Hoşgeldiniz!

Adana Hava Durumu Videoları İzle

21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 01:19
21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 6.353 izlenme - 10 ay önce Batı bölgelerde yağışlı hava etkisini göstermeye cumartesi gününden itibaren başladı. Pazar günü de yağışlı hava devam edecek yalnızca yaz yağmuru şeklinde, sıcaklıkları düşürmez. Marmara Bölgesinde rüzgar poyrazdan esmeye devam ediyor. Bu rüzgarlar bunaltıcı nemin etkisini biraz da olsa düşürür.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.486 izlenme - 9 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 03:32
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 2.652 izlenme - 1 yıl önce Sıcaklık haftanın ikinci yarısında biraz daha artacak. Baharın yerel bahar tipi yağışlı ve gök gürültülü yağışlarını atlattık ama yine yağışlı havalara döneceğiz fakat bu sefer daha ılık olacak. İç Anadolu'da yine yağış var ama sıcaklıklar 25-26 derecelere çıkacak. Batı bu yağışlardan payını almaz. Önümüzdeki ilk haftanın ortalarına kadar batı bölgelerde güneş var.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.775 izlenme - 8 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 926 izlenme - 5 ay önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.417 izlenme - 9 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.312 izlenme - 9 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 02:44
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 828 izlenme - 6 ay önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 808 izlenme - 6 ay önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu  01:57
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 288 izlenme - 2 ay önce
6 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:54
6 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 238 izlenme - 2 ay önce Hava durumu 6 Mayıs'ta Marmara ve Ege'de gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Ancak Kıyı Ege bu yağıştan payını alamıyor. Yağışların neredeyse tamamı pazar gününe kesmiş olacak. Pazartesi günü yeni yağışlar geliyor, özellikle Marmara'nın batısına Ege'nin iç kesimlerine. Akdeniz ve İç Anadolu'da da yağışlar var ve yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde. Batı Akdeniz'de Antalya dolaylarında, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir-Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Akdeniz'in doğusunda ve yine İç Anadolu'nun doğusunda yağış pazar günü de kuvvetli olacak, yıldırımlara dikkat! Karadeniz'in de büyük kısmında yağış var, özellikle orta ve batısında. Doğu Karadeniz yağışlı alana pazar günü girecek. Yağış pazartesiye de sarkacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu hafta sonunun iki gününde de ıslanıyor. Güneydoğu'da yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde. Gök gürültülü sağanak yağışlı alan Doğu Anadolu'da pazar günü genişliyor. Bölgenin büyük kısmında kendini gösterecek. hava durumu.
8 Haziran Perşembe 2017 - Hava Durumu 04:12
8 Haziran Perşembe 2017 - Hava Durumu 101 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 8 Haziran: Marmara ve Ege'de rüzgar orta kuvvette ve altında esiyor. Öğleden sonra akşam saatlerinde gelecek yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Cuma öğle saatlerinde kadar yağış sürüyor. Cumartesi günü bu iki bölgemizden de yağış ayrılıyor. Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde hava parçalı bulutlu. Özellikle cuma günü İç Anadolu bölgesine kuvvetli sağanak yağışlar geliyor. İç Anadolu'nun orta ve batı kesimlerindeki sağanak yağışlar su baskını ve sel riski oluşturuyor. Batı Karadenizde'de bu kuvvetli yağışlar olacak. Karadeniz'de hava parçalı bulutlu. Bolu dolaylarındaki yağış cuma günü kuvvetleniyor. Sinop-Kastamonu-Düzce-Zonguldak-Bartın çevrelerinde su baskınları ve sele karşı dikkat! Bu alanda cumartesi günü de sağanak yağışlar devam edecek. Doğu Anadolu'da parçalı, Güneydoğu'da az bulutlu çok güneşli bir hava var. Sıcaklık Şanlıurfa çevrelerinde 40 dereceye dayanıyor.
