Hoşgeldiniz!

adana hava durumu

21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 01:19
21 Ağustos Pazar 2016 Hava Durumu 6.355 izlenme - 11 ay önce Batı bölgelerde yağışlı hava etkisini göstermeye cumartesi gününden itibaren başladı. Pazar günü de yağışlı hava devam edecek yalnızca yaz yağmuru şeklinde, sıcaklıkları düşürmez. Marmara Bölgesinde rüzgar poyrazdan esmeye devam ediyor. Bu rüzgarlar bunaltıcı nemin etkisini biraz da olsa düşürür.
2 Temmuz Pazar 2017- Hava Durumu 03:09
2 Temmuz Pazar 2017- Hava Durumu 483 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 2 Temmuz: Haftanın son gününde de sıcak sürüyor. Yurdun genelinde bol güneş ve normalleri aşan sıcaklıklar var. Ege'de, Marmara'da, İç Anadolu'da, Akdeniz'de, Güneydoğu'da durum bu şekilde. Karadeniz'de de sıcaklıklar yüksek. Bolu çevrelerinde 33-34 dereceye çıkıyor. Zonguldak çevrelerinde 30 dereceleri buluyor. Ancak yurdun diğer bölgelerine göre sıcaklıklar kısmen daha makul durumda. Güney'de 43-44 dereceleri buluyor. Güneydoğu 43 dereceye çıkıyor. Marmara'da yer yer 40 dereceye çıkıyor. Bu sıcaklıklarda Batı'da pazartesi günü kayıp olacak 4-5 derece kadar. Salı günü de 1-2 derecelik daha düşüş olacak ve bölgesel yağışlar gelecek, Marmara ve Ege'nin iç kesimleri ile Karadeniz'in batı kesimlerine.
17 Temmuz Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:23
17 Temmuz Pazartesi 2017 - Hava Durumu 142 izlenme - 1 hafta önce
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 02:03
9 Ekim Pazar 2016 - Hava Durumu 3.488 izlenme - 10 ay önce Haftanın son gününde Batı Akdeniz ile Orta ve Doğu Karadeniz’de yağışlar bekleniyor yurdun geri kalanı güneş alıyor. En yakındaki yağış salı günü bekleniyor, Marmara ve Ege üzerinden Türkiye’ye giriş yapacak. Önümüzdeki üç günlük dönemde sıcaklıklarda üçer dörder derecelik dalgalanmalar olacak. Doğu Anadolu'da özellikle Kars dolaylarında gece sıcaklıklarının 0 derecenin altına düşmesi bekleniyor. Rüzgarlar kıyılarımızda genellikle kuzey yönlerden orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Akdeniz’in doğusunda güney yönlerden esiyor.
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 03:32
11 Mayıs 2016 Hava Durumu - Cnn Türk 2.655 izlenme - 1 yıl önce Sıcaklık haftanın ikinci yarısında biraz daha artacak. Baharın yerel bahar tipi yağışlı ve gök gürültülü yağışlarını atlattık ama yine yağışlı havalara döneceğiz fakat bu sefer daha ılık olacak. İç Anadolu'da yine yağış var ama sıcaklıklar 25-26 derecelere çıkacak. Batı bu yağışlardan payını almaz. Önümüzdeki ilk haftanın ortalarına kadar batı bölgelerde güneş var.
25 Temmuz Salı 2017 - Hava Durumu  04:13
25 Temmuz Salı 2017 - Hava Durumu 32 izlenme - 23 saat önce Marmara'da rüzgar zayıfladı. Güney Ege' de kuvvetli esiyor, dolayısıyla Marmara'da artan sıcaklığın hissedilen değerleri pek aşağıya çekilemiyor.Biraz bunaltıyor. Perşembe günü bölgenin Batısı yağış alacak. Ege bölgesi bol güneşli sıcaklık 40 dereceye dayanmış durumda, bu değerlerde Çarşamba bir kaç Perşembe bir kaç derecelik daha kayıp olacak. Perşembe günü yerel yağışlar gelecek. Akdeniz'de bol güneş var. 35 derece ve üzerinde sıcaklık ölçülüyor. Rüzgar güney yönlerden orta kuvvette. İç Anadolu bölgesinde de bol güneş var. Sıcaklık 34-35 dereceleri buluyor ancak haftanın en yüksek değerleri daha çok Çarşamba, Perşembe ölçülecek. Hem sıcak hem kuru bir hava olacak. Basra Körfezinin sıcakları uzanıyor. Karadeniz'in doğusunda yağışlar var, Çarşambadan itibaren bu yağışlar kesmiş olacak. Sıcaklık orta Karadeniz'de 33-34 dereceyi buluyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde de yerel yağışlar var. Kars, Ardahan dolaylarında Çarşamba günü kesmiş olacak. Bölgenin Güneyin'de Malatya, Elazığ çevrelerinde 35 dereceyi buluyor, aşıyor. Güneydoğu'nun da sıcaklıkları 40 derecenin çok altına inmiyor. Bu haftanın büyük kısmı da böyle, hafta sonu ve önümüzdeki haftanın ilk günlerinde azalış olacak.
