Hoşgeldiniz!

adana hava durumu

21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 01:19
21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 6.333 izlenme - 4 ay önce Batı bölgelerde yağışlı hava etkisini göstermeye cumartesi gününden itibaren başladı. Pazar günü de yağışlı hava devam edecek yalnızca yaz yağmuru şeklinde, sıcaklıkları düşürmez. Marmara Bölgesinde rüzgar poyrazdan esmeye devam ediyor. Bu rüzgarlar bunaltıcı nemin etkisini biraz da olsa düşürür.
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.432 izlenme - 2 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
Hava Durumu (10-12-2016) 03:04
Hava Durumu (10-12-2016) 220 izlenme - 1 gün önce 10 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de hafta sonunun iki gününde de yağış yok. Ancak İç Ege ve Marmara'da sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis oluşuyor. Özellikle Trakya'da ve İç Ege'de sıcaklıklar gece yine 0 derecenin altında seyrediyor. Akdeniz ve İç Anadolu güneş alıyor. Sıcaklık Akdeniz'de Antalya dolaylarında 17-18 derecelere kadar çıkıyor. İç Anadolu'nun genelinde gece sıcaklık 0 derecenin altında, doğusunda ise daha düşük. Karadeniz'in doğusu yağış alıyor. Gümüşhane-Bayburt dolaylarında ki kar hafta sonunun iki gününde de devam edecek, yeni haftayla beraber kesecek. Doğu Anadolu'da çok kuvvetli olmayan kar yağışları var bu yağış pazar gününe kesiliyor. Güneydoğu Anadolu hafta sonunun iki gününde de güneşlenecek.
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:08
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 765 izlenme - 2 hafta önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgeler yağış alıyor. İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale çevrelerinde ve Kıyı Ege'de aşırı yağış bekleniyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Soğuk havanın salı günü etkisini artırmasıyla beraber yağışlar Marmara'da yüksek kesimlerde, İç Ege'de, Batı Karadeniz'de, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Denizlerimizde rüzgarlar kuvvetleniyor. Ege'de, Marmara'da, Karadeniz'de önce güney yönlü sonra kuzeye dönecek rüzgarlar 4-5 kuvvetinde esecek.
Hava Durumu (27-11-2016) 02:24
Hava Durumu (27-11-2016) 560 izlenme - 2 hafta önce Haftanın son gününde batı bölgelere yağış giriş yapmaya başlıyor. Orta ve doğu bölgeler ise yine güneş alacak ancak sabah saatleri sisli. İç bölgelerdeki gece soğukları sabah saatlerinde sise neden oluyor. Sıcaklıklar da düşmeye hazırlanıyor. pazartesi ve salı günleri büyük değerlerde azalış var. Bu azalışla beraber pazartesi, salı Marmara Ege'ye aşırı yağış gelecek, sel riskine karşı dikkat. Yağışlar salı günü iç Ege'de, Marmara'da, batı Karadeniz'de karla karışık yağmura ve kara dönebilir.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.766 izlenme - 2 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.300 izlenme - 2 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.413 izlenme - 2 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
11 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 02:22
11 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 36 izlenme - 5 saat önce 11 Aralık hava durumu: Yurdun büyük kısmı güneş alıyor, yağış yalnızca Doğu Karadeniz'de bekleniyor. Sıcaklık tırmanmaya başladı, ancak bu düşüş öncesi bir tırmanış. Salı-çarşamba günü sert bir düşüş var. Yağışları Marmara'da, Karadeniz'de, İç Anadolu'da, İç Ege'de yer yer kara çevirecek ve haftanın kalanına bu soğuk hava hakim olacak. Sibirya üzerinden çıkıp gelen bu soğuk hava sistemi önce Doğu Avrupa'ya giriş yapacak ardından Marmara ve Karadeniz üzerinden salı günü öğleden sonra Türkiye'ye giriş yapacak. Rüzgar bugünlerde Marmara, Kuzey Ege ve Karadeniz'de güney yönlerden esiyor. Marmara'nın kuzey kesimlerinde İstanbul da içinde olmak üzere rüzgar lodostan ara ara sert esecek. Akdeniz ve Güney Ege'de ise rüzgar kuzey yönlerden zayıf esiyor.
