Hoşgeldiniz!

adaya

Adaya Mahkum Atlar Belgeseli 07:20
Adaya Mahkum Atlar Belgeseli 1.445 izlenme - 2 yıl önce Bildiğimiz üzere adalarda çok yaygın olan faytonculuğun, bilmediğimiz tarafları ile kullanılan atlara yapılan zulmü bi izleyelim karar sizin yorum sizin
Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk  2017 Fragman 02:30
Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk 2017 Fragman 390 izlenme - 5 ay önce İngiltere'deki 9 yaşındaki Mo ve 12 yaşındaki Melody'nin hazine avcısı ve kaşif babaları Willard, iki minik kardeşe ipuçları bırakarak ortadan kaybolmuştur. Çocuklar, ipuçlarını çözmek için babalarının yakın arkadaşı Hint bilim adamı ve mucit, Profesör Shonku'nun yardımına başvururlar. Yanlarına robot yardımcıları Robo'yu da alarak önce Himalayalar'ın derinliklerinden, sonra da Nepal'in buzullarından geçen macera dolu bir yolculuğa çıkarlar. Fakat babalarının kayıp uygarlıklar ve eski tapınaklardan ortaya çıkardığı hazinelerin peşinde olan, eski düşmanları Franzotti ve adamları onları takip etmeye başlar. Profesör'ün çılgın icatları sayesinde Mo ve Melody, gökyüzünde görünmeyen bir duvarın arkasında, sadece birkaç kişinin görebildiği Sihirli Ada isimli gizli bir dünyaya ulaşır. Dinozorlar, ejderhalar, unicorn'lar gibi mistik canlılara ve rengarenk ağaçlara, çiçeklere ev sahipliği yapan bu büyülü yerde babalarını bulabilecekler mi? Franzotti'nin buradaki hayvanları ve güzellikleri yağmalamasını engelleyebilecekler mi?
Mysterious Island Fragman 01:55
Mysterious Island Fragman 759 izlenme - 4 yıl önce Sean Anderson (Josh Hutcherson) okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider. Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır. Bir hortum fırtınası sonrası gözlerini kumsalda açan ekip, geçidi keşfettikten sonra cennet misali bir manzarayla karşılaşırlar. Altından şelaleler, volkanlar, farklı canlı türleri ve daha bir çok sır onları beklemektedir: tabii Sean'ın büyükbabasıyla birlikte!
Survivor Adaya Veda Etme,Elenme Müziği 02:04
Survivor Adaya Veda Etme,Elenme Müziği 275 izlenme - 2 yıl önce Elenen kişi veda ederken çalan duygusal müzik.
kuşadasıspor- sökespor 03:10
kuşadasıspor- sökespor 204 izlenme - 6 yıl önce
Bingöl'de Yüzen Adaya Yerli Turist İlgisi-www.bingolguncel.tv 04:20
Bingöl'de Yüzen Adaya Yerli Turist İlgisi-www.bingolguncel.tv 38 izlenme - 11 ay önce Bingöl'de Yüzen Adaya Yerli Turist İlgisi
Partiye Göre mi, Adaya Göre mi Oy Verirsiniz? - Sarı Mikrofon 03:45
Partiye Göre mi, Adaya Göre mi Oy Verirsiniz? - Sarı Mikrofon 108 izlenme - 3 yıl önce Sarı Mikrofon yerel seçimler öncesi insanlara adaya göre mi, partiye göre mi oy kullancaklarını sordu. Çıkaracağımız sonuç memurların buna cevap vermemeleri gerektiği.