Hoşgeldiniz!

adanaya

Adana'da Conoların Göbek Atmalı Taş Atmalı Kavgaları 01:19
Adana'da Conoların Göbek Atmalı Taş Atmalı Kavgaları 833 izlenme - 8 ay önce Adana'da birlikte oturdukları kendi mahallelerinde sebebi bilinmeyen bir husumetten dolayı karşılıklı iki grubun birbirlerine girerek üstüne üstlük birde attıkları taşları havada uçuşturdular. oluşan arbedeye polislerin anında tazyikli suyla müdahele etme çarelerini gerçekleştirirken, dağılmamakta inat eden mahalle sakinlerinden birkaç kadının da güya öfke sinir nöbetine girmişcesine, milletin kafa göz daldığı ortamın şiddetinde göbekler atarak oynamaya başlamalarını izlettiğinde inanın ki kısa gösterileri, eğlence mi yoksa eylemmiydi ya dedirten hareketli saatleri an itibarıyla sokakta yaşatmışlar.
Müslüm Gürses Eşliğinde Adana Usulü Ütü Tostu 03:09
Müslüm Gürses Eşliğinde Adana Usulü Ütü Tostu 25.732 izlenme - 8 ay önce Müslüm baba eşliğinde Mustafa ustadan, Adana'ya özgü yapılan sucuk, yumurta,biftek, kaşar ve özel sos karışımı ile yapılan ütü tostunun yapılışını izliyoruz.
Terminatör Adana'ya Gelirse (Komik Parodi) 02:32
Terminatör Adana'ya Gelirse (Komik Parodi) 11 izlenme - 3 ay önce FACEBOOK: https://www.facebook.com/unsuzlerofficial YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCdiSXPV3Zy16YM2xUAV0NGg?view_as=subscriber TERMİNATÖR ADANA'YA GELİRSE (Komik Parodi) komedi video
İstanbuldan Adanaya Prag Üzeri Gitmek - Röportaj Adam 00:59
İstanbuldan Adanaya Prag Üzeri Gitmek - Röportaj Adam 3.592 izlenme - 3 ay önce İstanbul'dan Adana'ya Prag üzeri giden adam. Röportaj Adamdan güldüren uçak düşme haber trollemesi.
Adana'da Işıklarda Kopan Bisikletli Adam 00:28
Adana'da Işıklarda Kopan Bisikletli Adam 216 izlenme - 7 ay önce Adana güneşe ateş edenlerin çılgınlıklarla dolu yurdumun güzide şehri. Bu adamda Adanalı olmayı damarlarına kadar yaşıyor.
Adana'da Felsefenin Dibine Vuran Hırsızlar 00:24
Adana'da Felsefenin Dibine Vuran Hırsızlar 3.569 izlenme - 3 ay önce Adana’da girdikleri bir lise binasında buldukları her şeyi çalan 3 hırsız, zanlılardan birinin babasının ihbarı sonucu yakalanmış. Hırsızlardan biri "Bu hayatta yaptıklarım için pişman değilim aklım yapmadıklarımda" demesi kameralara böyle yansımış.
Adana'da Bir Garip Uçan Araba 00:04
Adana'da Bir Garip Uçan Araba 161 izlenme - 7 ay önce Adana belediyesi sarhoş vatandaşları için macera yaşasınlar diye survivor parkuru gibi yol yapmış. Keyifli seyirler...
Adana'da Motosikleti Motosiklet İle Taşımak 00:57
Adana'da Motosikleti Motosiklet İle Taşımak 11 izlenme - 8 ay önce ADANA'da Lastiği Patlayan Motosikletin, Başka Bir Motosiklet İle Taşınması İlginç Görüntüler Oluşturdu.
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 00:16
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 92.477 izlenme - 1 yıl önce Söz konusu Adana olunca kelimeler kifayetsiz kalır.
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 01:26
Gaspçı Ayetel Kürsi Satıcısının Besmele Çekememesi - Adana 65.642 izlenme - 2 yıl önce Adım başı karşımıza çıkan ve tacizleriyle bunaltan Ayet el Kürsi satıcılarından Hüseyin T. 'gasp' suçundan gözaltına alındı. Gazetecilerin soru bombardımanıyla karşılaşan gaspçı din satıcısı 4 kez hacca gittiğini iddia etti ama 'besmele' çekmeyi bile beceremedi. Buyrun izleyelim arkadaşlar...
