wag the dog 5.215 izlenme - 7 yıl önce seçimlere çok az kalmışdır. başkan ve diğer rakipler bir birilerin açığını yakalamaya çalıştığı zamanlardır. tam abd bu seçkiye hazırlanırken bir skandal ortalığı karıştırır. beyaz sarayı ziyaret eden kızlardan biri başkanın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu iddia edince işler karışır. başkanın rakipleri bu işe çok sevinirken başkan kurtulmak için bir yol aramaktadır ancak bu zordur.
all the president's men 01:38
all the president's men 3.640 izlenme - 7 yıl önce başkan nixon amerikan tarihinde istifaya zorlanmış ilk ve -şimdilik- tek başkandır. her şey washington post gazetesi muhabiri iki gözüpek gazetecinin carl bernstein ve bob woodward'ın bir dedektif kalitesinde yaptıkları takip sonucu tarihe watergate skandalı olarak geçecek vaka ortaya çıkar17 haziran 1972 günü nixon'ın mensubu olduğu cumhuriyetçi parti'den bir kaç kişi seçimi kazanması muhtemel olan demokratların merkezine sızıp dinleme cihazı yerleştirmiştir. iki gazetecinin yakın takibi
Vadinin Adamları 2 Müziği 03:32
Vadinin Adamları 2 Müziği 1.466 izlenme - 4 yıl önce Vadinin Adamları 2 Müziği
30 tonluk uçağı elleriyle çektiler! 00:56
30 tonluk uçağı elleriyle çektiler! 2.330 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın En Güçlü Adamları Şampiyonası'nda bu kez bir uçak çekme yarışması vardı. Birbirinden güçlü yarışmacılar Boeing-737'yi en hızlı çekmek için kıyasıya yarıştılar.
all the king's men fragmanı 1 01:01
all the king's men fragmanı 1 3.900 izlenme - 7 yıl önce filmde sean penn politikaya girmek istiyen emekli bir öğretmendir.ancak seçimi yönlendiren büyük insanların elinde kukla olucaktır.bunu daha sonra fark eden sean penn halka halkın dilinden bahseder ve eyelat secimlerinde o güne kadarki en büyük fark ile seçimi kazanır.daha sonra kahramanın çabuk parlayan polikita hayatı beklenmedik bir şekilde sonuçlanır.
Mr. Bean - Fasulyenin Kötü Adamları 10:59
Mr. Bean - Fasulyenin Kötü Adamları 270 izlenme - 8 ay önce Rowan Atkinson'ın oynadığı orijinal Mr Bean dizisinin ilk bölümü ilk olarak 1 Ocak 1990'da yayınlandı. O zamandan beri Bay Bean dünyaca ünlü hale geldi. Rowan Atkinson, Richard Curtis ve Robin Driscoll tarafından hazırlanan canlı aksiyon dizisinin sadece 14 bölüm vardı.
 İngilizce Konuşan Maymun Simülasyon Kaydı  00:37
İngilizce Konuşan Maymun Simülasyon Kaydı 237 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı ve Avusturyalı bilim adamları Princeton'da maymunların sadece insanlar gibi, 'açıkça anlaşılır' konuşma yeteneğine sahip bir vokal anatomiye sahip olduğunu kanıtlamış.
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 02:15
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 1.044 izlenme - 2 yıl önce Açıklamayı spiker yapmış sağolsun gerçi anlaşılmayacak durum değil. Putin başgan çakal işadamlarını dize getiriyor adeta kendine itaat ettiriyor. Helal olsun bu hareketi saygı duyulası..
bilim adamları cristiano ronaldo'yu inceledi 08:51
bilim adamları cristiano ronaldo'yu inceledi 1.321 izlenme - 6 yıl önce bilim adamları cristiano ronaldo'yu inceledi
Yerin 12.000 Metre Altında Kaydedilen Sesler 15:09
Yerin 12.000 Metre Altında Kaydedilen Sesler 188 izlenme - 8 ay önce Daha fazla içeriğe ulaşabilmek için Abone olabilirsiniz... Rusya'da yapılan bir sondaj çalışmasında yerin 12 bin metre altında kaydedilen sesler bilim adamlarını şaşırtmakla kalmadı 25 yıldır cevap bekleyen de bir soru işareti oluşturdu. Bu seslerin kaynağı neydi? Kaynaklar: https://www.wikipedia.org/ http://heavenparadise.port5.com http://www.etika.com http://www.terramon-ta.net Die Hölle angebohrt http://www.e-esoterique.com http://www2.uol.com.br http://www.hellsreal.com http://www.branchministry.net http://www.av1611.org http://www.nowsthetime.org http://home.inreach.com Kevin MacLeod sanatçısının adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Bundan Böyle Dibe Vuruşumuz 05:12
İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Bundan Böyle Dibe Vuruşumuz 1.772 izlenme - 5 yıl önce İki Satırlık Adamları Musallat Ettik Ömrümüze Bundan Böyle Dibe Vuruşumuz..
