Hoşgeldiniz!

adana hava durumu

21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 01:19
21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 6.386 izlenme - 2 yıl önce Batı bölgelerde yağışlı hava etkisini göstermeye cumartesi gününden itibaren başladı. Pazar günü de yağışlı hava devam edecek yalnızca yaz yağmuru şeklinde, sıcaklıkları düşürmez. Marmara Bölgesinde rüzgar poyrazdan esmeye devam ediyor. Bu rüzgarlar bunaltıcı nemin etkisini biraz da olsa düşürür.
25 Ocak Perşembe 2018 - Hava Durumu 02:28
25 Ocak Perşembe 2018 - Hava Durumu 438 izlenme - 4 hafta önce Marmara ve Ege’de kuzeyli rüzgarlar kuvvetli. Marmara’nın doğu kesimleri kar alıyor. İç Ege’de kar yağışları bekleniyor. Yağışın büyük çoğunluğu kesmiş olacak. Sıcaklıklar küçük adımlarla olsa da tırmanacak. Akdeniz’in doğusunda sağanak olmak üzere yağış sürüyor. İç Anadolu’da da kar yağışları var. Gece ve gündüz sıcaklık sıfırın altında, buzlanmaya dikkat. Karadeniz’de kar alıyor, Orta Karadeniz’de Samsun çevrelerinde bile kar bekleniyor. Trabzon karla karışık yağmura dönüyor. Cuma ve cumartesi sıcaklık küçük adımlarla artacak. Doğu Anadolu’da kar var ve ağır bir kar yağışı. Muş-Bingöl-Tunceli çevrelerinde olacak ve birçok köy yolunu kapatabilir. Cuma günü de kar yağışları sürecek. Güneydoğu’da da kuvvetli sağanaklar var. Su baskınları ve sele karşı dikkat.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.509 izlenme - 1 yıl önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
05 Şubat Pazartesi 2018 - Hava Durumu 02:35
05 Şubat Pazartesi 2018 - Hava Durumu 111 izlenme - 3 hafta önce
17 Şubat Cumartesi 2018 - Hava Durumu 03:50
17 Şubat Cumartesi 2018 - Hava Durumu 63 izlenme - 7 gün önce 17 Şubat Cumartesi günü, Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyde. Ege'de kuvvetli esiyor, hava parçalı bulutlu, birçok merkezde parçalı çok bulutlu olacak, sıcaklık Marmara'da tek hanelerde, pazar günü hava iyice açıyor. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde yağışlar var, Doğu Akdeniz'de kuvvetli, İç Anadolu'nun doğu kesimleri ıslanıyor, yağış pazar günü kesiliyor. Karadeniz bölgesinde hava parçalı bulutlu, yağış Orta ve Batı Karadeniz'e pazar günü gelecek, pazartesi günü kesilecek. Doğu Anadolu'nun orta ve güney kesimlerinde kuvvetli yağışlar var, su baskınlarına dikkat. yükseklerde yağış karla karışık yağmur ve kara dönebilir, Güneydoğu'da da aşırı yağılar sel riski doğuruyor, kuvvetli sağanaklar pazar öğleden sonrasına kadar sürecek.
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 03:32
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 2.670 izlenme - 2 yıl önce Sıcaklık haftanın ikinci yarısında biraz daha artacak. Baharın yerel bahar tipi yağışlı ve gök gürültülü yağışlarını atlattık ama yine yağışlı havalara döneceğiz fakat bu sefer daha ılık olacak. İç Anadolu'da yine yağış var ama sıcaklıklar 25-26 derecelere çıkacak. Batı bu yağışlardan payını almaz. Önümüzdeki ilk haftanın ortalarına kadar batı bölgelerde güneş var.