Adana Merkez Patlıyor Herkes 01:50
Adana Merkez Patlıyor Herkes 434.035 izlenme - 2 yıl önce Adana'da sıradan bir gün apaçiler toplanmış telefon ile gelecekte utanacakları bir başka videoya imza atmışlar. Not: Video 3 sahnenin sürekli tekrarlanmasından oluşsa da; o kadar hızlı cereyan ediyor ki sanki klip için uğraşmışlar havası veriyor.
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 00:28
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 25.423 izlenme - 2 yıl önce Adanalı arkadaşımız gurbette dahi muavinlerin yokluğunu aratmıyor.
 Adana'da Şüpheli Bomba Paketine Tekme Atan Vatandaş 01:07
Adana'da Şüpheli Bomba Paketine Tekme Atan Vatandaş 10.891 izlenme - 2 yıl önce Ankara’daki bombalı saldırıda hayatını kaybeden Dilan Sarıkaya ve Erhan Avcı’nın cenaze töreninin düzenleneceği Adana’da bir çiçekliğin yanına bırakılan şüpheli çanta polisi harekete geçirdi. Şüpheli pakete polis müdahale ederken, bir vatandaş önce çantayı tekmeledi ve daha sonra içinden çıkan tereyağ ve eti polise fırlattı.
Adana'da Ceza'ya Taş Çıkarırcasına Tatlı Satan Abimiz 00:41
Adana'da Ceza'ya Taş Çıkarırcasına Tatlı Satan Abimiz 2.659 izlenme - 1 yıl önce Adana'da tatlı satan abimiz hızlı konuşmasıyla ceza'ya taş çıkartıyor.
Çılgın Atan Adanalı Kız 03:20
Çılgın Atan Adanalı Kız 19.891 izlenme - 3 yıl önce Sanırım yer Adana bir genç kızımızın bana ilginç gelen dans figürlerini izliyoruz bakalım siz beğenecekmisiniz.
Çilli Bomlu & Kopmalı Adana Geceleri (Küfür İçerir) 02:58
Çilli Bomlu & Kopmalı Adana Geceleri (Küfür İçerir) 17.464 izlenme - 3 yıl önce Adanalı Duran ve Kemancı Mürsel abimiz Adana da meyhanelerde ve bilumum içki içilen mekanlarda bu tarz şarkılarla insanları coşturup ekmeğine bakarlar. İnsanlar şarkılarını dinlerken içkilerinden aldıkları her yudum daha bir içkidir, her meze daha bir mezedir. Ayrıca kendisi harita kadastro bölümünden üniversite mezunudur. Boş zamanlarında küfürlü şarkılar yazar ve çekirdek yer. İyi seyirler
Adanalı Emmiler Te Ma Etmaje İle Coşuyor 02:12
Adanalı Emmiler Te Ma Etmaje İle Coşuyor 8.184 izlenme - 1 yıl önce Son zamanların hit şarkısı Te Ma Etmaje Adana'da yapılan bir düğünde piste çıkan emmileri de coşturmayı başarmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kamyoneti Dans Ederek Çalan Hırsızlar (Adana) 03:21
Kamyoneti Dans Ederek Çalan Hırsızlar (Adana) 4.892 izlenme - 1 yıl önce Hırsızlar kendilerini kaydeden güvenlik kameralarına görünce kameraya doğru işaret edip break dans yaptı
Level Kasan Adanalı Çocuklar 02:40
Level Kasan Adanalı Çocuklar 8.680 izlenme - 2 yıl önce Habercilere göre adana Türkiye'nin parisidir. Ortalama bir adanalı 15 yaşında nezaretle tanışmaya başlar her içeri giriş çıkışında mahalledeki level atlama yarışında güzel pointler elde ederek "Başka ülkede yaşayamamcıları" beslerler. Geleceğin fenomenlerini izliyoruz arkadaşlar
Adana'da Hoverboard İle Gezen Dayı 01:00
Adana'da Hoverboard İle Gezen Dayı 5.459 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların popüler oyuncağı hoverboard'ı Adana çarşısında kullanan dayı bir yandan da çayını yudumluyor.
