Hoşgeldiniz!

adaylık

Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı 00:31
Ali Koç Fenerbahçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı 779 izlenme - 9 ay önce Ünlü iş adamı Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıkladı. Kurucusu olduğu 1907 Fenerbahçeliler Derneği’nde konuşan ünlü iş adamı Ali Koç, bir sonraki kongrede Fenerbahçe’ye başkan adayı olacağını açıkladı.
Muharrem İnce Adaylığını Açıkladı: İki Seçim Kazanamayan Gider 09:56
Muharrem İnce Adaylığını Açıkladı: İki Seçim Kazanamayan Gider 472 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanlığı’nda adaylığını açıklayan Muharrem İnce, seçilmesi halinde ilk iş olarak tüzüğü değiştireceğini ve iki seçim üst üste partiyi birinci yapamazsa görevi bırakacağını açıkladı.
 Muharrem İnce Ve Melih Gökçek Sosyal Medyada Birbirine Girdi  01:59
Muharrem İnce Ve Melih Gökçek Sosyal Medyada Birbirine Girdi 669 izlenme - 4 yıl önce chp grup başkanvekili muharrem ince yaklaşan yerel seçimler öncesinde ankara ile ilgili ilginç bir mesaj paylaştı.ince, twitter hesabından takipçileriyle paylaştığı mesajında, 'akp'de işler karışıyor! ankara büyükşehir belediye başkan adayının değiştirileceği iddiası doğru mu? ali babacan aday mı?' ifadelerini kullandı. bunun üzerine gökçek, twitter'dan yanıt verdi. gökçek, 'muharrem demedi deme... istediğin kadar çırpın seni aday yapmazlar' diye yazdı.
Aziz Yıldırım: 'Başkanlığı bırakıyorum' 02:05
Aziz Yıldırım: 'Başkanlığı bırakıyorum' 245 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalar yaptı.
Kadir Topbaş Sarıgül'ün Adaylığı İçin Ne Dedi? 01:00
Kadir Topbaş Sarıgül'ün Adaylığı İçin Ne Dedi? 173 izlenme - 4 yıl önce Kadir Topbaş Sarıgül'ün Adaylığı İçin Ne Dedi?
Osman Gökçek Ankara Ticaret Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı 01:03
Osman Gökçek Ankara Ticaret Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı 27 izlenme - 9 ay önce Osman Gökçek Ankara Ticaret Odası Başkanlığına Adaylığını Açıkladı Ankara Ticaret Odası'nda (ATO) 8 yönetim kurulu ve 5 yedek yönetim kurulu üyesinin istifasının ardından bugün yapılan ATO Meclis toplantısında da Başkan Salih Bezci de istifa etti. Türkiye'nin en büyük ve en güçlü odalarından olan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da üyesi olduğu Ankara Ticaret Odası'nda istifa depreminin nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor. Bu durumda başkanlık başkanlık koltuğu için ismi geçen en güçlü aday Osman Gökçek'in önü tamamen açılmış oldu. Osman Gökçek de ''ATO Başkanlığı'na aday mısınız?'' sorusuna "Meclis toplantısından önce bir şey söylemem doğru olmaz. Toplantı çıkışında kamuoyuna bir açıklama yapacağım" yanıtını verdi. Ankara Ticaret Odası için Osman Gökçek iddiasıAnkara Ticaret Odası'nda (ATO) dün gece 8 yönetim kurulu ve 5 yedek üyenin istifasının ardından bugün de Başkan Salih Bezci ATO Meclis toplantısında istifa ettiğini açıkladı. Saat 14.00'de başlayan Meclis toplantısı, TOBB'un hazırlattığı 15 Temmuz Darbe girişimi videosuyla başladı. Ardından Bezci istifa ettiğini duyurdu. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun İstanbul'da Başbakan Yıldırım ile birlikte olması nedeniyle katılmadığı meclis toplantısına Sinan Aygün'ün gittiği öğrenildi. Bezci, istifa etmeseydi başkanlık koltuğunda görev süresini tamamlayıncaya kadar oturabilecekti. Böylece kulislerde adı en güçlü aday olarak geçen Osman Gökçek'in ATO Başkanlığı da 'resmen' mümkün olmayacaktı. Bezci, şu sözlerle istifasını açıkladı: "12 sene başkan yardımcısı, 5 sene başkanlık yaptım. Çok iyi şeyler yapmayla çalıştık. Yönetim kurulu başkanlığından bugün istifa ediyorum. Bundan sonra benim ağzımdan ATO aleyhine hiçbir söz çıkmayacak. Bu kurum aleyhinde de kimse konuşmasın. Birlik ve beraberlik içinde olalım. Yönetim kuruluna kim gelirse ben buna başarılar diliyorum. Allah onların yanında olsun. Hata ettiysek özür diliyorum, hakkınızı helal edin.”
Adnan Öztürk'ten başkanlık açıklaması 04:19
Adnan Öztürk'ten başkanlık açıklaması 55 izlenme - 2 yıl önce Mayıs ayında yapılacak seçimde başkanlığa aday olacak Adnan Öztürk, olağan mali genel kurulda söz aldı.
Savcı Sayan: Kılıçdaroğlu Adaylık İçin Baykal'a Söz Vermişti 01:13
Savcı Sayan: Kılıçdaroğlu Adaylık İçin Baykal'a Söz Vermişti 70 izlenme - 3 yıl önce CHP'den ihraç edilen Savcı Sayan, yaptıkları sürpriz görüşmede Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı için Baykal'a söz verdiğini belirtti.
Nihat Hatipoğlu'ndan Adaylık Açıklaması 01:44
Nihat Hatipoğlu'ndan Adaylık Açıklaması 68 izlenme - 3 yıl önce Nihat Hatipoğlundan Adaylık Açıklaması
Chp'li Tanal'dan Başbakan Erdoğan'ın Adaylığına İtiraz 01:58
Chp'li Tanal'dan Başbakan Erdoğan'ın Adaylığına İtiraz 1 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanı adaylığına itiraz etti.