2 Haziran Cuma 2017 - Hava Durumu 04:04
2 Haziran Cuma 2017 - Hava Durumu 133 izlenme - 4 hafta önce Hava Durumu 2 Haziran: Marmara ve Ege' ara ara yoğunlaşan bulutlar var. Ancak çoğunlukla güneş görülüyor. Yağışlar cumartesi pazar gelecek, Marmara'nın batı ve güney kesimlerinde ve Ege'nin daha çok iç kesimlerinde olacak. Pazar günü etki alanını genişletecek. Yıldırımlara dikkat! Akdeniz bölgesinde de İç Anadolu'da da güneş görülüyor. Eskişehir çevreleri yerel yağışlı. Yağış cumartesi günü etki alanını biraz genişletecek, Konya dolaylarını içine alacak. Pazar günü ise İç Anadolu'nun neredeyse tamamında gök gürültülü sağanak bekleniyor. Karadeniz'den de yağışlar ayrıldı, çoğunlukla güneş görülüyor. Bolu çevrelerinde ve doğusunda Gümüşhane-Bayburt dolaylarında yerel yağışlar var. Doğu Anadolu'da güneş görülüyor. Hakkari dolaylarında yerel yağışlar olacak. Ara ara şimşekler-yıldırımlar da yağışa eşlik edecek. Güneydoğu'ya Basra sıcakları girmek üzere pazar gününden itibaren 35 derecenin üzerine çıkıyor 40 dereceye dayanıyor. hava durumu.
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 05:22
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 677 izlenme - 6 ay önce 6 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodostan kuvvetli rüzgar bekleniyor. Ege'de fırtına şeklinde kendini gösterecek. Yine Ege'de su baskınlarına sele karşı dikkat! Marmara'da yağışlar akşam saatlerinde ya da gece saatlerinde kara dönebilir. Akdeniz'de kuvvetli sağanaklar var. Antalya dolaylarında yağış birkaç gün sürecek. İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor, Sivas'ta zayıf yağışlar olacak. Cumartesi günü ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar ihtimali var. Karadeniz bulutlanıyor. Batı kesimlerine cumartesi gününden itibaren yağış gelecek. Yağış Bolu çevrelerinde kar şeklinde ve birkaç gün sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulutlanıyor. Malatya çevreleri zayıf bir yağış alacak. Bu durum cumartesi de benzer şekilde, pazar günü ise yağışlı alanlar genişliyor.
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:08
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 818 izlenme - 7 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgeler yağış alıyor. İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale çevrelerinde ve Kıyı Ege'de aşırı yağış bekleniyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Soğuk havanın salı günü etkisini artırmasıyla beraber yağışlar Marmara'da yüksek kesimlerde, İç Ege'de, Batı Karadeniz'de, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Denizlerimizde rüzgarlar kuvvetleniyor. Ege'de, Marmara'da, Karadeniz'de önce güney yönlü sonra kuzeye dönecek rüzgarlar 4-5 kuvvetinde esecek.
29 Haziran Perşembe 2017 - Hava Durumu  03:42
29 Haziran Perşembe 2017 - Hava Durumu 16 izlenme - 14 saat önce Hava Durumu 29 Haziran: Marmara ve Ege'de sıcaklık yükseldiği gibi rüzgar da zayıfladı. Nem hissedilen değerleri de artırıyor. Dolayısıyla ciddi şekilde bunaltacaktır. Sıcaklık cuma ve cumartesi günü tırmanıyor. Düşüş önümüzdeki hafta bekleniyor. Akdeniz ve İç Anadolu da bol bol güneş alıyor. Cuma ve cumartesi günü de güneşlenme sürecek, sıcaklık tırmanacak. Antalya'da cuma günü sıcaklık 40 dereceye çıkıyor. İç Anadolu'da da 35 dereceyi aşacak. Karadeniz'de de güneş var parçalı bulutlar arasından. 27-28 derecelerde sıcaklık ölçülüyor. Bolu dolaylarında Gümüşhane-Bayburt çevrelerinde sıcaklık 30 dereceyi bulacak, üzerine çıkacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyine yerel sağanaklar geliyor. Cuma günü etki alanını daraltacak. Bölgenin güneyi ve Güneydoğu bol güneşli. Güneydoğu'da sıcaklıklar 42-43 derecelere çıkmaya hazırlanıyor.
12 Haziran Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:13
12 Haziran Pazartesi 2017 - Hava Durumu 76 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 12 Haziran: Yeni haftanın ilk gününde Ege'ye ve Batı Akdeniz'e yerel yağışlar geliyor. Daha çok İç ve Güney Ege'de kendini gösterecek. Yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde olacak ve salı gününe de uzanacak. Yine İç Anadolu'da Konya dolaylarındaki yağış etki alanını salı-çarşamba günü biraz genişletecek. Önce Kayseri'yi sonra Sivas'ı içine alacak. Doğu Karadeniz'de de, Doğu Anadolu'nun kuzeyinde de görülen yağışlar molalarla kendini gösteriyor. Bir sonraki yağış çarşamba günü olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla Marmara'da, Ege'de, Karadeniz'de kuzeyli. Marmara'da ve Kuzey Ege'de rüzgar 4 kuvvetine kadar çıkıyor, yani orta kuvveti aşıyor. Diğer denizlerimizde ise yaklaşık orta kuvvette ve altında esiyor.
