Hoşgeldiniz!

adanada

Adana Merkez Patlıyor Herkes 01:50
Adana Merkez Patlıyor Herkes 422.990 izlenme - 2 yıl önce Adana'da sıradan bir gün apaçiler toplanmış telefon ile gelecekte utanacakları bir başka videoya imza atmışlar. Not: Video 3 sahnenin sürekli tekrarlanmasından oluşsa da; o kadar hızlı cereyan ediyor ki sanki klip için uğraşmışlar havası veriyor.
Otoparktan Çıkıp Arabayı Yıkatmak (Adana) 01:32
Otoparktan Çıkıp Arabayı Yıkatmak (Adana) 11.195 izlenme - 7 ay önce Otoparktan çıkarken arabanın kirlendiğinin farkına varan Adanalı sürücü kendince pratik bir çözüm geliştirmiş. Çevresindekilerin de bedava banyo yapması cabası.
Stolk - Adana Sıfır Bir (Bir Zamanlar Adana'da) 07:47
Stolk - Adana Sıfır Bir (Bir Zamanlar Adana'da) 2.566 izlenme - 3 ay önce Adana 01 - Bir Zamanlar Adana'da! Dizi, Savaş, Cio, Özgür, Berto, Anafor, Hürriyet Mahallesi ve müziğiyle, Adana'nın gerçek sokaklarında geçiyor. Komedi ya da eğlence insanı kurtarmaz, ancak hayatta kalmasına yardım eder.
Adana'da Hoverboard İle Gezen Dayı 01:00
Adana'da Hoverboard İle Gezen Dayı 4.869 izlenme - 1 yıl önce Son zamanların popüler oyuncağı hoverboard'ı Adana çarşısında kullanan dayı bir yandan da çayını yudumluyor.
Adana'da James Bond Heyecanı 02:12
Adana'da James Bond Heyecanı 12.290 izlenme - 5 yıl önce Adana'da James Bond Heyecanı İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv
Adana'da Sıradan Bir Murat 131 00:30
Adana'da Sıradan Bir Murat 131 3.931 izlenme - 1 yıl önce Adana M1 Real yolunda objektiflere takılan ve nasıl gittiği belli olmayan Murat 131.
Sıfır Bir - 2. Bölüm 21:27
Sıfır Bir - 2. Bölüm 724 izlenme - 3 ay önce Türkiye'nin en iddialı, en gerçek, en sert internet dizisi Sıfır Bir ''Bir Zamanlar Adana'da'' 2. Bölümü ile karşınızda...Takipte kalın! DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE 2. Bölüm'de ses ile ilgili aksaklıkların farkındayız. Ancak sizlere verdiğimiz sözü yerine getirmek adına 2. bölümümüzü bugün paylaştık.Bu durumu düzeltmek için çalışmalara başladık...İlginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederiz...En kısa zamanda 2. Bölümümüz düzeltilmiş hali ile siz değerli takipçilerimiz ile paylaşılacaktır... Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sıfır Bir Ailesi. https://www.facebook.com/sifirbirdizi/ https://twitter.com/sifirbirdizi https://instagram.com/sifirbirdizi
Çılgın Adanalılar Manavgat'ı Coşturuyor 00:20
Çılgın Adanalılar Manavgat'ı Coşturuyor 2.221 izlenme - 9 ay önce Adana'da sıradan bir gün değil, bu sefer Adanalıların Manavgat'ı ziyareti sırasında çekilen bir görüntü.
Aşık İmami - Adana'da Deprem 06:43
Aşık İmami - Adana'da Deprem 7.674 izlenme - 5 yıl önce
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 02:26
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 6.642 izlenme - 2 yıl önce Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe'yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla tıraşa başladı.Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını tıraş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı tıraşı kazasız tamamladı.
Adanada Ne Yenir 00:17
Adanada Ne Yenir 3.771 izlenme - 2 yıl önce Ciğerci Bahattin Turgut Özal'da Menü bilgisi için tıklayınız : http://www.adanadaneyenir.com/Mekanlar/detay/cigerci-bahattin
Spor Yaparken Şiir Okuyan Ters Dayı - Adana 00:52
Spor Yaparken Şiir Okuyan Ters Dayı - Adana 900 izlenme - 1 yıl önce Adana'da her şey ters olduğu gibi; Atatürk Parkı'nda spor yaparken ters spor yapan dayılar da görmek sizi şaşırtmasın. Bir gün Adana'ya yolunuz düşerse siz de dayılardan görebilirsiniz.