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 01:55
17 Ekim Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.775 izlenme - 9 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve kuzey bölgelere yağışlar geliyor. İç Anadolu'da bölgesel olarak kendini gösterecek. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde Kars-Erzurum-Ardahan dolaylarında gece ve sabahın ilk saatlerinde karla karışık yağmur bekleniyor, bu yağışlar kara dönebilir. Akdeniz'de salı günü yağışlar bekleniyor. Kesintilerle Antalya'da, Adana'da, Mersin ve Hatay'da gök gürültülü sağanak yağışlar oluşabilecek. Rüzgar kuvvetli esiyor, sıcaklığı aşağıya çekiyor. Marmara'da, Batı Karadeniz'de, Kuzey Ege'de 5 kuvvetine kadar çıkacak, hissedilen değerleri düşürecek.
15 Ocak Pazar  2017 Hava Durumu 02:14
15 Ocak Pazar 2017 Hava Durumu 927 izlenme - 6 ay önce 15 Ocak yurt genelinde hava durumu: Batı bölgeler ıslanıyor. Marmara, Ege, Orta Akdeniz, Karadeniz'in ve İç Anadolu'nun batısı haftanın son günüde yağışlı. Bu yağışlar İç Ege, İç Anadolu'nun ve Karadeniz'in batısında karla karışık yağmur şeklinde görülür. Yağış alan bölgelerde yağışların etkisi önümüzdeki 3 gün boyunca devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bol bol güneş alıyor, yalnızca haftanın başında Doğu Anadolu'da sabah saatlerinde sisli, puslu bir hava görülür. Rüzgar Marmara Karadeniz ve Güney Ege'de kuvvetli. Güney Ege'de ve Karadeniz'de güneyli, Marmara'da kuzeyden esiyor. Marmara'da sıcaklıkları aşağıya çeken zaten bu rüzgarlar. Akdeniz ve Doğu Karadeniz'de ise rüzgar orta kuvvet ve altında.
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:12
26 Eylül Pazartesi 2016 - Hava Durumu 1.420 izlenme - 10 ay önce Yeni haftanın ilk gününde yalnızca İstanbul ve Kocaeli çevreleri sağanak yağış alıyor. Bu yağışlar Salı günü de devam eder ve Bursa çevrelerine de yayılır. Karadeniz genelinde yağış Salı günü etkisini göstermeye başlıyor, Çarşamba günü de devam etmesi bekleniyor. Diğer bölgelerde ise bulutlar arasında da olsa güneş görülüyor. Sıcaklıklar da büyük dalgalanmalar yok. 1-2 derecelik artışlar görülüyor.
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 02:53
8 Ekim Cumartesi 2016 - Hava Durumu 1.315 izlenme - 10 ay önce Marmara ve Ege'de bulutlar biraz yoğunlaşıyor. Marmara'da gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Rüzgar Marmara'nın Karadeniz kıyılarında, Ege'nin orta ve güney kesimlerinde kuvvetli esecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da güneş bolca görülüyor. İç Ege'den yağışlar Eskişehir dolaylarına da uzanacak, gök gürültülü sağanak pazar gününe kalmayacak. Karadeniz'in orta ve batı kesimleri ıslanıyor. Doğu Karadeniz'e ise yağışın pazar günü gelmesi bekleniyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç günlük dönemde bol bol güneş alıyor.