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 03:32
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 2.616 izlenme - 7 ay önce Sıcaklık haftanın ikinci yarısında biraz daha artacak. Baharın yerel bahar tipi yağışlı ve gök gürültülü yağışlarını atlattık ama yine yağışlı havalara döneceğiz fakat bu sefer daha ılık olacak. İç Anadolu'da yine yağış var ama sıcaklıklar 25-26 derecelere çıkacak. Batı bu yağışlardan payını almaz. Önümüzdeki ilk haftanın ortalarına kadar batı bölgelerde güneş var.
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 03:58
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 835 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de yine aralıklarla sağanak yağışlar bekleniyor. sıcaklık düştü ve bu değerler üzerinden önümüzdeki günlerde en az bir hafta kadar ciddi bir artış yok. Akdeniz Bölgesinde tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar oluşuyor. Su baskınlarına dikkat. Doğu Akdeniz'de bu yağışlar sürecek. İç Anadolu'da da gök gürültülü sağanak yağışlar cuma zayıflayıp, cumartesi kesecek. Karadeniz'İn orta ve doğu kesimlerinde sel tehlikesi sürüyor. su baskınları ve sel yaşandı, bu tehlike 2-3 daha devam edecek, yıldırımlara da dikkat diyoruz. Doğu Anadolu'nun orta ve kuzey kesimlerinde yağmur var. Güneyi ve Güneydoğu'da ise ise parçalı bulutlar arasından da olsa güneş görülür. Gaziantep çevrelerine cuma günü gök gürültülü sağanak geliyor ve Doğu Anadolu gibi Güneydoğu Anadolu'nun da geneli yağış alacak.
4 Ekim Salı 2016 - Hava Durumu 02:55
4 Ekim Salı 2016 - Hava Durumu 668 izlenme - 2 ay önce Marmara ve Ege'de güneş bolca görülüyor. Trakya'ya yağış geliyor. Bu yağışlar çarşamba günü Marmara geneliyle Ege'nin iç kesimlerinde olacak. Sıcakların sert düşüşüyle beraber. Akdeniz bölgesinde de İç Anadolu'dada bol bol güneş var. Akdeniz'de sıcaklık 35 dereceye dayanıyor. Adana'da 34 dereceye çıkmış olacak. Karadeniz bölgesinde de bol bol güneş var. Çarşamba günü Orta ve Batı Karadeniz'de sağanak bekliyoruz. Orta Karadeniz'de yağış perşembe günü'de devam eder.Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç gün güneşlenecek. Sıcaklık Malatya dolaylarında 27 derece Güneydoğu'da ise 30 dereceleri buluyor üzerine çıkıyor.
28 Eylül Çarşamba 2016 - Hava Durumu 03:57
28 Eylül Çarşamba 2016 - Hava Durumu 685 izlenme - 2 ay önce Marmara'da parçalı bulutlar biraz artabiliyor güneyiyle Ege'de bol güneş var. Rüzgar yine Marmara'nın güneyiyle Ege kıyılarında 4 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da bol güneş var. Akdeniz'de sıcaklık 30 dereceleri buluyor. İç Anadolu'da 20 derece ve üzerinde seyrediyor. Karadeniz bölgesinde aşırı yağışlar var. Orta ve Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanaklara dikkat! Doğu Karadeniz'de perşembe de cuma da yağışlar sürecek. Su baskını sel riski Doğu Karadeniz 'de daha yüksek.Doğu Anadolu'da ve Güney Doğu'da bol bol güneş var. Sıcaklık Malatya çevrelerinde 20 dereceyi aşıyor. Güney Doğu'da 30 dereceye yaklaşıyor. Yakın gelecekte yağış yalnızca cuma günü Doğu Anadolu'nun kuzeyinde olacak.
28 Ekim Perşembe 2016 - Hava Durumu 03:55
28 Ekim Perşembe 2016 - Hava Durumu 412 izlenme - 1 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar yoğunlaşıyor. Marmara'da bölgesel yağışlar var, kuvvetli poyrazla beraber sıcaklığın hissedilen değerleri aşağıya çekiliyor. Akdeniz'de güneş görülüyor, Doğu Akdeniz'de cumartesi günü gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İç Anadolu'da da ara ara yoğunlaşan bulutlar cumartesi yağış bırakacak. Karadeniz'in neredeyse tamamı yağış alıyor, sıcaklıklar adım adım azalıyor. Doğu Anadolu'nun neredeyse tamamında sağanak yağışlar var. Güneydoğu Anadolu'da yağış cumartesi günü kesmiş olacak, Doğu Anadolu'da etki alanını daraltacak.
