Hoşgeldiniz!

Adana Hava Durumu Videoları İzle

15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 772 izlenme - 2 gün önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
Hava Durumu (10-01-2017) 02:44
Hava Durumu (10-01-2017) 771 izlenme - 1 hafta önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 01:19
21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 6.341 izlenme - 5 ay önce Batı bölgelerde yağışlı hava etkisini göstermeye cumartesi gününden itibaren başladı. Pazar günü de yağışlı hava devam edecek yalnızca yaz yağmuru şeklinde, sıcaklıkları düşürmez. Marmara Bölgesinde rüzgar poyrazdan esmeye devam ediyor. Bu rüzgarlar bunaltıcı nemin etkisini biraz da olsa düşürür.
Hava Durumu (06-01-2017) 05:22
Hava Durumu (06-01-2017) 639 izlenme - 2 hafta önce 6 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodostan kuvvetli rüzgar bekleniyor. Ege'de fırtına şeklinde kendini gösterecek. Yine Ege'de su baskınlarına sele karşı dikkat! Marmara'da yağışlar akşam saatlerinde ya da gece saatlerinde kara dönebilir. Akdeniz'de kuvvetli sağanaklar var. Antalya dolaylarında yağış birkaç gün sürecek. İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor, Sivas'ta zayıf yağışlar olacak. Cumartesi günü ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar ihtimali var. Karadeniz bulutlanıyor. Batı kesimlerine cumartesi gününden itibaren yağış gelecek. Yağış Bolu çevrelerinde kar şeklinde ve birkaç gün sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulutlanıyor. Malatya çevreleri zayıf bir yağış alacak. Bu durum cumartesi de benzer şekilde, pazar günü ise yağışlı alanlar genişliyor.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 767 izlenme - 2 hafta önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
9 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:31
9 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 416 izlenme - 1 hafta önce 9 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmı yine kar alıyor. Kar Marmara'da, İç Anadolu'da, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, yer yer karla karışık yağmur şeklinde Güneydoğu Anadolu'da kendini gösterecek. Ege'de İzmir dolayları dahil olmak üzere salı günü tekrar kar yağışları oluşabilecek. Marmara'daki bu kar yağışının büyük çoğunluğu salı günü öğleden sonra akşam saatlerinde karla karışık yağmura dönecek, çarşamba tekrar kara dönüyor ardından bu sistem ömrünü tamamlıyor. Sıcaklıklar da 0 derecenin altında seyretmeyi sürdürüyor. İç Ege'de, Marmara'nın genelinde, Karadeniz'de yüksek kesimlerinde, İç Anadolu'da, yer yer Doğu Anadolu'da gündüz 0 derecenin altında. Karadeniz'in doğusundaysa yine 10 dereceleri bulan sıcaklıklar Trabzon dolaylarında ölçülmeye devam ediyor. Kıyılarımızda rüzgar Marmara'da, Kuzey Ege'de ve Orta Karadeniz'de kuvvetli ve bu rüzgarların büyük çoğunluğu kuzeyli.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.444 izlenme - 3 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
8 Ocak Pazar 2016 - Hava Durumu 02:17
8 Ocak Pazar 2016 - Hava Durumu 339 izlenme - 1 hafta önce 8 Ocak yurt genelinde hava durumu: Orta ve batı bölgeleri etkileyen kar yağışı Karadeniz'in doğusuna kadar ilerlemeye başladı. Haftanın son gününde Marmara'da zayıf geçişler şeklinde olsa da kar devam ediyor. Karadeniz, İç Anadolu, iç Ege aralıklarla kar almayı sürdürecek. Bugünlerde aşırı şeklide kendini gösteren yağışlar Akdeniz'in doğusunda Adana, Hatay, Kahramanmaraş ve Adıyaman, hatta Güneydoğu'da Gaziantep çevrelerinde olacak ve bu sağanak yağışların sel oluşturma ihtimali var. Orta ve kuzey bölgelerin büyük kısımında sıfırın altında seyreden sıcaklıkların sıfırın üzerine yavaş çıkması salı gününden itibaren olacak. Kıyılarımızdaki rüzgarların büyük çoğunluğu orta kuvvette. Karadeniz'in orta ve batısında, Marmara'da özellikle Karadeniz kıyılarında, Kuzey Ege'de rüzgar orta kuvveti aşıyor, 4 kuvvetine kadar çıkıyor.