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 02:44
10 Ocak Salı 2017 -Hava Durumu 828 izlenme - 6 ay önce 10 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege yağış alıyor. Bu yağışların büyük çoğunluğu kara dönüyor. Rüzgar da kuvvetli Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 4, Kuzey Ege'de Çanakkale dolaylarında ise rüzgar 5 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz'de ise aşırı yağışlar var, orta ve batı kesimlerinde özellikle. Bu yağışlar çarşamba günü kesmiş olacak. İç Anadolu'da da zayıf olsa da kar yağışları var. Sıcaklıklar 0 derecenin altında. Karadeniz'in batısında ve doğusunda kar yağışları var. Bolu'da ki zayıf kar yağışı çarşamba-perşembe günü etkisini biraz artıracak. Doğu Anadolu'nun da büyük kısmı kar şeklinde yağış alıyor. Güneydoğu Anadolu'da ise hava parçalı çok bulutlu.
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 02:41
1 Ocak Pazar 2017 -Hava Durumu 813 izlenme - 7 ay önce 1 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni yılın ilk gününde Marmara'da, yer yer Akdeniz'de, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da yağış var. Karadeniz'de Bolu dolaylarında zayıf olmak üzere yine kar bekleniyor. Yine Marmara'da da karla karışık yağmur, Bursa ve Kocaeli dolaylarında kara dönen ancak uzun sürmeyen yağışlar olacak. Akdeniz'in orta ve doğu kesimlerinde aşırı yağışlar sürüyor. Yıldırımlar, şimşekler söz konusu. Yeni haftanın ilk gününde bu yağışlar zayıflasa da yine yağmur olarak devam edecek. Yine pazartesi günü Kayseri ve Sivas dolaylarında, Doğu Anadolu'da Bitlis-Malatya-Elazığ çevrelerinde kar yağışları bekleniyor. Güneydoğu'da da yerel görülen yağışlar bölgenin tamamına pazartesi günü yayılmış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar çoğunlukla orta kuvvette. Batı Karadeniz'de lodostan, Marmara'nın Karadeniz kıyılarında tam kuzeyden 4 kuvvetinde esiyor. Yani 25 kilometreleri bulup biraz üzerine çıkacak.
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:08
28 Kasım Pazartesi 2016 - Hava Durumu 822 izlenme - 8 ay önce Yeni haftanın ilk gününde orta ve batı bölgeler yağış alıyor. İstanbul, Tekirdağ, Bursa, Balıkesir, Çanakkale çevrelerinde ve Kıyı Ege'de aşırı yağış bekleniyor. Su baskınlarına ve sele karşı dikkat! Soğuk havanın salı günü etkisini artırmasıyla beraber yağışlar Marmara'da yüksek kesimlerde, İç Ege'de, Batı Karadeniz'de, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir çevrelerinde karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Denizlerimizde rüzgarlar kuvvetleniyor. Ege'de, Marmara'da, Karadeniz'de önce güney yönlü sonra kuzeye dönecek rüzgarlar 4-5 kuvvetinde esecek.
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 05:22
6 Ocak Cuma 2017 - Hava Durumu 679 izlenme - 7 ay önce 6 Ocak yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de lodostan kuvvetli rüzgar bekleniyor. Ege'de fırtına şeklinde kendini gösterecek. Yine Ege'de su baskınlarına sele karşı dikkat! Marmara'da yağışlar akşam saatlerinde ya da gece saatlerinde kara dönebilir. Akdeniz'de kuvvetli sağanaklar var. Antalya dolaylarında yağış birkaç gün sürecek. İç Anadolu'da ise bulutlar yoğunlaşıyor, Sivas'ta zayıf yağışlar olacak. Cumartesi günü ise bölgenin büyük kısmında karla karışık yağmur ve kar ihtimali var. Karadeniz bulutlanıyor. Batı kesimlerine cumartesi gününden itibaren yağış gelecek. Yağış Bolu çevrelerinde kar şeklinde ve birkaç gün sürecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da bulutlanıyor. Malatya çevreleri zayıf bir yağış alacak. Bu durum cumartesi de benzer şekilde, pazar günü ise yağışlı alanlar genişliyor.