23 Ocak Salı 2018 - Hava Durumu 04:36
23 Ocak Salı 2018 - Hava Durumu 165 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyden kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağı çekiyor İç Ege'de kar yapıyor. Marmara'nın güney ve doğu kesimlerinde de karla karışık yağmurdan ara ara yağış kara dönebilecek. Bu durum çarşamba ve perşembe günü de görülecek. Akdeniz'in batısındaki aşırı yağış ve fırtınanın ardından şimdi Doğu Akdeniz'de kuvvetli yağışlar kendini gösteriyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Yağış İç Anadolu'da da olacak. İç Anadolu'daki yağışlar çoğunlukla kara dönmüş olacak. Çarşamba da İç Anadolu'da kar yağışı kesintilerle sürecek. Soğuk hava Karadeniz'in orta kesimlerine kadar ilerliyor. Perşembe günü Samsun dolaylarında bile kar bekleniyor. Doğu Karadeniz sağanak alacak. Sıcaklık 10 derecelerden perşembeye kadar 5 derecelere düşmüş olacak. Doğu Anadolu'da 3 gün kar devam edecek. Malatya çevrelerinde yağış karla karışık yağmurdan kara perşembe günü dönecek. Güneydoğu'da şimdilik kar yağışı görünmüyor. Ancak perşembe günü kuvvetli sağanak var, sel tehlikesi söz konusu.
15 Şubat Perşembe 2018 - Hava Durumu 04:22
15 Şubat Perşembe 2018 - Hava Durumu 64 izlenme - 1 hafta önce 15 Şubat Perşembe günü, Marmara ve Ege'de çoğunlukla bulutlar var. Marmara'nın güneyinde ve Ege'de sağanak yağış ihtimali var. Marmara ve kuzey Ege'de rüzgar poyrazdan kuvvetli, güney Ege'de keşişlemeden kuvvetli esiyor olacak. Cuma günü yağışlar etki alanını daraltıyor, cumartesi kesilmeye başlıyor. Akdeniz'in batısında gök gürültülü sağanak yağışlar var, sağanak yağışlar cuma günü Antalya'da devam edecek. İç Anadolu'da bulutlar yoğunlaşıyor. Yerel geçiş şeklindeki yağışlardan cuma günü de görülmeye devam edilecek. Karadeniz'de hava parçalı bulutlu.Bolu dolayları ıslanıyor, cuma günü de ıslanmayı sürdürecek. Sıcaklık orta Karadeniz'de 15, doğu Karadeniz'de 15 derecenin de üzerinde olacak. Doğu Anadolu'da ara ara yoğunlaşan bulutlar var, ancak güneş görülüyor. Güneydoğu'da da durum benzer şekilde olacak, cuma günüde herhangi bir değişim görülmeyecek. Cumartesi günü ise Güneydoğu'ya da, Doğu Anadolu'ya da kuvvetli sağanaklar geliyor.
24 Ocak Çarşamba 2018 - Hava Durumu 04:05
24 Ocak Çarşamba 2018 - Hava Durumu 157 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege esiyor. Özellikle Orta ve Güney Ege'de rüzgarın hızı 5 kuvvetinde, fırtınaya dikkat! Yağışlar Ege'den ayrılıyor Marmara'nın orta ve doğu kesimlerinde zayıf karla karışık yağmur ve kar şeklinde geçişler olacak. Perşembe günü etki alanını daraltacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde sağanak yağış sürüyor. İç Anadolu bölgesinde de kar geçişleri var. Özellikle Sivas-Kayseri dolaylarında kuvvetli kar yağışı perşembe günü de devam edecek. Karadeniz'in de tamamı ıslanıyor ve çoğunlukla kar şeklinde. Sinop dolaylarında Gümüşhane-Bayburt çevrelerinde kara dönüyor. Bolu'da zayıflasa da kar sürüyor. Samsundaki karla karışık yağmur akşam-gece ve perşembe günü kara dönmüş olacak. Doğu Anadolu'da kar yağışları sürüyor. Perşembe günü özellikle Muş-Bingöl-Bitlis-Tunceli çevrelerinde oldukça kuvvetli. Perşembe günü Güneydoğu Anadolu'da ise su baskınlarına dikkat!