23 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 01:19
23 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 447 izlenme - 2 ay önce
14 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:03
14 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 221 izlenme - 4 hafta önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmında parçalı bulutlar arasından güneş görülüyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde sağanak yağış var. Yağışlar dar bir alanda olsa da sıcaklık kuvvetli bir şekilde düşecek. Sıcaklık Marmara'da 11-12 derecelere iniyor. İç Anadolu'da 15 derecenin altında, Karadeniz'de 15 derece ve altında sıcaklıklar ölçülecek. Salı ve çarşamba düşüş devam edecek. Marmara, İç Anadolu tek hanelere inecek. Trakya'nın yüksekleri ile Batı Karadeniz'de Bolu çevrelerinde kar ihtimali var. Rüzgar Marmara'da ve Kuzey Ege'de kuzey yönlerden kuvvetli esiyor. Diğer denizlerimizde de rüzgarın kuzeyli ancak orta kuvvet ve altında esmesi bekleniyor.
16 Ekim Pazar 2016- Hava Durumu 01:57
16 Ekim Pazar 2016- Hava Durumu 428 izlenme - 2 ay önce Haftanın son gününde Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde yağış bekleniyor, yurdun kalanında çoğunlukla parçalı bulutlar arasından güneş görülüyor. Yağış pazartesi günü Karadeniz ile beraber Marmara'da da kendini gösterecek, ancak çok kuvvetli olmayacak. Rüzgar Marmara'da ve Karadeniz'in orta kesimlerinde poyrazdan kuvvetli esiyor, sıcaklığın hissedilen değerlerini aşağıya çekecek. Yurdun büyük kısmında rüzgarlar kuzeyli ancak Marmara'nın Karadeniz kıyıları ve Orta Karadeniz dışında orta kuvvet ve altında esiyor.
13 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu 02:02
13 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu 191 izlenme - 4 hafta önce Haftanın son gününde güneş yurdun büyük kısmında görülüyor. Ancak Marmara'da, Ege'de, İç Anadolu'nun batısında, Karadeniz'in orta ve batı kesimlerinde yerel yağışlar var. Sıcaklık önümüzdeki hafta başı ile beraber düşüyor, yağış etki alanını daraltıyor. Sıcaklıklardaki kuvvetli azalış Marmarayı, İç Anadoluyu, Karadeniz'i yer yer tek haneli değerlere çekecek. Rüzgar, Marmara ve Kuzey Ege'de orta kuvvetin üzerinde esiyor. Batı Karadeniz'de aynı şekilde rüzgar 4 kuvvetine kadar ulaşacak, diğer denizlerimizde çok sert bir rüzgar beklenmiyor.
21 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu  02:00
21 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 140 izlenme - 3 hafta önce Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmı güneş alıyor. Ancak gece soğukları iç bölgelerde yine sabah saatlerinde olmak üzere sis yapıyor. İç Anadolu'da, Doğu Anadolu'da, Karadeniz'in ve Akdeniz'in iç kesimlerinde, İç Ege'de, Marmara'nın güneyinde sis oluşabilir. Önümüzdeki günlerde sıcaklıklarda 1-2 derecelik azalış olsa da çok büyük bir dalgalanma beklenmiyor. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Orta ve Doğu Karadeniz'de güney yönlerden esiyor.
9 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 02:12
9 Kasım Çarşamba 2016 - Hava Durumu 206 izlenme - 1 ay önce Lodos batı bölgelerde yağış yapmaya devam ediyor. Marmara'da özellikle Trakya çevrelerinde ve kıyı Ege'de gök gürültülü yağış etkili olacak. Yağış önümüzdeki günlerde adım adım iç bölgelere doğru ilerleyecek ancak İç Anadolu'da, Batı Karadeniz'de çok fazla kalmıyor. Perşembe günü etkili olacak ardından kesecek. Rüzgar Akdeniz'in dışında denizlerimizin tamamında güney yönlü. Marmara'da, Ege'de, Batı Karadeniz'de kuvvetli esiyor. Özellikle İstanbul çevreleri ile Orta Ege'de İzmir dolaylarında Rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak.
