Hoşgeldiniz!

aday adayı

Misinli Gülşah Yaman Nişan Töreni Av.haşim Korkmaz 03:50
Misinli Gülşah Yaman Nişan Töreni Av.haşim Korkmaz 1.157 izlenme - 5 yıl önce Misinli Belediye Başkanı' nın Yeğeni Gülşah Yaman'ın nişan töreninde yüzükleri CHP' li Belediye Başkan Aday Adayı Avukat Haşim korkmaz taktı.
İbrahim Tatlıses: Partimin Her Kararına Saygılıyım 00:59
İbrahim Tatlıses: Partimin Her Kararına Saygılıyım 19 izlenme - 1 ay önce AK Parti İzmir milletvekili aday adayı olan türkücü İbrahim Tatlıses, milletvekili aday listesine giremedi.
HDP Muş Milletvekili Aday Adayı Matrix Hasan 03:32
HDP Muş Milletvekili Aday Adayı Matrix Hasan 400 izlenme - 3 yıl önce HDP Muş Milletvekili Aday Adayı HACI HASAN ÇELİK Projelerini anlatıyor ve yüzde 90 oy alacağını iddia ediyor, Matrixden kaçmış saçları ve bıyıkları boyalı kara gözlüklü malum dayıyı bakalım aday olarak gösterecekler mi.
Uşak Milletvekili Adayı Muhammet Bakır Mutlu 06:39
Uşak Milletvekili Adayı Muhammet Bakır Mutlu 904 izlenme - 7 yıl önce uşak art televizyonunda kendini yaptığı çalışmaları ve adaylık sürecini değerlendiren muhammet bakır mutlu
İçgüveysi Silahşörler - Su Gibi 02:45
İçgüveysi Silahşörler - Su Gibi 457 izlenme - 3 yıl önce Üç Silahşörler tadında bir ekip oluşturan 4 damat adayını, atos, portos, aramis ve dartanyan'ı aratmayan performansları ile izliyoruz. Haydi bakalım Yasin, Rasim, Engin ve Mahmut başarılar. Bu arada 2 ya da 3 arkadaş daha ekibe katılırsa halı saha ekibi de kurmak istiyorlarmış, duyurulur.
Satılmış Erdoğan - Çılgın Proje 2 ve 3 15:56
Satılmış Erdoğan - Çılgın Proje 2 ve 3 356 izlenme - 3 yıl önce Daha önce birinci çılgın projesini açıklayan AK Parti Yozgat Belediye Başkan Aday Adayı Satılmış Erdoğan bugün düzenlediği basın toplantısında ikinci ve üçüncü çılgın projesini açıkladı. Çorum'a sataşmadan yine edemiyor. Kafa geçiyoruz ama adam projelerle geliyor. takdir ediyorum. Yolun Açık Olsun Başkan
Aday Gösterilmeyince İntihar Eden AK Parti Aday Adayı 00:49
Aday Gösterilmeyince İntihar Eden AK Parti Aday Adayı 286 izlenme - 3 yıl önce AK Parti'den aday adayı olan ancak AK Parti'nin geçtiğimiz gün açıkladığı aday listesinde ismi olmayan AK Parti Bingöl milletvekili aday adayı Celal Ayrancı silahıyla intihar etmiş. AK Parti'nin millete hizmet aşkını kanıtlayan videolardan birisidir bence bu. İş adamı,maddi durumu iyi,milletvekilliğinden bir çıkarı yok. Ancak aday gösterilmeyince canına kıyıyor. Japon mühendis intihar edince gurur,onur,iş aşkı diyenler bakalım iki yüzlülük yapmayıp intihar eden bu güzel insana hakkını verecekler mi? Yoksa AK Partili olduğu için laf atan Gezici vatan hainleri çıkacak mı?
Bir Garip Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Tanıtım Videosu 03:13
Bir Garip Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Tanıtım Videosu 162 izlenme - 3 yıl önce Malum yerel seçimler yaklaşıyor örneklerini fazlaca göreceğimiz bir çalışma ile karşı karşıyayız. Chp Başakşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Özgür Karabat'ın tanıtım videosu baya samimi görünüyor.
Engelli Vatandaş AKP Diyince İl Başkanının Salonu Terk Etmesi 04:04
Engelli Vatandaş AKP Diyince İl Başkanının Salonu Terk Etmesi 241 izlenme - 3 yıl önce Açıklamaya pek de gerek yok. Başlıktan da anlaşılacağı üzre engelli bir vatandaşa zulmü gözler önüne seriyor bu video. Çok mu önemli yani akepe makepe? Yorum sızın. 1.30 dan itibaren izleyebilirsiniz.
HDP Muş Milletvekili Aday Adayı Dünya Lideri Matrix Hasan'ın Vaadleri 11:39
HDP Muş Milletvekili Aday Adayı Dünya Lideri Matrix Hasan'ın Vaadleri 196 izlenme - 3 yıl önce HDP Muş Milletvekili Aday Adayı Dünya Lideri Hacı Hasan Çelik vaadlerini yeni bir video ile anlatıyor. Muş adayları içinde en öne çıkan isim sanırım matrix hasan siyasi hayatında başarılar dileriz.