Başbakan Tayyip Erdoğan Ankara Esenboğa Havaalanı Konuşması Full 9 Haziran 2013 Pazar 25:15
Başbakan Tayyip Erdoğan Ankara Esenboğa Havaalanı Konuşması Full 9 Haziran 2013 Pazar 2.103 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Tayyip Erdoğan, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda kendisini karşılamaya gelen kalabalığa hitap etti. "BİZİ MİLLET GETİRDİ, MİLLET GÖTÜRÜR" "ÇAPULCU İFA...
Sıfır Bir Ekibiyle Röportaj 3.sezon !  | Hd 1080p . 720p | Official Video | 03:47
Sıfır Bir Ekibiyle Röportaj 3.sezon ! | Hd 1080p . 720p | Official Video | 36 izlenme - 1 ay önce 1080p 720p 480p 360p 240p 144p BU VİDEODA TELİF HAKKI BULUNMAKTADIR , BAŞKA KANALDA BULUNMASI DAHİLİNDE "YOUTUBE" İŞ ORTAĞIM TARAFINDAN PARA CEZASI (145.MADDE) VEYA KANALIN "YOUTUBE" TARAFINDAN FES EDİLMESİNE YOL AÇABİLİR ! Bir zamanlar Adana' da geçen olayları anlatan bir dizi internet üzerinden yakın zaman içerisinde büyük bir ilgi görmüştür. Bu internet dizisinde oynayanların çoğu amatör oyuncular olmalarına rağmen rollerini çok iyi oynamaktadırlar. Bu diziye benzer bir çok dizi çekilmeye çalışılmış ve destek verilmedikleri veya tutulmadıkları için videolarını silmişlerdir bunlardan bazıları " SIKINTI.0.ALTI" , "SIFIR ALTI" gibi mahallede çekilen dizilerdir. "SIKINTI.0.ALTI" Ankara'nın Sincan/Tandoğan mahallesine bir grup kişinin mahalle imkanları ile çektiği filmdir ve gelirlerini maddi olarak bölüşmek yerine fakir kişilere vermişlerdir izlenme sayısı 95.879 olan bu diziyi imkanlar el vermediği için kaldırmışlardır. "SIFIR ALTI" aslında bu dizininde "SIKINTI.0.ALTI" dan bir farkı yoktur , bu filmide mahalle ortamında çekerler , fakat izlenme sayısı 75.050 olduğu için pek bişey beklemeyip bu diziyide YOUTUBE'den kaldırırlar... VİDEOYU İZLEDİYSENİZ BEĞENMEYİ VE ABONE OLMAYI UNUTMAYIN ! Sosyal Medya ; İnstagram: https://www.instagram.com/_omerfaruk__/ İnstagram: https://www.instagram.com/h.acikyurek/ İnstagram Ortak Hesap: https://www.instagram.com/dort_4luk/ Yeni Videolar Gelecekdir..
adanada florina ses sistemi 00:20
adanada florina ses sistemi 1.169 izlenme - 6 yıl önce
adana'da bir garip olay 01:17
adana'da bir garip olay 982 izlenme - 6 yıl önce
Sıfır Bir - 1. Bölüm Teaser 00:46
Sıfır Bir - 1. Bölüm Teaser 74 izlenme - 3 ay önce https://www.facebook.com/sifirbirdizi/ https://twitter.com/sifirbirdizi Savaş, Cio ve Özgür, Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde doğup büyümüş, 20 li yaşlarında 3 gençtir. Savaş hem yaşı itibariyle, daha da önemlisi cesareti, gözükaralığı, zekası ve kiritik zamanlarda aldığı doğru kararlar nedeniyle ''Abi'' konumundadır. Zamanla bu özelliği sayesinde kendisinden yaşça büyüklerin bile 'Abisi' olacaktır. Cio ise biraz gösteriş meraklısı, gücüyle ve yaptıklarıyla övünmeyi seven, ama bunları bile hep planlı şekilde yapan birisidir. Zekidir. Anlık gibi verdiği tepkiler bile aslında planlıdır ve bir amaca hizmet eder. Hem fiziksel, hem de zihinsel gücünü doğru kullanmaya çalışır. Yaptıkları işlerde kendini arka planda tutabilmeyi iyi becerir. Özgür ise, şair ruhlu, sessiz, sakin birisidir. Aynı zamanda yeri geldiğinde bir o kadar da cani olabilecek bir yapıdadır. Örneğin birisini vursa, öldürdüğünden emin olabilmek için gidip bir de kafasına sıkabilir. Ama yaralı bir kediye yardım edebilmek için de herşeyi yapabilecek birisidir. Soygun ya da hırsızlık gibi işlerde, çoğunlukla parayı alan kişi olmak yerine işin başka bir tarafına yardım eder. Bu üç yakın arkadaşın, bir de yeri geldiğinde kendilerine yardım eden, onlarla suç ortaklığı yapan akrabaları ve arkadaşları vardır. Ama temel kadro çoğunlukla bu üç kişidir. Savaş'ın önderliğinde ve diğerlerinin desteğiyle... Türkiye'de işsizliğin en yüksek olduğu şehir olan Adana'nın Hürriyet Mahallesi gibi bir yerinde büyüyen bir çocuk için fazla seçenek yoktur. Hayatları bir şekilde yasadışı yollara girmiştir. Hırsızlık, gasp, yaralama gibi suçlardan farklı zamanlarda cezaevine girip çıkmışlardır. Yaşadıkları mahallede yasadışı işlerle geçimini sağlayan bir çok grup vardır. Ve tabiki bunların aralarında da bir güç dengesi vardır. Bu denge de diğer herşey gibi değişime uğrar.