15 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:56
15 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 277 izlenme - 2 ay önce Marmara'da parçalı bulutlar biraz artıyor. Ege'de ise bol güneş var, rüzgar kuvvetli esiyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş görülüyor. Akdeniz'de sıcaklık 30 dereceleri buluyor. İç Anadolu'da 20 derecelerin altına indi, pazar ve pazartesi günü tekrar 20 dereceleri bulacak. Karadeniz'in orta ve doğu kesimleri sağanak yağışlı. Samsun, Trabzon dolaylarında gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Pazar günü de Trabzon'da gök gürültülü sağanak yağış devam edecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde bulutlar artıyor, güneyinde ise bol güneş var. Güneydoğu'da da 3-4 gün yağış yok, sıcaklık 25 derecelerde seyrediyor.
6 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu 01:56
6 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu 151 izlenme - 1 ay önce Haftanın son gününde yağış yok, yurdun büyük kısmında güneş görülüyor. Ancak İç Ege'de, İç Anadolu'da, Doğu Anadolu'da bölgesel, sabah saatlerinde sis oluşabilir. Sıcaklıklar tırmanıyor, bu durum yeni haftanın ilk günlerinde de sürecek. Marmara yer yer hafta ortalarında 25 dereceye ulaşacak, Ege 25 dereceyi aşacak, iç bölgelerde de yine 20 dereceler ölçülecek. Rüzgar Marmara'nın kuzey kesimlerinde ve Kuzey Ege'de kuvvetli, diğer denizlerimizde orta kuvvet ve altında esiyor.
27 Eylül Salı 2016 - Hava Durumu 02:28
27 Eylül Salı 2016 - Hava Durumu 304 izlenme - 2 ay önce Marmara'da bulutlar yoğunlaşıyor, aralıklarla gök gürültülü sağanak yağışlar var. Ege'de ise parçalı bulutlar arasından güneş görülüyor. Rüzgar Marmara'da orta kuvvette ancak orta ve güney Ege'de kuvvetli Güney Ege'de 5-6 kuvvetine çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da çoğunlukla güneş görülüyor. Eskişehir çevreleri yerel yağış alacak. Önümüzdeki günlerde daha fazla güneş var. Karadeniz'in neredeyse tamamı yağışlı. Orta ve Doğu Karadeniz'de çarşamba günü gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Su baskınlarına özellikle Doğu Karadeniz'de dikkat! Perşembe günü de aynı şekilde devam edecek. Doğu Anadolu'da parçalı çok bulutlu bir hava hakim. Güneydoğu'da ise az bulutlu çok güneşli bir gökyüzü var. Önümüzdeki günlerde Doğu Anadolu'nun kuzeyinde ara ara yağışlar gelecek ancak Güneydoğu güneş almayı sürdürecek.
1 Eylül Perşembe 2016 Hava Durumu 03:09
1 Eylül Perşembe 2016 Hava Durumu 343 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de güneş kendini gösteriyor. Marmara'da parçalı bulutlar arasından olsa da. Bu iki bölgemizde de rüzgar poyrazdan kuvvetli esiyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var, sıcaklık artıyor. Antalya 37 dereceye ulaşıyor, Adana 35 derecelerde, İç Anadolu'da da sıcaklık 30 derecelere yaklaşıyor. Karadeniz'de sağanak yağışlar var. Doğu Karadeniz'e özellikle dikkat diyoruz. Su baskınları ve heyelana karşı. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde de aralıklarla gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Bölgenin güneyi ve Güneydoğu Anadolu'da ise güneş var. Güneydoğu'da sıcaklık 35-40 derece aralığında.
24 Eylül Cumartesi 2016 Hava Durumu 03:46
24 Eylül Cumartesi 2016 Hava Durumu 252 izlenme - 3 ay önce Marmara ve Ege'de güneş kendini parçalı bulutlar arasından gösteriyor. Ege'nin orta ve güney kesimlerinde rüzgar yine biraz sert esecek.Batı Akdeniz'de de rüzgar kuvvetli. Akdeniz ile beraber İç Anadolu bölgesinde hava parçalı az bulutlu. Akdeniz'de sıcaklık 30 dereceleri buluyor. Karadeniz'in orta ve doğu kesimlerinde sağanak sürüyor ve bu alanda sel ve heyelan tehlikesi de devam ediyor.Yağış pazar günü zayıflayacak. Doğu Anadolu'nun orta ve kuzey kesimleri de yağış alıyor. Hafta sonunun ikinci gününde bu yağışlar kesilmiş olacak. Güneydoğu ise önümüzdeki bir haftalık dönemde bol bol güneş alacak.
