Hoşgeldiniz!

adanada

Adana Merkez Patlıyor Herkes 01:50
Adana Merkez Patlıyor Herkes 402.278 izlenme - 1 yıl önce Adana'da sıradan bir gün apaçiler toplanmış telefon ile gelecekte utanacakları bir başka videoya imza atmışlar. Not: Video 3 sahnenin sürekli tekrarlanmasından oluşsa da; o kadar hızlı cereyan ediyor ki sanki klip için uğraşmışlar havası veriyor.
Çılgın Adanalılar Manavgat'ı Coşturuyor 00:20
Çılgın Adanalılar Manavgat'ı Coşturuyor 2.151 izlenme - 2 ay önce Adana'da sıradan bir gün değil, bu sefer Adanalıların Manavgat'ı ziyareti sırasında çekilen bir görüntü.
Adana'da Hoverboard ile Gezen Dayı 01:00
Adana'da Hoverboard ile Gezen Dayı 4.360 izlenme - 7 ay önce Son zamanların popüler oyuncağı hoverboard'ı Adana çarşısında kullanan dayı bir yandan da çayını yudumluyor.
Adana'da Sıradan Bir Murat 131 00:30
Adana'da Sıradan Bir Murat 131 3.799 izlenme - 9 ay önce Adana M1 Real yolunda objektiflere takılan ve nasıl gittiği belli olmayan Murat 131.
Adana'da James Bond Heyecanı 02:12
Adana'da James Bond Heyecanı 12.065 izlenme - 5 yıl önce Adana'da James Bond Heyecanı İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 02:26
Kepçe ile Traş Yapan Adam (Adana'da Sıradan Bir Gün) 4.947 izlenme - 1 yıl önce Özel bir şirkette 12 yıldır kepçe operatörü olarak görev yapan İsmail Dağdelen, iş makinesindeki ustalığını farklı bir yöntemle ispatladı. Dağdelen, arkadaşı inşaat ustası Atilla Cebe'yi önce iş makinesinin kepçesine bağladığı köpüklü fırça ile fırçaladı. Daha sonra ise kepçenin diğer ucuna bağladığı bıçakla tıraşa başladı.Bugüne kadar hiç rastlanmayan bir yöntemle arkadaşını tıraş eden kepçe operatörü Dağdelen, kırk yıllık berberlere taş çıkarttı. Dağdelen, yaklaşık 10 dakikada iş makinesiyle yaptığı tıraşı kazasız tamamladı.
Adanada Ne Yenir 00:17
Adanada Ne Yenir 3.771 izlenme - 2 yıl önce Ciğerci Bahattin Turgut Özal'da Menü bilgisi için tıklayınız : http://www.adanadaneyenir.com/Mekanlar/detay/cigerci-bahattin
Aşık İmami - Adana'da Deprem 06:43
Aşık İmami - Adana'da Deprem 7.066 izlenme - 5 yıl önce
Spor Yaparken Şiir Okuyan Ters Dayı - Adana 00:52
Spor Yaparken Şiir Okuyan Ters Dayı - Adana 850 izlenme - 9 ay önce Adana'da her şey ters olduğu gibi; Atatürk Parkı'nda spor yaparken ters spor yapan dayılar da görmek sizi şaşırtmasın. Bir gün Adana'ya yolunuz düşerse siz de dayılardan görebilirsiniz.
adanada garip bir olay 01:17
adanada garip bir olay 2.236 izlenme - 5 yıl önce adanada garip bir olay
Başbakan Tayyip Erdoğan Ankara Esenboğa Havaalanı Konuşması Full 9 Haziran 2013 Pazar 25:15
Başbakan Tayyip Erdoğan Ankara Esenboğa Havaalanı Konuşması Full 9 Haziran 2013 Pazar 2.098 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Tayyip Erdoğan, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda kendisini karşılamaya gelen kalabalığa hitap etti. "BİZİ MİLLET GETİRDİ, MİLLET GÖTÜRÜR" "ÇAPULCU İFA...
Ciğerci Bahattin /Adana 00:31
Ciğerci Bahattin /Adana 573 izlenme - 1 yıl önce www.adanadaneyenir.com
Nisan'da Adana'da - Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı Tanıtımı 03:01
Nisan'da Adana'da - Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı Tanıtımı 467 izlenme - 1 yıl önce Bugünlerde bi Adana çılgınlığıdır gidiyür yine gelin hep birlikte Nisan'da Adana'da Türkiyedeki ilk karnavalda buluşak.Bakele alkışlarlayaşıyorum adminlerini özellikle bekliyürük.
adanada florina ses sistemi 00:20
adanada florina ses sistemi 1.166 izlenme - 6 yıl önce
adana'da bir garip olay 01:17
adana'da bir garip olay 954 izlenme - 5 yıl önce
Adana'da Fark Var! 04:15
Adana'da Fark Var! 1.062 izlenme - 6 yıl önce adana'da fark var!