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 03:34
23 Aralık Cuma 2016 - Hava Durumu 664 izlenme - 7 ay önce 23 Aralık yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de özellikle Orta ve Kuzey Ege esmeye devam ediyor. Kuzey yönlerden esecek rüzgar hissedilen değerleri aşağıya çekecek. İç Ege'de kar var. Marmara'da sağanak yağışlar etkili, cumartesi öğle saatlerine kadar yağışının devam etmesi bekleniyor. Akdeniz'de aşırı yağışlar sağanak yağışa dönüyor. Kesintilerle Batı Akdeniz'de cumartesi günü de devam edecek. İç Anadolu'da Konya-Kayseri çevrelerinde kar var, Ankara'da ki kar ise zayıf. Karadeniz'in batısında Bolu dolaylarında yer yer kar görülüyor. Orta ve Batı Karadeniz'de ise hava parçalı bulutlu. Bu alanda yağış cumartesi günü olacak, pazar günü de sağanak şeklinde devam edecek. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'da çoğunlukla güneş görülüyor. Fakat ara ara bulutlar yoğunlaşacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde özellikle sabah saatlerinde yoğun olmak üzere sis bekleniyor. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde ki bu gece soğukları devam ediyor.
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu  01:57
24 Nisan Pazartesi 2017 - Hava Durumu 288 izlenme - 3 ay önce
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu  02:13
18 Aralık Pazar 2016 - Hava Durumu 639 izlenme - 7 ay önce 18 Aralık yurt genelinde hava durumu: Haftanın son gününde yurdun hiçbir yerinde yağış beklenmiyor. Hava parçalı-az bulutlu. Sıcaklıklar Marmara'da birkaç derece artıyor, yurdun kalanında kayda değer bir değişim yok. İç bölgelerde dondurucu gece soğukları hatta gündüz soğukları var. Kayseri'de, Sivas'ta gece sıcaklıklar gibi gündüz de sıfır derecenin altında kalıyor. Sivas -5 derecelerde seyrediyor. Doğu Anadolu'da Erzurum dolaylarındaysa gündüz sıcaklıklar -10 derecenin de altında kalıyor. Denizlerimizde rüzgar orta kuvvet ve altında 2-3 kuvvetinde esiyor. Hatta Doğu Karadeniz'de güneyli olsa da 1 kuvvetinde rüzgar var.
4 Temmuz Salı 2017 - Hava Durumu 03:59
4 Temmuz Salı 2017 - Hava Durumu 78 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 4 Temmuz: Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor. Güney Ege'de fırtınaya dönüşüyor. Denize açılacaklara dikkat! Yağışlar Marmara'da ve İç Ege'de gök gürültülü sağanak şeklinde kendini gösterecek. Çok zayıf olarak çarşamba günü Marmara'da devam eder. Ardından yağışlar kesiyor. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. İç Anadolu'nun batı kesimleri 1-2 gün yerel olarak ıslanacak sonrasında yağış kesiliyor. Karadeniz'in batısında gök gürültülü sağanak var. Orta Karadeniz'de sağanak yağış çarşamba günü olacak. Akşam saatlerine kalmadan Doğu Karadeniz'e de ulaşmış olacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu 2 gün daha bol güneşli ve sıcak olacak. Malatya dolayları 40 dereceyi buluyor. Adım adım önümüzdeki günlerde azalış olacak. Güneydoğu ise sıcak havanın giriş merkezinde. 43-44 derecelere çıkıyor. Önümüzdeki günlerde azalış olur ama 40 derecenin çok altına inmesi beklenmiyor.
6 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:54
6 Mayıs Cumartesi 2017 - Hava Durumu 239 izlenme - 3 ay önce Hava durumu 6 Mayıs'ta Marmara ve Ege'de gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Ancak Kıyı Ege bu yağıştan payını alamıyor. Yağışların neredeyse tamamı pazar gününe kesmiş olacak. Pazartesi günü yeni yağışlar geliyor, özellikle Marmara'nın batısına Ege'nin iç kesimlerine. Akdeniz ve İç Anadolu'da da yağışlar var ve yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde. Batı Akdeniz'de Antalya dolaylarında, İç Anadolu'da Ankara-Eskişehir-Konya-Kayseri-Sivas dolaylarında gök gürültülü sağanak yağışlar olacak. Akdeniz'in doğusunda ve yine İç Anadolu'nun doğusunda yağış pazar günü de kuvvetli olacak, yıldırımlara dikkat! Karadeniz'in de büyük kısmında yağış var, özellikle orta ve batısında. Doğu Karadeniz yağışlı alana pazar günü girecek. Yağış pazartesiye de sarkacak. Doğu Anadolu ve Güneydoğu hafta sonunun iki gününde de ıslanıyor. Güneydoğu'da yağışlar gök gürültülü sağanak şeklinde. Gök gürültülü sağanak yağışlı alan Doğu Anadolu'da pazar günü genişliyor. Bölgenin büyük kısmında kendini gösterecek. hava durumu.