30 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 01:59
30 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 122 izlenme - 1 ay önce Yurdun büyük kısmında bulutlar yoğunlaşıyor. Doğu Akdeniz'de, Karadeniz'in neredeyse tamamında, Doğu Anadolu'da, yer yer Güneydoğu Anadolu'da yağışlar var. Yağışlar doğu bölgelerde yeni haftayla beraber etkisini artıracak. Hem etki alanını hem de şiddetini artıracak. Doğu Anadolu'nun kuzeyine kar yağışları, Doğu Karadeniz'de aşırı yağışlar bekleniyor. Batı bölgelerde ara ara bulutlar yoğunlaşıyor ancak etkili bir yağış yok. Rüzgar Karadeniz'de kuvvetli, batı ve kuzey yönlerden esiyor. Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de rüzgar orta kuvvet ve altında ancak kuzeyli, sıcaklığın çok fazla tırmanışına izin vermiyor.
25 Eylül Pazar 2016 - Hava Durumu 01:36
25 Eylül Pazar 2016 - Hava Durumu 200 izlenme - 3 ay önce Haftanın son gününde yurdun büyük kısmı güneş alıyor. Yağış yeni haftanın ilk gününde Marmara’ya, ikinci gününde ise Karadeniz’e geliyor. Sıcaklıklarda büyük bir değişim yok, yurt genelinde 1-2 derecelik artışlar görülüyor. Ege’de Kütahya’da, İç Anadolu’da Eskişehir ve Sivas çevrelerinde sabah saatlerinde sis bekleniyor. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla kuzeyli, orta kuvvet ve altında esiyor.
07 Kasım Pazartesi 2016 Hava Durumu 01:50
07 Kasım Pazartesi 2016 Hava Durumu 77 izlenme - 1 ay önce Yeni haftanın ilk yarısında yurdun büyük kısmında güneş görülüyor. Marmara'da ara ara bulutlar yoğunlaşabilecek ancak yine güneş görülecek. Sıcaklıklara da bu durum yansıyor. 24-25 derecelere Marmara'da çıkıyor, İç Anadolu'da 20 dereceleri buluyor, Güneydoğu'da da yine 20 derecelere çıkan sıcaklıklar var. Akdeniz ise 25 dereceye ulaşıyor.
14 Eylül Çarşamba 2016 Hava Durumu 01:58
14 Eylül Çarşamba 2016 Hava Durumu 187 izlenme - 3 ay önce Bayramın 3. günü, Akdeniz, İç Anadolu, Doğu Karadeniz yerel yağışlar alıyor. Bayramın son gününde ise bu yağışlar kuvvetlenecek. Akdeniz'de ise sağanak daha geniş bir alanda olacak. Yine Doğu Anadolu, Karadeniz gök gürültülü sağanak yağışlı alan içerisinde kalacak. rüzgarlar orta kuvvete iniyor. Güney Ege ve açıklarında yalnızca kuvvetli, 4 kuvvetinde. Marmara, Ege ve Karadeniz kuzeyli, Akdeniz'in orta ve güneyi ise daha çok lodostan rüzgar alacak.
13 Eylül Salı 2016 Hava Durumu 02:24
13 Eylül Salı 2016 Hava Durumu 180 izlenme - 3 ay önce Herkese iyi bayramlar. Yurdun büyük kısmı bayramın ikinci gününde yine güneş alıyor, Ege'nin iç kesimlerinde ağırlıklı olmak üzere. Batı Akdeniz'de Isparta-Burdur dolaylarında, İç Anadolu'nun batısında, Batı Karadeniz'de yerel yağışlar var. Doğu Karadeniz'e Trabzon dolaylarına Rize-Artvin çevrelerine de adım adım yağışlar geliyor ve bu yağışlar perşembe de cuma da devam edecek. Perşembe günü yurdun birçok noktasında yağış var. İç Anadolu'da var, Akdeniz'de var, Karadeniz'in doğusunda var, yer yer Doğu Anadolu bölgesinde de olacak, Marmara'da ise yağış ihtimali iyice zayıflamış durumda.