Adana'da James Bond Çilesi Başladı 01:42
Adana'da James Bond Çilesi Başladı 896 izlenme - 5 yıl önce Adana'da James Bond Çilesi Başladı
Bismilli Adnan ve Ekibi Adanada yeni görüntü 04:33
Bismilli Adnan ve Ekibi Adanada yeni görüntü 575 izlenme - 4 yıl önce Bismilli Adnan ve Ekibi Adanada yeni görüntü !!!!!
Muhtesem 4 Lu 06:07
Muhtesem 4 Lu 793 izlenme - 6 yıl önce muhtesem dortlu elazıg adana seyaheti
Yozgatlılar Adanada Kız Evinde Döktürüyor 03:54
Yozgatlılar Adanada Kız Evinde Döktürüyor 1.038 izlenme - 8 yıl önce yozgatlılar adanada kız evinde döktürüyor
Adana'da Cuma Namazı Sırasında Canlı Bomba Paniği (1 Temmuz Cuma 2016) 07:23
Adana'da Cuma Namazı Sırasında Canlı Bomba Paniği (1 Temmuz Cuma 2016) 68 izlenme - 5 ay önce Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde Cuma hutbesi okunurken üzerinde bomba olduğunu söyleyerek bir din görevlisini rehin alan kişi cemaate dehşet dolu anlar yaşattı. Şahıs güven timleri tarafından etkisiz hale getirilirken yaşanan izdihamda çok sayıda kişi yaralandı. Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde cuma hutbesi okunurken üzerinde bomba olduğunu ve patlatacağını söyleyen bir kişi din görevlisi rehin aldıktan sonra cemaate dehşet dolu anlar yaşattı. Yaşanan izdiham sırasında yaralananlar oldu, camide güven timleri şahsı etkisiz hale getirildi. Ramazan ayının son Cuma Namazı için Sabancı Merkez Camii'ne giden Adanalılar korku dolu anlar yaşadı. Din görevlisinin hutbe okuduğu sırada siyah giyimli sakallı bir kişi, yanında oturanlara üzerinde bomba olduğunu ve kendini patlatacağını söyleyerek ayağa kalktı. Belinde sarı bir kablo sarılı olan şahıs, Cuma hutbesi okuyan din görevlisini rehin aldıktan sonra mikrofonu eline alıp göğsünü açarak üzerinde bomba olduğunu ve patlatacağını söyleyip dua okudu. Bu sırada güven timleri şahsın üzerine atlayarak etkisiz hale getirirken, yaşanan izdihamda çok sayıda kişi yaralandı. İsminin Mahmut Kılıçarslan olduğu öğrenilen kişi, gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Bir görgü tanığı, "Siyah giyimli sakallı bir adam bana 'kendimi patlacağım' diyerek ayağa kalktı. Belini açmış sarı kablolar görünüyordu. O sırada hocayı rehin aldı. Sonra mikrofonu alıp dua okudu. Ondan sonra vatandaşlar kaçıştı izdiham oldu birbirlerini ezdi" dedi.
Devlet Bahçeli : Allahına Kurban Adanalı 03:01
Devlet Bahçeli : Allahına Kurban Adanalı 283 izlenme - 4 yıl önce Devlet Bahçeli : Allahına Kurban Adanalı
Aman Adanalı Canım Adanalı 00:53
Aman Adanalı Canım Adanalı 116 izlenme - 1 yıl önce www.adanadaneyenir.com / Adana Yemek Rehberi
Sevdiği Kız İçin Araba Yakmak 01:17
Sevdiği Kız İçin Araba Yakmak 165 izlenme - 2 yıl önce Ne aciklama yazsak bos, her izlediginizde farkli bir detaya yarilabilirsiniz sonucta olay Adana'da gecmekte.
 2 bin kilometre pedal çevirerek tatil yaptılar 03:38
2 bin kilometre pedal çevirerek tatil yaptılar 175 izlenme - 3 yıl önce Adana'da çocukken hiç bisikletleri olmayan öğretmen çif, 27 günde 2 bin kilometre pedal çevirerek Ege ve Akdeniz'i bisikletle gezip tatil yaptı. Adana'da çocukken hiç bisikletleri olmayan öğretmen çif, 27 günde 2 bin kilometre pedal çevirerek Ege ve Akdeniz'i bisikletle gezip tatil yaptı. Adana'da Tarih Öğretmeni Gülsüm Börklüyüce Sayar (28) ile Teknoloji Tasarım Öğretmeni Önder Sayar (36) 7 Ağustos 2010 tarihinde birbirini severek dünya evine girdi. Çiftin en büyük ortak yanı ise ikisinin de bisiklet tutkunu olmasıydı. Gülsüm Börklüyüce Sayar'ın, çocukken en çok istediği şey bisiklet sahibi olmaktı ancak babası imam olduğu ve 10 kardeş oldukları için bir türlü bisiklet sahibi olamadı. Kocası Önder Sayar da ekonomik nedenlerden dolayı çocukken çok istediği bisiklete bir türlü kavuşamadı. Sayar, bisilete lisede yaptığı bir resimi satarak kavuştu. O günden sonra sürekli bisiklet alıp hayalini gerçekleştiren Sayar yıllar sonra kendi