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 03:58
22 Eylül Perşembe 2016 - Hava Durumu 844 izlenme - 10 ay önce Marmara ve Ege'de yine aralıklarla sağanak yağışlar bekleniyor. sıcaklık düştü ve bu değerler üzerinden önümüzdeki günlerde en az bir hafta kadar ciddi bir artış yok. Akdeniz Bölgesinde tekrar gök gürültülü sağanak yağışlar oluşuyor. Su baskınlarına dikkat. Doğu Akdeniz'de bu yağışlar sürecek. İç Anadolu'da da gök gürültülü sağanak yağışlar cuma zayıflayıp, cumartesi kesecek. Karadeniz'İn orta ve doğu kesimlerinde sel tehlikesi sürüyor. su baskınları ve sel yaşandı, bu tehlike 2-3 daha devam edecek, yıldırımlara da dikkat diyoruz. Doğu Anadolu'nun orta ve kuzey kesimlerinde yağmur var. Güneyi ve Güneydoğu'da ise ise parçalı bulutlar arasından da olsa güneş görülür. Gaziantep çevrelerine cuma günü gök gürültülü sağanak geliyor ve Doğu Anadolu gibi Güneydoğu Anadolu'nun da geneli yağış alacak.
12 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 02:17
12 Aralık Pazartesi 2016 - Hava Durumu 585 izlenme - 7 ay önce 12 Aralık yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın yeni gününde yeni bir soğuk ve yağışlı hava sistemi Türkiye'ye giriş yapıyor. Özellikle orta ve batı bölgelerde kendini gösterecek sağanak yağışlar, Marmara'da su baskınlarına neden olabilir. Karadeniz'in doğusunda, Doğu Anadolu'da yerel kar yağışları var. Soğuk hava girişinin salı öğleden sonra kuvvetlenmesi ile beraber Marmara'da, İç Ege'de, İç Anadolu'da ve Karadeniz'de yağışlar karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Rüzgar Marmara ile Orta ve Batı Karadeniz'de lodostan kuvvetli esiyor. Bu rüzgarlar kuzeye dönecek, sert esecek ve salı öğleden sonra yağışların cinsini değiştirecek o sert havayı getirecek.
27 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu  02:24
27 Kasım Pazar 2016 - Hava Durumu 604 izlenme - 8 ay önce Haftanın son gününde batı bölgelere yağış giriş yapmaya başlıyor. Orta ve doğu bölgeler ise yine güneş alacak ancak sabah saatleri sisli. İç bölgelerdeki gece soğukları sabah saatlerinde sise neden oluyor. Sıcaklıklar da düşmeye hazırlanıyor. pazartesi ve salı günleri büyük değerlerde azalış var. Bu azalışla beraber pazartesi, salı Marmara Ege'ye aşırı yağış gelecek, sel riskine karşı dikkat. Yağışlar salı günü iç Ege'de, Marmara'da, batı Karadeniz'de karla karışık yağmura ve kara dönebilir.
11 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 03:58
11 Mart Cumartesi 2017 - Hava Durumu 336 izlenme - 4 ay önce 11 Mart yurt genelinde hava durumu: Marmara ve Ege'de rüzgar kuvvetli esiyor. Marmara'nın Karadeniz kıyılarında 5 kuvvetine kadar çıkıyor. Bölgesel yağmurlar var. Güney ege'de yine gök gürültülü sağanak yağışa dönüyor. Akdeniz'de de gök gürültülü sağanak yağışlar var. 3 gün devam edecek su baskınlarına ve yıldırımlara dikkat! Sağanak yağışlar İç Anadolu'da da bekleniyor. Bölgenin büyük kısmındaki yağış birkaç gün sürecek. Karadeniz'in batısında ve doğusunda zayıf yağışlar var. Yağış etki alanını pazar günü biraz genişletiyor. Pazartesi günü bölgenin tamamına yayılıyor. Doğu Anadolu'da karla karışık yağmurdan ara ara kara dönen yağışlar var, bölgenin ağırlıklı olarak orta ve kuzey kesimlerinde. Güneydoğu Anadolu'nun da tamamı sağanak alacak, hafta sonunun iki gününde de bu yağış görülecek.