Ciğerci Bahattin /Adana 00:31
Ciğerci Bahattin /Adana 598 izlenme - 2 yıl önce www.adanadaneyenir.com
Adana'da James Bond Çilesi Başladı 01:42
Adana'da James Bond Çilesi Başladı 896 izlenme - 5 yıl önce Adana'da James Bond Çilesi Başladı
Nisan'da Adana'da - Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı Tanıtımı 03:01
Nisan'da Adana'da - Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı Tanıtımı 483 izlenme - 2 yıl önce Bugünlerde bi Adana çılgınlığıdır gidiyür yine gelin hep birlikte Nisan'da Adana'da Türkiyedeki ilk karnavalda buluşak.Bakele alkışlarlayaşıyorum adminlerini özellikle bekliyürük.
Muhtesem 4 Lu 06:07
Muhtesem 4 Lu 793 izlenme - 7 yıl önce muhtesem dortlu elazıg adana seyaheti
Bismilli Adnan ve Ekibi Adanada yeni görüntü 04:33
Bismilli Adnan ve Ekibi Adanada yeni görüntü 576 izlenme - 5 yıl önce Bismilli Adnan ve Ekibi Adanada yeni görüntü !!!!!
Yozgatlılar Adanada Kız Evinde Döktürüyor 03:54
Yozgatlılar Adanada Kız Evinde Döktürüyor 1.041 izlenme - 8 yıl önce yozgatlılar adanada kız evinde döktürüyor
Sevdiği Kız İçin Araba Yakmak 01:17
Sevdiği Kız İçin Araba Yakmak 261 izlenme - 3 yıl önce Ne aciklama yazsak bos, her izlediginizde farkli bir detaya yarilabilirsiniz sonucta olay Adana'da gecmekte.
Devlet Bahçeli : Allahına Kurban Adanalı 03:01
Devlet Bahçeli : Allahına Kurban Adanalı 283 izlenme - 4 yıl önce Devlet Bahçeli : Allahına Kurban Adanalı
Aman Adanalı Canım Adanalı 00:53
Aman Adanalı Canım Adanalı 162 izlenme - 2 yıl önce www.adanadaneyenir.com / Adana Yemek Rehberi
Adana'da Cuma Namazı Sırasında Canlı Bomba Paniği (1 Temmuz Cuma 2016) 07:23
Adana'da Cuma Namazı Sırasında Canlı Bomba Paniği (1 Temmuz Cuma 2016) 70 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde Cuma hutbesi okunurken üzerinde bomba olduğunu söyleyerek bir din görevlisini rehin alan kişi cemaate dehşet dolu anlar yaşattı. Şahıs güven timleri tarafından etkisiz hale getirilirken yaşanan izdihamda çok sayıda kişi yaralandı. Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde cuma hutbesi okunurken üzerinde bomba olduğunu ve patlatacağını söyleyen bir kişi din görevlisi rehin aldıktan sonra cemaate dehşet dolu anlar yaşattı. Yaşanan izdiham sırasında yaralananlar oldu, camide güven timleri şahsı etkisiz hale getirildi. Ramazan ayının son Cuma Namazı için Sabancı Merkez Camii'ne giden Adanalılar korku dolu anlar yaşadı. Din görevlisinin hutbe okuduğu sırada siyah giyimli sakallı bir kişi, yanında oturanlara üzerinde bomba olduğunu ve kendini patlatacağını söyleyerek ayağa kalktı. Belinde sarı bir kablo sarılı olan şahıs, Cuma hutbesi okuyan din görevlisini rehin aldıktan sonra mikrofonu eline alıp göğsünü açarak üzerinde bomba olduğunu ve patlatacağını söyleyip dua okudu. Bu sırada güven timleri şahsın üzerine atlayarak etkisiz hale getirirken, yaşanan izdihamda çok sayıda kişi yaralandı. İsminin Mahmut Kılıçarslan olduğu öğrenilen kişi, gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Bir görgü tanığı, "Siyah giyimli sakallı bir adam bana 'kendimi patlacağım' diyerek ayağa kalktı. Belini açmış sarı kablolar görünüyordu. O sırada hocayı rehin aldı. Sonra mikrofonu alıp dua okudu. Ondan sonra vatandaşlar kaçıştı izdiham oldu birbirlerini ezdi" dedi.