30 Ekim Pazar 2017 - Hava Durumu 02:37
30 Ekim Pazar 2017 - Hava Durumu 545 izlenme - 4 ay önce
18 Ocak Perşembe 2018 Hava Durumu 03:53
18 Ocak Perşembe 2018 Hava Durumu 169 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege'de kuzeyden esen rüzgarlar sıcaklığı düşürüyor, İç Ege'de yağışı kara çeviriyor. Marmara'da birçok noktada karla karışık yağmura hatta öğleden sonra kara dönebilecek. Ancak yağış akşama kalmıyor. Akdeniz'de su baskınları ve sele karşı dikkat! Özellikle Doğu Akdeniz'de. İç Anadolu'da karla karışık yağmur ve kar şeklinde yağışlar var. Bölgenin doğusunda, Kayseri ve Sivas'ta bu kar yağışı cuma günü de devam edecek. Karadeniz'in batısında; Bolu'da sıkı bir kar bekleniyor. Orta ve Doğu Karadeniz'de ise sağanak yağışlar var. Orta Karadeniz'de su baskınlarına karşı dikkat. Doğu Anadolu'da da kuvvetli kar sağanakları bekleniyor, bu yağışlar cuma günü de devam edecek. Güneydoğu sağanak alacak, su baskınları ve sele karşı dikkat, uyarımızı yineliyoruz. Cuma günü bölgesel olarak devam edecek, hafta sonu ise kesilecek.
3 Şubat Cumartesi 2018 - Hava Durumu 04:04
3 Şubat Cumartesi 2018 - Hava Durumu 99 izlenme - 3 hafta önce Marmara ve Ege'de güneyli kuvvetli rüzgarlar var. Marmara ve Kuzey Ege'de rüzgar fırtınaya dönüyor sıcaklığı tırmandırıyor. Ancak nemi de artırıyor. Yerel yağışlar Kıyı Ege ve Marmara'nın çoğunlukla batısında, Marmara'nın tamamına pazar günü yayılacak. Akdeniz güneş alıyor, pazar günü de almaya devam edecek. İç Anadolu'nun doğusunda sabah saatlerinde sis var. Sıcaklık tırmandı İç Anadolu'da da 14-15 derecelere dayandı. Karadeniz'de de yağış yok güneş görülüyor. Sıcaklık Bolu çevrelerinde bile 15 dereceye yaklaşmış durumda. Samsun çevreleri pazar günü 20 dereceyi ölçecek. Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sis-pus gündüz güneş var. Güneydoğu Anadolu'da da hava parçalı az bulutlu.
22 Ocak Pazartesi 2018 - Hava Durumu 01:19
22 Ocak Pazartesi 2018 - Hava Durumu 137 izlenme - 1 ay önce Yeni haftanın ilk gününde Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Batı Karadeniz yağış alıyor. Bu yağışlar Marmara'da Edirne dolaylarında kendini kar olarak gösterecek. İç Ege'de yer yer karla karışık yağmur bekleniyor. Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da ise parçalı ve çok bulutlu bir hava hakim olacak. Salı günü sıcaklıkların düşmesiyle yağışlar Marmara'da Bursa-Balıkesir çevrelerinde, İç Ege'de, Akdeniz'in batısında Isparta dolaylarında, İç Anadolu'da, Batı Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da kara dönecek. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvetin üzerinde esiyor. Yalnızca Doğu Karadeniz ve Doğu Akdeniz'de orta kuvvette esmesi bekleniyor.