gibi bisiklet tutkunu olan Gülsüm Börklüyüce Sayar ile dünya evine girdi. Bu sayede Gülsüm Börklüyüce Sayar'ın da bisikleti oldu. Çift evlendikten 3 yıl sonra bu tutkularından tatil yaparkende faydalannmak için bu yıl tatile bisikletle çıkmaya karar verdi. özel yapım bir bisiklet alan çift önce bisikletle Hatay'a ardından ise otobüsle İzmir'e gitti. İzmir'den karı-koca pedal çevirerek tüm Ege ve Akdeniz sahil şeridini gezdi. Çift, 27 günde 2 bin kilometre yol kat ederek Ege'nin ve Akdeniz bütün güzelliklerini görme imkanı buldu. Önder Sayar, bisiklet merakının her çocukta olduğu gibi bir heyecan ve meraklı çocukluktan geldiğini belirterek, "Bu şekilde başlayan daha sonrada önünü alamadığımız bir sevda ile bisilket aşkım başladı. Bu sene tatilde önce Hatay'a sahil şeridinden gittik. Daha sonra İzmir'e geldik. Buradan sahil şeridinden 27 günde 2 bin kilometre yol kat ederek sahil şeridinden Adana'ya kada ulaştık. 2 bin kilometre pedal çevirmek için beslenmeye çok dikkat etmek gerekiyor. Çünkü dengeyi bozduğunuz dengeli beslenmediğimiz zaman bu kadar çok yol kat etmeniz mümkün değil. Günlük 100-150 kilometre kat ettim. Pedal çevirdiğim için 5 kilo verdim" dedi. Gülsüm Börklüyüce Sayar evlenmeden önce kendisinin de bisikleti olmadığını belirterek, "Bisiklet almayı çok istedim ama bir türlü nasip olmadı. Ben çok kalabalık bir aileden geldiğim için bisiklet bir türlü alamadım. Demek ki insan çok isteyince Allah hepsini birden veriyor. Şuan evde 8 tane bisikletimiz var. Ben gezmeyi çok seviyorum eşimde bisikleti çok seviyor. Tatile gitmeye karar verdik böyle oluncada bisiklete atlayarak Ege ve Akdeniz turu yaptık. Tatile çıkmadan önce benim bir kaç kilo fazlam vardı onları da verdim" diye konuştu.
Sakçak Ailesi 04:26
Sakçak Ailesi 486 izlenme - 7 yıl önce sakçak ailesi, aslen diyarbakırlı ama başta istanbul ve adana olmak üzere geniş bir coğrafyaya yayılmış oldukça kalabalık bir aile..
Solak Kardeşler - Adanada Üç Ayak  Ceylan Garibi 08:09
Solak Kardeşler - Adanada Üç Ayak Ceylan Garibi 260 izlenme - 5 yıl önce
Adana Tranbolinde Ramazan Şenlikleri Ve Konserler 00:41
Adana Tranbolinde Ramazan Şenlikleri Ve Konserler 217 izlenme - 7 yıl önce
Adana'da Naim Eşi Şencan'ın Boğazına Bıçak Dayadı 03:05
Adana'da Naim Eşi Şencan'ın Boğazına Bıçak Dayadı 201 izlenme - 4 yıl önce Kozan Belediyesi yıkım ekipleri, Güneri köyü Canbazlar Mahallesi yeni yerleşim bölgesindeki Naim ve Şencan Ateş çiftine ait evi, kaçak yapıldığı gerekçesiyle yıkmak istedi. Kendilerine destek olan yakınları ve köylülerle birlikte yıkım ekiplerine engel olmak isteyen Ateş çifti, evi boşaltmayacaklarını söylediler. Bir grup köylü de Ateş çiftine destek verdi. Adana'dan gelen 80 kişilik jandarma ekibinin, panzerle birlikte harekete geçmesi üzerine, evin üzerinde bulunan Ateş çiftçinin akrabası olduğu öğrenilen Ahmet Kara, kendisine zarar verdiği bıçağı, daha sonra karısı Songül'ün boğazına dayadı. Kara, jandarma ekiplerince etkisiz hale getirildi. Yıkıma engel olmak isten Ateş çiftçi ve akrabaları jandarma panzerinin önüne oturdu. Jandarma tarafından eylemcilere müdahale edilmesine kızan Ateş çiftinin akrabaları ve köylüler yıkımdan sorumlu tuttukları Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Söğüt, İmar Müdürü Mustafa Sırkıntı ve zabıta görevlilerine saldırmak istedi. Arbede sırasında kalp krizi geçirdiği belirtilen Naim Ateş'in babası Hasan Ateş ile sinir krizi geçiren bir kadın olay yerinde bekletilen ambulansla Kozan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kalkanlar ve panzer yardımıyla eylemcileri etkisiz hale getiren jandarma, daha sonra eve girdi. Eşyaların ve ahırdaki inekleri dışarı çıkarılmasının ardından yıkım gerçekleştirildi.
Adana'da Gösteri Uçagı Düştü Son Dakika 00:53
Adana'da Gösteri Uçagı Düştü Son Dakika 116 izlenme - 4 yıl önce Adana'da Gösteri Uçagı Düştü Son Dakika