Sultangazi Saadet Aday Adayı Tanıtım Toplantısı 13:53
Sultangazi Saadet Aday Adayı Tanıtım Toplantısı 220 izlenme - 5 yıl önce Sultangazi Saadet Aday Adayı Tanıtım Toplantısı
Ahmet Özmen'imin Sesi Dublajı (Crazy Dublaj in Niğde) 01:35
Ahmet Özmen'imin Sesi Dublajı (Crazy Dublaj in Niğde) 156 izlenme - 3 yıl önce Bi arkadaşımın etiketlendigi video izleyim dedim izlemez olaydım kulaklarıma inanamadım Ahmet Özmenimin sesi diyene kadar duruma ayılamadım sonuna kadarda izleyemedim çok tanma geldi birden hemen buraya yükleme istegi olmuştu sizinle paylaşayım dedim Ahmet Özmen bilgidim kadarıyla Niğde'nin 3-4 yıl önce Akp il başkanıydı sonra bi ses kayıtları filan çıkmış istifa etmek zorunda kalmıştı. Bu yıl tekrar ortaya çıkıp videodan anladıgım kadarıyla Akp aday adayı olmuş.... İnceden eziyoruz efenim edit: adam sildi amk videoyu
Polat Alemdar'ın Son Sözü (Gocuk Ve Ranza İçerir) 03:33
Polat Alemdar'ın Son Sözü (Gocuk Ve Ranza İçerir) 122 izlenme - 3 yıl önce Hepimiz lise yıllarında birilerine özenmişizdir. Ama videodaki kardeşimiz kendisini o kadar kaptırmış ki Polat Alemdar'ın hareketlerinden tutun, konuşurken dudaklarını nasıl oynattığına kadar her şeyi ezberlemiş ve monitöre karşı son sözlerini söylemiş. Arkadaki gocukların ve ranzanın ortama kattığı enerji de bir ayrı güzel olmuş. İzleyelim.
Beylikdüzü Tv - AK PARTİ İSTANBUL 3 CÜ BÖLGE MV ADAY ADAYI... 02:06
Beylikdüzü Tv - AK PARTİ İSTANBUL 3 CÜ BÖLGE MV ADAY ADAYI... 120 izlenme - 3 yıl önce AK PARTİ İSTANBUL 3 CÜ BÖLGE MV ADAY ADAYI SAYIN METİN TOPRAK AK PARTİ İSTANBUL 3 CÜ BÖLGE MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI SAYIN METİN TOPRAK İLE CESUR HABER ve BEYLİKDÜZÜ TV KURUCUSU GÖKHAN GÜLMEZ'İN YAPMIŞ OLDUĞU ROPÖRTAJ. AK PARTİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE BAŞKANLIĞI GENÇLİK KOLLARI 2.OLAĞAN KONGRE'SİNDE SAYIN METİN TOPRAK İLE KEYİFLİ BİR SOHBET YAPTIK KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUZ.
MHP Milletvekili Aday Adayı AK Parti'ye Geçti 03:30
MHP Milletvekili Aday Adayı AK Parti'ye Geçti 79 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İl binasından detaylar- Partililerden detaylar- AK Parti İl Başkanı Taşpınar ve Taner Boz'un konuşmaları-Taner Boz'un şehitler için Kur'an-ı Kerim okuduktan sonra dua etmesi- Rozet takma MHP milletvekili aday adayı AK Parti'ye geçti- MHP'den 7 Haziran seçimlerinde Mersin milletvekili aday adayı olan avukat Taner Boz, AK Parti'ye üye olup, aday adaylığı başvurusu yaptı- Boz: - "Son günlerde içten ve dıştan ateş çemberine alınmış vatanda kayıtsız kalamazdım. Birilerinin 'Ben yokum' dediği zamanda 'Ben varım' dedim" Mersin'de 7 Haziran genel seçimlerinde MHP'den milletvekili aday adayı olan Taner Boz, AK Parti'ye geçerek, 1 Kasım seçimleri için milletvekili aday adayı oldu.
Ak Partili Aday Adayının Tanıtım Filmi Sosyal Medyayı Salladı 02:01
Ak Partili Aday Adayının Tanıtım Filmi Sosyal Medyayı Salladı 75 izlenme - 5 yıl önce AK Parti Eyüp belediye başkanı aday adayı Abdullah Çelik'in tanıtım filmi sosyal medyanın en çok konuşulan videosu oldu.
Dursun Karahasan 41:02
Dursun Karahasan 105 izlenme - 3 yıl önce CHP Giresun'da Önseçim sürecinde Aday adayları içerisinde en iyi performansı gösteren aday adayı Dursun Karahasan Oldu. Karahasan Tüm üyelere ulaşmak için yoğun çaba sarfetti.
Chp Kırklareli Milletvekili A.adayı Turabi Kayan 03:26
Chp Kırklareli Milletvekili A.adayı Turabi Kayan 58 izlenme - 3 yıl önce CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ A.ADAYI TURABİ KAYAN CHP KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI TANITIM TOPLANTISI
Hakan Atalay, CHP’nin İstanbul’daki Yıldızı 06:42
Hakan Atalay, CHP’nin İstanbul’daki Yıldızı 21 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul 2. Bölge milletvekili aday adayı Hakan Atalay arkamda bıraktığım tek iz ayakkabımın izidir diyor.