16 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:15
16 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 102 izlenme - 2 gün önce 16 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgelerin büyük kısmı yağış alıyor. Trakya'da yağış karla karışık yağmura dönecek. Kıyı Ege'de ve Batı Akdeniz'de ise yağış aşırı şekilde, yıldırımlar-şimşekler de yağışlara eşlik edecek. Su baskınlarına dikkat! Haftanın ilk yarısında bu yağışlar sürecek. Doğu Anadolu, Doğu Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu'da ise yağış yok, güneş görülüyor. Rüzgar Marmara, Batı Karadeniz ve Kuzey Ege'de kuzeyli, sert esiyor. Güney Ege, Akdeniz güneyli rüzgarlar alacak Bodrum çevrelerinde ve açıklarında, Batı Akdeniz'de rüzgar 4 kuvvetinde.
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 03:34
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 615 izlenme - 4 hafta önce 23 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de özellikle Orta ve Kuzey Ege esmeye devam ediyor. Kuzey yönlerden esecek rüzgar hissedilen değerleri aşağıya çekecek. İç Ege'de kar var. Marmara'da sağanak yağışlar etkili, cumartesi öğle saatlerine kadar yağışının devam etmesi bekleniyor. Akdeniz'de aşırı yağışlar sağanak yağışa dönüyor. Kesintilerle Batı Akdeniz'de cumartesi günü de devam edecek. İç Anadolu'da Konya-Kayseri çevrelerinde kar var, Ankara'da ki kar ise zayıf. Karadeniz'in batısında Bolu dolaylarında yer yer kar görülüyor. Orta ve Batı Karadeniz'de ise hava parçalı bulutlu. Bu alanda yağış cumartesi günü olacak, pazar günü de sağanak şeklinde devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da çoğunlukla güneş görülüyor. Fakat ara ara bulutlar yoğunlaşacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde özellikle sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis bekleniyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde ki bu gece soğukları devam ediyor.
Hava Durumu (07-01-2017) 03:33
Hava Durumu (07-01-2017) 293 izlenme - 2 hafta önce 7 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara'nın neredeyse tamamı kar alıyor ve tamamında sıcaklıklar sıfırın altında, -3/-4/-5 dereceler bile var. Ege'nin iç kesimleri karlı, İzmir'de de görünen kar pazar günü kesecek. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar var. Su baskınları ve sel riskine dikkat! Yağışlar 2 gün devam edecek. Antalya'da sağanak yağış pazar günü biraz daha zayıflamış olur. İç Anadolu'nun batısındaki karla karışık yağmur pazar günü bölgenin tamamında kar olarak görülecek, pazartesi gününe de sarkacak. Karadeniz'in batısında Bolu dolayları kar alıyor, kar etkisini pazar gününe azaltmış olur. Doğu Karadeniz'de 17-18 derecelerde ölçülen sıcaklık pazar günü sert bir şekilde düşüyor. Trabzon'da pazartesi karla karışık yağmur bekleniyor. Gümüşhane-Bayburt dolayları da pazar günü kar alacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da parçalı, parçalı çok bulutlu bir hava var. Gaziantep'de yalnızca yağış olur. Pazar günü yağış etki alanını genişletiyor. Pazartesi ise bu iki bölgenin tamamında olacak. Karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.769 izlenme - 3 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu  02:13
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 621 izlenme - 1 ay önce 18 Aralık yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde yurdun hiçbir yerinde yağış beklenmiyor. Hava parçalı-az bulutlu. Sıcaklıklar Marmara'da birkaç derece artıyor, yurdun kalanında kayda değer bir değişim yok. İç bölgelerde dondurucu gece soğukları hatta gündüz soğukları var. Kayseri'de, Sivas'ta gece sıcaklıklar gibi gündüz de sıfır derecenin altında kalıyor. Sivas -5 derecelerde seyrediyor. Doğu Anadolu'da Erzurum dolaylarındaysa gündüz sıcaklıklar -10 derecenin de altında kalıyor. Denizlerimizde rüzgar orta kuvvet ve altında 2-3 kuvvetinde esiyor. Hatta Doğu Karadeniz'de güneyli olsa da 1 kuvvetinde rüzgar var.