2 Ekim Pazartesi 2017 - Hava Durumu 03:03
2 Ekim Pazartesi 2017 - Hava Durumu 535 izlenme - 5 ay önce Yeni haftaya başlangıç Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de, Karadeniz'de, İç Anadolu'da, Doğu Anadolu'da yağışlı. İç Anadolu'da yağışlar ara ara sağanağa dönüyor. Doğu Akdeniz'de gök gürültülü sağanak şeklinde, Karadeniz ve Doğu Anadolu ise kesintilerle sağanaklar alacak. Marmara'nın orta ve doğu kesimlerindeki yağışlar çoğunlukla sabah saatlerinde. Gün ortalarına kalmadan yağış etkisini yitirmiş olacak. Salıdan itibaren yurdun büyük kısmında yağış kesmiş olacak. Daha çok Doğu Anadolu'da ve Doğu Karadeniz'de devam edecek. Sıcaklıklar ise stabil. Düştüğü değerlerde kalıyor. Salı-çarşamba günü de yine bu seviyelerde; normallerin altında. Marmara 20-22 derecelerde, İç Anadolu'da 20 derece ve altında sıcaklıklar ölçülüyor. Karadeniz'de de sıcaklıklar 20 derecenin altına indi. Tırmanış ise haftanın ikinci yarısından itibaren olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla kuvvetli. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Karadeniz boyunca, Ege'nin orta ve kuzey kesimlerinde rüzgar kuvvetli.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.785 izlenme - 1 yıl önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
15 Ekim Pazar 2017 - Hava Durumu 02:27
15 Ekim Pazar 2017 - Hava Durumu 475 izlenme - 4 ay önce
2 Aralık Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:04
2 Aralık Cumartesi 2017 - Hava Durumu 246 izlenme - 3 ay önce Marmara'da lodos sıcaklığı yükseltmeye devam ediyor, nem oranlarını da arttırıyor. Ege bölgesinde Muğla çevreleri yerel yağışlı, pazar günü Marmara'nın batı çevrelerinde yağış olacak, pazartesi ise Marmara ve Ege'nin tamamı sağanak yağış ile ıslanacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var, İç Anadolu'nun doğusunda, Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında sabah saatlerinde sis gözüküyor, sis pazar günü de olacak. Karadeniz'de de güneş var, sıcaklık yükseldi, Orta Karadeniz'de 20 dereceyi buluyor,pazar günü 20 derecenin de üzerine çıkacak. Doğu Anadolu bölgesinde güneş var, önümüzdeki üç günlük dönemde yağış beklenmiyor, sabah saatleri sisli. Güneydoğu Anadolu bölgesinde de hava az bulutlu 15-16 derecelerdeki sıcaklık birkaç derece daha yükselecek.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.425 izlenme - 1 yıl önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.330 izlenme - 1 yıl önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
21 Ocak Pazar 2018 - Hava Durumu 02:18
21 Ocak Pazar 2018 - Hava Durumu 98 izlenme - 1 ay önce
5 Aralık Salı 2017 - Hava Durumu 03:23
5 Aralık Salı 2017 - Hava Durumu 212 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar kuzey yönlerden sert esiyor. Ege'de gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor, Marmara'da da yağışlar etkili olacak. Çarşambaya geçişte ve çarşamba günü yağışlar yer yer karla karışık yağmur ve kara dönüyor. Akdeniz'de de sağanak yağışlar var. İç Anadolu ve İç Anadolu'nun batısında; Ankara-Eskişehir çevrelerinde yağış karla karışık yağmura dönüyor, çarşamba kar şeklini alacak. Yine kar yağışları çarşamba günü Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında olacak. Bolu'ya kar geliyor, öğleden sonra direkt kar şeklinde kendini gösterecek, çarşamba günüde devam edecek. Bölgenin büyük kısmında yağışlar var. Orta ve Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışlar su baskınları yapabilir dikkat! Doğu Anadolu Bölgesinde Malatya çevrelerinde, zayıf karla karışık yağmur şeklinde yağış görülecek, çarşamba ise bölgenin tamamına yağış yayılacak. Aynı zamanda yağışlar kara dönüşecek ve perşembe günü etki alanını genişletecek. Güneydoğuda'da Gaziantep çevrelerindeki yağış bölgenin tamamına çarşamba günü yayılacak.
19 Ocak Cuma 2018 - Hava Durumu 03:48
19 Ocak Cuma 2018 - Hava Durumu 99 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege'de lodos sıcaklığı adım adım tırmandırıyor, ancak sıcaklıklar geceleri sıfırın altında, Trakya'da-Marmara'da-İç Ege'de durum öyle ve bu durum İç Ege'de cumartesi de devam edecek. Akdeniz'de güneş gözükmeye başlıyor ancak, doğusunda bulutlar yoğunlaşıyor, İç Anadolu'nun da doğusunda yoğunlaşan bulutlar var, Kayseri-Sivas dolaylarına kar bırakıyor, bu yağışlar ve bulutlar cumartesi ortadan kalkacak, daha fazla güneş olacak. Karadeniz'in de tamamında yağışlar var, Batı Karadeniz'de ve Doğu Karadeniz'de yağışlar kara dönüyor, Bolu çevrelerinde kar yağışları öğle saatlerine doğru kesilecek. Doğu Anadolu'nun neredeyse tamamı kar alıyor, doğusunda Bitlis-Van-Hakkari dolaylarında cumartesi de yağış devam ediyor, Güneydoğu'da da sağanak yağışlar sürüyor, doğusunda kuvvetli, cumartesi-pazar hava açıyor güneş bolca gözüküyor.