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 03:34
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 663 izlenme - 6 ay önce 23 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de özellikle Orta ve Kuzey Ege esmeye devam ediyor. Kuzey yönlerden esecek rüzgar hissedilen değerleri aşağıya çekecek. İç Ege'de kar var. Marmara'da sağanak yağışlar etkili, cumartesi öğle saatlerine kadar yağışının devam etmesi bekleniyor. Akdeniz'de aşırı yağışlar sağanak yağışa dönüyor. Kesintilerle Batı Akdeniz'de cumartesi günü de devam edecek. İç Anadolu'da Konya-Kayseri çevrelerinde kar var, Ankara'da ki kar ise zayıf. Karadeniz'in batısında Bolu dolaylarında yer yer kar görülüyor. Orta ve Batı Karadeniz'de ise hava parçalı bulutlu. Bu alanda yağış cumartesi günü olacak, pazar günü de sağanak şeklinde devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da çoğunlukla güneş görülüyor. Fakat ara ara bulutlar yoğunlaşacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde özellikle sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis bekleniyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde ki bu gece soğukları devam ediyor.
6 Haziran Salı 2017 - Hava Durumu  04:07
6 Haziran Salı 2017 - Hava Durumu 90 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 6 Haziran: Marmara ve Ege'de rüzgar kuzeyli, orta kuvvette esiyor. Ancak sıcaklık tırmanıyor, güneş bolca görülüyor. Çarşamba günü de böyle olacak. Perşembe günü ise bu iki bölgenin de büyük kısmına yağış gelecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş görülüyor. İç Anadolu'nun batısında Ankara-Eskişehir dolaylarında yerel sağanaklar var. Sivas dolaylarında ise gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Bu yağışların neredeyse tamamı çarşamba günü kesmiş olacak. Karadeniz'de de yağışlar var. Batısında gök gürültülü sağanak şeklinde. Doğu Anadolu'nun orta ve kuzey kesimleri gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağış çarşamba günü zayıflar, kesintilerle Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında sürer. Güneydoğu ise güneş alıyor. Önümüzdeki üç günlük dönemde yağış yok. Şanlıurfa'da sıcaklık 40 dereceye tırmanıyor.
30 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 02:14
30 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 212 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu 30 Nisan haftanın son gününde yurdun yine büyük kısmında güneşli olacak. Ancak batı bölgelerde bulutlar biraz artıyor. Sabah saatlerinde Marmara'da yoğunluklu olmak üzere sis de görülebilir. Yağışlar yerel olarak Batı Karadeniz'de, İç Ege'de ve Doğu Anadolu'da kuzey kesimlerinde olacak. Pazartesi günü ise Ege'ye, İç Anadolu'ya yağışlar geliyor. Sıcaklık değerlerinde de düşüş bekleniyor. Yeni haftanın başlangıcı ile beraber hissedilir azalış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Marmara'nın Karadeniz kıyılarında orta kuvveti aşıyor. Hava Durumu.
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu  02:13
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 638 izlenme - 6 ay önce 18 Aralık yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde yurdun hiçbir yerinde yağış beklenmiyor. Hava parçalı-az bulutlu. Sıcaklıklar Marmara'da birkaç derece artıyor, yurdun kalanında kayda değer bir değişim yok. İç bölgelerde dondurucu gece soğukları hatta gündüz soğukları var. Kayseri'de, Sivas'ta gece sıcaklıklar gibi gündüz de sıfır derecenin altında kalıyor. Sivas -5 derecelerde seyrediyor. Doğu Anadolu'da Erzurum dolaylarındaysa gündüz sıcaklıklar -10 derecenin de altında kalıyor. Denizlerimizde rüzgar orta kuvvet ve altında 2-3 kuvvetinde esiyor. Hatta Doğu Karadeniz'de güneyli olsa da 1 kuvvetinde rüzgar var.