11 Ocak Çarşamba 2016 -Hava Durumu 03:02
11 Ocak Çarşamba 2016 -Hava Durumu 180 izlenme - 7 gün önce 11 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar lodosa dönüyor, biraz da kuvvetli esiyor. Sıcaklığı birkaç derece arttıracak. Marmara'da, Trakya'da ve Balıkesir çevrelerinde yine kar var. Akdeniz ve İç Anadolu'da bulutlar yoğunlaşıyor. Akdeniz'in orta ve batı kesimlerinde yağmur bekliyoruz. İç Anadolu'da ise Kayseri dolaylarında bölgesel kar geçişleri olacak ve bu kar yağışlı alanlar ardından gelen günlerde biraz daha genişleyecek. Karadeniz'in batısında Bolu dolaylarında bölgesel kar geçişleri var ve bu kar yağışlarından perşembe günü de göreceğiz. Doğu Karadeniz'de ise yalnızca parçalı bulutlar oluşuyor. Trabzon 11-12 derecelere çıkıyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da hava parçalı bulutlu ve önümüzdeki birkaç gün bu şekilde olacak. Sıcaklıklarda da ciddi bir dalgalanma yok.
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:08
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 808 izlenme - 2 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgeler yağış alıyor. İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale çevrelerinde ve Kıyı Ege'de aşırı yağış bekleniyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Soğuk havanın salı günü etkisini artırmasıyla beraber yağışlar Marmara'da yüksek kesimlerde, İç Ege'de, Batı Karadeniz'de, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Denizlerimizde rüzgarlar kuvvetleniyor. Ege'de, Marmara'da, Karadeniz'de önce güney yönlü sonra kuzeye dönecek rüzgarlar 4-5 kuvvetinde esecek.
12 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:17
12 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 577 izlenme - 1 ay önce 12 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın yeni gününde yeni bir soğuk ve yağışlı hava sistemi Türkiye'ye giriş yapıyor. Özellikle orta ve batı bölgelerde kendini gösterecek sağanak yağışlar, Marmara'da su baskınlarına neden olabilir. Karadeniz'in doğusunda, Doğu Anadolu'da yerel kar yağışları var. Soğuk hava girişinin salı öğleden sonra kuvvetlenmesi ile beraber Marmara'da, İç Ege'de, İç Anadolu'da ve Karadeniz'de yağışlar karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Rüzgar Marmara ile Orta ve Batı Karadeniz'de lodostan kuvvetli esiyor. Bu rüzgarlar kuzeye dönecek, sert esecek ve salı öğleden sonra yağışların cinsini değiştirecek o sert havayı getirecek.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.302 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.414 izlenme - 4 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 03:32
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 2.631 izlenme - 8 ay önce Sıcaklık haftanın ikinci yarısında biraz daha artacak. Baharın yerel bahar tipi yağışlı ve gök gürültülü yağışlarını atlattık ama yine yağışlı havalara döneceğiz fakat bu sefer daha ılık olacak. İç Anadolu'da yine yağış var ama sıcaklıklar 25-26 derecelere çıkacak. Batı bu yağışlardan payını almaz. Önümüzdeki ilk haftanın ortalarına kadar batı bölgelerde güneş var.
27 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu  02:24
27 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu 602 izlenme - 2 ay önce Haftanın son gününde batı bölgelere yağış giriş yapmaya başlıyor. Orta ve doğu bölgeler ise yine güneş alacak ancak sabah saatleri sisli. İç bölgelerdeki gece soğukları sabah saatlerinde sise neden oluyor. Sıcaklıklar da düşmeye hazırlanıyor. pazartesi ve salı günleri büyük değerlerde azalış var. Bu azalışla beraber pazartesi, salı Marmara Ege'ye aşırı yağış gelecek, sel riskine karşı dikkat. Yağışlar salı günü iç Ege'de, Marmara'da, batı Karadeniz'de karla karışık yağmura ve kara dönebilir.
27 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu  04:14
27 Aralık Salı 2016 - Hava Durumu 252 izlenme - 3 hafta önce Marmara'nın batısında Edirne-Çanakkale-Balıkesir çevrelerinde sabah saatlerinde sis etkili. Marmara'nın orta ve doğu kesimlerinde ise akşam saatlerinde yağmur var. Çarşamba ve perşembe önce karla karışık yağmura sonra kara dönüyor. Ege'de ise karla karışık yağmur ve kar yağışları çarşamba ve perşembe olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde kuvvetli yağmurlar var. Çarşamba ve perşembe de aşığı yağışlar sürecek, sel riskine karşı dikkat. İç Anadolu'nun doğusundaki karla karışık yağmur direkt kara dönecek. Çarşamba günü ise bölgenin tamamına yayılacak. Karadeniz'inde büyük kısmı yağış alıyor. Orta kesimleri sağanak doğusu ise zayıf kar yağışı alacak. Çarşamba günü yağış bölgenin tamamında olacak, perşembe de devam edecek, Bolu tekrar kar alacak. Doğu Anadolu'da Malatya-Elazığ çevrelerinde karla karışık yağmur var, Hakkari'de ise zayıf bir kar. Güneydoğu geneli yağış alıyor. Batısında bu yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde. Su baskınlarına dikkat!