26 Aralık Salı 2017 - Hava Durumu 03:42
26 Aralık Salı 2017 - Hava Durumu 156 izlenme - 2 ay önce Marmara ve Egede sabah saatlerinde sakin havada sis - pus oluşuyor, ancak sıcaklık yükseliyor. Çarşamba ve perşembe günleri lodosun kuvvetlenmesiyle birlikte sıcaklık biraz daha yükselecek. Ancak çarşambadan itibaren kıyı Ege'den yağış giriş yapacak. Akdeniz Bölgesinde de güneş var, sıcaklık 18 - 20 derecelere çıkabiliyor. İç Anadolu'da gece ayazla beraber dondurucu bir soğuk oluşuyor, buzlanmaya dikkat! Bu dondurucu soğuk sabah saatlerinde sisli bir hava yapıyor. Karadeniz'in batısında da sabah saatlerinde sis var. Orta ve Doğu Karadeniz'de güneş görülüyor, sıcaklık Samsun ve Trabzon'da 13 - 14 derecelere yükseliyor. Önümüzdeki günlerde sıcaklıkların biraz daha yükselmesi bekleniyor. Doğu Anadolu'da da sis var, gece sıcaklıklar sıfırın altına iniyor. Malatya dolayları 9 - 10 derecelerde olacak. Güneydoğu'da sıcaklıklar 15 dereceyi ara ara aşabiliyor. Ancak çarşamba ve perşembe günleri 1 - 2 derecelik kayıp var, fakat gökyüzünün durumu değişmiyor.
12 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 03:44
12 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 111 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette ancak sağanak yağışlar var, Kıyı Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde, Marmara'da da su baskınlarına dikkat, cumartesi de devam edecek, pazar İç Ege'de kara dönüyor, Marmara'da da birçok bölgede zayıf kar yağışı ve karla karışık yağmur olabilir. Akdeniz bölgesinde de kuvvetli sağanaklar var, iki gün daha devam edecek, pazar günü zayıflıyor, İç Anadolu bölgesinde de yağışlar sağanağa dönüyor, Sivas dolaylarındaki karla karışık yağmur, pazar günü kar şeklini alacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimlerinde yağışlar var, yağış Trabzon dolaylarına hafta sonunda ilerleyecek ve sağanak şeklinde olacak. Doğu Anadolu'da parçalı-parçalı çok bulutlu, ara ara sisli bir hava var, gündüz bile hava sıfırın altında, kalabilir, yağış kar olarak pazar günü gelecek, Güneydoğu'da bulutlar yoğunlaşıyor, cumartesi hava açılır, pazar tekrar kapanır.
22 Aralık Cuma 2017 - Hava Durumu 04:15
22 Aralık Cuma 2017 - Hava Durumu 158 izlenme - 2 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyden esiyor, sıcaklığı düşürüyor, İç Ege'de yağışları karla karışık yağmura çeviriyor, Marmara'da da cumartesi akşam saatlerine doğru birçok bölgede karla karışık yağmura, gece kara dönmüş olacak, İç Ege'de de kar yağışı bekleniyor. Akdeniz'in batısı yağışlı, cumartesi günü tamamında gök gürültülü sağanak yağış olacak, İç Anadolu'da da cumartesi kuvvetli sağanaklar bekleniyor. Karadeniz'in de tamamı yağış alıyor, Bolu'da ara-ara karla karışık yağmura dönen yağışlar, akşam kar şeklini alacak, cumartesi-pazar devam edecek, Orta Karadeniz'de sel riskine karşı uyarıyoruz. Doğu Anadolu'da da yağışlar var, kuzeyinde karla karışık yağmur ve kara dönüyor, pazar günü direkt kar şeklinde olacak ve sıcaklık gündüz sıfırın altında kalacak, Güneydoğu'da Diyarbakır çevreleri ıslanıyor, cumartesi-pazar yağış bölgenin tamamında olacak.