5 Temmuz Çarşamba -Hava Durumu 03:57
5 Temmuz Çarşamba -Hava Durumu 59 izlenme - 3 hafta önce Hava Durumu 5 Temmuz: Marmara ve Ege esiyor. Özellikle Marmara'nın Karadeniz kıyılarında rüzgar kuvvetli. Sıcaklık değerleri artmasına rağmen rüzgar kuzey yönlerden esiyor. Önümüzdeki günlerde tırmanış küçük adımlarla olsa da sürecek. Akdeniz ve İç Anadolu'da da güneş var. Sıcaklık Akdeniz'de 35-36 derecelere geriledi, İç Anadolu'da ise 30 derecelere. Karadeniz yağış alıyor. Orta ve doğu kesimleri özellikle sağanak yağış alıyor. Perşembe günü Doğu Karadeniz'e yağış çekilecek. Birkaç gün yalnızca bu alanda olacak. Doğu Anadolu'nun kuzeyinde gök gürültülü sağanak var. Bölgenin güneyi ile Güneydoğu güneşleniyor. Güneydoğu 40 derecenin altına inmiyor.
30 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 02:14
30 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 212 izlenme - 3 ay önce Hava Durumu 30 Nisan haftanın son gününde yurdun yine büyük kısmında güneşli olacak. Ancak batı bölgelerde bulutlar biraz artıyor. Sabah saatlerinde Marmara'da yoğunluklu olmak üzere sis de görülebilir. Yağışlar yerel olarak Batı Karadeniz'de, İç Ege'de ve Doğu Anadolu'da kuzey kesimlerinde olacak. Pazartesi günü ise Ege'ye, İç Anadolu'ya yağışlar geliyor. Sıcaklık değerlerinde de düşüş bekleniyor. Yeni haftanın başlangıcı ile beraber hissedilir azalış olacak. Denizlerimizde rüzgarlar orta kuvvet ve altında esiyor. Yalnızca Marmara'nın Karadeniz kıyılarında orta kuvveti aşıyor. Hava Durumu.
2 Haziran Cuma 2017 - Hava Durumu 04:04
2 Haziran Cuma 2017 - Hava Durumu 134 izlenme - 2 ay önce Hava Durumu 2 Haziran: Marmara ve Ege' ara ara yoğunlaşan bulutlar var. Ancak çoğunlukla güneş görülüyor. Yağışlar cumartesi pazar gelecek, Marmara'nın batı ve güney kesimlerinde ve Ege'nin daha çok iç kesimlerinde olacak. Pazar günü etki alanını genişletecek. Yıldırımlara dikkat! Akdeniz bölgesinde de İç Anadolu'da da güneş görülüyor. Eskişehir çevreleri yerel yağışlı. Yağış cumartesi günü etki alanını biraz genişletecek, Konya dolaylarını içine alacak. Pazar günü ise İç Anadolu'nun neredeyse tamamında gök gürültülü sağanak bekleniyor. Karadeniz'den de yağışlar ayrıldı, çoğunlukla güneş görülüyor. Bolu çevrelerinde ve doğusunda Gümüşhane-Bayburt dolaylarında yerel yağışlar var. Doğu Anadolu'da güneş görülüyor. Hakkari dolaylarında yerel yağışlar olacak. Ara ara şimşekler-yıldırımlar da yağışa eşlik edecek. Güneydoğu'ya Basra sıcakları girmek üzere pazar gününden itibaren 35 derecenin üzerine çıkıyor 40 dereceye dayanıyor. hava durumu.
28 Eylül Çarşamba 2016 - Hava Durumu 03:57
28 Eylül Çarşamba 2016 - Hava Durumu 703 izlenme - 10 ay önce Marmara'da parçalı bulutlar biraz artabiliyor güneyiyle Ege'de bol güneş var. Rüzgar yine Marmara'nın güneyiyle Ege kıyılarında 4 kuvvetine kadar çıkacak. Akdeniz ve İç Anadolu'da bol güneş var. Akdeniz'de sıcaklık 30 dereceleri buluyor. İç Anadolu'da 20 derece ve üzerinde seyrediyor. Karadeniz bölgesinde aşırı yağışlar var. Orta ve Doğu Karadeniz'de gök gürültülü sağanaklara dikkat! Doğu Karadeniz'de perşembe de cuma da yağışlar sürecek. Su baskını sel riski Doğu Karadeniz 'de daha yüksek.Doğu Anadolu'da ve Güney Doğu'da bol bol güneş var. Sıcaklık Malatya çevrelerinde 20 dereceyi aşıyor. Güney Doğu'da 30 dereceye yaklaşıyor. Yakın gelecekte yağış yalnızca cuma günü Doğu Anadolu'nun kuzeyinde olacak.