11 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 02:22
11 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 324 izlenme - 1 ay önce 11 Aralık hava durumu: Yurdun büyük kısmı güneş alıyor, yağış yalnızca Doğu Karadeniz'de bekleniyor. Sıcaklık tırmanmaya başladı, ancak bu düşüş öncesi bir tırmanış. Salı-çarşamba günü sert bir düşüş var. Yağışları Marmara'da, Karadeniz'de, İç Anadolu'da, İç Ege'de yer yer kara çevirecek ve haftanın kalanına bu soğuk hava hakim olacak. Sibirya üzerinden çıkıp gelen bu soğuk hava sistemi önce Doğu Avrupa'ya giriş yapacak ardından Marmara ve Karadeniz üzerinden salı günü öğleden sonra Türkiye'ye giriş yapacak. Rüzgar bugünlerde Marmara, Kuzey Ege ve Karadeniz'de güney yönlerden esiyor. Marmara'nın kuzey kesimlerinde İstanbul da içinde olmak üzere rüzgar lodostan ara ara sert esecek. Akdeniz ve Güney Ege'de ise rüzgar kuzey yönlerden zayıf esiyor.
10 Aralık Cumartesi 2016 -Hava Durumu 03:04
10 Aralık Cumartesi 2016 -Hava Durumu 316 izlenme - 1 ay önce 10 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de hafta sonunun iki gününde de yağış yok. Ancak İç Ege ve Marmara'da sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis oluşuyor. Özellikle Trakya'da ve İç Ege'de sıcaklıklar gece yine 0 derecenin altında seyrediyor. Akdeniz ve İç Anadolu güneş alıyor. Sıcaklık Akdeniz'de Antalya dolaylarında 17-18 derecelere kadar çıkıyor. İç Anadolu'nun genelinde gece sıcaklık 0 derecenin altında, doğusunda ise daha düşük. Karadeniz'in doğusu yağış alıyor. Gümüşhane-Bayburt dolaylarında ki kar hafta sonunun iki gününde de devam edecek, yeni haftayla beraber kesecek. Doğu Anadolu'da çok kuvvetli olmayan kar yağışları var bu yağış pazar gününe kesiliyor. Güneydoğu Anadolu hafta sonunun iki gününde de güneşlenecek.
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 03:58
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 839 izlenme - 4 ay önce Marmara ve Ege'de yine aralıklarla sağanak yağışlar bekleniyor. sıcaklık düştü ve bu değerler üzerinden önümüzdeki günlerde en az bir hafta kadar ciddi bir artış yok. Akdeniz Bölgesinde tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar oluşuyor. Su baskınlarına dikkat. Doğu Akdeniz'de bu yağışlar sürecek. İç Anadolu'da da gök gürültülü sağanak yağışlar cuma zayıflayıp, cumartesi kesecek. Karadeniz'İn orta ve doğu kesimlerinde sel tehlikesi sürüyor. su baskınları ve sel yaşandı, bu tehlike 2-3 daha devam edecek, yıldırımlara da dikkat diyoruz. Doğu Anadolu'nun orta ve kuzey kesimlerinde yağmur var. Güneyi ve Güneydoğu'da ise ise parçalı bulutlar arasından da olsa güneş görülür. Gaziantep çevrelerine cuma günü gök gürültülü sağanak geliyor ve Doğu Anadolu gibi Güneydoğu Anadolu'nun da geneli yağış alacak.