Lastik Değiştirmeye Yılanla Giden Adanalı 01:05
Lastik Değiştirmeye Yılanla Giden Adanalı 2.771 izlenme - 2 yıl önce Adana yine bildiğimiz gibi. Bir elinde yılan bir elinde lastik ile yolda ilerlemeye çalışan yurdum insanımız kameralara böyle yansıdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Motosiklet İle Traktörün Altından Geçen Adanalılar 00:45
Motosiklet İle Traktörün Altından Geçen Adanalılar 3.381 izlenme - 1 yıl önce Adana'da motosiklet kullanan iki genç, seyir halindeki traktörün altından geçti. Motosikletle yapılan tehlikeli gösterilere bir yenisi daha eklendi. Herhangi bir güvenlik önlemi almadan motosiklet süren iki kafadar, kendilerini tehlikeli bir heyecanın içine attı. SEYİR HALİNDEKİ TRAKTÖRÜN ALTINDAN GEÇTİLER Adana'da çekilen görüntülerde kafalarında kask olmayan iki genç, D-100 karayolunda seyir halinde olan bir traktörün altından geçti. İşte o anlar:
Lokantada Patlayan Düdüklü Tencere - Adana 01:34
Lokantada Patlayan Düdüklü Tencere - Adana 8.918 izlenme - 1 yıl önce Olay Adana'da olmuş efendim. Patlama sonrası dükkanda göz gözü görmüyor.
Adana'da Çatıdan Çatıya Atlayan İnek 00:27
Adana'da Çatıdan Çatıya Atlayan İnek 1.958 izlenme - 2 yıl önce Adana'da Çatıdan Çatıya Atlayan İnek Adana'da olduğu şaşırmadığımız görüntüler inek çatıdan çatıya atlıyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Yabancılar'a Adana Şırdanını Tattırmak 02:31
Yabancılar'a Adana Şırdanını Tattırmak 1.699 izlenme - 2 yıl önce Yabancılara Türk mutfağından Adana şırdanı tattırdık, bakın nasıl bir tepkiyle karşılaştı.
Adanalı Bruce Lee 00:16
Adanalı Bruce Lee 32.044 izlenme - 3 yıl önce Adanalı bir abimiz dövüş teknikleri üzerine olan hünerlerini sergiliyor . Umarım yapımcılar abimize bir şans verir de kendisini beyaz perdede görürüz.
Engelli Dilenci Polisi Görünce İyileşti 02:42
Engelli Dilenci Polisi Görünce İyileşti 5.008 izlenme - 2 yıl önce Adana'da hastane girişinde yere oturup bacaklarına battaniye örterek engelli görüntüsü veren ve duygu sömürüsü yapan 40 yaşlarındaki erkek dilenci polisin uyarı üzerine ayağa kalkıp gitti. ADVERTISEMENT Merkez Yüreğir İlçesi'nin Serinevler Mahallesi'ndeki TOKİ Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin girişinde kaldırıma oturan engelli görünümlü dilenciyi fark eden polis yanına geldi. Bacaklarının üzerine battaniye örterek engelli görüntüsü veren boynuna da 'Allah rızası için bir yardım, çocuklarım aç' yazılı karton asan dilenciye polis memuru, "Seni daha önce de uyarmıştım, neden hala burada dileniyorsun, kalk ve hemen uzaklaş" diye uyardı. Polisin uyarısı üzerine bedensel ve işitme engelli görünümündeki dilenci ayağı kalktı. Battaniyesini ve malzemelerini poşete koyan ve hiçbir engeli olmadığı anlaşılan dilenci, hastaneden uzaklaşırken onu görenler de şaşkına döndü.
Sarılmak Beleş - Free Hugs (Adana) 02:00
Sarılmak Beleş - Free Hugs (Adana) 3.659 izlenme - 3 yıl önce Free Hugs olarak yurtdışında başlayan rastgele yoldan geçenlere sarılma etkinliğinin, üniversiteli gençlerimiz tarafından Adana ilimizde gerçekleştirilen versiyonunu izliyoruz
Bomba Şüpheli Aracın Çevresini Tüple Donatmak! (Adana İçerir) 01:00
Bomba Şüpheli Aracın Çevresini Tüple Donatmak! (Adana İçerir) 4.550 izlenme - 2 yıl önce Yani dostlar yıllar oldu içerik yazısı yazarım bunu nasıl yazarım nasıl anlatayım çaresiz kaldım.Adana da bomba yüklü olduğundan şüphelenilen aracın çevresi, polise yardım etmek isteyen bir esnaf tarafından tüple çevrildi.Sıra sıra dizmiş tüpleri.Tebrikler...
Adana Trafiğinde İlginç Görüntüler 00:59
Adana Trafiğinde İlginç Görüntüler 3.468 izlenme - 2 yıl önce Adana trafiğinde ilginç görüntüler ARŞİV - 2014 Bir araç, benzini biten diğer aracı istasyona vura vura götürdü Adana'da yolda kalan otomobile ittirmeli yardım