 2 bin kilometre pedal çevirerek tatil yaptılar 03:38
2 bin kilometre pedal çevirerek tatil yaptılar 185 izlenme - 4 yıl önce Adana'da çocukken hiç bisikletleri olmayan öğretmen çif, 27 günde 2 bin kilometre pedal çevirerek Ege ve Akdeniz'i bisikletle gezip tatil yaptı. Adana'da çocukken hiç bisikletleri olmayan öğretmen çif, 27 günde 2 bin kilometre pedal çevirerek Ege ve Akdeniz'i bisikletle gezip tatil yaptı. Adana'da Tarih Öğretmeni Gülsüm Börklüyüce Sayar (28) ile Teknoloji Tasarım Öğretmeni Önder Sayar (36) 7 Ağustos 2010 tarihinde birbirini severek dünya evine girdi. Çiftin en büyük ortak yanı ise ikisinin de bisiklet tutkunu olmasıydı. Gülsüm Börklüyüce Sayar'ın, çocukken en çok istediği şey bisiklet sahibi olmaktı ancak babası imam olduğu ve 10 kardeş oldukları için bir türlü bisiklet sahibi olamadı. Kocası Önder Sayar da ekonomik nedenlerden dolayı çocukken çok istediği bisiklete bir türlü kavuşamadı. Sayar, bisilete lisede yaptığı bir resimi satarak kavuştu. O günden sonra sürekli bisiklet alıp hayalini gerçekleştiren Sayar yıllar sonra kendi gibi bisiklet tutkunu olan Gülsüm Börklüyüce Sayar ile dünya evine girdi. Bu sayede Gülsüm Börklüyüce Sayar'ın da bisikleti oldu. Çift evlendikten 3 yıl sonra bu tutkularından tatil yaparkende faydalannmak için bu yıl tatile bisikletle çıkmaya karar verdi. özel yapım bir bisiklet alan çift önce bisikletle Hatay'a ardından ise otobüsle İzmir'e gitti. İzmir'den karı-koca pedal çevirerek tüm Ege ve Akdeniz sahil şeridini gezdi. Çift, 27 günde 2 bin kilometre yol kat ederek Ege'nin ve Akdeniz bütün güzelliklerini görme imkanı buldu. Önder Sayar, bisiklet merakının her çocukta olduğu gibi bir heyecan ve meraklı çocukluktan geldiğini belirterek, "Bu şekilde başlayan daha sonrada önünü alamadığımız bir sevda ile bisilket aşkım başladı. Bu sene tatilde önce Hatay'a sahil şeridinden gittik. Daha sonra İzmir'e geldik. Buradan sahil şeridinden 27 günde 2 bin kilometre yol kat ederek sahil şeridinden Adana'ya kada ulaştık. 2 bin kilometre pedal çevirmek için beslenmeye çok dikkat etmek gerekiyor. Çünkü dengeyi bozduğunuz dengeli beslenmediğimiz zaman bu kadar çok yol kat etmeniz mümkün değil. Günlük 100-150 kilometre kat ettim. Pedal çevirdiğim için 5 kilo verdim" dedi. Gülsüm Börklüyüce Sayar evlenmeden önce kendisinin de bisikleti olmadığını belirterek, "Bisiklet almayı çok istedim ama bir türlü nasip olmadı. Ben çok kalabalık bir aileden geldiğim için bisiklet bir türlü alamadım. Demek ki insan çok isteyince Allah hepsini birden veriyor. Şuan evde 8 tane bisikletimiz var. Ben gezmeyi çok seviyorum eşimde bisikleti çok seviyor. Tatile gitmeye karar verdik böyle oluncada bisiklete atlayarak Ege ve Akdeniz turu yaptık. Tatile çıkmadan önce benim bir kaç kilo fazlam vardı onları da verdim" diye konuştu.
Sakçak Ailesi 04:26
Sakçak Ailesi 491 izlenme - 8 yıl önce sakçak ailesi, aslen diyarbakırlı ama başta istanbul ve adana olmak üzere geniş bir coğrafyaya yayılmış oldukça kalabalık bir aile..
Bugy - Fire 03:47
Bugy - Fire 9 izlenme - 2 ay önce Sıfırbir Dizi'sinin birçok müziğinde emeği olan Bugy'nin 2014 yılında yayınlamış olduğu Fire adlı şarkısı dinlenmeye değer. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...