4 Ekim Salı 2016 - Hava Durumu 02:55
4 Ekim Salı 2016 - Hava Durumu 673 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de güneş bolca görülüyor. Trakya'ya yağış geliyor. Bu yağışlar çarşamba günü Marmara geneliyle Ege'nin iç kesimlerinde olacak. Sıcakların sert düşüşüyle beraber. Akdeniz bölgesinde de İç Anadolu'dada bol bol güneş var. Akdeniz'de sıcaklık 35 dereceye dayanıyor. Adana'da 34 dereceye çıkmış olacak. Karadeniz bölgesinde de bol bol güneş var. Çarşamba günü Orta ve Batı Karadeniz'de sağanak bekliyoruz. Orta Karadeniz'de yağış perşembe günü'de devam eder.Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç gün güneşlenecek. Sıcaklık Malatya dolaylarında 27 derece Güneydoğu'da ise 30 dereceleri buluyor üzerine çıkıyor.
28 Eylül Çarşamba 2016 - Hava Durumu 03:57
28 Eylül Çarşamba 2016 - Hava Durumu 685 izlenme - 4 ay önce Marmara'da parçalı bulutlar biraz artabiliyor güneyiyle Ege'de bol güneş var. Rüzgar yine Marmara'nın güneyiyle Ege kıyılarında 4 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da bol güneş var. Akdeniz'de sıcaklık 30 dereceleri buluyor. İç Anadolu'da 20 derece ve üzerinde seyrediyor. Karadeniz bölgesinde aşırı yağışlar var. Orta ve Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanaklara dikkat! Doğu Karadeniz'de perşembe de cuma da yağışlar sürecek. Su baskını sel riski Doğu Karadeniz 'de daha yüksek.Doğu Anadolu'da ve Güney Doğu'da bol bol güneş var. Sıcaklık Malatya çevrelerinde 20 dereceyi aşıyor. Güney Doğu'da 30 dereceye yaklaşıyor. Yakın gelecekte yağış yalnızca cuma günü Doğu Anadolu'nun kuzeyinde olacak.
23 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 01:19
23 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 447 izlenme - 3 ay önce
28 Ekim Perşembe 2016 - Hava Durumu 03:55
28 Ekim Perşembe 2016 - Hava Durumu 414 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar yoğunlaşıyor. Marmara'da bölgesel yağışlar var, kuvvetli poyrazla beraber sıcaklığın hissedilen değerleri aşağıya çekiliyor. Akdeniz'de güneş görülüyor, Doğu Akdeniz'de cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İç Anadolu'da da ara ara yoğunlaşan bulutlar cumartesi yağış bırakacak. Karadeniz'in neredeyse tamamı yağış alıyor, sıcaklıklar adım adım azalıyor. Doğu Anadolu'nun neredeyse tamamında sağanak yağışlar var. Güneydoğu Anadolu'da yağış cumartesi günü kesmiş olacak, Doğu Anadolu'da etki alanını daraltacak.
25 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu  02:04
25 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 131 izlenme - 3 hafta önce 25 Aralık yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu yer yer yağış alacak. Karadeniz'in doğusunda Gümüşhane-Bayburt dolaylarında yağışların kara dönmesi bekleniyor. Doğu Anadolu'nun ise tamamında yağış kara dönüyor, sıcaklıklar özellikle Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gündüz bile 0 derecenin altında, gece ise -20 dereceler ölçülecek. Hakkari'de de gündüz sıcaklıkların 0 derecenin altında olması bekleniyor. Güneydoğu'da da yer yer Diyarbakır dolaylarında yağış karla karışık yağmur şeklini alabilecek. Orta ve batı bölgelerde ise yoğunlaşan bulutlar var. İç Anadolu'da Ege'de güneş kendini gösteriyor. Marmara'da daha çok kapalı bir hava olacak. rüzgarlar orta kuvvette. Marmara'da, Ege'de ve Akdeniz'de çoğunlukla kuzeyli esecek, sıcaklıkları biraz düşürür. Karadeniz'in batısında ise güney yönlerden esiyor.
16 Ekim Pazar 2016- Hava Durumu 01:57
16 Ekim Pazar 2016- Hava Durumu 428 izlenme - 3 ay önce Haftanın son gününde Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde yağış bekleniyor, yurdun kalanında çoğunlukla parçalı bulutlar arasından güneş görülüyor. Yağış pazartesi günü Karadeniz ile beraber Marmara'da da kendini gösterecek, ancak çok kuvvetli olmayacak. Rüzgar Marmara'da ve Karadeniz'in orta kesimlerinde poyrazdan kuvvetli esiyor, sıcaklığın hissedilen değerlerini aşağıya çekecek. Yurdun büyük kısmında rüzgarlar kuzeyli ancak Marmara'nın Karadeniz kıyıları ve Orta Karadeniz dışında orta kuvvet ve altında esiyor.