Gerçek Polat Ve Adamları Bulundu 00:44
Gerçek Polat Ve Adamları Bulundu 1.342 izlenme - 8 yıl önce
Komik Bas Denemesi 01:47
Komik Bas Denemesi 890 izlenme - 4 yıl önce Komik Bas Denemesi
 Siyah Domatesin Faydaları Saymakla Bitmiyor 01:42
Siyah Domatesin Faydaları Saymakla Bitmiyor 663 izlenme - 4 yıl önce Bilim adamları, Amerika'da satışa çıkan siyah domatesin kırmızı domatese göre daha sağlıklı olduğunu söylüyor. Amerikalı siyah domates seralarına sahip olan üreticilerin ilk kez bu yıl satışa çıkardıkları yeni ürünlerini süper sebze olarak lanse ettiği belirtildi.Amerikalı bilimadamlarının yaptığı araştırmalarda siyah domates olarak çıkarılan yeni süper sebzesi kırmızı normal domateslere göre antioksidan özelliği ile diyabet ve obezite ile mücadelede tüketicilere büyük bir yardımı olduğu belirtildi. KAPALI ALANDA ÖZEL ŞARTLARDA YETİŞTİRİLDİ Devon tabanlı Sutton Tohumlar'ı adlı üreticilerin ilk kez bu bahar satışa çıkardıklarını ürünlerinin tüm satış haklarını aldıkları belirtildi. Indigo Rose rengi olarak belirtiliren siyah domatesin ilk kez bu bahar üretildi ve karanlık bir ortamda özel şartlarda yetiştirildiği iddia edildi. Büyüme sürecinde tüm domatesler gibi yeşil renkte başlayan siyah domatesin kapalı alanda özel şartlar içerisinde güneşe çıkarılması üzerine kısa sürede siyah renge dönüştüğü belirtildi. YÜKSEK FİYATLA SATIŞA ÇIKACAK Siyah domatesin normal domateslere göre soğuk kış hava şartlarında normale göre 2 hafta içinde olgunlaştığı belirtildi. Devon Suttons tohumlarının ürettiği siyah domatesin çiftçilerine göre süpermarketlerde ve manavlarda lüks ve egzotik meyveler seviyeside yüksek fiyatla satışa çıkacağı açıklanırken artan meyve ve sebze fiyatlarına göre yeterli sayısa üretildiği belirtildi.
otoriteye boyun eğer misin? seyret öğren - 2. böl 09:52
otoriteye boyun eğer misin? seyret öğren - 2. böl 1.107 izlenme - 7 yıl önce stanley milgram’ın ünlü deneyi belgesel için tekrarlanıyor. ikinci bölümde katılımcılar bir başka insana ölümcül derecede elektrik verecekler mi vermeyecekler mi? bunun heyecanını yaşıyoruz.
Siyah Adamları Vur 01:15
Siyah Adamları Vur 373 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/siyahadamlarivur.htm Siyah adamlar oyunları arasına yeni ve farklı bir bölüm eklendi! Aslında oyun, siyah adamlar 3'e çok benziyor. Fakat farklı bölümlere sahiptir. Play seçeneğine tıklayıp oyuna giriş yaptıktan sonra ilk bölümden oyunu başlatabilirsiniz. Tabancanızdaki mermileri dikkatli kullanarak tüm hedefleri vurmanız istenmekte. Başarılı olmak için tek mermiyle daha fazla siyah adam vurmaya çalışmalısınız. Kontrol için mouseyi kullanmanız yeterli, bölümü yeniden başlatmak için ise R tuşuna basmalısınız. İyi eğlenceler..
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 01:19
Haber Sunan Robot - Japon Bilimadamlarının Büyük İcadı 620 izlenme - 3 yıl önce Japon bilim insanları insanlığın geleceğiyle ilgili oldukça önemli bir buluşa imza attı. İlk insan robot canlı yayında tanıtıldı. İlk baktığınıza insandan ayırt etmenin zor olduğu robotlarla gelecekte günlük yaşamın insanlar için daha kolay bir hale gelmesi hedefleniyor. Şu ana kadar 2 kadın droid yapan Japonlar gelecekte bu robotların bir çok alanda kullanılabileceğini söylüyor. Bu robotlar sorunlar sorulara cevap veriyor, verilen komutları da gayet başarılı bir şekilde yerine getiriyor. Kontrol edilebilir yapay kasları olan droidlerin yüzeyi silikonla kaplı. Dudakları hareket etmeyen bu robotlar sorulara sesli yanıt verebiliyor. Şimdiden büyük bir etki yaratan Androidler Tokyo Müzesi’nde sergileniyor.