6 Kasım Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:23
6 Kasım Pazartesi 2017 - Hava Durumu 261 izlenme - 4 ay önce Yeni haftanın ilk gününde Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde, İç Anadolu'da, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da ve yer yer Güneydoğu Anadolu'da yağışlar var. Batı bölgelerde, Marmara'da ve Ege'de ara ara bulutlar yoğunlaşsa da güneş kendini gösterecek. Salı'dan itibaren daha fazla gösterecek. Orta ve doğu bölgelerdeki yağışlar da etki alanını daraltacak. sıcaklık tırmanacak ve hafta ortalarında Ege'de sıcaklıklar 25 dereceye dayanacak, Marmara'da 20 derecenin üzerine çıkacak. Denizlerimizde rüzgarlar yaklaşık orta kuvvet ve altında, çoğunlukla kuzey yönlerden esiyor.
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 934 izlenme - 1 yıl önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
19 Kasım Pazar 2017 - Hava Durumu 04:21
19 Kasım Pazar 2017 - Hava Durumu 230 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeye dönüyor, sıcaklığı adım adım aşağıya çekecek ve yağış yapacak, Marmara'nın batısı ve Kıyı Ege'de beklenen yağış, pazar günü iki bölgemizin de tamamında olacak, pazartesi kuvvetli sağanaklara dönecek, Marmara'da da Ege'de de su baskınlarına ve sele karşı dikkat. Akdeniz'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor, İç Anadolu'da güneş bolca gözüküyor, pazar günü Akdeniz'in batı kesimlerinde gök gürültülü sağanak olacak, pazartesi gök gürültülü sağanak yağışlı alanlar genişleyecek, İç Anadolu'nun batısında da aşırı yağışlar olacak, ardından gelen günlerde'de su baskınlarına ve sele karşı dikkat. Karadeniz bölgesinde hava az bulutlu, güneş gözüküyor, pazar günü batısına ve doğusuna ayrı ayrı yağışlar gelecek, yağışlar bölgenin büyük kısmına pazartesi-salı yayılacak, bu yağışlar bölgenin özellikle orta ve batı kesimlerinde salı günü aşırı şekilde olacak, sele karşı dikkat, Batı Karadeniz'de yağışlar kar şeklinde olacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu, güneş alıyor, bu iki bölgemize de pazar günü yağış gelecek, sıcaklıklar adım adım aşağıya çekilecek.
28 Ocak Pazar Hava Durumu 01:19
28 Ocak Pazar Hava Durumu 67 izlenme - 4 hafta önce Haftanın son gününde yağış dar bir alanda Doğu Karadeniz'de Trabzon çevrelerinde bekleniyor. Bunun dışında yurdun kalanı güneş alıyor. Yer yer İç Ege'de ve İç Anadolu'da sis oluşabilir. Sıcaklıklar Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da önümüzdeki üç günlük dönemde birkaç derece dalgalanıyor, pazartesi günü bir-iki derece artıyor ertesi gün bir-iki derece tekrar azalıyor. Yurdun geri kalanında ise sıcaklıklar adım adım yükseliyor. Doğu Anadolu'da gündüz sıcaklıkları 0 derecenin üzerine çıkamıyor, gece sıcaklıkları ise Kars dolaylarında -13 derecelere kadar iniyor. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında esiyor.
31 Ocak Çarşamba 2018 - Hava Durumu 03:58
31 Ocak Çarşamba 2018 - Hava Durumu 60 izlenme - 3 hafta önce Marmara ve Ege'de güneş kendini gösteriyor. Rüzgar kuzey yönlerden ancak zayıf esiyor. Sıcaklık birkaç derece artıyor. Perşembe-cuma günü daha hissedilir seviyede yükselecek. Akdeniz Bölgesinde bol güneş var. Önümüzdeki üç günlük dönemde kayda değer bir bulutlanma beklenmiyor. İç Anadolu'da gece düşen sıcaklıklar sabah saatlerinde etkin olmak üzere sis yapıyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimleri ıslanıyor. Yerel yağışlar perşembe gününe kalmayacak. Güneş cuma günü kendini daha fazla gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde sisli-puslu bir hava var. Kars-Ardahan çevrelerinde de kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da ise bol güneş olacak. Perşembe-cuma günü de yine güneşlenme sürecek.