25 Haziran Pazar 2017 - Hava Durumu 03:48
25 Haziran Pazar 2017 - Hava Durumu 20 izlenme - 3 gün önce Hava Durumu 25 Haziran: Marmara ve Ege'de bayram boyunca bol güneş var. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında rüzgar sert esiyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da bol bol güneş var. Akdeniz'de birçok noktada sıcaklık 35 dereceyi aşıyor. İç Anadolu'da 30 derece civarında sıcaklıklar var. Karadeniz'de de bayram boyunca güneş var. Sıcaklık 25 dereceyi aşıyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu'da güneş görülüyor. Güneydoğu'da bayramın 2. ve 3. günü sıcaklık 40 dereceyi aşıyor.
10 Haziran Cuma 2017 - Hava Durumu 03:05
10 Haziran Cuma 2017 - Hava Durumu 72 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 10 Haziran: Marmara ve Ege'de güneş çoğunlukla görülüyor. Marmara'nın orta ve doğu kesimlerinde yerel yağışlar var. Ege'nin de yine orta ve güney kesimlerinde kuvvetli rüzgar esiyor. Çoğunlukla karayelden esen rüzgar Bodrum ve açıklarında 5 kuvvetini buluyor. Akdeniz'de güneş var, sıcaklık 30 derece civarında ve üzerinde. İç Anadolu'da ise sağanaklar sürüyor, bölgenin doğusuna taşındı Kayseri-Sivas dolaylarında olacak. Pazar günü etkisini yitirecek. Karadeniz'de gök gürültülü sağanak yağışlar sürüyor. Bölgenin tamamı ıslanıyor. Büyük çoğunluğundan pazar günü yağış ayrılacak. Bolu dolaylarında devam edecek. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde Gümüşhane-Bayburt çevrelerinde olacak. Doğu Anadolu bölgesinde ise çoğunlukla hava parçalı bulutlu. Malatya-Elazığ çevrelerinde sıcaklık 30 derecelerde. Güneydoğu bol güneşli, önümüzdeki hafta da bu durum devam edecek. Sıcaklık Diyarbakır'da 36, Şanlıurfa'da 35 derecelerde.
9 Mayıs Cuma 2017 - Hava Durumu  03:35
9 Mayıs Cuma 2017 - Hava Durumu 73 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 9 Haziran: Marmara ve İç ve Güney Ege'de kuvvetli gök gürültülü sağanak yağışlar var. Yağışların büyük çoğunluğu günün ilk yarısında olacak. Akdeniz'de hava parçalı bulutlu. Batısında 30 derecelerde, doğusunda 34-35 derecelerde sıcaklık ölçülüyor. İç Anadolu ise gök gürültülü sağanaklar almaya devam ediyor. Özellikle batı ve kuzey kesimlerinde su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Karadeniz'in orta ve batı kesimlerinde de yağış kuvvetli. Sel riski söz konusu özellikle Bolu-Kastamonu çevrelerinde. Yağışlar cumartesi günü Orta ve Doğu Karadeniz'e ilerleyecek. Doğu Anadolu parçalı bulutlu. Bölgenin kuzeyine cumartesi günü Karadeniz'den sarkacak kuvvetli yağışlar olacak. Güneydoğu'da ise önümüzdeki üç gün güneşlenme sürecek. Sıcaklık 35-40 derece aralığında salınıyor.
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 03:58
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 843 izlenme - 9 ay önce Marmara ve Ege'de yine aralıklarla sağanak yağışlar bekleniyor. sıcaklık düştü ve bu değerler üzerinden önümüzdeki günlerde en az bir hafta kadar ciddi bir artış yok. Akdeniz Bölgesinde tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar oluşuyor. Su baskınlarına dikkat. Doğu Akdeniz'de bu yağışlar sürecek. İç Anadolu'da da gök gürültülü sağanak yağışlar cuma zayıflayıp, cumartesi kesecek. Karadeniz'İn orta ve doğu kesimlerinde sel tehlikesi sürüyor. su baskınları ve sel yaşandı, bu tehlike 2-3 daha devam edecek, yıldırımlara da dikkat diyoruz. Doğu Anadolu'nun orta ve kuzey kesimlerinde yağmur var. Güneyi ve Güneydoğu'da ise ise parçalı bulutlar arasından da olsa güneş görülür. Gaziantep çevrelerine cuma günü gök gürültülü sağanak geliyor ve Doğu Anadolu gibi Güneydoğu Anadolu'nun da geneli yağış alacak.