4 Ekim Salı 2016 - Hava Durumu 02:55
4 Ekim Salı 2016 - Hava Durumu 678 izlenme - 10 ay önce Marmara ve Ege'de güneş bolca görülüyor. Trakya'ya yağış geliyor. Bu yağışlar çarşamba günü Marmara geneliyle Ege'nin iç kesimlerinde olacak. Sıcakların sert düşüşüyle beraber. Akdeniz bölgesinde de İç Anadolu'dada bol bol güneş var. Akdeniz'de sıcaklık 35 dereceye dayanıyor. Adana'da 34 dereceye çıkmış olacak. Karadeniz bölgesinde de bol bol güneş var. Çarşamba günü Orta ve Batı Karadeniz'de sağanak bekliyoruz. Orta Karadeniz'de yağış perşembe günü'de devam eder.Doğu Anadolu ve Güneydoğu önümüzdeki üç gün güneşlenecek. Sıcaklık Malatya dolaylarında 27 derece Güneydoğu'da ise 30 dereceleri buluyor üzerine çıkıyor.
9 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 02:31
9 Ocak Pazartesi 2017 - Hava Durumu 457 izlenme - 7 ay önce 9 Ocak yurt genelinde hava durumu: Yeni haftanın ilk gününde yurdun büyük kısmı yine kar alıyor. Kar Marmara'da, İç Anadolu'da, Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, yer yer karla karışık yağmur şeklinde Güneydoğu Anadolu'da kendini gösterecek. Ege'de İzmir dolayları dahil olmak üzere salı günü tekrar kar yağışları oluşabilecek. Marmara'daki bu kar yağışının büyük çoğunluğu salı günü öğleden sonra akşam saatlerinde karla karışık yağmura dönecek, çarşamba tekrar kara dönüyor ardından bu sistem ömrünü tamamlıyor. Sıcaklıklar da 0 derecenin altında seyretmeyi sürdürüyor. İç Ege'de, Marmara'nın genelinde, Karadeniz'de yüksek kesimlerinde, İç Anadolu'da, yer yer Doğu Anadolu'da gündüz 0 derecenin altında. Karadeniz'in doğusundaysa yine 10 dereceleri bulan sıcaklıklar Trabzon dolaylarında ölçülmeye devam ediyor. Kıyılarımızda rüzgar Marmara'da, Kuzey Ege'de ve Orta Karadeniz'de kuvvetli ve bu rüzgarların büyük çoğunluğu kuzeyli.
23 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu  02:55
23 Nisan Pazar 2017 - Hava Durumu 206 izlenme - 3 ay önce Hava durumu 23 Nisan'da yurt genelinde gri gökyüzüyle beraber yağışlar var. Marmara'da, Ege'de, Akdeniz'de yerel, İç Anadolu'da Karadeniz'de, Doğu Anadolu'da, Güneydoğu'nun da doğusunda. Bu yağışların bir kısmı soğuk havayla birleşince karla karışık yağmura ve kara dönebiliyor. İç Ege'de Kütahya-Uşak dolaylarında, Batı Karadeniz'de Bolu çevrelerinde, İç Anadolu'nun batısında Ankara-Eskişehir dolaylarında yağış karla karışık yağmur ve kara dönebilecek. Yağışların büyük çoğunluğu pazartesi günü kesiyor. Karadeniz'de çoğunlukla yağış devam edecek. sıcaklık tırmanışı pazartesi başlıyor. Ancak daha hissedilir değerlerde salı günü olacak. Kıyılarımızda rüzgar da çoğunlukla orta kuvvetin üzerinde. Marmara'da güney yönlerden orta kuvvetin üzerinde 4 kuvvetinde, Karadeniz'de 4-5 kuvvetini bulan karayel var. Yine Güney Ege ile Akdeniz'de de rüzgarın hızı 4-5 kuvvetini buluyor. Hava durumu.