Hoşgeldiniz!

adaylık

Muharrem İnce Adaylığını Açıkladı: İki Seçim Kazanamayan Gider 09:56
Muharrem İnce Adaylığını Açıkladı: İki Seçim Kazanamayan Gider 466 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanlığı’nda adaylığını açıklayan Muharrem İnce, seçilmesi halinde ilk iş olarak tüzüğü değiştireceğini ve iki seçim üst üste partiyi birinci yapamazsa görevi bırakacağını açıkladı.
Aziz Yıldırım: 'Başkanlığı bırakıyorum' 02:05
Aziz Yıldırım: 'Başkanlığı bırakıyorum' 243 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı.
 Muharrem İnce Ve Melih Gökçek Sosyal Medyada Birbirine Girdi  01:59
Muharrem İnce Ve Melih Gökçek Sosyal Medyada Birbirine Girdi 625 izlenme - 3 yıl önce chp grup başkanvekili muharrem ince yaklaşan yerel seçimler öncesinde ankara ile ilgili ilginç bir mesaj paylaştı.ince, twitter hesabından takipçileriyle paylaştığı mesajında, 'akp'de işler karışıyor! ankara büyükşehir belediye başkan adayının değiştirileceği iddiası doğru mu? ali babacan aday mı?' ifadelerini kullandı. bunun üzerine gökçek, twitter'dan yanıt verdi. gökçek, 'muharrem demedi deme... istediğin kadar çırpın seni aday yapmazlar' diye yazdı.
Kadir Topbaş Sarıgül'ün Adaylığı İçin Ne Dedi? 01:00
Kadir Topbaş Sarıgül'ün Adaylığı İçin Ne Dedi? 173 izlenme - 3 yıl önce Kadir Topbaş Sarıgül'ün Adaylığı İçin Ne Dedi?
Adnan Öztürk'ten başkanlık açıklaması 04:19
Adnan Öztürk'ten başkanlık açıklaması 54 izlenme - 2 yıl önce Mayıs ayında yapılacak seçimde başkanlığa aday olacak Adnan Öztürk, olağan mali genel kurulda söz aldı.
Savcı Sayan: Kılıçdaroğlu Adaylık İçin Baykal'a Söz Vermişti 01:13
Savcı Sayan: Kılıçdaroğlu Adaylık İçin Baykal'a Söz Vermişti 68 izlenme - 2 yıl önce CHP'den ihraç edilen Savcı Sayan, yaptıkları sürpriz görüşmede Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı için Baykal'a söz verdiğini belirtti.
Nihat Hatipoğlu'ndan Adaylık Açıklaması 01:44
Nihat Hatipoğlu'ndan Adaylık Açıklaması 68 izlenme - 2 yıl önce Nihat Hatipoğlundan Adaylık Açıklaması
Nevşin Mengü'den Erdoğan'a: 'Sanki seçime bizzat giriyor!' 00:25
Nevşin Mengü'den Erdoğan'a: 'Sanki seçime bizzat giriyor!' 23 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhalefet partilerine yönelik eleştirilerine CNN Türk spikeri Nevşin Mengü'den şok bir yorum geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhalefeti hedef alan sözlerine göndermede bulunan ünlü spiker, "Sanki seçime Davutoğlu değil de Cumhurbaşkanı Erdoğan giriyor." dedi. Haber sunarken zaman zaman yaptığı çıkışlarla gündeme gelen CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhalafete yönelik eleştirilerine göndermede bulundu. 7 Haziran seçimleri önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhalefet partilerine yönelik eleştirileri bu aralar herkesin dilinde. Konuyla ilgili bir yorum da CNN Türk spikeri Nevşin Mengü'den geldi. 'Sanki seçime Cumhurbaşkanı bizzat geliyor' Erdoğan'ın muhalefete yönelik çıkışlarına göndermede bulunan Mengü, şu ifadelere yer verdi: "Siyasilerin atışmalarına bakınca sanki seçime Davutoğlu önderliğindeki AK Parti değil de, Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat gidiyor gibi."
Hakan Şükür Bağımsız Adaylık İçin Başvuruda Bulundu  02:42
Hakan Şükür Bağımsız Adaylık İçin Başvuruda Bulundu 18 izlenme - 2 yıl önce Hakan Şükür bağımsız adaylık için başvuruda bulundu Milletvekili Hakan Şükür, 7 Haziran seçimleri için Bağımsız Milletvekili adaylığı başvurusunda bulundu. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün aracına yapılan saldırıyı kınayan Şükür, “Yapılan saldırı insanlık dışı bir şey” dedi. Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’ne gelen Hakan Şükür, 7 Haziran’daki genel seçimler için bağımsız milletvekili adaylığı için İl Seçim Kurulu’na başvurdu. 3’üncü bölge için başvuruda bulunan Şükür 29. sırada yer aldı. Adliye çıkışında adaylığına ilişkin basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Şükür, “Bağımsız 3’üncü Bölge İstanbul adaylığımı İl Seçim Kurulu’na bildirdim. Türkiye zor günler geçiriyor, ateş çemberinde. Bu ateşe su taşıyan bir karınca olmak her ferdin görevi, sadece bizim değil. Bende 2015 seçimlerinde milletvekilli olmak için bir mücadele içerisine gireceğim. Ben 29’uncuymuşum. 29 benim için önemli bir rakam. Öyle denk geldi” diye konuştu. “FENERBAHÇE ÜZERİNDEN BİR PLAN VAR MI SORUSUNUN CEVABI BULUNMALI” Şehit edilen savcı Mehmet Selim Kiraz’a Allahtan rahmet dilediğini belirten Şükür, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün aracına yapılan silahlı saldırı için de, “İnanılmaz üzücü. Eski bir sporcu olarak birçok olaya şahit olduk. Camlar kırıldı falan ama bu çok farklı bir şey. İnşallah güvenlik ekipleri sebebini ortaya çıkaracaktır. İnsanlık dışı bir şey. Vicdanı körelmiş, başka amaçları olup ülkeyi farklı bir yere götürmek isteyen biri de olabilir. Ülkemizin güzide takımlarda biri Fenerbahçe üzerinden bir plan var mı sorusunun cevabı mutlaka bulunmalı. Daha üzücü bir durumla karşılaşabilirdik. Daha sağ duyulu olmalıyız. Konuşmalarımıza daha dikkat etmemiz lazım. Sporcu ve yöneticiler olarak” dedi.
Salim Akkoç Adaylık Konuşması 05:22
Salim Akkoç Adaylık Konuşması 34 izlenme - 3 yıl önce Salim Akkoç (il Meclis Uyesi) Adaylık Konuşması
Yamen Uzun, Fenerbahçe Başkanlığı’na Adaylığını Açıkladı! 02:32
Yamen Uzun, Fenerbahçe Başkanlığı’na Adaylığını Açıkladı! 2 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe Kongre Üyesi Olan Yamen Uzun, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adaylığı’nı Resmi Olarak Açıkladı.
Chp'li Tanal'dan Başbakan Erdoğan'ın Adaylığına İtiraz 01:58
Chp'li Tanal'dan Başbakan Erdoğan'ın Adaylığına İtiraz 1 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı adaylığına itiraz etti.