11 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:58
11 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 336 izlenme - 4 ay önce 11 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 5 kuvvetine kadar çıkıyor. Bölgesel yağmurlar var. Güney ege'de yine gök gürültülü sağanak yağışa dönüyor. Akdeniz'de de gök gürültülü sağanak yağışlar var. 3 gün devam edecek su baskınlarına ve yıldırımlara dikkat! Sağanak yağışlar İç Anadolu'da da bekleniyor. Bölgenin büyük kısmındaki yağış birkaç gün sürecek. Karadeniz'in batısında ve doğusunda zayıf yağışlar var. Yağış etki alanını pazar günü biraz genişletiyor. Pazartesi günü bölgenin tamamına yayılıyor. Doğu Anadolu'da karla karışık yağmurdan ara ara kara dönen yağışlar var, bölgenin ağırlıklı olarak orta ve kuzey kesimlerinde. Güneydoğu Anadolu'nun da tamamı sağanak alacak, hafta sonunun iki gününde de bu yağış görülecek.
23 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu  02:55
23 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 205 izlenme - 2 ay önce Hava durumu 23 Nisan'da yurt genelinde gri gökyüzüyle beraber yağışlar var. Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de yerel, İç Anadolu'da Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, Güneydoğu'nun da doğusunda. Bu yağışların bir kısmı soğuk havayla birleşince karla karışık yağmura ve kara dönebiliyor. İç Ege'de Kütahya-Uşak dolaylarında, Batı Karadeniz'de Bolu çevrelerinde, İç Anadolu'nun batısında Ankara-Eskişehir dolaylarında yağış karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Yağışların büyük çoğunluğu pazartesi günü kesiyor. Karadeniz'de çoğunlukla yağış devam edecek. sıcaklık tırmanışı pazartesi başlıyor. Ancak daha hissedilir değerlerde salı günü olacak. Kıyılarımızda rüzgar da çoğunlukla orta kuvvetin üzerinde. Marmara'da güney yönlerden orta kuvvetin üzerinde 4 kuvvetinde, Karadeniz'de 4-5 kuvvetini bulan karayel var. Yine Güney Ege ile Akdeniz'de de rüzgarın hızı 4-5 kuvvetini buluyor. Hava durumu.
12 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:17
12 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 582 izlenme - 7 ay önce 12 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın yeni gününde yeni bir soğuk ve yağışlı hava sistemi Türkiye'ye giriş yapıyor. Özellikle orta ve batı bölgelerde kendini gösterecek sağanak yağışlar, Marmara'da su baskınlarına neden olabilir. Karadeniz'in doğusunda, Doğu Anadolu'da yerel kar yağışları var. Soğuk hava girişinin salı öğleden sonra kuvvetlenmesi ile beraber Marmara'da, İç Ege'de, İç Anadolu'da ve Karadeniz'de yağışlar karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Rüzgar Marmara ile Orta ve Batı Karadeniz'de lodostan kuvvetli esiyor. Bu rüzgarlar kuzeye dönecek, sert esecek ve salı öğleden sonra yağışların cinsini değiştirecek o sert havayı getirecek.
27 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu  02:24
27 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu 604 izlenme - 7 ay önce Haftanın son gününde batı bölgelere yağış giriş yapmaya başlıyor. Orta ve doğu bölgeler ise yine güneş alacak ancak sabah saatleri sisli. İç bölgelerdeki gece soğukları sabah saatlerinde sise neden oluyor. Sıcaklıklar da düşmeye hazırlanıyor. pazartesi ve salı günleri büyük değerlerde azalış var. Bu azalışla beraber pazartesi, salı Marmara Ege'ye aşırı yağış gelecek, sel riskine karşı dikkat. Yağışlar salı günü iç Ege'de, Marmara'da, batı Karadeniz'de karla karışık yağmura ve kara dönebilir.
8 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu  02:15
8 Mayıs Pazartesi 2017 - Hava Durumu 155 izlenme - 2 ay önce Hava durumu 8 Mayıs yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmı yine yağış alıyor. Sıcaklıklar hafta sonuna nazaran tırmansa da gök gürültülü sağanak yağışlar salı ve çarşamba günü de yurdun büyük kısmında devam edecek. Eş zamanlı olarak güneş de kendini gösteriyor. Sıcaklıklarda bugünlerde ciddi bir kayıp yok hatta birkaç derecelik artış var. Ancak çarşamba günü sert bir düşüş bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla güneyli esiyor. Marmara, Kuzey Ege ve Batı Karadeniz'de sert esmesi bekleniyor. Özellikle Kuzey Ege'de 5 kuvvetini bulabilecek. Hava durumu.